eToto aplikacja

etoto aplikacja

W zakładach bukmacherskich eToto aplikacja pozwala na obstawianie przy użyciu wielu urządzeń mobile. Wszystko to działa za sprawą apki na telefon i tablet, która może być zainstalowana na system iOS oraz Android.

eToto

68/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 01/12/2022
 • Bonusy depozytowe
 • Szeroka oferta zakładów

Bonus 200% do 200 zł + 50% do 1000 zł

Standardowy bonus 100% już się wszystkim znudził. Dlatego teraz w eToto bonus na start to aż 200% od pierwszego depozytu i 50% od drugiego! Odbierz nawet 1200 zł ekstra!

Aplikacja eToto

Zwolennicy mobilnych aplikacji i zakładów bukmacherskich szybko powinni polubić ofertę eToto. Ten legalny operator umożliwia stawianie kuponów poprzez aplikację, która jest dostosowana do dwóch systemów operacyjnych, które dominują w naszym kraju. Mowa oczywiście o Androidzie i iOS, z których na co dzień wszyscy korzystamy w telefonach oraz tabletach. Aplikacja eToto może być zainstalowana właśnie na tego rodzaju urządzenia mobile, które są obsługiwane przez te systemy operacyjne.

Zakłady mobilne stanowią istotny element oferty eToto, ponieważ nie od dziś wiadomo, że zmieniają się przyzwyczajenia użytkowników internetu. Aplikacje są coraz powszechniej wykorzystywane również w zakładach sportowych. W eToto aplikacja potwierdza ten trend, bo za jej sprawą mamy dostęp do pełnej oferty zakładów bukmacherskich. Klient nie musi uruchamiać komputera, żeby skorzystać z usług eToto online.

eToto aplikacja mobilna – najważniejsze funkcje

etoto aplikacja mobilna

Bukmacherskie aplikacje są przygotowywane w ten sposób, żeby posiadały wszystkie narzędzia znane ze strony internetowej operatora. Na etoto.pl aplikacja jest gotowa do pobrania, a typer nie musi się głowić, czy instalacja tego oprogramowania to dobra decyzja? Grając zakłady za pośrednictwem apki niczego nie tracimy, ponieważ oferta przedmeczowa i “na żywo” jest odwzorowana 1:1. To dotyczy także systemu wpłat i wypłat, a także wszystkich narzędzi z oferty eToto.

W zakładach eToto aplikacja mobilna niedawno przeszła gruntowny lifting. Co zostało poprawione? Użytkownicy w apce mogą zweryfikować profil gracza w funkcji moje ID, co pozwala na stałą rejestrację bez dowodu osobistego. Od strony technicznej eToto apk działa szybciej niż jeszcze jakiś czas temu. To udogodnienia, które sprawiają, że bukmacher ten w wersji mobilnej jest ciekawą alternatywą dla standardowych serwisów online.

Oto spis możliwości, na jakie pozwala aplikacja w eToto:

 • Zakłady sportowe: przedmeczowe i live.
 • Wpłaty poprzez Przelewy 24, BLIK, VISA, Mastercard, Paysafecard.
 • Weryfikacja konta w moje ID.
 • Cash Out.
 • Wypłata wygranych na konto bankowe.
 • Wirtualne sporty.
 • Statystyki i wyniki na żywo w powiadomieniach PUSH.

eToto aplikacja android – jak zainstalować?

U bukmachera eToto aplikacja jest dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych, które opierają się na systemie Android. Co może dziwić graczy to brak aplikacji w sklepie Google Play. Apkę tego bukmachera trzeba pobrać bezpośrednio ze strony eToto. Aplikacja android w tym przypadku wymaga od użytkownika jeszcze jednej czynności. Otóż, chodzi o zmianę ustawień w telefonie/tablecie, aby zezwolić na instalację oprogramowania z nieznanego źródła. Dopiero po zmodyfikowaniu tych ustawień możesz wrócić na stronę bukmachera, gdzie eToto – aplikacja do pobrania będzie gotowa do instalacji na twoje urządzenie.

eToto aplikacja iPhone – jak zainstalować na iOS?

Masz iPhone? W takim razie korzystasz z systemu iOS, a w eToto aplikacja go w pełni obsługuje! Zakłady mobilne od eToto na iOS są darmowe, a apkę możesz znaleźć w App Store. To główny sklep z aplikacjami na iPhone, gdzie znajdziesz również ofertę zakładów sportowych eToto.

Bukmacher eToto aplikację iPhone wyposażył we wszystkie funkcje, które oferuje w zakładach online. Po zainstalowaniu tego oprogramowania nowy gracz może zarejestrować konto poprzez iPhone z naszym kodem bonusowym, co pozwoli mu odebrać lepszy pakiet promocji na start. U bukmachera eToto android jest podobnie traktowany – użytkownicy z telefonami Samsung, Xiaomi czy LG również mogą uzyskać bonusy na start.

eToto aplikacja – pobierz na swój telefon!

Rozpoczynając instalację aplikacji na początku zapoznaj się z parametrami technicznymi oprogramowania. Co jest najważniejsze? Oczywiście, czy aplikacja obsługuje twój system operacyjny oraz ile miejsca na dysku zajmuje? Doskonale już wiesz, że w eToto aplikacja działa na iOS i Androidzie. Jej wielkość to 23,5 MB – tyle zajmują wszystkie pliki na karcie pamięci. Jeśli masz wymaganą ilość wolnego miejsca – to pobierz apkę. Po ściągnięciu wszystkich plików aplikacja zostanie automatycznie zainstalowana na twój telefon.

Jeśli już wiesz, jak działa u bukmachera eToto aplikacja, pobierz ją na swój telefon korzystając z naszych specjalnych linków!

eToto aplikacja – opinie

Jeśli postępowałeś zgodnie z naszymi wskazówkami, to na pewno poprawnie zainstalowałeś zakłady mobile eToto. Aplikacja opinie ma zróżnicowane, ale generalnie w społeczności typerów można dostrzec przychylne komentarze odnośnie tego oprogramowania. Bukmacher postawił na szybkość, co od razu przekłada się na dynamikę korzystania z apki. W codziennym użytkowaniu pozwala to na szybkie konstruowanie kuponów, a także znajdowanie interesujących zdarzeń. Funkcja TURBO umożliwia zagranie kuponu za pośrednictwem jednego kliknięcia – tego jeszcze na rynku bukmacherskim nie było!

FAQ

Na jaki telefon mogę zainstalować aplikację eToto?

Apka od bukmachera eToto jest kompatybilna z systemami iOS i Android.

Jakie są wymagania systemowe aplikacji?

Do prawidłowej instalacji apk eToto potrzebuje minimum 23.5 MB wolnego miejsca na telefonie/karcie pamięci.

Czy za aplikację trzeba płacić?

Nie, w eToto aplikacja jest darmowa dla każdego pełnoletniego klienta.