Betcris kod promocyjny

Betcris

40/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 04/07/2022

Betcris to bukmacher z doświadczeniem!

Nowa marka w Polsce, ale nie na świecie! Bukmacher Betcris rozdaje w bonusie zakład bez ryzyka: cashback aż do 500 zł!

Chcesz wiedzieć, czy mamy już od Betcris kod promocyjny? Czytaj dalej, żeby przekonać się, jak wygląda oferta kolejnego bukmachera, który pojawił się na polskim rynku. Sprawdź bonus powitalny i dowiedz się, czy warto założyć konto.

Jak działa kod promocyjny Betcris?

betcris bonus powitalny 500

Na Betcris kod promocyjny niestety nie zdążył się jeszcze pojawić. Trudno nam obwiniać tutaj bukmachera, w końcu jego serwis działa dopiero od niedawna. Większość nowych marek najpierw umożliwia stawianie pierwszych zakładów, a dopiero później nawiązuje relacje partnerskie i tworzy kody promocyjne, dzięki którym można podbić wartość bonusu na start.

Na razie nie możemy się więc z Tobą podzielić żadnym sposobem na zwiększone korzyści z założenia konta na Betcris. Bonus możesz jednak podbić na TOTALbet – od tego buka mamy już kod promocyjny! Jeśli chcesz więc rozpocząć obstawianie zakładów na korzystnych warunkach, to kliknij w jeden z przycisków widocznych w tym artykule i przejdź na TOTALbet.

Betcris bonus powitalnyBetcris kod bonusowy
cashback 100% do 500 złniewymagany!
min. depozyt20 zł
wymagany obrót3x AKO min. 3 wyd., kurs poj. wyd. 1.30+
min. kurs łączny kuponu1.80

Betcris bonusy na lipiec 2022

Betcris rejestracja na lipiec 2022

betcris rejestracja

Na razie na Betcris kod promocyjny nie jest dostępny, więc nie możesz go wpisać w trakcie procesu rejestracji. Jeśli jednak już teraz bardzo chcesz wypróbować usługi bukmachera albo odebrać któryś z jego bonusów, to musisz założyć konto w serwisie. My byśmy się jeszcze powstrzymali i poczekali, aż będzie można dostać więcej profitów na start, ale co kto lubi!

Na Betcris bonus będziesz mógł odebrać dopiero po dokonaniu rejestracji, co robi się w następujący sposób:

 1. Wejdź na portal Betcris zakłady bukmacherskie.
 2. Kliknij przycisk “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu.
 3. Wypełnij formularz rejestracyjny, podając prawdziwe dane, w tym numer telefonu, który jest potrzebny do weryfikacji.
 4. Na Betcris kod promocyjny można wpisać w pierwszej części formularza rejestracyjnego, ale taki kod nie jest póki co dostępny.
 5. Przejdź dalej i wypełnij kolejny formularz prawdziwymi danymi osobowymi.
 6. Zakończ proces rejestracji.

Pamiętaj, że po założeniu konta będziesz jeszcze musiał zweryfikować swoją pełnoletność. W tym celu należy przesłać do biura obsługi bukmachera zdjęcia lub skany dowodu tożsamości. Dopiero po dokonaniu tej formalności będziesz dysponował w pełni funkcjonalnym kontem bukmacherskim. Oczywiście rozumie się samo przez się, że zarejestrować się mogą wyłącznie osoby po osiemnastym roku życia.

Betcris kod promocyjny – co daje?

Na tę chwilę na Betcris kod promocyjny nie jest dostępny, więc… nie daje nic. Już teraz w formularzu rejestracyjnym widać jednak miejsce na wpisanie odpowiedniego ciągu liter, więc spodziewamy się, że prędzej czy później jednak zawita na Betcris kod promocyjny. Gdy tylko otrzymamy możliwość podwyższenia bonusu powitalnego dla naszych użytkowników, to oczywiście natychmiast poinformujemy o tym na stronie!

Betcris bonus powitalny: cashback 500 zł

Dobra wiadomość – na Betcris bonus powitalny stał się sporo bardziej wartościowy niż w przeszłości. Promocja na start to cashback, czyli ubezpieczenie na pierwszy zakład. Jeżeli kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot 100% postawionej kwoty do 500 zł.

Taki rodzaj bonusu jest bardzo atrakcyjny szczególnie dla osób, które cenią sobie niższe niż zazwyczaj ryzyko na początek przygody z nowym bukmacherem.

Warunki bonusu cashback

 • na Betcris kod bonusowy nie jest wymagany, żeby otrzymać cashback do 500 zł
 • trzeba postawić zakład z kursem minimalnym 1.80 za minimum 20 zł
 • jeśli przegrasz, otrzymasz 100% postawionej stawki
 • cashback ląduje na saldzie bonusowym
 • obrót to 3x na kuponie AKO z co najmniej 3 wydarzeniami
 • kurs minimalny pojedynczego wydarzenia to 1.30
 • czas na obrót to 7 dni
 • żeby wziąć udział w promocji, musisz zweryfikować konto stałe max 14 dni po zawarciu pierwszego zakładu

Betcris promocje na lipiec 2022

Na Betcris kod bonusowy nie jest póki co dostępny, ale za to bukmacher zaczął działalność z całkiem efektowną gromadą promocji dostępnych w serwisie. Sprawdź, jak wyglądają poszczególne wystawione przez Betcris bonusy i czy warto z nich skorzystać.

Dodatkowe 100% do wygranej

Na Betcris promocje bardzo się spodobają fanom długich kuponów AKO. Dzięki pierwszemu spośród opisywanych bonusów u tego buka można nawet podwoić swoją wygraną z taśmy. Już od pięciu wydarzeń na kuponie zaczynają się dodatkowe procenty do wygranej – przy AKO złożonym z pięciu selekcji, jeżeli wygrasz, otrzymasz bonus 5% od zdobytej kasy. Im więcej wydarzeń na kuponie, tym większe przyznawane przez Betcris bonusy. Jeśli selekcji będzie 24 albo więcej i wygrasz, to Twoja wygrana będzie podwojona – bonus w takim przypadku wynosi bowiem aż 100%!

Tuesday Cashback

Chociaż na Betcris kod bonusowy nie daje żadnej dodatkowej kasy, to można sobie to nadrobić dzięki promocji Tuesday Cashback. W jej ramach każdy gracz może odzyskać część utraconej w danym tygodniu kasy poprzez cashback. Kwota, którą dostaniesz jest zależna od Twojego tak zwanego bilansu wyliczanego z wzoru SUMA STAWEK netto minus WYGRANE minus OTRZYMANE BONUSY. Do bilansu liczą się tylko zakłady SOLO lub AKO postawione z ogólnym kursem min. 1.85.

Najwyższy możliwy tygodniowy cashback to 100 zł. Żeby natomiast otrzymać minimalny cashback 20 zł, trzeba wyrobić bilans co najmniej 200 zł. Cashback zostaje przyznany w formie freebetu, który ma trzy dni okresu ważności. Darmowy zakład należy postawić na zakład AKO z co najmniej trzema wydarzeniami. Kurs minimalny pojedynczej selekcji to 1.25, a całego zakładu – 2.50. Zakład musi zostać rozliczony w ciągu maksymalnie 3 dni.

Ekstraklasowy Freebet

Lubisz obstawiać Ekstraklasę? Na Betcris promocje będą Ci więc pasowały – jedną z nich jest bowiem Ekstraklasowy Freebet, czyli coś na kształt konkursu odbywającego się wraz z każdą kolejką rodzimej ligi. Żeby wziąć w nim udział, należy postawić kupon AKO składający się z co najmniej sześciu typów 1×2 na mecze Ekstraklasy, choć maksymalnie selekcji może być oczywiście tyle co spotkań, czyli dziewięć. Minimalna stawka wynosi 10 zł. Nagrody w postaci freebetu zostaną przyznane zgodnie z następującymi zasadami:

 • 9 poprawnie wytypowanych zdarzeń – wygrywa Twój kupon!
 • 8 trafionych zdarzeń – freebet 200 zł
 • 7 trafionych zdarzeń – freebet 150 zł
 • 6 trafionych zdarzeń – freebet 100 zł

Zasady zagrania freebetu są takie same jak w przypadku poprzedniej opisywanej promocji.

25 PLN dla fanów esportu

betcris promocja esport

Na Betcric promocje przewidziano również dla fanów esportu. Żeby wziąć udział w tej konkretnej akcji, nie trzeba nawet wykonywać żadnych skomplikowanych manewrów – wystarczy regularnie obstawiać sporty elektroniczne. Betcris bonusy będzie przyznawał co tydzień graczom, którzy w ciągu danego tygodnia zagrają minimum pięć kuponów o kursie minimalnym 1.85 za łączną sumę co najmniej 100 zł. Liczą się tylko zakłady zawierane z konta depozytowego na SOLO lub AKO w kategorii esport. Warunki obstawienia freebetu 25 zł, który otrzymasz w nagrodę za spełnienie warunków promocji są takie same jak w przypadku poprzednich opisanych bonusów – tyle że można obstawiać jedynie na esport.

Wirtualny zwrot 50 PLN

Na Betcris zakłady bukmacherskie są dostępne również w formie wirtuali. Także dla ich fanów przewidziano stosowną promocję. Wystarczy, że Twój obrót na wirtualach z danego tygodnia wyniesie co najmniej 250 zł – przy czym liczą się tylko zakłady o kursie minimum 1.85 – a dostaniesz w nagrodę freebet o wartości 50 zł. I tak co tydzień! Darmowy zakład możesz wykorzystać na wirtuale po kursie minimum 1.85. Masz na to maksymalnie trzy dni, po ich upłynięciu freebet zostanie anulowany.

Bonus urodzinowy

I jeszcze jeden bonus na deser od Betcris. Kod promocyjny to to nie jest, ale przecież wszyscy lubimy prezenty urodzinowe! Każdy aktywny użytkownik portalu Betcris zakłady bukmacherskie może otrzymać w swoje urodziny freebet o wartości 20 zł. Co to znaczy aktywny? Chodzi o osoby, które w ciągu ostatnich trzech miesięcy przed urodzinami postawiły kupony na kwotę co najmniej 50 zł netto. Urodzinowy freebet można wykorzystać na zakłady AKO z co najmniej trzema selekcjami, z czego każda musi mieć kurs 1.25. Łączny kurs zakładu musi natomiast wynieść minimum 2.50.

Betcris zakłady bukmacherskie

Jak wygląda na Betcris oferta na początku działalności tego nowego bukmachera? Wygląda to całkiem dobrze i nowocześnie. Gracze od razu dostali do dyspozycji nie tylko typowe zakłady sportowe przedmeczowe i na żywo, ale do tego od razu również wirtuale i esport, na który buk postawił całkiem spory nacisk. Do wyboru jest mnóstwo dyscyplin zarówno “prawdziwych”, jak i wirtualnych, których znalazło się tutaj aż siedem. Widać, że wystawiona przez Betcris oferta ma spory potencjał i liczymy, że z czasem będzie się ona rozszerzać.

Zakłady na żywo w Betcris

Na Betcris zakłady bukmacherskie w formule LIVE są oczywiście dostępne. Obstawiać można zarówno najpopularniejsze wydarzenia sportowe z Europy i USA, jak i mniej znane ligi takie jak ta australijska. Interfejs zakładów na żywo jest przejrzysty i można go wyświetlać na wiele różnych sposobów, żeby wygodnie znaleźć potrzebne informacje. Na tę chwilę zwany Betcris bukmacher nie umożliwia natomiast oglądania transmisji LIVE, co niestety ustawia bo na przegranej pozycji względem konkurentów, którzy zdążyli już zaimplementować taką funkcję w swoim serwisie. Możliwość oglądania meczu na żywo jest dla fanów zakładów LIVE bardzo ważna, jako że ułatwia podejmowanie decyzji o kolejnych kuponach.

Kursy bukmacherskie w Betcris – opinie

Jeśli chodzi o kursy na Betcris, opinie prezentują się dosyć przeciętnie. Oferowane przez buka liczby są dosyć podobne do tego, co można znaleźć u innych dostawców. Na plus można zaliczyć serwisowi możliwość uzyskania bonusu nawet do 100% do wygranej z bardzo długich taśm AKO.

Betcris sporty wirtualne

Szkoda, że nie pojawił się na Betcris kod promocyjny, ale za to jeżeli chodzi o wirtuale, bukmacher wykazał się fantazją. Do wyboru jest aż siedem różnorodnych dyscyplin, które można obstawiać o dowolnej porze dnia i nocy:

 • rzuty karne
 • liga piłki nożnej
 • drag racing
 • kolarstwo torowe
 • football pro
 • wyścigi chartów
 • wyścigi konne

Pod tym względem na Betclic oferta prezentuje się naprawdę obiecująco.

Betcris płatności

Na Betcris wpłaty można dokonać przy pomocy dostawcy Przelewy24, w co wliczają się także szybkie i popularne płatności BLIK. Z najpopularniejszych banków w Polsce przelewy do bukmachera są realizowane od razu. Minimalna wpłata wynosi 10 zł, a maksymalna – 10 000 zł.

Jeśli chodzi o wypłaty, są realizowane od 9:00 do 17:00, a ich szybkość jest zależna od tego, z jakiego korzystasz banku – tabelę zależności znajdziesz na stronie Betcris. Zakłady u tego buka lepiej wygrywać, bo minimalna kwota wypłaty to 20 zł, czyli dwa razy więcej niż minimalna kwota wpłaty. Nie wydaje nam się to zbytnio czystą zagrywką, bo oznacza, że jeżeli wpłacisz np. 15 zł i dojdziesz do wniosku, że jednak nie chcesz grać albo że nie podobają Ci się usługi tego bukmachera, to nie będziesz mógł wypłacić swojej kasy. Spory minus dla Betcris za takie podejście.

Betcris pomoc i kontakt

Na Betcris czat na żywo jest dostępny codziennie w godzinach od 9:00 do 22:00. Pomoc można uzyskać także przy pomocy formularza kontaktowego obecnego na stronie albo poprzez wysłanie klasycznej wiadomości e-mail. Ogólnie poziom usług tego bukmachera stoi na dosyć dobrym poziomie – można bez problemu dostać odpowiedź na pytania czy wątpliwości.

Betcris opinie

Fakt, że na Betcris kod bonusowy nie jest dostępny to spory minus, ale oprócz tego po nowym bukmacherze widać potencjał. Oby udało się go zrealizować! Póki co opracowany przez Betcris bonus powitalny prezentuje się dosyć przeciętnie. Na szczęście buk od razu wystawił sporo ciekawych promocji, chociaż one również potrzebują uproszczenia regulaminu. Spora pochwała należy się za różnorodność zaoferowanych od razu na początku zakładów. Znalazło się miejsce nie tylko dla sportów klasycznych, ale też elektronicznych i wirtualnych. 

Naszym zdaniem póki co lepiej się powstrzymać z rejestracją u tego buka, bo bonus powitalny stoi na dosyć niskim poziomie – w przyszłości zostanie on prawdopodobnie ulepszony. Bez tego będzie ciężko, żeby pojawiły się na temat Betcris opinie o pozytywnym wydźwięku. Więc gdzie obstawiać w międzyczasie? My sugerujemy TOTALbet! Tam zgarniesz niewyobrażalnie wyższy bonus powitalny, który do tego można podbić kodem promocyjnym.

Plusy Betcris

 • dużo promocji
 • różnorodne wirtuale
 • przejrzysty interfejs

Minusy Betcris

 • niskie bonusy
 • skomplikowane regulaminy promocji
 • brak live streamingu

FAQ

Czy jest na Betcris kod promocyjny?

Nie, póki co nie ma kodu, dzięki któremu można by zwiększyć wartość bonusu na start.

Jaki jest na Betcris bonus powitalny?

Bonus powitalny Betcris to cashback 500 zł.

Czy Betcris, bukmacher online, jest w Polsce legalny?

Tak, posiada stosowną licencję na oferowanie zakładów.