Betcris kod promocyjny

Betcris

60/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 01/12/2022

Betcris to bukmacher z doświadczeniem!

Nowa marka w Polsce, ale nie na świecie! Bukmacher Betcris rozdaje w bonusach aż do 1400 złotych!

Stało się! Mamy do Betcris kod promocyjny, a razem z nim, wyjątkowe bonusy, które mogą wynieść łącznie aż 1400 złotych! Czy warto tutaj założyć konto? Sprawdź w naszym tekście.

Jak działa kod promocyjny Betcris?

betcris kod promocyjny

Na Betcris kod promocyjny już się pojawił i brzmi MAXBONUS. Wraz z nim na stronę bukmachera zawitały nowe promocje. Uwaga, bo to aż 1400 złotych, podzielone na pięć różnych bonusów. Choć serwis działa od niedawna, to pokazuje, że nie musi się wstydzić za swoje bonusy, zestawiając je z konkurencyjnymi ofertami.

W związku z tym, rekomendujemy założenie konta, odebranie bonusów i sprawdzenie, jak działa Betcris. To bukmacher z potencjałem, który mamy wrażenie, że nie pokazał jeszcze wszystkiego, na co go stać!

Betcris bonus powitalnyBetcris kod bonusowy
100% do 400 złKod promocyjny Betcris: MAXBONUS
min. wpłata 50 zł
min. zakład 50 zł (SOLO, kurs min. 1.80)
obrót x4 (SOLO, kurs min. 1.80)
Freebet 50 złfreebet jako zwrot za nieudany zakład
min. depozyt 50 zł
min. zakład 50 zł (SOLO, kurs min. 1.80)
obrót x1 (SOLO, kurs min. 1.80)
50% do 400 złmin. wpłata 50 zł
min. zakład 50 zł (SOLO, kurs min. 1.80)
obrót x4 (SOLO, kurs min. 1.80)
Freebet 50 złfreebet jako zwrot za nieudany zakład
min. depozyt 50 zł
min. zakład 50 zł (SOLO, kurs min. 1.80)
obrót x1 (SOLO, kurs min. 1.80)
50% do 500 złmin. wpłata 50 zł
min. zakład 50 zł (SOLO, kurs min. 1.80)
obrót x4 (SOLO, kurs min. 1.80)

Betcris bonusy na grudzień 2022

Betcris rejestracja na grudzień 2022

betcris rejestracja z kodem

W którym miejscu wpisać w Betcris kod promocyjny? W trakcie procesu rejestracji. Okienko znajdziesz już w pierwszym kroku formularza, na samym jego dole, tuż pod polem, w którym ustalasz hasło do logowania.

Na Betcris bonus za kod promocyjny będziesz mógł odebrać po dokonaniu rejestracji, co robi się w następujący sposób:

 1. Wejdź na portal Betcris zakłady bukmacherskie.
 2. Kliknij przycisk “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu.
 3. Wypełnij formularz rejestracyjny, podając prawdziwe dane, w tym numer telefonu, który jest potrzebny do weryfikacji.
 4. Na Betcris kod promocyjny można wpisać w pierwszej części formularza rejestracyjnego.
 5. Przejdź dalej i wypełnij kolejny formularz prawdziwymi danymi osobowymi.
 6. Zakończ proces rejestracji.

Pamiętaj, że po założeniu konta będziesz jeszcze musiał zweryfikować swoją pełnoletność. W tym celu należy przesłać do biura obsługi bukmachera zdjęcia lub skany dowodu tożsamości. Dopiero po dokonaniu tej formalności będziesz dysponował w pełni funkcjonalnym kontem bukmacherskim. Oczywiście rozumie się samo przez się, że zarejestrować się mogą wyłącznie osoby po osiemnastym roku życia.

Betcris kod promocyjny – co daje? 1400 zł bonusów!

Skoro pojawił się w Betcris kod promocyjny, to warto sprawdzić, co daje. W tym momencie nie ma specjalnej mocy sprawczej, bowiem bonusy wynoszą dokładnie tyle, ile w podstawowej ofercie, a więc maksymalnie 1400 złotych. Mamy jednak nadzieję, że w późniejszym czasie bukmacher przygoduje coś extra za kod promocyjny Betcris. Przydałby się chociażby darmowy zakład bez depozytu. Nie ma jednak co gdybać, a warto sprawdzić, co możesz otrzymać za rejestrację już teraz.

Betcris bonus powitalny: 100% do 400 zł

Pierwszy bonus, który czeka na Ciebie po rejestracji w Betcris to 100% do 400 złotych. Należy nie tylko dokonać pierwszego depozytu, ale także wysłać pierwszy zakład na warunkach, ustalonych przez bukmachera. W nagrodę otrzymasz 400 złotych dodatkowych środków na swoje ulubione zakłady, które będą objęte przystępnym warunkiem obrotu.

Warunki bonusu powitalnego

 • Minimalny pierwszy depozyt 50 zł.
 • Pierwszy zakład, o stawce min. 50 zł.
 • Wyłącznie zakład SOLO, z kursem min. 1.80.
 • Bonus to 100% stawki netto.
 • Obrót x4 na zakładach SOLO, o kursie min. 1.80.

Betcris bonus za 2. depozyt: freebet 50 zł

Wpłacając kasę do Betcris po raz drugi, możesz liczyć na ubezpieczenie swojego kuponu, a na wypadek przegranej otrzymasz freebet o wartości 50 złotych. Niezbędne jest jednak zrealizowanie zarówno warunków minimalnego depozytu, jak i wymagań, dotyczących zakładu ubezpieczonego.

Warunki bonusu po drugim depozycie

 • Drugi depozyt w kwocie co najmniej 50 zł.
 • Zakład SOLO, o stawce min. 50 zł i kursie min. 1.80.
 • Przegrana oznacza zwrot, pod postacią freebetu 50 zł.
 • Wygrana wiąże się z utratą bonusu.
 • Freebet wykorzystasz na zakładzie SOLO, o kursie min. 1.80.

Betcris bonus za 3. depozyt: 50% do 400 zł

Po dwóch bonusach, przyszła kolej na trzeci. Tym razem to 50% do 400 złotych. Zasady? Można mieć małe deja vu z oferty powitalnej, bowiem najpierw znów należy dokonać kwalifikowanego depozytu, a następnie wysłać określony kupon.

Warunki bonusu po trzecim depozycie

 • Minimalny depozyt 50 zł.
 • Zakład SOLO (stawka min. 50 zł, kurs min. 1.80)
 • Bonus to 50% stawki netto.
 • Maksymalny bonus może wynieść 400 zł.
 • Bonusem należy obrócić czterokrotnie na zakładach SOLO, o kursie min. 1.80.

Betcris bonus za 4. depozyt: freebet 50 zł

W ofercie powitalnej Betcris znalazło się miejsce także dla drugiego freebetu. To kolejny raz 50 zł. Tym razem przyznawane w ramach cashbacku za nietrafiony zakład po czwartym depozycie.

Warunki bonusu po czwartym depozycie

 • Minimalna wpłata 50 zł.
 • Zakład SOLO, o kursie min. 1.80 i stawce min. 50 zł.
 • Przegrana? Freebet 50 zł.
 • Wygrana? Brak bonusu.
 • Darmowy zakład wykorzystasz na kuponie SOLO, o kursie min. 1.80.

Betcris bonus za 5. depozyt: 50% do 500 zł

Na sam koniec jest także piąty, najwyższy kwotowo bonus Betcris, który może sięgnąć 500 zł. Warunki? Bliźniacze do dwóch poprzednich bonusów od stawki zakładu.

Warunki bonusu po piątym depozycie

 • Minimalny depozyt 50 zł.
 • Zakład SOLO, o kursie min. 1.80 i stawce min. 50 zł.
 • Bonus to 50% stawki netto.
 • Obrót x4, wyłącznie zakłady SOLO o kursie min. 1.80.

Betcris promocje na grudzień 2022

Na Betcris kod bonusowy to nie wszystko, co na Ciebie czeka. Bukmacher może pochwalić się także całkiem efektowną gromadą promocji dostępnych w serwisie. Sprawdź, jak wyglądają poszczególne wystawione przez Betcris bonusy i czy warto z nich skorzystać.

Zwrot podatku w aplikacji

Betcris zachęca w ciekawy sposób do korzystania ze swojej aplikacji mobilnej na urządzenia z oprogramowaniem Android i iOS. Codziennie możesz odebrać zwrot podatku za wygrane kupony AKO i każdego dnia tygodnia jest szansa na zgarnięcie 50 PLN freebetu. Wystarczy, że przez aplikację mobilną będziesz obstawiać kupony z min. 3 zdarzeniami, których kurs nie będzie niższy od 1.50. Przy każdej wygranej otrzymasz zwrot podatku od zakładu i na koniec tygodnia odbierasz skumulowaną kwotę do maksymalnie 50 zł w postaci freebetu.

Napoli nie boli!

W środowisku typerów niezwykle popularne stało się powiedzenie o włoskim Napoli, które zepsuło już kupony całej rzeszy graczy. Betcris postanowił wyjść naprzeciw i wyciągnąć pomocną dłoń w kierunku obstawiających. W tej dłoni widnieje freebet o wartości 25 PLN, jeśli zostaną spełnione odpowiednie warunki promocji. Gracz musi postawić kupon za co najmniej 25 zł, składający się z minimum 3 zdarzeń. Oczywiście jedno z nich musi dotyczyć spotkania Serie A z udziałem zespołu SSC Napoli. Każde za to powinno mieć kurs co najmniej 1.50. Jeśli TYLKO mecz ekipy z Neapolu zostanie rozliczony jako przegrany, a cała reszta będzie wygrana – Betcris przyznaje graczowi freebet 25 zł. Wystarczy, że poinformujesz pracowników obsługi klienta poprzez chat lub wiadomość e-mail. Każdy typer, któremu choć raz Napoli umoczyło zakład z uśmiechem doceni taką promocję w Betcris.

Kasa na okrągło

Po wejściu na rynek bardziej zdecydowanie, Betcris postanowił również urozmaicić swoje codzienne promocje. Dzięki “kasie na okrągło” możesz liczyć na bonus każdego dnia! Po zweryfikowaniu konta gracza w serwisie bukmachera Betcris, dostajesz dostęp do koła z nagrodami. Codziennie możesz nim zakręcić, żeby otrzymać pytanie konkursowe. Na wybór odpowiedzi masz 15 sekund, a w przypadku prawidłowego wyboru, otrzymujesz freebet w wysokości 20 zł. Zostanie on dodany maksymalnie po 12 godzinach od udzielenia poprawnej odpowiedzi.

WAŻNE: jeśli chcesz otrzymać freebet, musisz mieć zaznaczone zgody marketingowe drogą mailową i SMS.

Kursowy boost

Ta promocja pozwoli graczom Betcrisa stawiać zakłady po najlepszych kursach na rynku. Jest ona skierowana zarówno do nowych, jak i stałych graczy bukmachera. Dzięki niej możesz obstawić po wyższym kursie niż w standardowej ofercie. Gracz ma możliwość dowolnego łączenia zakładów i nie ma żadnego ograniczenia, co do maksymalnej stawki kuponu. Uzyskana w ten sposób wyższa wygrana za zakłady z boostem nie podlega dodatkowemu obrotowi i od razu trafia na konto główne, więc gracz może ją sobie od razu wypłacić.

Kupon dnia

Promocja kupon dnia szczególnie powinna przypaść do gustu tym, którzy lubią obstawiać kupony AKO, ale niekoniecznie mają czas się rozglądać za wartościowymi zdarzeniami. Bukmacher Betcris wystawia ofertę zagrania kuponu złożonego z kilku zdarzeń, która w dany dzień jest dla graczy bardziej opłacalna, niż gdyby stawiali sami te same zdarzenia. Obstawiając kupon dnia w Betcris możesz liczyć na bonusowe +10% wygranej, która wyląduje na Twoim koncie głównym w przypadku trafionego zakładu. Kwota jest oczywiście wolna od obrotu i razem z wygraną możesz ją od razu wypłacić na swoje konto bankowe.

Promocje dla kibiców

Betcris idzie na rękę kibicom drużyn, z którymi zawarł już umowy partnerskie. Warto sprawdzić na stronie bukmachera, czy nie przygotował czegoś specjalnego dla fanów Pogoni Szczecin, Asseco Resovii Rzeszów czy Łomży Industria Kielce. Kibice piłki nożnej, siatkówki i piłki ręcznej na pewno będą zadowoleni, gdy odkryją, że specjalnie do nich skierowane są dedykowane promocje bukmacherskie.

Betcris zakłady bukmacherskie

Jak wygląda na Betcris oferta na początku działalności tego nowego bukmachera? Wygląda to całkiem dobrze i nowocześnie. Gracze od razu dostali do dyspozycji nie tylko typowe zakłady sportowe przedmeczowe i na żywo, ale do tego od razu również wirtuale i esport, na który buk postawił całkiem spory nacisk. Do wyboru jest mnóstwo dyscyplin zarówno “prawdziwych”, jak i wirtualnych, których znalazło się tutaj aż siedem. Widać, że wystawiona przez Betcris oferta ma spory potencjał i liczymy, że z czasem będzie się ona rozszerzać.

Zakłady na żywo w Betcris

Na Betcris zakłady bukmacherskie w formule LIVE są oczywiście dostępne. Obstawiać można zarówno najpopularniejsze wydarzenia sportowe z Europy i USA, jak i mniej znane ligi takie jak ta australijska. Interfejs zakładów na żywo jest przejrzysty i można go wyświetlać na wiele różnych sposobów, żeby wygodnie znaleźć potrzebne informacje. Na tę chwilę zwany Betcris bukmacher nie umożliwia natomiast oglądania transmisji LIVE, co niestety ustawia bo na przegranej pozycji względem konkurentów, którzy zdążyli już zaimplementować taką funkcję w swoim serwisie. Możliwość oglądania meczu na żywo jest dla fanów zakładów LIVE bardzo ważna, jako że ułatwia podejmowanie decyzji o kolejnych kuponach.

Kursy bukmacherskie w Betcris – opinie

Jeśli chodzi o kursy na Betcris, opinie prezentują się dosyć przeciętnie. Oferowane przez buka liczby są dosyć podobne do tego, co można znaleźć u innych dostawców. Na plus można zaliczyć serwisowi możliwość uzyskania bonusu nawet do 100% do wygranej z bardzo długich taśm AKO.

Betcris sporty wirtualne

Szkoda, że nie pojawił się na Betcris kod promocyjny, ale za to jeżeli chodzi o wirtuale, bukmacher wykazał się fantazją. Do wyboru jest aż siedem różnorodnych dyscyplin, które można obstawiać o dowolnej porze dnia i nocy:

 • rzuty karne
 • liga piłki nożnej
 • drag racing
 • kolarstwo torowe
 • football pro
 • wyścigi chartów
 • wyścigi konne

Pod tym względem na Betclic oferta prezentuje się naprawdę obiecująco.

Betcris płatności

Na Betcris wpłaty można dokonać przy pomocy dostawów BlueMedia, PayU oraz Przelewy24, w co wliczają się także szybkie i popularne płatności BLIK. Z najpopularniejszych banków w Polsce przelewy do bukmachera są realizowane od razu. Minimalna wpłata wynosi 10 zł, a maksymalna – 10 000 zł.

Jeśli chodzi o wypłaty, są realizowane od 9:00 do 17:00, a ich szybkość jest zależna od tego, z jakiego korzystasz banku – tabelę zależności znajdziesz na stronie Betcris. Zakłady u tego buka lepiej wygrywać, bo minimalna kwota wypłaty to 20 zł, czyli dwa razy więcej niż minimalna kwota wpłaty. Nie wydaje nam się to zbytnio czystą zagrywką, bo oznacza, że jeżeli wpłacisz np. 15 zł i dojdziesz do wniosku, że jednak nie chcesz grać albo że nie podobają Ci się usługi tego bukmachera, to nie będziesz mógł wypłacić swojej kasy. Spory minus dla Betcris za takie podejście.

Betcris pomoc i kontakt

Na Betcris czat na żywo jest dostępny codziennie w godzinach od 9:00 do 22:00. Pomoc można uzyskać także przy pomocy formularza kontaktowego obecnego na stronie albo poprzez wysłanie klasycznej wiadomości e-mail. Ogólnie poziom usług tego bukmachera stoi na dosyć dobrym poziomie – można bez problemu dostać odpowiedź na pytania czy wątpliwości.

Betcris opinie

Fakt, że jak na razie Betcris kod bonusowy nie daje nic ekstra, to spory minus, ale oprócz tego po nowym bukmacherze widać potencjał. Oby udało się go zrealizować! Póki co opracowany przez Betcris bonus powitalny wygląda nieźle, ale zawsze można podkręcić jego warunki wraz z kodem. Na szczęście buk od razu wystawił sporo ciekawych promocji, chociaż one również potrzebują uproszczenia regulaminu. Spora pochwała należy się za różnorodność zaoferowanych od razu na początku zakładów. Znalazło się miejsce nie tylko dla sportów klasycznych, ale też elektronicznych i wirtualnych. 

Naszym zdaniem, warto zarejestrować się u tego buka, odebrać bonusy i wypróbować jego ofertę. Na pewno będziesz mile zaskoczony. I choć krążą o Betcris opinie, że jeszcze nieco brakuje mu do najlepszych, to wygląda to już coraz solidniej. Warto dać szansę temu bukmacherowi. Choćby ze względu na Betcris bonus aż do 1400 złotych!

Plusy Betcris

 • dużo promocji
 • różnorodne wirtuale
 • przejrzysty interfejs

Minusy Betcris

 • skomplikowane regulaminy niektórych promocji
 • brak live streamingu

FAQ

Czy jest na Betcris kod promocyjny?

Tak! Bonus Betcris to MAXBONUS.

Jaki jest na Betcris bonus powitalny?

Bonus powitalny Betcris to nawet 1400 zł.

Czy Betcris, bukmacher online, jest w Polsce legalny?

Tak, posiada stosowną licencję na oferowanie zakładów.