BetFan niedługo ruszy!

BetFan zakłady bukmacherkie

Zarejestruj się w Fortunie
Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

✓ ma polską licencję
✓ czekamy na otwarcie


BetFan to najwieższy z polskich bukmacherów online w Polsce. Licencję otrzymał 29.10.2018r. i właściwie na razie wiadomo o nim niewiele więcej. Czy będzie w BetFan kod promocyjny? Jaki zaproponuje bonus powitalny?

Czekając na BetFan

BetFan rozpoczyna działalność

Już niedługo będziemy mogli wszyscy obstawiać zakłady u nowego bukmachera BetFan. Licencja została mu już wydana, więc pozostaje tylko czekać, aż wystartuje serwis betfan.pl. A póki co, polecamy grać w Fortunie - to doświadczony bukmacher z nielichą ofertą za kod promocyjny: cashback 125 zł + bonus 100% do 1000 zł + 20 zł za darmo w punktach FKP!

Zobacz kod Fortuny i graj!

BetFan kod promocyjny

Właściwie nie wiadomo, czy będzie to w BetFan kod promocyjny, kod bonusowy, czy kod polecający albo jeszcze inny synonim. Spodziewamy się jednak, że w ogóle jakiś kod będzie, bo człowiek zasiadający na czele projektu nowego bukmachera pracuje w branży od lat, a doświadczenie zbierał w firmach, które bardzo chętnie udostępniały kody na zakłady. Wiadomo więc, że ten pomysł się sprawdza, a gracze są faktycznie zainteresowani otrzymywaniem bonusów za kody. Nie ma zatem powodów, aby BetFan miał z tego zrezygnować, prawda?

Kiedy ruszy BetFan?

Nie wiadomo, kiedy ruszy BetFan, ale liczymy na to, że jak najszybciej! Ponieważ licencja została wydana jesienią 2018, może to oznaczać, że bukmacher pojawi się na rynku na dobre już na początku 2019 roku.

Skąd wziął się BetFan?

BetFan to zupełnie nowa marka, która nie jest ani odpowiednikiem zagranicznej strony, ani tworem obcej firmy. Za sterami siedzi wyłącznie polska załoga, a kapitanem statku jest Piotr Sienkiewicz, który współpracował ze Sportingbet, Totolotkiem i forBETem, a w każdym z nich odpowiadał przede wszystkim za promocję i marketing. Jesteśmy więc spokojni o to, że oferta będzie wyposażona w solidne bonusy!

Nie, nie wiemy, czy jest spokrewniony z TYM Sienkiewiczem.

BetFan.pl bonus powitalny

Zastanówmy się, jaki bonus powitalny pojawi się najprawdopodobniej razem z BetFan.pl. Bonus 100% Freebet? Cashback?

Ostatnie miesiące pokazały, że w polskiej bukmacherce świetnie sprawdzają się darmowe zakłady. Czy właśnie taki będzie bonus powitalny BetFan? A może zainspirowany pomysłem LV BET zaproponuje mnożnik kursu? Bo prawda jest przecież taka, że to dwie ulubione rzeczy polskich typerów: darmowe zakłady i wysokie kursy. Bonusy od depozytu już się chyba opatrzyły i o ile nie są naprawdę imponujące, nie robią na nikim wrażenia.

BetFan bonus za kod promocyjny?

Dołożymy oczywiście wszelkich starań, aby wydębić od BetFan kod bonusowy (promocyjny, kombinatoryjny, jakikolwiek!), a najlepiej taki, ze który będzie coś ekstra, np. wyższa kwota bonusu, czymkolwiek by nie był. Na razie oczywiście nie mamy jeszcze żadnych wiadomości na temat tego, czy bukmacher w ogóle będzie chciał robić formularz z kodami, ale liczymy na to, że tak.

Zakłady bukmacherskie BetFan.pl

Ech, jak bardzo chcielibyśmy móc powiedzieć cokolwiek konkretnego o zakładach na betfan.pl. Niestety, na razie strona internetowa to tylko logo i dane kontaktowe (mail). Ludzie z BetFan niczego nie chcą zdradzić i wcale im się nie dziwimy – bo chodzi przecież o to, żeby gonić króliczka, prawda?

Możemy jednak przewidzieć, że zakłady BetFan na pewno będą obfitowały w rynki na piłkę nożną, bo to w końcu nasz sport narodowy. Na pewno więc obstawisz Ekstraklasę, Ligę Mistrzów, Bundesligę, Premier League, Ligę Europy, czy Serie A, ale też oczywiście inne. Nie wyobrażamy sobie także, aby miało zabraknąć jakiegokolwiek wydarzenia ze świata tenisa, czy koszykówki. Miło będzie także przekonać się, jak bukmacher widzi obstawianie siatkówki, czy piłki ręcznej – szczególnie polskiej! Polacy uwielbiają też obstawiać sporty walki, więc zakłady boks i MMA: UFC, a także nasze rodzime KSW na pewno pomogłoby w zyskaniu popularności. Jak będzie?

Sporty wirtualne?

Czy dostaniemy w BetFan sporty wirtualne? Kiedyś na pewno, ale nie nastawialibyśmy się na to, że będą one dostępne od samego początku, już na otwarcie. Bukmacher będzie miał inne priorytety, np. dopilnowanie, żeby tradycyjne zakłady działały bez zarzutu, opcja live nie zacinała i wysyłała sprawnie kupony, czy żeby BetFan mobile nie pozostawiał pod żadnym względem złego wrażenia.

BetFan mobile

To oczywiście standard nie do pominięcia i wersja mobilna BetFan będzie na pewno dostępna od razu po otwarciu serwisu internetowego. Pytanie brzmi: na ile będzie sprawna i dopracowana na starcie? Z własnego doświadczenia wiemy, że początki są raczej toporne, chociaż nie zamierzamy tutaj nikogo usprawiedliwiać – skoro był czas na przeprowadzanie testów serwisu internetowego, to był też czas na dopieszczenie wersji mobilnej.

Płatności w BetFan

Na pewno możesz się przygotować na to, że depozyt i wypłaty z BetFan będą możliwe przy pomocy przelewów bankowych i bardzo możliwe, że od razu we współpracy z szybkimi transferami typu Przelewy24 albo T-pay. Z przyjemnością powitalibyśmy także inne metody płatności, np. obsługę e-portfela Skrill, Bliku, czy kart przedpłaconych paysafecard. Na to, czy bukmacher się na nie zdecyduje, czy nie, musimy zaczekać.

BetFan opinie

Czy BetFan się uda? Czy to dobra marka? Czas pokaże, ale mamy co do niego dobre przeczucia. Największym optymizmem napawa fakt, że na czele firmy stoi człowiek od lat związany z bukmacherką, który zna realia branży i wie dokładnie, czego oczekuje polski gracz. Bardzo liczymy na to, że zostanie udostępniony w BetFan kod promocyjny, a w każdym razie, że dostaniemy tam atrakcyjny bonus powitalny i solidną dawkę zakładów do obstawiania. Czekamy!

Czekasz na BetFan? Graj w Fortunie

Jeśli szukasz bukmachera, u którego mógłbyś przeczekać zimę i obstawiać dopóki nie ruszy BetFan, polecamy Fortunę: doświadczonego operatora, u którego ogrzejesz się przy rewelacyjnym bonusie powitalnym (cashback do 130 zł + 10 zł w punktach Fortuna Klub Plus za darmo + bonus 100% do 400 zł), wyszalejesz na atrakcyjnych zakładach i rozerwiesz przy obstawianiu sportów wirtualnych!

Graj w Fortunie!

BetFan
Oceń