BetFan kod promocyjny

betfan kod promocyjny

Zarejestruj się w PZBuk
Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

✓ bonus do 3000 zł
✓ ma polską licencję


BetFan wjeżdża na polski rynek, więc my wjeżdzamy z recenzją. Bonus powitalny u tego buka wynosi aż 3000 zł, więc jest o czym rozmawiać!

BetFan kod promocyjny

BetFan kod promocyjny i bonus do 3000 zł

Zacznijmy od tego, po co pewnie tutaj przyszedłeś: kod promocyjny BetFan. Póki co nie ma żadnego, to jest ta zła wiadomość. Dobra jest natomiast taka, że ptaszki ćwierkają, iż niedługo coś może się zadziać w temacie. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko czekać (nie)cierpliwie na konkretne informacje. Możesz mieć pewność, że kiedy tylko czegoś się dowiemy, natychmiast o tym doniesiemy.

BetFan bonus powitalny: 3000 zł

Nowy bukmacher BetFan stara się przyciągnąć użytkowników bardzo ciekawą promocją powitalną, w ramach której możesz zgarnąć więcej niż u któregokolwiek z innych polskich bukmacherów. Co więcej, bonus otrzymujesz przy trzech pierwszych wpłatach, a nie tylko przy pierwszej, jak to zwykle bywa. Haczykiem w tym przypadku okazują się jednak dość surowe i skomplikowane warunki skorzystania z promocji.

Jak odebrać bonus od BetFan?

Przejdźmy do tego, jak odebrać od BetFan bonus powitalny w całości – krok po kroku.

Na samym początku musisz pamiętać, aby przy rejestracji zaznaczyć, że chcesz brać udział w promocji Megapakiet. Po zarejestrowaniu się i dokonaniu pierwszej wpłaty, na konto bonusowe otrzymasz środki w wysokości 10% depozytu. Nagradzane są 3 pierwsze transakcje w następujący sposób:

  • 10% pierwszej wpłaty – max 150 zł,
  • 8% drugiej wpłaty – max 100 zł,
  • 5% trzeciej wpłaty – max 50 zł.

Zanim jednak będziesz mógł z nich skorzystać, musisz dokonać obrotu depozytem stawiając co najmniej 2 zakłady pojedyncze lub akumulowane o kursie łącznym 2.00. Wtedy odblokujesz możliwość korzystania ze środków bonusowych. Aby je wypłacić, będziesz musiał obrócić nimi 5x na zakładach ako spełniających następujące warunki:

  • przynajmniej 3 zdarzenia na kuponie,
  • min. kurs pojedynczego zdarzenia 1.20,
  • łączny kurs kuponu min. 2.00.

Na obrót środkami bonusowymi jest 50 dni.

Ponadto, jeżeli chcesz otrzymać cały przysługujący Ci bonus, musisz spełnić warunki obrotu trzy razy, gdyż proponowany przez BetFan bonus dotyczy trzech pierwszych depozytów. Należy jednak pamiętać, że bonus za kolejne wpłaty dostaniesz dopiero po spełnieniu warunków obrotu poprzedniego otrzymanego bonusu i wypłaceniu go. Warunki te są dość surowe w porównaniu z ofertami czołowych bukmacherów i wielu graczy, nawet tych grających regularnie, może mieć problem z ich spełnieniem. Kiedy jednak uda Ci się sprostać wymaganiom stawianym przez BetFan, otrzymasz dziesięciokrotność kwoty znajdującej się na koncie bonusowym – aż do 100 00 złotych, o ile oczywiście uda Cisię wygrać najpierw 10 tysięcy, korzystając jedynie ze środków bonusowych. Jednak nawet w bardziej realistycznym przypadku, kiedy za bonusy ugrasz np. 300 zł otrzymasz 3000 zł, również całkiem przyzwoitą kwotę.

Łatwiej odbierzesz BONUS w PZBuk

BetFan inne bonusy

No dobrze, powitalny bonus BetFan jest dość wykręcony, ale może z pozostałą ofertą promocyjną jest lepiej? Jest.

Bez podatku i nawet +20%

BetFan bonus bez podatku

W ramach promocji “Bez podatku” bukmacher wyrówna różnicę w wygranej zabieraną przez podatek. Oznacza to, że dla kuponów o kursie całkowitym 2.00 z co najmniej dwoma zdarzeniami zastosowany zostanie współczynnik 1.00, zamiast 0.88. Kiedy postawisz kupon o kursie 4.00 z czterema zdarzeniami o minimalnym kursie 1.12, do wygranej doliczone zostanie dodatkowe 6%. Ta promocja, w przeciwieństwie do BetFan bonus powitalny, nie zawiera żadnych haczyków ani kruczków – skorzystać z niej mogą wszyscy, nie ma wygórowanych warunków obrotu ani ograniczonego czasu, w którym można z niej korzystać. Bardzo łatwo się do niej zakwalifikować. Obstawianie na jednym kuponie dwóch zdarzeń o łącznym kursie co najmniej 2.00 to chleb powszedni każdego gracza, a gdy zdecydujesz się na wyjście z strefy komfortu i obstawienie 4 zdarzeń o łącznym kursie minimum 4.00, dostaniesz dodatkowe 6% do naszej wygranej. Wynika z tego, że “Bez podatku” to bardzo dobra oferta dla wszystkich użytkowników tego bukmachera.

Radar 365

Oferowany przez BetFan bonus Radar 365 to promocja, którą trudno jednoznacznie opisać, gdyż zmienia się ona codziennie. Właśnie na tym polega – każdego dnia nowy bukmacher BetFan przygotowuje dla swoich użytkowników nową promocję. Nie muszą to być jednak zwykłe zakłady o podwyższonym kursie czy specjalne kupony, jak to bywa czasem u innych bukmacherów. Dla przykładu, w momencie pisania tekstu dostępna jest promocja, w ramach której w przypadku przegranej bukmacher zwróci Ci równowartość postawionej na wskazane zdarzenia kwoty. Taka promocja zapewne pełniłaby u innych bukmacherów rolę osobnego bonusu, ale BetFan zdecydował się umieścić ją w Radarze 365. To dobrze wróży jakości innych promocji dostępnych w ramach tej oferty.

BetFan oferta zakładów

BetFan nowy bukmacher

Aby wykorzystać fundusze otrzymane z bonusu, musisz zacząć obstawiać. Jednak aby za szybko się to nie znudziło, potrzebna jest szeroka oferta zakładów. W końcu ileż można obstawiać te same ligi? Na tym polu nowy bukmacher BetFan nie ustępuje konkurentom o ugruntowanej już pozycji.  W przypadku najpopularniejszej w naszym kraju, a zapewne i na świecie dyscypliny, piłki nożnej, wybór lig nie pozostawia wiele do życzenia. Obstawimy zdarzenia z całego świata, od La Ligi, przez Bundesligę i Premier League, dalej przez mniej popularne ligi europejskie, aż do topowych lig południowo- i północnoamerykańskich, afrykańskich i azjatyckich. Obstawimy też niektóre europejskie ligi amatorskie, na przykład amatorską ligę niemiecką czy austriacką. Na osobną uwagę zasługuje oferta naszych krajowych zawodów. Tutaj BetFan przebija niejednego bogatszego stażem polskiego bukmachera. Zakłady postawisz nie tylko na zdarzenia z Ekstraklasy, pierwszej czy drugiej ligi, ale też na ligę trzecią, czwartą, a nawet niektóre zdarzenia z lig okręgowych. Oprócz tego można zawierać też zakłady specjalne, na przykład obstawić króla strzelców Ekstraklasy czy zwycięzcę drugiej ligi.

Inne sporty

Oferta zdarzeń z innych sportów również nie zawodzi, choć nie jest już tak imponująca co w przypadku piłki nożnej. Nie ma jednak na co narzekać – fani siatkówki, tenisa, hokeja, czy koszykówki z powodzeniem obstawią mecze z topowych lig i turniejów z całego świata. Jeżeli śledzisz mniej popularne w naszym kraju sporty, również odnajdziesz je w ofercie BetFan. Zdarzenia z golfa, futbolu amerykańskiego i australijskiego, ale też squasha, krykieta, czy nawet MMA i lekkoatletyki dostępne są do obstawiania u tego bukmachera. Nie ustępuje on zatem pola konkurencji również w tej płaszczyźnie. Obstawiać można zarówno przedmeczowo, jak i na żywo.

eSport

Nie należy zapominać o eSporcie, który staje się coraz bardziej popularny na całym świecie i przez to z każdym dniem bardziej przyzwyczajamy się do możliwości obstawiania go u bukmacherów. W tym przypadku BetFan nie zawodzi – oferuje zakłady ze wszystkich najpopularniejszych gier takich jak League of Legends, DotA, Hearthstone, Starcraft czy Overwatch, ale też NBA2k czy King of Glory. To bardzo dobry wybór, zdecydowanie lepszy niż u niektórych innych polskich bukmacherów.

Niesportowe

Na tle innych bukmacherów BetFan wyróżnia się ofertą zakładów pozasportowych – dostępne są zakłady dotyczące polityki, pogody, show biznesu, czy wydarzeń okołosportowych. Obstawisz na przykład najwyższą uśrednioną temperaturę dobową w największych miastach Polski – oczywiście dopiero na dwa miesiące po dacie zakładu, aby nie było za łatwo. Założysz się o kurs franka czy funta, a nawet notowania giełdowe. Wytypujesz zwycięzców wyborów polskich i zagranicznych, ale też zwycięzców Big Brothera i Eurowizji. Taki wybór sprawia, że BetFan jest idealnym bukmacherem dla tych, którzy niekoniecznie interesują się sportem, ale mimo to chcą poczuć dreszczyk emocji związany z obstawianiem.

BetFan płatności

Nowy bukmacher BetFan obsługuje większość polskich banków, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów z wpłatami i wypłatami. Opcje oferowane przez tego buka są zadowalające, jednak nie wybiegają poza standard oferowany przez większość bukmacherów. Brakuje możliwości wpłat na przykład przez Przelewy24 czy PayPala, która dostępna jest u konkurencji. Pozostaje mieć nadzieję, że te opcje zostaną wprowadzone w przyszłości.

Wpłaty BetFan

W BetFan depozytu możesz dokonać za pomocą przelewu, karty lub BLIKa. Należy jednak pamiętać, że pierwsza wpłata powinna zostać dokonana za pomocą przelewu z własnego konta bankowego – to dlatego, aby bukmacher wiedział, na które konto dokonywać wypłat. W przypadku przelewów buk obiecuje, że czas zaksięgowania wpłaty powinien wynieść nie więcej, niż kilkanaście minut, zaś płatności BLIKiem i kartą powinny być księgowane natychmiastowo.

Zaletą jest bardzo niska minimalna kwota wpłaty, wynosząca tylko złotówkę. Nie jest też pobierana żadna prowizja, chociaż to akurat standard wśród bukmacherów.

Wypłaty BetFan

Wypłaty do większości polskich banków również realizowane powinny być w ciągu kilkunastu minut na konto, z którego wcześniej dokonałeś wpłaty za pomocą przelewu. Podobnie też, jak w przypadku wpłat, minimalna kwota wypłaty wynosi złotówkę. Nie jest też obciążona żadną prowizją.

BetFan aplikacja mobilna

Na chwilę obecną nie jest u tego bukmachera dostępna żadna dedykowana aplikacja mobilna, co stanowi jego dużą wadę. Grę ze smartfona, czy tableta ułatwia za to solidnie wykonana mobilna wersja strony internetowej. Ma ona layout bardzo podobny do strony pełnowymiarowej, więc raczej nie będziesz mieć żadnych problemów z jej użytkowaniem. Dostępne są na niej oczywiście wszystkie opcje, które znasz z komputerowej strony. Wpłacisz i wypłacisz za jej pomocą środki, postawisz zakłady czy sprawdzisz statystyki.

Mimo to brak aplikacji jest odczuwalny. Nie wszyscy lubią używać mobilnej przeglądarki. Nie dostaniesz również powiadomień o zakończonych zdarzeniach, które typowaliśmy – to szczególnie użyteczna funkcja dostępna w niektórych aplikacjach konkurencji. Możemy liczyć na to, że aplikacja mobilna powstanie w przyszłości, na tę chwilę jednak BetFan jest pod tym względem krok w tyle za konkurencją.

BetFan opinie

W BetFan bonus powitalny to najważniejszy punkt oferty. Jeżeli uda Ci się spełnić wygórowane warunki obrotu, możesz zgarnąć naprawdę niezłą kasę. Niestety bardziej, niż u innych buków jest prawdopodobne, że stracisz część bonusu, próbując sprostać wymaganiom warunku obrotowego. Na otarcie łez pozostają wtedy promocje Bez podatku i Radar 365. Szkoda tylko, że nie pojawił się jeszcze w BetFan kod promocyjny, który dorzuciłby jeszcze coś miłego dla oka i portfela, z czego mogliby skorzystać wszyscy, bez względu na poziom doświadczenia w obstawianiu.

Na pochwałę zasługuje oferta zakładów BetFan, która dorównuje, a pod pewnymi względami nawet przebija to, co widzieliśmy u innych polskich bukmacherów. Szczególnie ciekawa jest oferta zakładów pozasportowych i eSportowych. Płatności i obsługa klienta stoją na dobrym poziomie. Dość dużą niedogodnością jest jednak brak aplikacji mobilnej.

Graj w PZBuk!

FAQ – co warto wiedzieć o BetFan?

Mamy nadzieję, że najpóźniej latem tego roku, ale widzieliśmy już niejedno otwarcie buka w Polsce i czas oczekiwania na kod i ekstra ofertę zawsze był bardzo różny.

Bukmacher przygotowuje się do realizowania systemu kodów promocyjnych, dlatego umieścił już w formularzu pole na kod promocyjny.

Ech… no chyba nie…
To znaczy owszem, BetFan ma wiele zalet, a portal został fantastycznie zrealizowany, ale na Twoim miejscu poszlibyśmy uczyć się gdzie indziej i wrócili tu, kiedy nabierzesz doświadczenia.

Na początek przygody z bukmacherką dobry jest np. PZBuk. To także nowy bukmacher, ale u niego za kod promocyjny dostaniesz 20 000 darmowych punktów wymiennych natychmiast na 2 darmowe zakłady po 5 zł każdy. Miło i bezpiecznie, prawda?

W ogóle: warto. Bukmacher stara się, aby nie brakowało mu niczego pod względem oferty zakładów, rynków i kursów.

BetFan kod promocyjny
3.8 (76.67%) 12 vote[s]