BetWinner

Dzieje się, dzieje na polskim rynku bukmacherskim. Wygląda na to, że niedługo swoją stronę z zakładami otworzy kolejna firma! Mowa o BetWinner. Ten bukmacher jest już w trakcie zaawansowanych starań o uzyskanie licencji, która pozwoli mu legalnie działać na polskim rynku. Zastanówmy się, jaki będzie na BetWinner kod promocyjny i z jakiej strony pokaże się nowa firma!

Ten bukmacher jeszcze nie działa!
TEN OPERATOR JESZCZE NIE URUCHOMIŁ SWOJEGO SERWISU DLA POLSKICH GRACZY, DLATEGO NA PRZECZEKANIE PROPONUJEMY INNEGO, LEGALNEGO BUKMACHERA!

Uwaga – ten bukmacher jeszcze nie działa

Na początek dla uczciwości ponownie zaznaczamy, że BetWinner.pl jeszcze nie działa! Bukmacher dopiero stara się o polską licencję. W tym artykule analizujemy możliwą ofertę na BetWinner, bonus powitalny i tak dalej, ale opieramy swoje teorie na znajomości rynku bukmacherskiego, a nie oficjalnych danych od BetWinner w Polsce.

Kiedy BetWinner zacznie działalność?

BetWinner w Polsce

Póki co nie znamy dokładnej daty, kiedy będzie można skorzystać z usług tego buka w Polsce. Jeszcze nie uzyskał od licencji, więc prawdopodobnie zajmie mu jeszcze kilka miesięcy rozpoczęcie pełnej działalności. Na plus przemawia jednak fakt, że Polacy za granicą już teraz mogą korzystać z usług tego buka w języku polskim. To oznacza, że dostosowywanie strony do potrzeb lokalnego rynku prawdopodobnie się przyspieszy, bo nie trzeba tłumaczyć całości od zera ani tworzyć nowych treści dla Polaków.

BetWinner kod promocyjny

Oczywiście wszyscy zastanawiamy się już, czy na BetWinner kod promocyjny pozwoli zgarnęć jakąś dodatkową kasę – w końcu u wielu polskich buków właśnie tak to działa. Spodziewamy się więc od tej nowej firmy owocnej współpracy! Póki co nie wiemy oczywiście, jak będzie z BetWinner. Kod promocyjny spróbujemy uzyskać – to możemy Wam obiecać na stówę.

BetWinner bonus powitalny

Okej, nie wiemy, jak będzie z dodatkowymi kodami, ale tak jak u każdego bukmachera: na BetWinner bonus powitalny na pewno się pojawi. Bo jak to tak bez bonusu? Z czym do ludzi? Polski klient by się na coś takiego nie złapał.

Jakiego rodzaju bonusu możemy spodziewać się po nowym bukmacherze BetWinner? W Polsce najpopularniejsze są bonusy trzech rodzajów: od pierwszego depozytu, freebety i zakłady ubezpieczone.

Bonus od pierwszego depozytu

Mowa oczywiście o klasycznym bonusie, w ramach którego po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymuje się jakąś bonusową kwotę – najczęściej równowartość depozytu, czyli bonus 100%. Polscy bukmacherzy starają się oczywiście zachęcić do siebie klientów, w jakiś sposób wyróżniając swoją ofertę.

Niektórzy oferują 150%, inni bonusy od pierwszych kilku wpłat, jeszcze kolejni bardzo duże kwoty maksymalne bonusu rzędu 1000 zł lub nawet więcej. Oczywiście w przypadku tego rodzaju ofert obowiązują warunki obrotowe, które należy spełnić, aby móc wypłacić otrzymane pieniądze. Czy właśnie taki będzie na BetWinner bonus powitalny? Cóż, obyśmy dowiedzieli się jak najprędzej!

Freebet

Freebet to inaczej po naszemu darmowy zakład. Zazwyczaj tego typu oferty są tak dobre, na jakie brzmią. Kto nie lubi darmowych prezentów? Niektórzy bukmacherzy na powitanie nagradzają nowych graczy kuponem o określonej wartości, który można puścić bez konieczności zainwestowania własnych środków. Póki co jednym z najlepszych tego typu bonusów był zakład 50 zł od PZBuk, ale ta oferta już się przedawniła. Może właśnie u BetWinner bonus powitalny okaże się największym freebetem w historii polskich buków? Oby!

Zakład ubezpieczony

Mowa tutaj o umożliwieniu graczom postawienia zakładu bez konieczności ryzykowania własnych środków. Jeśli na BetWinner bonus powitalny to będzie zakład ubezpieczony, prawdopodobnie Twój pierwszy zakład po prostu skończy się happy endem niezależnie od jego rozliczenia. Jeżeli wygrasz, to super, zgarniesz całą stawkę. Jeśli przegrasz, bukmacher zwróci Ci całość postawionych środków.

Ale na tym nie koniec naszych domysłów, bo mamy specjalny towar spod lady, czyli informację o tym, jaki ten bukmacher oferuje bonus powitalny za granicą.

BetWinner bonus powitalny za granicą

betwinner bonus

Gdybyś znajdował się na przykład w Niemczech, to od BetWinner na powitanie mógłbyś zgarnąć 100% od pierwszej wpłaty do 100€. To dość klasyczny bonus za granicą, choć trzeba przyznać, że polscy graczy są jednak przyzwyczajeni do większych kwot! 100€ to niecałe pięć stówek, a u nas wielu bukmacherów oferuje więcej niż dwa razy tyle.

Warunek obrotowy na BetWinner to pięciokrotne obstawienie kwoty bonusu na akumulatorach składający się z co najmniej trzech wydarzeń o kursach 1.40 lub więcej. To również nie jest jakiś szczególnie przyjazny warunek. Mamy jednak nadzieję, że BetWinner ma świadomość, że polscy klienci są przyzwyczajeni do dużo lepszych ofert i nas nie zawiedzie!

Mamy nadzieję, że na polskim rynku pojawi się nie tylko bonus powitalny, ale także przygotowany przez BetWinner kod promocyjny, który mógłby zwiększyć jego wartość!

BetWinner promocje

Póki co nie wiemy oczywiście, jakie bonusy dla aktywnych graczy zaoferuje BetWinner w naszym kraju. Możemy jednak opisać przykładowe promocje dostępne dla graczy zagranicznych. Kto wie, może niektóre z nich pojawią się na naszym rynku w takiej samej lub zbliżonej formie. Nawet jeśli pojawi się na BetWinner kod promocyjny, nie powinien być potrzebny, aby wziąć udział w takich promocjach.

Akumulator dnia

Codziennie najciekawsze wydarzenia sportowe są przez bukmachera dobierane w gotowe akumulatory. Jeżeli wygrasz na takim zakładzie, to Twoja wygrana zostanie powiększona o 10%!

Zwrot 100%

Akurat ten bonus jest oferowany na mecze ligi krykieta w Indiach, ale mamy nadzieję, że u nas dotyczyłby on bardziej swojskich rozgrywek! W każdym razie promocja polega na tym, że po spełnieniu warunków za przegrany zakład na tę ligę dostajesz zwrot 100% w formie bonusu. Podlega on takim warunkom obrotu jak bonus powitalny.

Szczęśliwy dzień

Codziennie odbywa się loteria i aż 100 osób wygrywa po 500 punktów bonusowych, które można następnie wydać w specjalnym sklepiku.

Jak Ci się podobają te bonusy? Oczywiście na razie nie jest pewne, że na polskiej wersji BetWinner promocje będą takie same, ale możliwe, że okażą się podobne.

BetWinner zakłady bukmacherskie

Na zagranicznej wersji serwisu oferta zakładów jest szeroka, więc tego samego spodziewamy się po polskiej wersji BetWinner. Zakłady bukmacherskie można obstawiać w sporcie i esporcie, ale są także kategorie pozasportowe takie jak polityka albo teleturnieje.

W kwestii sportów można wybierać spośród klasycznych dyscyplin jak piłka nożna czy koszykówka, ale również mniej typowych rozgrywek jak sporty walki, squash czy siatkówka plażowa. Kategoria esport również ma swoją bogatą reprezentację. Można obstawiać wydarzenia w większości popularnych gier jak CS:GO, Call of Duty czy FIFA. Użytkownicy zagranicznej wersji BetWinner na pewno nie mają na co narzekać. Oby na polskiej stronie buka wyglądało to co najmniej tak samo dobrze!

BetWinner zakłady na żywo

betwinner zakłady live

Oczywiście BetWinner oferuje również możliwość obstawiania w trybie live, czyli w trakcie trwania wydarzeń sportowych i esportowych. Oferta jest naprawdę szeroka. Obecność najpopularniejszych wydarzeń jest oczywista, ale na BetWinner za granicą obstawisz naprawdę różnorodne mecze. W kwestii esportu oferowane są chociażby mecze na żywo nawet w FIFA 17, mimo że na rynku są już nowsze wersje. Oprócz tego bez problemu postawisz także zakłady live na różnorakie sporty klasyczne. Na polskim rynku na pewno nie będzie to wyglądać mniej zachęcająco!

BetWinner aplikacja mobilna

Zagraniczni klienci bukmachera BetWinner mogą bezproblemowo obstawiać za pomocą aplikacji na systemy iOS oraz Android. To dobry znak również dla polskich graczy. Skoro aplikacja jest już gotowa, to bardzo możliwe, że wystarczą tylko drobne modyfikacje, aby odpowiadała ona regulacjom w naszym kraju. To znaczy, że BetWinner może jako jeden z nielicznych wystartować z pełnoprawną aplikacją od pierwszego dnia!

BetWinner płatności

Jakie będą na BetWinner płatności? Cóż, w kwestii wypłat nie ma o czym gadać, tu decyduje polski rząd, a nie każdy bukmacher z osobna. U każdej firmy oferującej zakłady bukmacherskie wypłacać środki można wyłącznie na konto bankowe założone na to samo nazwisko co konto w serwisie.

A co z wpłatami? Oczywiście w przypadku strony na polski rynek opcje płatności mogą się różnić, bo Polacy są jednak przyzwyczajeni do innych metod niż klienci zagraniczni. Nie zaszkodzi jednak sprawdzić, jakie płatności są możliwe na BetWinner za granicą.

A tutaj jest naprawdę ciekawe. Częściowo wynika to zapewne z faktu, że bukmacher stara się dogodzić klientom z różnych krajów, ale… ten buk ma dosłownie niezliczone metody płatności. Jakieś tam przelewy i karty to tylko marny początek. Jest też cała kategoria e-portfeli takich jak Skrill czy PayDunya, choć dostępnych jest jeszcze kilkanaście innych nazw.

Oprócz tego przelewy komórkowe w kilku odmianach, różne płatności gotówkowe, systemy płatności typu Neteller i… wymiana ewalut przez Poczę Rosji (i nie tylko). Można także skorzystać z terminali samoobsługowych, bankowości internetowej, kart prepaid, CEP banku, e-voucherów i… nawet kryptowalut! Nie żartujemy – samych kategorii jest więcej niż metod u większości polskich buków, a większość z tych kategorii zawiera po nawet kilkanaście opcji.

Trudno byłoby się spodziewać, żeby w Polsce był równie szeroki wybór, bo zagraniczna strona BetWinner jest przygotowana dla mieszkańców różnych krajów, więc dostępne są także różne lokalne opcje zupełnie nieznane Polakom. Mamy jednak nadzieję, że doświadczenie w dziedzinie płatności pozwoli firmie zaoferować w naszym kraju równie kompleksową obsługę.

BetWinner w Polsce

Coś musiałoby pójść naprawdę nie tak, aby ten bukmacher nie namieszał na polskim rynku. BetWinner ma za sobą wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług bukmacherskich użytkownikom w bardzo wielu krajach i kulturach. Jego zagraniczni klienci mogą korzystać z wygodnej, dobrze zrobionej strony internetowej i gotowej już aplikacji.

Do tego buk ma już bogatą ofertę zakładów w wielu kategoriach i opracowane akcje promocyjne, które wystarczy tylko umiejętnie dostosować do preferencji polskich użytkowników. Z takim zapleczem trudno byłoby nie postawić porządnego wyzwania pozostałym bukom. W końcu chociażby PZBuk stał się naprawdę silną marką praktycznie z niczego, a BetWinner to nazwa znana naprawdę wielu osobom jeszcze przed rozpoczęciem działalności na polskim rynku.

BetWinner opinie

BetWinner to za granicą znana marka, o której opinie są raczej pozytywne. Zagraniczni recenzenci chwalą bardzo wysokie kursy, brak prowizji za wpłaty i wypłaty, szybkie i bezproblemowe procesowanie płatności oraz szeroką ofertę dostępnych zakładów. Zauważają także, że strona bukmachera jest dostępna w wielu krajach i w wielu językach, w tym już teraz w języku polskim! Bonus powitalny na stronie BetWinner wynosi 100€, ale liczymy, że u nas będzie on sporo większy.

Recenzenci zwracają też uwagę na obsługę klienta, która mogłaby stać na wyższym poziomie. Mamy nadzieję, że w naszym kraju będzie dostosowana do standardów, do których przyzwyczaili nas wiodący bukmacherzy. Póki co nie wiadomo też, czy będzie na BetWinner kod promocyjny dla polskich klientów, ale mamy nadzieję, że tak!

FAQ

Czy BetWinner to sprawdzony bukmacher?

BetWinner obecnie nie przyjmuje graczy z Polski, a wszystko przez to, że stara się w naszym kraju o licencję. Co możemy napisać o tej marce? Przede wszystkim to duży i bardzo popularny operator zagraniczny. I to by było na tyle. Sam bukmacher nie udziela więcej informacji poza krótkim komunikatem, że stara się o polską licencję.

Kiedy będzie dla BetWinner kod promocyjny?

Na kod promocyjny musimy jeszcze nieco poczekać. Najpierw bukmacher musi otrzymać polską licencję, a następnie odpalić stronę internetową. Wszystko wskazuje na to, że wraz z otwarciem rejestracji dla graczy z Polski udostępniony zostanie także wspomniany kod.

Co będzie można obstawić w BetWinner?

W BetWinner znajdą się z całą pewnością zakłady sportowe, zakłady esport, sporty wirtualne, a także zakłady specjalne. Na zagranicznych rynkach operator oferuje dość szeroką ofertę i liczymy, że to samo nastąpi w Polsce.