Betway kod promocyjny 2022

Betway niebawem pojawi się w Polsce – to już potwierdzone! Zobacz więc, co może Ci zaoferować nowy bukmacher, kiedy już wystartuje. A jeśli szukasz super oferty na start, polecamy eToto!

eToto

68/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 28/09/2022
  • Bonus depozytowy 200%
  • Szeroka oferta zakładów

Bonus 200% do 200 zł!

Standardowy bonus 100% już się wszystkim znudził. Dlatego teraz w eToto bonus na start to aż 200% od pierwszego depozytu! Odbierz nawet 200 zł ekstra!

Kiedy zobaczymy w Betway kod promocyjny?

W Betway kod promocyjny może być aktywowany już niebawem. To bukmacher, który otrzymał licencję w październiku 2021 roku. Wówczas dowiedzieliśmy się, że firma Gaming in Poland Sp. z o.o. będzie działała w naszym kraju jako bukmacher Betway. Oferta tego operatora koncentruje się na internetowych zakładach, bo właśnie tego dotyczy licencja wydana przez Ministerstwo Finansów.

Znając polski rynek bukmacherski, w Betway bonus dla nowych graczy pojawi się wraz z oficjalnym debiutem tego bukmachera. Zwykle trzeba poczekać kilka miesięcy do uzyskania licencji aż do startu bukmachera. To oznacza, że w Betway zakłady bukmacherskie mogą wystartować lada moment. Wiemy, że operator ten będzie je przyjmował za pośrednictwem strony online: betway.pl.

Oferta Betway na innych rynkach

BetwayBetway bonusBetway kod promocyjny
Wielka BrytaniaFreebet 30 GBPNIE
Niemcy200% do 40 EURNIE
Francja100% do 150 EURNIE
Włochy100% do 20 EURNIE
Portugalia100% do 500 EURNIE

Betway rejestracja 2022

W Betway rejestracja jeszcze nie działa, ponieważ wciąż nie możemy wejść na stronę internetową tego bukmachera. Z ostatnich informacji wynika, że Betway pracuje nad swoją ofertą. Kiedy dopnie wszystko na ostatni guzik, to uruchomi rejestrację dla nowych klientów. Jak będzie ona przebiegać?

Przede wszystkim liczymy na to, że w Betway kod promocyjny będzie aktywował bonusy za rejestrację. Być może nie będzie on polegał na tym, żeby wprowadzić do formularza specjalne hasło. Czasami bukmacherzy rozwiązują to w inny sposób m.in. oferują specjalny link rejestracyjny. Wówcza, jeśli wykonasz w Betway rejestrację poprzez taki odnośnik, to zapiszesz się do powitalnej oferty.

Co ważne, to model rejestracji. Wiele wskazuje na to, że Betway pójdzie wzorem konkurencyjnych bukmacherów i uruchomi rejestrację bez dowodu osobistego. To ułatwienie, które jest chwalone przez nowych użytkowników. Wówczas w Betway bonus będzie gotowy do odbioru raptem po kilku minutach, bo tyle zajmuje tego rodzaju rejestracja.

Oto przykład, jak może przebiegać tworzenie nowego konta na betway.pl:

  • Na stronie bukmachera naciśnij przycisk “rejestracja”
  • Zacznij uzupełniać formularz rejestracyjny
  • Wpisz podstawowe informacje: imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu i Betway kod promocyjny
  • Ustal limity na grę
  • Zweryfikuj adres e-mail poprzez wejście w odnośnik, jaki otrzymasz od bukmachera
  • Zaloguj się do Betway wybranym loginem i hasłem

Betway kod promocyjny – co daje?

Co prawda w Betway rejestracja nie zawsze stosuje kod promocyjny, ale liczymy, że w polskich progach zostanie on zaoferowany. Tym bardziej, że jeśli Betway liczy na podbój naszego rynku, to musi dostosować się do jego realiów. A fakty są takie, że najwięksi bukmacherzy: STS, Fortuna, Superbet czy BETFAN oferują kody bonusowe.

Jakie profity może oznaczać użycie kodu przy rejestracji? W Betway oferta powitalna nie jest jeszcze znana, co jest w pełni zrozumiałe. Bazując jednak na analizie tego bukmachera w pozostałych krajach, można być pewnym, że w Betway bonus powitalny na pewno zostanie zastosowany. Pytanie brzmi: jaki rodzaj promocji wybierze Betway? Rejestracja konta zwykle wiąże się z freebetem, zakładem bez ryzyka lub bonusem od wpłaty. Co ciekawe, niektórzy legalni bukmacherzy oferują potrójny zestaw bonusów na start. Czy tym tropem pójdzie również Betway? O tym przekonamy się już niebawem!

Betway bonus powitalny – co dostaną polscy gracze?

Dla Betway Polska to na pewno istotny rynek. Jeśli bukmacher ten chce osiągnąć na nim sukces, to na pewno musi zaoferować świetny bonus powitalny. Typerzy w naszym kraju są przyzwyczajeni do tego, że nowi bukmacherzy oferują atrakcyjne promocje. Co ciekawe, kwoty bonusów w Polsce cały czas rosną, co oznacza, że Betway może być zmuszony, żeby głębiej sięgnąć do kieszeni.

W Wielkiej Brytanii bukmacher ten oferuje freebet o wartości 30 funtów. Jeśli Betway zastosuje podobny bonus, to w przeliczeniu na złotówki byłby to darmowy zakład w kwocie 150 złotych. Jak na polskie realia w Betway bonus nie zrobiłby na nikim wrażenia. Dlaczego? Najlepsi bukmacherzy w Polsce dają znacznie więcej w bonusach. Ba, łączą oferty powitalne przyznając: freebet, cashback i bonus od wpłaty.

Polscy gracze wiele oczekują od nowego bukmachera, który ma tak wielką renomę, jak Betway. To międzynarodowa marka. Nie mamy jednak wątpliwości, że w Betway kod promocyjny będzie częściej odbierany, jeśli w zamian za niego będą atrakcyjne bonusy. Sam marketing nie wystarczy, żeby przyciągnąć nowych użytkowników.

Bonus 100% od depozytu

W Betway bonus od wpłaty w wysokości 50% lub 100%, jak najbardziej może mieć zastosowanie dla nowych klientów. Patrząc na europejskie rynki, to jeden z głównych bonusów stosowany przez zagranicznych bukmacherów. W naszym kraju jest on proponowany przez STS, Etoto czy forBET. To rodzaj promocji, który jest doskonale znany typerom zakładów bukmacherskich. Szansa na to, że Betway zaoferuje bonus 100% od depozytu jest całkiem spora. Pytanie brzmi: ile będzie można odebrać? A dodatkowo: jakie będą warunki obrotu? Szczegóły promocji poznamy po starcie bukmachera.

Zakład bez ryzyka

Zakłady bez ryzyka są bardzo popularne ze względu na prosty regulamin i łatwość odbioru bonusu. Betway na pewno powinien rozważyć ten rodzaj promocji. W końcu cashback znany jest nie tylko w Polsce, ale też pozostałych krajach, w których działa Betway m.in. USA, Włochy czy Hiszpania.

Czy w Betway będziesz mógł odebrać zakład bez ryzyka? Jesteśmy pewni, że wielu naszych czytelników przyjęłoby taką informację z dużym zadowoleniem. Zakłady bez ryzyka pozwalają na lepsze poznanie bukmachera, ponieważ w razie porażki można odzyskać stawkę. Betway chcąc przypodobać się polskim typerom może pozwolić im na grę bez ryzyka. Wówczas jego bonus stanie się jeszcze atrakcyjniejszy.

Darmowy zakład – freebet

Śledząc poczynania Betway na międzynarodowych rynkach widzimy, że często stosuje promocję związaną z freebetem. To utwierdza nas w przekonaniu, że są duże szanse na to, że darmowy zakład pojawi się też dla typerów z naszego kraju. Tego rodzaju promocja działa m.in. dla nowych użytkowników w Wielkiej Brytanii. Istotne pytanie brzmi: czy Betway zastosuje freebet bez depozytu czy po wpłacie? W UK najpierw trzeba zrobić depozyt, a dopiero później otrzymuje się bonus.

Betway zakłady bukmacherskie

Betway to duży gracz na rynku zakładów sportowych. Co więcej, w wielu miejscach, gdzie działa, oferuje też kasyno i poker. W Polsce będą dostępne tylko zakłady bukmacherskie. W Betway aplikacja, jak i strona internetowa będzie obsługiwać typerów piłki nożnej, tenisa ziemnego i pozostałych dyscyplin. Bukmacher ten ma duże doświadczenie w tym temacie, bo tego rodzaju aktywnością zajmuje się od 2006 roku.

Firma Betway posiada nie tylko polską licencję, ale też włoską, niemiecką, hiszpańską, meksykańską, duńską czy szwedzką. Dodatkowo Betway dostępny jest też w niektórych stanach USA. Aktualnie związany jest umowami sponsoringowymi z kilka klubami NBA m.in. Brooklyn Nets, Chicago Bulls i LA Clippers.

Betway Polska – co dostaniemy?

Na co możemy liczyć w Polsce od Betway? To bukmacher z wysoko ocenianą aplikacją mobile, a więc na pewno pojawią się zakłady przez telefon. Co więcej, w pozostałych państwach Betway oferuje transmisję live, a więc można przypuszczać, że tak będzie również po wejściu do Polski. Dodatkowo możemy spodziewać się sportów wirtualnych.

Aplikacja mobilna

W Betway aplikacja oferowana jest na iOS i Android. Nie mamy wątpliwości, że tak będzie również w Polsce. W app od Betway dostępne są wszystkie główne funkcje, a więc: zakłady przedmeczowe, live, płatności, cash out i transmisje live.

Cash out

Polskim typerom doskonale znana jest funkcja cash out, a tego rodzaju narzędzie oferują też zakłady w Betway. U tego bukmachera cash out aktywny jest na kuponach przedmeczowych i na żywo.

Czego nie będzie? W porównaniu do zagranicznych rynków na pewno nie będzie w Polsce pokera i kasyna online.

Kiedy rusza Betway.pl?

Dokładnej daty jeszcze nie znamy, ale jak wynika z zapowiedzi bukmachera, jego debiut zaplanowany jest na obecny rok. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymanie go za słowo i czekanie na start nowego bukmachera w naszym kraju.