EliteBet kod promocyjny 2022

Niedługo na polskim rynku uruchomi się EliteBet nowy bukmacher. Często takie sytuacje wiążą się z atrakcyjnymi bonusami, które na celu mają zachęcenie graczy do sprawdzenia strony. Jakie będą kody promocyjne EliteBet?

Ten bukmacher jeszcze nie działa!
TEN OPERATOR JESZCZE NIE URUCHOMIŁ SWOJEGO SERWISU DLA POLSKICH GRACZY, DLATEGO NA PRZECZEKANIE PROPONUJEMY INNEGO, LEGALNEGO BUKMACHERA!

STS

97/100

Wykorzystaj w STS kod promocyjny i odbierz:

60 zł za misje STS

100 zł bez ryzyka

Bonusy za wpłaty do 1500 zł

EliteBet kod promocyjny na 2022 rok

Ale czym właściwie są kody promocyjne do bukmachera? Są to specjalne promocje, dzięki którym możesz obstawiać kupon za darmo lub w przypadku nieudanego typowania odzyskać część pieniędzy. Jeszcze inne promocje zwiększają pierwszy depozyt – czyli wpłatę do bukmachera – np. o równowartość kwoty, którą wpłacasz. Jak zmieni się w związku z tym na EliteBet oferta oferta dla nowych graczy? 

Jaki będzie EliteBet kod promocyjny i czy firma w ogóle wprowadzi jakieś bonusy? Nowi bukmacherzy walczą o klientów na różne sposoby – niektórzy robią to poprzez oferowanie dużej liczby zakładów na różne sporty. Obecnie największe zakłady bukmacherskie pozwalają typować na praktycznie każdy popularny sport, ciężko zatem jest zaoferować tutaj coś nowego.

Co innego w przypadku różnych promocji – to zawsze przyciąga graczy, gdyż możliwość typowania za darmo, a jednocześnie sprawdzenie strony, jej funkcji i typów zakładów bez obaw o własne pieniądze to kusząca oferta. Dlatego właśnie myślimy, że elitebet.pl zaoferuje różne promocje. 

Nie jesteśmy co prawda pewni tego, czy na sam start strony ruszy promocja z darmową gotówką bez depozytu, ale na pewno pojawi się EliteBet kod promocyjny, który zagwarantuje na przykład zakład bez ryzyka. Dlaczego tak myślimy? By obdarować graczy ekstra gotówką, strona musi poświęcić trochę własnych środków – co prawda wiele z nich powinno się zwrócić, bo gracze będą chcieli dalej typować na EliteBet PL. 

Strona nie jest jednak dostępna, więc wszystko to, to jedynie nasze spekulacje, oparte na działaniach innych bukmacherów i ich początkach. EliteBet kiedy wystartuje, na pewno powita wszystkich typerów ciekawymi promocjami.

Skąd się wzięło EliteBet?

Początki elitebet.pl sięgają 2020 roku. To wtedy firma True Sport SP Z.O.O została zarejestrowana w KRS. Jej prezesem jest Adam Stańczak, a siedziba bukmachera mieści się w Warszawie na placu Stanisława Małachowskiego.

Mimo tego, że Elite Bet PL zostało zarejestrowane ponad rok temu, to przed właścicielem był jeszcze dosyć długi proces licencyjny, który zakończył się dopiero w listopadzie 2021 roku. Licencja dla tego bukmachera obowiązywać będzie jednak wyłącznie w internecie – nie ma co zatem liczyć, przynajmniej na razie, że Elite Bet PL pojawi się stacjonarnie w jakimś mieście w kraju.

Co ciekawe, spekuluje się, że platforma EliteBet zakłady będzie oparta na dosyć nowym systemie operacyjnym, który nie jest często spotykany w naszym kraju – mowa tu o EveryMatrix. Jeżeli plotka ta zostanie potwierdzona, oznaczać to będzie, że EliteBet bukmacher będzie oferował szeroką ofertę zakładów oraz dodatkowych funkcji. Obecnie w Polsce innym bukmacherem, korzystającym z tego systemu, jest Fortuna.

EliteBet PL i bonus dla nowych graczy

Nowi gracze, tak jak już wspominaliśmy, mogą liczyć na naprawdę świetne kody promocyjne EliteBet oraz inne ciekawe oferty powitalne. Na co konkretnie warto się przygotować? Patrząc na innych gigantów rynku, można dojść do kilku wniosków i pomysłów, jaki będzie EliteBet bonus.

Freebet jak w STS

Pierwszą promocją i najbardziej popularną wśród wielu bukmacherów jest tak zwany freebet. Oznacza to darmową gotówkę na start typowania, którą przeznaczyć można w dowolny sposób – czy to obstawiając kilka kuponów, czy stawiając jeden za całe otrzymane środki. Oczywiście zasady są różne, więc nowy bukmacher EliteBet może mieć swoje regulaminy, według których należy wydać pieniądze. Plusem takiego bonusu dla nowych graczy jest przede wszystkim to, że można sprawdzić swoje siły w typowaniu u nowego buka bez obawy utraty gotówki. A wszystko to, co uda się wygrać za pomocą takiego bonusu, należy w 100% do gracza!

Zakład bez ryzyka jak w EWINNER

To kolejny dobry sposób na przyciągnięcie do siebie nowych typerów. Zakład bez ryzyka jest bardzo prosty w działaniu. Jeżeli pierwszy z twoich postawionych w EliteBet zakładów nie będzie zwycięski, otrzymasz za niego zwrot części zainwestowanych pieniędzy. Jest to zwykle procent kwoty zakładu (z pewnymi ograniczeniami, na przykład do 100 złotych), który trafi z powrotem na twoje konto u bukmachera. Jest tutaj jeden haczyk – jeżeli pierwszy kupon będzie wygrany, tracisz możliwość zdobycia cashbacku. Nie jest to jednak aż tak wielka wada, bo przecież otrzymujesz wygraną z kuponu.

Bonus od depozytu jak w ETOTO

Ostatnim rodzajem EliteBet bonus, który może się pojawić, jest doładowanie depozytu – lub bonus od depozytu, bonus 100%, bo nazw jest kilka. Oznacza to, że twój pierwszy depozyt zostanie zwiększony o równowartość kwoty, którą wpłacasz na konto, oczywiście z pewnymi ograniczeniami. Zwykle bukmacher może dać ci około 200 – 300 złotych, chociaż zdarzają się sytuacje, w których dodatkowe kwoty są naprawdę ogromne. Na pewno pojawi się w EliteBet kod promocyjny, który takie doładowanie umożliwi.

EliteBet PL oferta zakładów

A na co będzie można obstawiać u tego bukmachera? Na pewno na najpopularniejsze sporty, takie jak piłka nożna, koszykówka, żużel czy siatkówka – to podstawa praktycznie każdego bukmachera w Polsce. Oczywiście typować będzie można na największe ligi świata – Premier League, NBA czy PlusLigę – ale także te mniejsze, szczególnie piłkarskie.

Biorąc pod uwagę popularność esportu, podejrzewamy też, że EliteBet oferować będzie zakłady właśnie na taką formę rozrywki. Mistrzostwa w League of Legends czy Counter-Strike co roku zbierają przed ekranami tysiące widzów w kraju, więc nic dziwnego, że tak wielu bukmacherów oferuje swoje zakłady na wydarzenia związane z cybersportem.

Oprócz tego podejrzewamy, że EliteBet oferta zawierać będzie też zakłady na duże imprezy sportowe, takie jak finały piłkarskiej Ligi Mistrzów czy Igrzyska Zimowe w Pekinie. Obstawianie na pewno będzie możliwe za pomocą popularnych metod płatności, takich jak karty kredytowe i debetowe, wirtualne portfele czy blik, który coraz częściej gości na stronach bukmacherskich. Podobnie będzie można wybierać ze strony pieniądze, chociaż tutaj już nie pojawi się blik – w jego miejsce być może wskoczy kryptowaluta, taka jak Bitcoin. 

Kiedy ruszy EliteBet?

Każdy zastanawia się zapewne, kiedy EliteBet przyjmie pierwszych graczy – na to pytanie ciężko odpowiedzieć, chociaż podejrzewamy, że może wydarzyć się to jeszcze pod koniec tego roku lub na początku przyszłego. Prace nad serwisem zapewne są już zakończone, zostały więc ostatnie szlify i dopracowanie całej strony. Być może toczą się jeszcze rozmowy nad kodami promocyjnymi EliteBet, co opóźnia premierę strony. 

Z pewnością jednak warto czekać na otwarcie się tego bukmachera, gdyż oprócz świetnych ofert powitalnych oferować on będzie z pewnością wiele możliwości zakładów na najpopularniejsze sporty świata.