Betters kod promocyjny

Betters

20/100
 • Legalny bukmacher Polska
 • Sprawdzone i zweryfikowane 01/12/2022

Betters ruszyło. Ale czy z kopyta?

Niby jest w Betters kod promocyjny, a go nie ma. Niby jest w też fajny zestaw powitalny w bonusach, ale czegoś nam tu jednak brakuje. Dajmy mu czas.

Betters to nowy bukmacher w Polsce, więc śpieszymy z informacją dla naszych użytkowników: jaki kod i bonus zyskasz od tego operatora? W Betters kod promocyjny powinien dawać bonusy na start. Ile otrzymasz? Wszystko wyjaśniamy!

Jak działa w Betters kod promocyjny?

W Betters kod promocyjny działa tak jak większość bonusów u bukmacherów. Aby skorzystać z tej specjalnej akcji VIP najpierw trzeba przejść przez rejestrację w Betters. To nieodzowny element wykorzystania kodu promocyjnego. Dopiero po założeniu konta użytkownik będzie mógł odebrać od Betters freebet i zestaw pozostałych promocji.

Betters bonus powitalnyBetters kod promocyjny
Bonus freebet 20 złniewymagany!
Zakład bez ryzyka 700 złniewymagany!
Bonus 50 złniewymagany!
Min. depozyt1 zł
Wymagany obrótx1 po kursie 1.80

Promocje na grudzień 2022

 • Darmowy zakład 20 zł za rejestrację
 • Zakład bez ryzyka do 700 zł
 • Freebet 50 zł dla 50-tego gracza rejestrującego się w Betters

Rejestracja w Betters

betters kod promocyjny

Na stronie Betters rejestracja to możliwość użycia kodu promocyjnego przez nowych klientów. Oczywiście z tego przywileju mogą skorzystać ci użytkownicy, którzy wcześniej nie zakładali konta w Betters. Należy również przypomnieć, że z rejestracji mogą skorzystać tylko pełnoletni klienci.

Bukmacher Betters postąpił tak jak inni znaczący bukmacherzy w Polsce (np. Betfan, STS, Fortuna), a więc przygotował rejestrację bez dowodu osobistego. Nowe konta z kodem Betters można zarejestrować bez wysyłania do bukmachera skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości. To sprawia, że w Betters rejestracja jest naprawdę krótka!

Kod Betters a rejestracja

Jak wykorzystać w Betters kod promocyjny zakładając konto u tego bukmachera?

 1. Przejdź na stronę Betters i kliknij “zarejestruj”
 2. Wpisz na początku formularza informacje: e-mail, login, hasło, numer telefonu oraz podaj kod promocyjny (kiedy zostanie uruchomiony w naszym serwisie)
 3. Przejdź “dalej” i kontynuuj uzupełnianie formularze wprowadzając: imię, nazwisko, obywatelstwo, numer PESEL, a także określ źródło dochodów
 4. Na sam koniec ustal limity związane ze stawkami i bezpieczną grą – tam też wprowadź swoją datę urodzenia
 5. Wypełniając formularz możesz zakończyć rejestrację – pamiętaj jednak, żeby odwiedzić pocztę e-mail, bo tam będzie czekać na ciebie wiadomość od Betters z linkiem aktywującym konto!

W przypadku Betters rejestracja konta tymczasowego sprawia, że w ciągu 90 dni lub przed pierwszą wypłatą trzeba zweryfikować dane osobowe. Robi się to w ten sposób, że w edycji konta gracza podajesz szczegółowe informacje związane z adresem zamieszkania i numerem konta bankowego. To również sposobność do tego, żeby przesłać do bukmachera skany/zdjęcia dokumentu tożsamości. Pozytywna weryfikacja umożliwia stały dostęp do oferty Betters. W naszych testach portalu Betters rejestracja zajęła 4 minuty – tyle potrzebowaliśmy czasu, żeby uzupełnić wszystkie formularze!

Betters kod promocyjny

Miejsce na kod promocyjny wyznaczone jest już na początku rejestracji u tego bukmachera. Łatwo je dostrzec, bo w pierwszym formularzu widać okno, w którym powinno się wpisać kod do Betters. Na chwilę obecną jest ono jeszcze nieaktywne, bo bukmacher nie przydzielił specjalnego kodu VIP. Jak się więc pewnie domyślasz, w Betters bonus można otrzymać bez kopiowania lub wpisywania kodu. To, jak na razie, standardowa oferta powitalna. 

Zdecydowanie więcej nowi gracze mogą odebrać za podany w Betfan kod promocyjny, który oznacza zakład bez ryzyka i bonus od depozytu!

Bonus freebet na start do 20 zł

W serwisie Betters bonus dla nowych graczy to w pierwszej kolejności freebet 20 zł. Musisz jednak wiedzieć, że w Betters oferta bonusowa uwzględnia nie jeden, a tak naprawdę nawet pięć bonusów freebetów. Wszystko jednak musi odbywać się po kolei, a na pierwszy ogień idzie darmowy zakład 20 zł. Pozostałe bonusy Betters, jakie możesz zdobyć jako nowy gracz, opisujemy w dalszej części tej recenzji.

betters bonus

W kampanii Betters zakłady bukmacherskie są reklamowane przez Bożydara Iwanowa, którego kibice piłkarscy kojarzą z transmisji na Polsat Sport. To on w wielkiej reklamie zachęca do skorzystania z freebetu od Betters właśnie. Na czym polega ta promocja? Na uzyskaniu bonusu po rejestracji. Dodatkowe środki na grę w formie freebetu zostaną dopisane dopiero po wykonaniu wpłaty i obróceniu depozytem x1. 

Od Betters freebet 20 zł otrzymasz dopiero wtedy, kiedy wpłacisz taką kwotę na start, a następnie zagrasz raz za te pieniądze korzystając z typów  u tego bukmachera. 

Warunki bonusu

Betters freebet na start trzeba odpowiednio użyć, żeby bukmacher zaakceptował wszystkie działania zgodnie z regulaminem. Pierwsza ważna informacja jest taka, że z tego bonusu możesz skorzystać w czasie trzech dni od zarejestrowania się. W ciągu 72 godziny trzeba wpłacić pieniądze do Betters i zagrać pierwszy kupon, który pozwoli zyskać bonus.

Następnie Betters freebet 20 zł należy jednokrotnie obrócić. W tym przypadku czasu jest więcej, bo aż 30 dni. Typując za Betters freebet twój kupon powinien być zagrany jako zakład singlowy lub kombinacyjny, gdzie minimalny kurs całkowity będzie wynosił 1.80.

Bonus cashback 700 zł

W Betters bonus to również zakład bez ryzyka, z którego mogą skorzystać nowi użytkownicy. Co ciekawe, zwrot stawki obejmuje zarówno kupon przegrany, jak i wygrany. Trzeba powiedzieć sobie jasno, że to nowość na rynku. Do tej pory bonus cashback przyznawany był tylko od przegranych kuponów.

W zakładach Betters uzyskasz 100% zwrotu, jeśli twój kupon bez ryzyka przegra. Co w sytuacji wygranej? Wówczas bukmacher pozwoli ci odebrać bonus stanowiący 50% zagranej kwoty. Trzeba jednak pamiętać, że zakład bez ryzyka powinien być zagrany za minimalną stawkę 30 zł. Co więcej, do oferty zalicza się tylko zakład kombi (z minimum 3 zdarzeniami) po kursie całkowitym wynoszącym przynajmniej 2.50.

Maksymalnie w tej promocji bonus może wynosić 700 złotych.

Warunki bonusu

Tak jak wspominaliśmy wcześniej: jeśli trafisz otrzymasz 50% zwrotu, a w przypadku porażki czeka na ciebie maksymalny zwrot 100%. Generalnie w Betters bonus wypłacany jest natychmiast po rozliczeniu kuponu. Co dalej trzeba z tym zrobić? Przed wypłatą środki bonusowe trzeba obrócić. W jaki sposób? W Betters bonus podlega obrotowi x2 w zakładach kombi (minimum 3 zdarzenia) z minimalnym kursem całkowitym 2.50.

Wykonując obrót musisz pamiętać, że czas na wykonanie wszystkich warunków to 14 dni.

Bonus 50 zł

Dla szczęśliwców, w Betters oferta promocyjna nie musi kończyć się na darmowym zakładzie 20 zł + cashbacku 700 zł. Firma ta organizuje promocję, w której każdy 50-ty użytkownik, który zarejestruje konto otrzyma darmowy zakład 50 zł. Udział w ofercie wiąże się z rejestracją konta i dokonaniem pierwszej wpłaty – wówczas otrzymasz informacje czy wygrałeś dodatkowy freebet.

Warunki bonusu

To kolejny w Betters freebet, za który trzeba zagrać raz przy użyciu kuponu z kursem min. 1.80. Ponownie: wyznaczony czas na obrót to 30 dni.

Betters oferta promocyjna

Na stronie Betters oferta posiada w sobie też grę bez podatku, co dla graczy oznacza wyższe wygrane na kuponach. Promocje w Betters na pierwszy rzut oka dotyczą przede wszystkim nowych graczy. W zakładach bukmacherskich jest jednak tak, że często akcje specjalne oferowane są też dla stałych klientów. Betters kod promocyjny otwiera przed graczem wszystkie możliwości, jakie dają zakłady tego operatora. W ten skład wchodzą też tymczasowe promocje na mecze, turnieje tenisowe i pozostałe wydarzenia sportowe. W tym aspekcie świetnie prezentuje się oferta konkurencyjnego bukmachera Betfan, który regularnie wynagradza swoich klientów dodatkowymi bonusami.

Poniżej prezentujemy pozostałe promocje Betters:

Tygodniówka+

W Betters bonus możliwy jest do obrotu co tydzień przez stałych graczy tego bukmachera. W promocji Tygodniówka+ należy stawiać zakłady od poniedziałku do niedzieli. Jeśli w każdym dniu postawisz odpowiedni kupon, to otrzymasz maksymalną bonifikatę: 35 zł. Co jeśli typowałeś przez pięć lub sześć dni w tygodniu? Wówczas otrzymasz niższe bonusy – kolejno: 10 i 20 złotych.

Aby brać udział w ofercie należy grać kupony kombi z minimalnym kursem 2.00 i za minimalną stawkę 20 zł.

Każdy bonus w tej akcji przed wypłatą należy obrócić trzy razy w zakładach AKO (minimum 3 selekcje) po kursie min. 2.00. Czas na wykonanie obrotu to 14 dni.

Raisebet

Promocja Raisebet w Betters to klasyczna oferta na zakłady akumulowane. Tego rodzaju bonus znamy z Fortuny czy LVBET. Jak to działa? W Betters bukmacher powiększy wygraną w zależności od ilości typów, które umieścisz na kuponie. Minimalna ilość selekcji, za którą możesz liczyć na dodatkowy bonus to 5 typów. O czym trzeba pamiętać? O tym, żeby poszczególne selekcje były z kursem minimalnym 1.25.

Obstawiając zakład AKO złożony z co najmniej 22 typów możesz wygrać maksymalny bonus 100%.

Happy Hours

Promocja Happy Hours przeznaczona jest dla użytkowników, którzy korzystają z subskrypcji SMS. Jeśli należysz do tego grona, to możesz odebrać specjalną wiadomość, w której będzie informacja o starcie Happy Hours. Z czym się to wiąże? Z tym, że możesz dzięki temu uzyskać w Betters bonus freebet lub inną gratyfikację. Zasady i warunki będą opisane w tejże wiadomości SMS.

Serwujemy emocje

W Betters co wtorek może odebrać bonus freebet o wartości 20 zł. To oferta przeznaczona przede wszystkim dla typerów tenisa ziemnego. Aby aktywować bonus wystarczy we wtorek zagrać odpowiedni kupon:

 • Kombi z minimum 3 selekcjami
 • Minimalna stawka 50 zł
 • Kurs całkowity powinien wynosić przynajmniej 2.5
 • Za tak postawiony kupon otrzymasz freebet 20 zł.

eWeekend

Są tu wśród nas fani zakładów na e-sport? Jeśli tak, to promocja eWeekend jest właśnie dla nich. Wystarczy, że zagracie w trakcie weekendu 4 kupony Kombi na esportowe wydarzenia. Jeśli spełnicie ten warunek, to otrzymacie od Betters bonus: 30 złotych.

Aby zakwalifikować się do tej promocji należy wytypować zakłady kombi składające się z co najmniej trzech selekcji z kursami minimalnymi 1.25. Odebrany bonus trzeba obrócić x3 w zakładach AKO z minimalnym kursem łącznym 2.00. W obrocie udział biorą tylko zdarzenia z oferty na esport.

Betters zakłady bukmacherskie

betters zaklady bukmacherskie

W Betters zakłady bukmacherskie są dostosowane do typowania przedmeczowego i “na żywo”. Oferta tego bukmachera obejmuje wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe. Na stronie wydzielono też specjalną sekcję na typy dotyczące e-sportu.

W serwisie Betters oferta przedmeczowa złożona jest z kilkudziesięciu, a nawet kilkuset rynków. Użytkownicy typujący zakłady na piłkę nożną, tenis ziemny i koszykówkę powinni być zachwyceni.

Piłka nożna

Na betters.pl można znaleźć mecze piłki nożnej, które elektryzują światową publikę oraz regionalne ligi w egzotycznych państwach. Oferta zakładów bukmacherskich na piłkę nożną od Betters jest obszerna, bo to, że w niektórych przypadkach można liczyć na ponad 300 typów daje do myślenia. Zagłębiając się w szczegóły, to w Betters obstawisz wyniki, sumę goli, handicapy, BTTS, DNB, 1./2. połowę, strzelców, zakłady długoterminowe itd.

Tenis

Oferta tenisowa obejmuje rozgrywki Wielkiego Szlema, ATP, WTA, ITF i Challenger. Kursy na tenis w Betters są oferowane w zakładach przedmeczowych i “na żywo”. U tego bukmachera znajdziesz rynki na wynik, dokładny wynik, liczbę setów, zwycięzca seta i łączną liczbę gemów.

Koszykówka

W zakładach Betters koszykówka to szeroka oferta na NBA i rozgrywki europejskie. Oczywiście najwięcej typów dotyczy NBA, ale bukmacher ten monitoruje też reprezentacyjne zmagania w koszykówce wystawiając kursy na poszczególne drużyny narodowe m.in. w Igrzyskach Olimpijskich.

“Produkty”, czyli oferta kuponów

Dział produkty na stronie betters.pl oferuje:

 • szybki zakład,
 • zakład singiel,
 • zakład kombi,
 • zakład system,
 • zakład łańcuch,
 • kontroferta,
 • cash out.

To poszczególne rodzaje zakładów lub produkty, z jakich możesz skorzystać w Betters. W tym gronie znajduje się popularne rozwiązanie typowania zakładów, czyli cash out, dzięki któremu realizuje się wcześniejsze wypłaty z kuponów. Szybki zakład również znany jest z oferty pozostałych bukmacherów; to opcja, w której wybierając stawkę i wygraną – bukmacher automatycznie znajdzie odpowiedni typ spełniający te kryteria. Podobna sytuacja dotyczy zakładów na singiel, kombi i system.

Kursy w Betters

W Betters zakłady bukmacherskie są proponowane po średniej klasy kursach. Nie jest to czołówka bukmacherów. Oferta kursowa Betters nie ma też specjalnej promocji np. BOOST – to często stosowany zabieg przez bukmacherów, którzy w ten sposób powiększają kursy na wybrane mecze. Oferta pod tym względem ustępuje konkurencji, ale niewykluczone, że z czasem podejmie wyrównaną walkę!

Oferta sportów wirtualnych

Betters kod promocyjny umożliwia też grę w sporty wirtualne. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że większość naszych czytelników obstawia zakłady na mecze, ale sporty wirtualne również odgrywają ważną rolę w ofercie bukmachera. W Betters w ramach sportów wirtualnych można typować:

 • piłkę nożną,
 • wyścigi samochodowe,
 • kolarstwo torowe,
 • wyścigi psów,
 • wyścigi konne.

Wirtualki w Betters można obstawiać całą dobę, non stop, 24/7 i jak tam jeszcze zechcesz.

Betters mobile

Aplikacja Betters wciąż pozostaje w sferze domysłów, ponieważ bukmacher ten nie pokazał jeszcze gotowego produktu. Bukmacherzy oferują aplikację na systemy iOS i Android – podobną strategię powinien wdrożyć bukmachera Betters. “Apka” jednak jeszcze nie działa, a obstawianie przez telefon możliwe jest na stronie mobile.

Betters pomoc i kontakt

Kontakt z bukmacherem Betters nawiążesz przez czat “na żywo” dostępny w serwisie tego operatora. Na pomoc możesz liczyć też pod adresem e-mail: [email protected] Adres główny bukmachera Betters to: 

SILESIA Entertainment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,

ul. Mennicza 1,

43-400 Cieszyn.

Betters opinie

Na ostateczne opinie o tym bukmacherze trzeba wciąż poczekać m.in. do momentu, kiedy to zostanie uruchomiony w formularzu rejestracyjnym Betters kod promocyjny. Wtedy oferta bonusowa może być powiększona, więc automatycznie opinie się poprawią. Na chwilę obecną warto wyróżnić łatwe warunki obrotu bonusu na start i “produkty”, w których znajdziesz cash out, szybki zakład i kontrofertę. Dla nowych graczy Betters freebet jest dobrą okazją do zagrania za darmo. Początkujący klienci często korzystają z tego rodzaju promocji.

Na ten moment opinie o Betters zaniża brak mobilnej aplikacji i transmisji na żywo z wydarzen sportowych.

FAQ

Jaki jest w Betters kod promocyjny podczas rejestracji?

Na stronie zaklady-bonusowy-kod.pl znajdziesz aktualny kod Betters.

Co daje w Betters kod promocyjny?

Bukmacher Betters na start oferuje bonusy powitalne o łącznej kwocie 720 złotych!

Jaki jest w Betters bonus powitalny?

Bonus powitalny w Betters to darmowy zakład 20 zł + zakład bez ryzyka do 700 zł.

Jak odebrać od Betters freebet?

Do odebrania freebetu potrzebna jest rejestracja i pierwsza wpłata o wartości 20 zł.