BestBet

BestBet

20/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 17/09/2021
  • już wkrótce!

Nowy bukmacher online i naziemny

Czy warto czekać na BestBet? Nie wiadomo jeszcze wiele o tym bukmacherze, ale lubimy nowości!

✓ ma polską licencję
✓ polska marka


BestBet zakłady bukmacherskie online – już niedługo! Sprawdź, co już wiadomo o nowym bukmacherze!

Ten bukmacher jeszcze nie działa!
TEN OPERATOR JESZCZE NIE URUCHOMIŁ SWOJEGO SERWISU DLA POLSKICH GRACZY, DLATEGO NA PRZECZEKANIE PROPONUJEMY INNEGO, LEGALNEGO BUKMACHERA!

W naszej polskiej bukmacherskiej rodzinie witamy kolejny serwis z zakładami. Podobno wszystkie dzieci nasze są, ale robi się trochę tłoczno. Dla Ciebie to dobra wiadomość! Więcej konkurencji powinno przełożyć się na lepsze promocje i kursy na całym rynku. To co, chcesz wiedzieć, jaki będzie na BestBet bonus powitalny? W tym artykule zastanawiamy się, co może zaoferować bukmacher BestBet. Kod promocyjny, oferta, to wszystko poniżej.

BestBet kod promocyjny

Póki co nie wiemy, czy na BestBet kod promocyjny pojawi się od razu w dzień premiery. O co tu w ogóle chodzi? Kod bonusowy to takie magiczne słowo, coś jak “proszę” i “dziękuję”, ale jest większa szansa, że dzięki niemu zgarniesz trochę kasy. Wpisujesz je w odpowiednie pole w trakcie rejestracji i dzięki temu Twój bonus powitalny ulega powiększeniu!

Czy ze strony BestBet kod promocyjny się pojawi? Z pewnością postaramy się załatwić dla naszych użytkowników jakąś fajną ofertę. Jeżeli się uda, to oferowane przez BestBet bonusy będą dla Ciebie obowiązywać w powiększonym wymiarze.

BestBet zakłady bukmacherskie

BestBet zakłady bukmacherskie naziemne
BestBet zakłady bukmacherskie: punkty naziemne

Na początek ogłoszenie parafialne: www.bestbet.pl to nie ta strona, której szukasz. Wszystkie znaki na niebie i ziemi (a przede wszystkim na rządowej liście legalnych bukmacherów) wskazują na to, że BestBet zakłady bukmacherskie wystartują na stronie internetowej www.bestbet24.pl. Póki co strona sama w sobie nie jest dostępna, ale pojawiło się w sieci ogłoszenie, że nowy bukmacher szuka chętnych do poprowadzenia punktów naziemnych!

BestBet legalny w Polsce

BestBet zdobył już oczywiście wszystkie licencje, które są potrzebne, żeby organizować w polsce internetowe zakłady bukmacherskie. Niczym nie musisz się przejmować! Firma zdobyła już zarówno licencję naziemną, jak i internetową. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj do spisu KRS pod numer 0000627848.

STS
Mistrz i król
97/100
Fortuna
Potężna marka
85/100
Superbet
Wschodząca gwiazda!
78/100
BetFan
78/100
PZBuk
Warto!
78/100

Kto robi BestBet?

Prezesem BestBet jest Robert Krupski. W tworzeniu marki współpracuje on z TMT Investments. Zarówno ta spółka, jak i BestBet mają siedzibę na warszawskim Solcu. Informacje na temat przedsiębiorcy i firmy są łatwo dostępne w internecie.

BestBet bonus powitalny

Jaki będzie na BestBet bonus powitalny? I czy dostaniemy od BestBet kod promocyjny, dzięki któremu bonusy wzlecą jeszcze wyżej? Jakby to powiedzieć… Póki co nie wiemy. Ale jak się dowiemy, to powiemy! Na razie tylko trochę przewidywań.

Bonus od depozytu

Jeśli na BestBet bonus powitalny będzie oparty na takim rozwiązaniu, to prawdopodobnie dostaniesz od bukmachera 100% od pierwszej wpłaty w formie środków bonusowych. Żeby je wypłacić, będziesz musiał spełnić warunek obrotowy. Mamy nadzieję, że jeśli chodzi o oferowane przez BestBet bonusy, to zawsze będzie on uczciwy, przejrzysty i niezbyt trudny do ogarnięcia!

Na tę chwilę na polskim rynku rządzą bonusy w okolicach 1000 zł, tzn. takie, w których za wpłatę 1000 zł dostaje się drugi tysiąc w środkach bonusowych. Spodziewamy się, że u BestBet bonusy mogą wyglądać podobnie pod względem kwoty.

Darmowy zakład

Darmowe zakłady u polskich buków zwykle wynoszą około 20-30 zł, chociaż zdarzyła się także oferta powitana na 50 zł u PZBuk, przy czym obecnie już ona nie obowiązuje. Czy właśnie taki będzie na BestBet bonus powitalny? Jeżeli tak, to mamy nadzieję, że kwota będzie zbliżać się raczej do 50 zł niż do 20 zł. Liczymy także, że wygrana dzięki freebetowi kwota będzie od razu dostępna do wypłacenia. Obecność warunków obrotowych zdecydowanie zepsułaby nam humor i opinię o bonusie powitalnym.

Ubezpieczony zakład

Ubezpieczony zakład to rodzaj promocji, dzięki której Twój zakład pozbawiony jest ryzyka. Po prostu stawiasz określoną kwotę i jeżeli wygrasz, to super… Ale jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot na swoje konto, czyli niczego nie stracisz. Jeśli warunki i kwota ubezpieczonego zakładu byłyby na dobrym poziomie, to taki bonus na pewno uznalibyśmy za satysfakcjonujący i dosyć oryginalny.

BestBet zakłady sportowe

Spodziewamy się, że na BestBet zakłady bukmacherskie będą co najmniej wystarczająco zróżnicowane. Obecnie konkurencja wśród polskich buków jest tak dużo, że premiera bez porządnej oferty przedmeczowej byłaby samobójstwem!

Na BestBet najprawdopodobniej pojawią się:

  • Klasyczne sporty, w tym piłka nożna, tenis, siatkówka, piłka ręczna, futbol amerykański, hokej…
  • Mniej typowe sporty – liczymy na futbol australijski czy krykieta, w końcu nie każdy ma typowe polskie upodobania.
  • Rozgrywki młodzieżowe – większość bukmacherów oferuje już także puchary i ligi młodzieżowe z różnych krajów.
  • Esport – obecnie szeroka oferta esportowa to wyznacznik nowoczesności bukmachera. Gry takie jak League of Legends, CS:GO, StarCraft 2 czy DOTA 2 po prostu muszą się pojawić w ofercie.
  • Zakłady pozasportowe – nie tylko kopaniem worka skóry człowiek żyje, na świecie dzieje się dużo innych ciekawych rzeczy. Wybory, Eurowizja, Taniec z Gwiazdami… Trzymamy kciuki za porządną ofertę rozrywkową i społeczną.

BestBet zakłady na żywo i live stream

Każdy buk je oferuje, więc i na BestBet zakłady bukmacherskie na żywo na pewno znajdą swoje miejsce. Obecnie wielu bukmacherów nie ogranicza się już do puszczania na żywo największych lig. Można w ten sposób obstawiać także ligi australijskie czy południowoamerykańskie, dzięki czemu zabawa jest dostępna dla Polaków również rano czy późnym wieczorem i nocą. Spodziewamy się, że Bestbet ma tego świadomość i zaoferuje szeroką ofertę live.

Oprócz tego spodziewamy się, że buk udostępni możliwość obstawiania zakładów live na wydarzenia esportowe. Czy będzie live stream? Na początku pewnie nie, podejrzewamy, że nawet jeśli BestBet próbuje już zdobyć licencję na puszczanie meczów na żywo, to może to im trochę zająć.

BestBet mobile

Raczej byłoby trudno aby BestBet od razu wystartował z aplikacją. Spodziewamy się bardziej responsywnej strony mobilnej, dzięki czemu od początku będziesz mógł obstawiać z urządzeń mobilnych. Ale aplikacja? Hmm, może po kilku miesiącach.

Po pewnym czasie BestBet na pewno wyruszy jednak z aplikacją na systemy operacyjne iOS i Android. Bez takiej oferty dość trudno byłoby konkurować z takimi bukmacherami jak STS czy Totolotek, oni mają w końcu naprawdę dobrze działające aplikacje. Mamy nadzieję, że BestBet będzie zachęcać użytkowników do pobrania aplikacji przez jakiś specjalny bonus!

Kiedy ruszy BestBet?

Prawdopodobnie BestBet zakłady bukmacherskie wyruszą w okolicach listopada. Bukmacher ma już licencję, ale pewnie wciąż potrzebuje dopracować stronę internetową i ofertę promocyjną. Kiedy tylko wyruszy, od razu Cię o tym poinformujemy!