Bonusy bez depozytu: obstawiaj za darmo

Bonusy bez depozytu to najlepszy sposób na zachęcenie użytkowników do rejestracji na portalu bukmacherskim. Każdy chciałby mieć możliwość wypróbowania serwisu bez wpłacania żadnych pieniędzy – sprawdźmy, który polski buk oferuje tego typu rozwiązanie.

Bonusy bez depozytu 2022

Pod spodem znajdziesz listę bukmacherów, którzy umożliwią Ci otrzymanie jakiegoś bonusu nawet w sytuacji, w której nie wpłacisz żadnej kasy. Wspominamy nie tylko o ofertach powitalnych, ale również promocjach dla stałych graczy. U niektórych buków można w trakcie normalnej gry zgarniać dodatkowe freebety – w nagrodę albo na pocieszenie, ale co najważniejsze, umożliwiające obstawianie dodatkowych zakładów bez depozytu na tę okazję. Oto bonusy bukmacherskie bez depozytu, które Ty również możesz wykorzystać!

BukmacherBonus bez depozytuWarunki bonusuKod promocyjny
Fortuna20 złPunkty lojalnościowe o wartości 20 złZobacz kod
LV BET20 złBonus powitalny – kod promocyjny niewymagany!. Obrót 2x po kursach min. 2.0, tylko wydarzenia trzydrogowe, na AKO kurs co najmniej jednego wydarzenia min. 1.50Zobacz kod
TOTALbet35 złDwa bonusy bez depozytu na łączną kwotę 35 zł. Freebet 25 zł za rejestrację z kodem i weryfikację oraz 10 zł za zgody marketingowebonusowykod

Jak widzisz bonusy bez depozytu to coś, co wcale nie tak trudno da się znaleźć u polskich bukmacherów! W wielu przypadkach portale oferują tego rodzaju zachętę tylko na początek. Są jednak także również tacy bukmacherzy jak eToto, u których darmowe zakłady bez depozytu można zgarniać w ramach cyklicznych akcji promocyjnych. W dalszej części artykułu opiszemy dla Ciebie najciekawsze bonusy powitalne bez depozytu dostępne obecnie na polskim rynku. Wielu osobom marzy się też pewnie kasyno bez depozytu, ale ten artykuł dotyczy wyłącznie promocji oferowanych przez bukmacherów.

Jak znaleźć prawdziwy bonus bez depozytu?

Wszyscy wiemy, jak to bywa czasem z bonusami. Jest kilku naprawdę szanowanych bukmacherów z tradycją i można o nich powiedzieć, że nie lecą w balona i otwarcie opisują warunki swoich promocji. Są jednak też tacy, u których w celu zrozumienia regulaminu bonusu trzeba wczytywać się w maleńkie literki, czując się cały czas, jakby ktoś tutaj próbował coś ukryć. To oczywiste, że bukmacher nic nie daje tak zupełnie za darmo, to znaczy, nie rozdaje on banknotów, które od razu można włożyć do kieszeni i udać się z nimi po bułki do sklepu. Zawsze są jakieś warunki dotyczące możliwości wypłacenia otrzymanych środków. Dlatego na dźwięk słów “bonusy bez depozytu” wiele osób stroszy się i nabiera wątpliwości.

Więc w jaki sposób nabrać pewności, że dany bukmacher rzeczywiście ma w ofercie w pełni darmowe bonusy bez depozytu? Niestety nie ma magicznego tricku, w rzeczywistości trzeba po prostu z uwagą czytać regulaminy poszczególnych promocji. Na szczęście są strony takie jak nasza: tutaj zawsze znajdziesz zasady bonusów przedstawione w bardziej przystępny sposób. (I większą czcionką!) Nawet po dokładnym przeczytaniu naszego artykułu nie zaszkodzi jednak rzucić jeszcze okiem na regulamin przedstawiony na stronie bukmachera, żeby się upewnić, że dana promocja rzeczywiście działa na takiej zasadzie jak bonusy bez depozytu.

Jakie warunki mają bonusy bez depozytu?

To oczywiste, że w artykule mówimy wyłącznie o promocjach, które nie są bezpośrednio powiązane z żadnymi wpłatami i nie wymagają od Ciebie wysyłania pieniędzy do bukmachera. Bonusy bez depozytu mogą jednak być obarczone innego rodzaju warunkami. Oto kilka z nich – nie musisz się nimi przejmować, może to ograniczenia, ale nie sprawiają, że między Tobą a nagrodą stanie konieczność wpłacania kasy.

  • Założenie konta i weryfikacja danych osobowych – ten warunek trzeba spełnić w zasadzie u każdego bukmachera, jeśli chce się otrzymać jakikolwiek bonus. Bez rejestracji i przesłania skanów dowodów tożsamości po prostu nie da się mieć w Polsce pełnoprawnego konta bukmacherskiego.
  • Podanie numeru telefonu komórkowego i zweryfikowanie go – u niektórych bukmacherów istnieje konieczność potwierdzenia numeru telefonu. To szybka i łatwa procedura, po prostu dostaniesz SMS-em kod weryfikacyjny i będziesz musiał wpisać go na stronie.
  • Postawienie otrzymanego freebetu na konkretnym rodzaju kuponu – część portali bukmacherskich pozwala wykorzystać bonusy bez depozytu w bardzo swobodny sposób, ale na niektórych serwisach obowiązują ograniczenia. Mogą one przybrać postać na przykład takich zasad: “Kupon z co najmniej trzema wydarzeniami” albo “Kupon o kursie łącznym co najmniej 2.5”. Na zakłady niespełniające tych warunków nie będziesz mógł postawić freebetu.
  • Warunek obrotowy na wygrane środki – większość bukmacherów wymaga tego, aby obrócić kasą zarobioną na freebecie. Chodzi tutaj po prostu o kilkukrotne obstawienie tej kwoty na określonym rodzaju zakładów. Przykładowy warunek obrotowy może brzmieć tak: “Pięciokrotny obrót kwotą freebetu po kursie co najmniej 2.00, na zakładach AKO kurs wydarzenia pojedynczego co najmniej 1.30”.
  • Postawienie za środki w określonym czasie – Twoje darmowe środki mogą mieć datę ważności do spożycia tak samo jak parówki z Biedronki. Jeśli więc chcesz stawiać za nie zakłady na Eurowizję, ale jest dopiero luty, czyli rozstrzygnięcie będzie miało miejsce dopiero w maju – sprawdź, czy coś takiego jest dozwolone w ramach regulaminu promocji. W przeciwnym wypadku Twoje kupony mogą przepaść.

Freebet a darmowe środki – na czym polega różnica?

W większości przypadków freebet to coś jak kupon na darmowy zakład o określonej wartości. Podajmy dla przykładu bonusy bez depozytu w postaci freebetu 20 zł: jeśli dostaniesz taki bonus, to możesz postawić dwie dychy na jakieś wydarzenie lub i kilka wydarzeń, ale wyłącznie w formie jednego kuponu. Kwoty 20 zł nie możesz nijak podzielić, np. na 10 zł i 10 zł albo cztery piątaki. Musisz obstawić całość za jednym razem.

Darmowe środki dają natomiast więcej swobody. Po prostu pojawiają się na Twoim saldzie i od tego czasu możesz już rozporządzać nimi zgodnie ze swoimi preferencjami. Wciąż obowiązują Cię oczywiście ogólne zasady danego serwisu bukmacherskiego, jeśli u Twojego buka minimalna kwota zakładu to 2 zł, to nie będziesz w stanie postawić niższej stawki. Najważniejsze jest jednak to, że darmowe bonusy bez depozytu w formie środków na koncie umożliwiają obstawianie samodzielnie dobranych kwot.

Aktualne bonusy bez depozytu

To jak, masz chrapkę na darmowe bonusy bez depozytu? W tabelce u góry widziałeś już na pewno podsumowanie wszystkich dostępnych obecnie na rynku promocji tego rodzaju. Poniżej bardziej szczegółowo opisujemy te najciekawsze i najbardziej opłacalne bonusy bez depozytu. Wszystkie z nich działają na zasadzie oferty na start, więc będziesz mógł je odebrać od razu po założenia konta z użyciem naszego kodu promocyjnego! Nie jest potrzebna ani jedna wpłata, aby wypróbować poniższych buków.

Fortuna bonus bez depozytu 20 zł

Fortuna kod promocyjny

Po prostu kliknij przycisk poniżej i zarejestruj się u bukmachera Fortuna, a zgarniesz bonus bez wkładu 20 zł. Całkiem niezłe wynagrodzenie za szybką i bezproblemową rejestrację.

Kasę otrzymasz w punktach FKP, czyli Fortuna Klubu Plus. Będziesz mógł wymieniać je na darmowe zakłady. Otrzymana pula punktów pozwoli Ci obstawiać za aż 20 zł. Jeśli zdecydujesz się zdeponować kasę na Fortunie i podasz nasz kod promocyjny, to będziesz mógł postawić tam też zakład bez ryzyka 600 zł i odebrać 2100 zł od drugiej wpłaty.

LV BET bonus bez depozytu 20 zł

lv bet bonus bez depozytu

Na LV BET kod promocyjny nie będzie Ci teraz potrzebny, abyś mógł skorzystać super oferty powitalnej – darmowego zakładu za 20 zł. Jeżeli przejdziesz naszym linkiem na stronę LV BET, to bukmacher za darmo dopisze do Twojego konta 1 zł z mnożnikiem kursu aż x20. To oznacza, że kiedy postawisz kupon, będziesz grał tak, jakbyś obstawiał za dwie dychy. Żeby dostać bonusową kasę, trzeba po dokonaniu rejestracji napisać na adres [email protected], w tytule podając “Bonus bez Depozytu”. Zostanie on przyznany w ciągu 48 godzin.

Bonusową złotówkę z mnożnikiem można wykorzystać na kuponie, na którym znajdują się co najmniej trzy selekcje, każda o kursie co najmniej 1.25. Kurs łączny musi wynieść minimum 2.50. Jeśli wygrasz, będziesz musiał dokonać dwukrotnego obrotu zarobioną kasą. W tym celu musisz obstawiać po kursie minimalnym 2.0, wybierając wyłącznie rynki co najmniej trzydrogowe. 

To znaczy, że musisz wybierać jedno z co najmniej trzech rozstrzygnięć. Możesz postawić na zwycięstwo drużyny domowej w meczu piłkarskim, bo jest możliwy także remis i wygrana gości, ale nie możesz postawić na dyscyplinę, w której nie występują remisy. Jeśli będziesz stawiać zakład AKO, to na nim także przynajmniej jedno wydarzenie musi być trzydrogowe i mieć kurs co najmniej 1.5.

TOTALbet bonus bez depozytu 25 zł + 10 zł

W zakładach bukmacherskich TOTALbet kod promocyjny bonusowykod jest niezbędny, żeby otrzymać bonus bez wkładu 25 zł. Nie musisz jednak wielce się gimnastykować. Po prostu upewnij się, że wprowadziłeś kod we właściwe miejsce i nie strzeliłeś przy tym żadnej literówki. Jeżeli wszystko się zgadza, a dodatkowo zweryfikujesz swoją tożsamość, darmowy bonus zostanie przyznany automatycznie po weryfikacji konta.

To jeszcze nie koniec dobrych informacji, bowiem u tego bukmachera czeka na Ciebie także kolejny bonus bez depozytu: 10 zł. Ta promocja rzysługuje wszystkim tym, którzy zaakceptują zgody na kontakty marketingowe. Dokonasz tego podczas rejestracji konta.

Przejrzyście wyglądają też zasady wykorzystania darmowych zakładów. TOTALbet zrównał je dla wszystkich bonusów bez depozytu. W związku z tym, możesz zagrać na to, czego dusza zapragnie. Kupon SOLO, a może AKO? Nie ma to najmniejszego znaczenia. Jedyny wymóg bukmachera to kurs kuponu, wynoszący co najmniej 2.00. Jeżeli wygrasz, kasa jest Twoja i nie musisz wykonywać nią dalszego obrotu. Takie bonusy bukmacherskie bez depozytu lubimy!

Bonus bez depozytu mobile

U niektórych bukmacherów bonusu bez depozytu można doszukiwać się także wśród promocji mobilnych. Dosyć częstym zjawiskiem jest oferowanie przez buków nagród za pierwsze pobranie i wykorzystanie aplikacji albo za pierwszy depozyt dokonany przy pomocy apki. Nas interesuje oczywiście tylko ta pierwsza możliwość.

Jednym z bukmacherów, którzy dosyć często popisują się bonusami bez depozytu za korzystanie z aplikacji jest eToto. U tego buka regularnie można otrzymać w nagrodę freebety, więc jeśli jeszcze nie pobrałeś apki na telefon, to warto z tym poczekać, aż pojawi się tego typu promocja.

Legalni bukmacherzy i ich bonusy

Bonusy bukmacherskie bez depozytu były w tym artykule głównym obiektem zainteresowania, ale zazwyczaj promocje buków – zarówno powitalne, jak i te dla stałych klientów – wymagają jednak wpłaty. Plus jest taki, że jeżeli zarejestrujesz się na jakimś serwisie i wypróbujesz jego usługi przy pomocy bonusu bez depozytu, to bardzo możliwe, że potem zdecydujesz się na wpłacenie kasy. Dlatego warto wiedzieć, jakiego typu nagród możesz się za to spodziewać. Oto kilka najbardziej powszechnych rodzajów bonusów na start:

  • 100% od depozytu – tutaj bukmacher pomnaża Twoje środki na obstawianie poprzez przyznanie bonusowej kwoty, której wysokość jest zależna od tego, ile wpłaciłeś kasy do serwisu. Oczywiście nie zawsze dodaje 100%, może to być też np. 200%. Żeby wypłacić otrzymane pieniądze, należy spełnić na nich warunek obrotu.
  • Zakład ubezpieczony – zwany też cashbackiem, umożliwia obstawienie kuponu bez żadnego ryzyka. W przypadku przegranej bukmacher zwraca środki do określonej kwoty. Aby wypłacić oddaną przez buka kasę, trzeba zwykle spełnić warunek obrotu.
  • Mnożnik kursu – dzięki tego typu bonusowi możesz postawić dużo bardziej opłacalny zakład niż zazwyczaj. Dzięki mnożnikowi x100 można na przykład przeistoczyć kurs 3.00 w 300.0 i zgarnąć stukrotnie wyższą wygraną.

Pamiętaj też, żeby w trakcie rejestracji zawsze wpisywać kod promocyjny, który znajdziesz na naszej stronie. Jeżeli dany buk udostępnia taki kod i Ty go wykorzystasz, to dostaniesz wyższy bonus niż pozostali użytkownicy! Większość freebetów bez depozytu, które opisaliśmy w tym artykule to właśnie specjalny nagrody za kod.

Czy bonusy bez depozytu są legalne?

Krótko i zwięźle: tak! Niczym nie musisz się przejmować. Ważne jest to, żeby serwis, w którym zakładasz konto to był legalny bukmacher. Jeżeli masz pewność, że Twój dostawca zakładów posiada odpowiednią licencję, to już w zasadzie nie mogą Cię spotkać żadne problemy. Legalni bukmacherzy dostosowują wszystkie elementy swojej oferty do obowiązującego w Polsce prawa: bonusy bukmacherskie bez depozytu również.

Jak widzisz, nawet bez depozytu da się wyciągnąć od buków naprawdę sporo zysków! Mamy nadzieję, że uda Ci się wypłacić wszystkie opisane w tym artykule bonusy bukmacherskie bez depozytu. Baw się dobrze!

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Co to są bonusy bukmacherskie bez depozytu?

Bonus bez depozytu oznacza nic innego jak to, że będziesz mógł skorzystać z przygotowanej przez bukmachera promocji dla nowych graczy, bez konieczności dokonywania pierwszej wpłaty. Taki darmowy bonus należy Ci się za sam fakt założenia konta. W przypadku niektórych operatorów wymagany jest dodatkowo kod promocyjny, który podajesz w podczas rejestracji.

Który bukmacher oferuje bonus bez depozytu?

Takich bukmacherów jest paru, m.in. Fortuna, LV BET oraz Totalbet.

Co to jest freebet?

Freebet to, inaczej mówiąc, darmowy zakład. Przyznawany jest on często przez bukmachera w ramach promocji: bonus bez depozytu.

Czy każdy freebet jest bez depozytu?

Niestety nie. Część bukmacherów przyznaje freebety np. za postawienie określonego zakładu za własne środki.

Jak odebrać darmowe 20 zł od Fortuny?

Za rejestrację bukmacher za darmo przydzieli do Twojego konta punkty lojalnościowe, które w Sklepie Gracza zamienisz na freebet 20 zł.

Jak odebrać darmowy zakład od LV BET?

Zarejestruj się, a następnie wyślij maila na adres [email protected], w tytule wpisując “Bonus Bez Depozytu”. Otrzymasz dwie dyszki za free.

Jak odebrać freebet w TOTALbet?

Podaj przy rejestracji kod promocyjny “bonusowykod”, zweryfikuj tożsamość, a w nagrodę otrzymasz bonus bez wkładu 25 zł!