Kod promocyjny BetX

Zakłady bukmacherskie BetX: kod promocyjny, bonus na start i oferta zakładów. Mówimy: „Sprawdzam!” nowemu bukmacherowi!

BetX działalnośćCzy już jest?
polska licencjaTAK
działająca stronaNIE
bonus powitalnyTAK
kod promocyjnyNIE

Rejestracja w BetX

Na razie serwis nie jest jeszcze gotowy do przyjmowania graczy, dlatego rejestracja na BetX nie jest jeszcze możliwa. Dotarliśmy jednak do testowej wersji strony i wygląda to całkiem nieźle! Kiedy więc ruszy BetX, rejestracja i zakłady bukmacherskie? Tego niestety nam nie zdradzono.

BetX kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie BetX jeszcze nie ruszyły, ale nie wyobrażamy sobie, aby nie podjąć rozmów z nowym bukiem na temat kodu. Dlatego, kiedy tylko operator uruchomi swoją stronę z zakładami online, my od razu zaczniemy się starać o to, aby na BetX kod promocyjny dał Ci jakiś fajny bonus.

Udało nam się jednak rzucić okiem na wersję beta oferty i musimy przyznać, że szykuje się w BetX bonus na start nie od parady. To znaczy nadal nie mamy dla Ciebie informacji, czy będzie w BetX kod promocyjny, ale bonus będzie na pewno. A nawet bonusy!

BetX bonus na start

Okazuje się, że nowy bukmacher zaskoczył nas wszystkich, bo o ile spodziewaliśmy się jednej z kilku najczęściej spotykanych opcji, tak nie sądziliśmy, że w BetX oferta powitalna będzie składała się z aż trzech promocji!

Ok, co prawda na razie opisane zasady mówią o tym, że dostaje się 2 z 3 bonusów, ale mamy nadzieję, że ostatecznie do wzięcia będą one wszystkie, tak jak np. w STS, kiedy poda się kod promocyjny. BetX zrobi tak samo? Oby!

BetX bonus powitalny 100% aż do 5000 zł

Tak jest, dobrze widzisz: w BetX bonus na start ma wynieść nawet 5000 zł! Szczegółowy regulamin nie został jeszcze rozpisany, więc nie podamy Ci szczegółów odebrania takiej kwoty krok po kroku, ale wiemy póki co, że:

 • min. depozyt wynosi 10 zł,
 • pierwsza wpłata musi nastąpić w ciagu 7 dni od rejestracji,
 • bonus wypłacany będzie w 10 transzach, w miarę jak będzie postępował obrót bonusem,
 • od wysokości depozytu (bonusu) będą zależały warunki obrotu.

Szczególnie interesujący jest ostatni punkt, prawda? Wiemy, że planowane warunki obrotu prezentują się nastepująco:

Depozyt / bonusobrótmin. liczba zdarzeńmin. kurs zdarzeniamin. kurs całk.max kwota dzienna
10 zł – 1200 zł6x depozyt31.251.951000 zł
1201 zł – 5000 zł8x depozyt31.304.002000 zł
Robocza wersja warunków bonusu BetX do 5000 zł

Wszystko może jednak ulec zmianie, więc nie bierz jeszcze powyższej tabeli za pewna kartę.

Bezpieczny zakład do 200 zł

Jeśli nie grzeje Cię typowy bonus depozytowy, to wiedz, że możesz się zamiast niego załapać w na bezpieczny zakład. BetX planuje ubezpieczenie pierwszego zakładu do stawki 200 zł, przy czym tutaj znów ramowy regulamin nas zaskoczył. U nowego bukmachera ubezpieczenie przechodzi bowiem na kolejny kupon, jeśli Twój pierwszy zakład wygra! Zabezpieczenie kuponu jest ważne przez 7 dni od rejestracji.

Kwalifikacyjny kupon musi spełniać nastepujące warunki:

 • dotyczy tylko przedmeczowych zakładów sportowych,
 • kurs min. 1.80.

Zwrot za przegrany zakład przyjdzie na konto bonusowe i będzie podlegał jednokrotnemu obrotowi po kursie min. … 1.01. Aż ciężko uwierzyć.

BetX darmowy kupon 30 zł

No, ale przynajmniej freebet BetX chce dać każdemu na dzień dobry! Wystarczy po prostu założyć konto na ebetx.pl, a darmowy kupon na 30 zł pojawi się automatycznie! Wykorzystać go można na zakład typu ako składający się z min. 3 zdarzeń o łącznym kursie min. 3.00. Opis bonusu wygląda tez póki co tak, że ani wygrana, ani sam bonus nie będą podlegały warunkom obrotu!

Kto jest właścicielem BetX?

Właścicielem tej marki jest BetX sp. z o.o. firma zarejestrowana w Warszawie przy ulicy Świętokrzyskiej. Jej numer KRS to 0000750227. Kapitał zakładowy tego przedsięwzięcia wynosi 2 mln zł. Prezesem zarządu od 3 października 2018 roku jest Krzysztof Wal, a jednym ze wspólników firma Speedo oraz Jacek Blycharz, który jest powiązany m.in. z GameArt Casino czy też Bet Sport Poland. Przy okazji: BetX to po prostu nowa nazwa bukmachera, na którego od jakiegos czasu czekaliśmy: Typiko. Co ciekawe, nie znaleźliśmy żadnych dowodów na to, aby był to zagraniczny właściciel, więc wygląda na to, że mamy do czynienia z polskim produktem. Brawo!

BetX oferta

Oferta zakładów na start działalności nie może spowodować wzruszenia ramion u graczy, ale na pewno trzeba wykazać się sporą dozą wyrozumiałości – kto rozwijał kiedyś swój biznes, ten wie. Ładując się jednak w tak wypakowany rynek bukmacherski jak Polska, nie można lekceważyć istniejącej już konkurencji. Jak będzie wyglądała na BetX oferta? Na jej ostateczną wersję, będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Mamy nadzieję, że bukmacher postara się zachować dobry poziom. W końcu gracze z Polski, byle jakim produktem już się nie zadowolą. Co w takim razie powinno się pojawić na BetX? Zakłady bukmacherskie muszą mieć przede wszystkim bogatą ofertę zakładów przedmeczowych oraz tych na żywo. Przydałaby się także aplikacja mobilna, opcja cashout no i może jakiś program lojalnościowy. Czy tak dobrze będzie prezentowała się na BetX oferta? Tego życzymy zarówno graczom, jak i bukmacherowi!

Fantasy sport na BetX, czyli Simulated Reality Leagues

Nie dostaliśmy do wglądu wersji testowej panelu zakładów bukmacherskich, ale zdradzono nam, że – jeśli żaden z działających już bukmacherów go nie wyprzedzi – BetX będzie pierwszym operatorem w Polsce oferującym pełny zakres zakładów na Simulated Reality Leagues (SRL), czyli nic innego jak fantasy sport. Dostępne mają być:

 • Premier League
 • La Liga
 • Bundesliga
 • Serie A
 • Ligue 1
 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy
 • międzynarodowe rozgrywki europejskie

Jakie tradycyjne zakłady zobaczymy u tego bukmachera?

Piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka – te sporty znajdziesz w BetX na pewno. Ale na co jeszcze możemy liczyć? Oczywiście przydałoby się parę dyscyplin, trochę bardziej niszowych, takich jak krykiet czy też futsal. Liczymy również na pojawienie się tam e-sportu, albo tzw. virtuali. Przydałaby się jeszcze jakaś, chociaż skromna, sekcja zakładów specjalnych. Jak to będzie wyglądało na BetX? Oferta tego buka, jest na razie w fazie przygotowań, więc jeszcze chwilę poczekamy z odpowiedzią na to pytanie.

BetX opinie

Za jakiś czas dołączy do nas nowy bukmacher BetX. Opinie na jego temat na razie praktycznie nie istnieją. Gracze, nie mogą jeszcze ocenić oferty tego buka. A co będzie miało wpływ na tę ocenę? Z pewnością to, czy na BetX bonus powitalny spełni nasze oczekiwania oraz czy dostępny będzie kod promocyjny. Obiecujemy, że będziemy trzymać rękę na pulsie i jeżeli tylko pojawią się jakieś nowe informacje na temat tego bukmachera, my od razu poinformujemy Cię o tym. Póki co możesz grać w STS!

FAQ

Jaki jest w BetX kod promocyjny?

Kodu promocyjnego jeszcze nie ma – cierpliwości!

Co dostanę za kod BetX?

Cóż, póki co bonus BetX jeszcze nie działa, ale wiemy, że w ofercie powitalnej przygotowano bonusy za w sumie 5230 zł! Czy pojawi się też kod i jeszcze wyższe kwoty? Czas pokaże!

Dlaczego ebetx.pl nie działa?

Strona bukmachera po prostu jeszcze nie ruszyła.