eToto bonus za rejestrację – 200% do 200 zł!

etoto bonus za rejestrację

Jaki jest na eToto bonus na start? Czy opłaca się grać u tego bukmachera? Czy dostaniesz od eToto bonus za rejestrację? I czy żeby dostać kasę jest potrzebny na eToto kod bonusowy? Tyle pytań – teraz przydałyby się odpowiedzi! eToto to jeden z już ponad dwudziestu działających legalnie w Polsce operatorów, a my przedstawiamy dla Ciebie szczegóły jego oferty powitalnej!

eToto

68/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 28/09/2022
  • Bonus depozytowy 200%
  • Szeroka oferta zakładów

Bonus 200% do 200 zł!

Standardowy bonus 100% już się wszystkim znudził. Dlatego teraz w eToto bonus na start to aż 200% od pierwszego depozytu! Odbierz nawet 200 zł ekstra!

eToto kod bonusowy – o co w tym chodzi?

Co to w ogóle kod bonusowy i promocyjny? Czy czymś się różnią? Skąd je w ogóle wziąć i co możesz dzięki nim zyskać? Na szczęście nie musisz się dużo głowić i zapamiętywać różnych pojęć. Być może Cię zaskoczymy, ale kod promocyjny to synonim bonusowego. I na odwrót.

Na portalu eToto kod promocyjny (lub bonusowy) to specjalnie przygotowane przez bukmachera hasło. Najczęściej należy wprowadzić je podczas rejestracji nowego konta. A po co? Po to, żeby zgarnąć bonusy przygotowane przez buka na start dla nowych graczy.

A skąd taki kod wziąć? Jeśli tylko istnieje, to znajdziesz go u nas! Jeśli jednak chodzi o eToto bonus za rejestrację dostępny jest po prostu za założenie nowego konta u bukmachera. Nie musisz podawać żadnego specjalnego kodu, aby skorzystać z oferty powitalnej, choć musisz niestety spełnić inne wymogi. Jakie są warunki i co możesz zgarnąć na start? 

eToto bonus za rejestrację: 200% do 200 zł na start

etoto bonus

Na eToto bonus za rejestrację to dokładnie to samo co bonus „powitalny” czy „na start” u innych bukmacherów. Różnica jest taka, że w tym przypadku, aby z niego skorzystać, nie potrzebujesz żadnego kodu promocyjnego. Niestety, być może właśnie dlatego jest on raczej skromny. U konkurencji przy pomocy kodu często można zwiększyć wartość otrzymywanej kasy, a ten bukmacher nie daje póki co takiej możliwości.

Przejdźmy więc do konkretów – opracowany przez eToto bonus powitalny to dodatkowe 200% od pierwszego depozytu! Brzmi nieźle, co? Oznacza to, że Twoja wpłata, niezależnie od jej wysokości zostanie potrojona! Możesz zdeponować nawet 1 zł. Niestety bonus ten ograniczony jest do 200 zł, czyli aby otrzymać jego maksymalną wartość musisz wpłacić 100 zł. Wtedy na Twoje konto trafią trzy stówki!

Jeśli zdeponujesz więcej środków za pierwszym razem – w ramach bonusu i tak otrzymasz jedynie wspomniane 200 zł. Ale nie ma co narzekać na potrojenie kasy za nic. Zwłaszcza, że bonus nie ma klasycznych warunków obrotu. Wystarczy tylko, że zagrasz za jego równowartość jeden raz na kuponach z łącznym kursem minimalnym 2.20 i pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30. Na spełnienie tych warunków masz 30 dni.

I to by było na tyle. Niestety na eToto bonus powitalny nie zawiera nic więcej. Nie ma tragedii, ale mogłoby być lepiej. U konkurencji znajdziesz znacznie bardziej atrakcyjną ofertę na start. Warto jednak pamiętać, że u większości bukmacherów, aby cokolwiek otrzymać musisz podać kod promocyjny. Na eToto bonus za rejestrację zgarniasz bez żadnych dodatkowych wymogów.

eToto oferta zakładów

Jak prezentuje się na eToto oferta i na jakie zakłady możesz wykorzystać na eToto bonus za rejestrację?

Bukmacher w swojej ofercie ma oczywiście zakłady przedmeczowe i na żywo, na rozrywkę i wirtualki. Być może rozpiętość dostępnych do typowania dyscyplin sportowych nie zadowoli konesera zakładów bukmacherskich, ale dla większości graczy powinna być wystarczająca.

Najbardziej rozbudowana jest oferta na piłkę nożną. Dostępnych są niemal setki różnych rynków na poszczególne zdarzenia. Choć oczywiście u bukmachera znajdziesz też mniej popularne sporty jak między innymi golfa, floorball czy piłkę wodną. Niemal na każdą z dyscyplin masz dostępne do typowania różne możliwości, jednak już nie aż tak dużo jak w przypadku najpopularniejszego w naszym kraju sportu.

Od niedawna znajdziesz u bukmachera także tzw. wirtualki. Są to sporty wirtualne, czyli rozgrywki symulowane komputerowo, które odbywają się dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i cały czas możesz je obstawiać. Na ten moment w tej ofercie jest jedynie piłka nożna i koszykówka, jednak w ramach tej pierwszej dostępnych jest po kilka meczów równocześnie, w ramach różnych lig.

Co ważne, u bukmachera zakłady możesz typować poprzez aplikację mobilną na swojego smartfona lub tablet. Jest ona dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Aplikacja eToto jest bardzo przejrzysta i intuicyjna. Możesz dzięki niej obstawiać gdzie i kiedy tylko chcesz – potrzebujesz jedynie dostępu do internetu! 

Czy na eToto bonus powitalny to już wszystko?

etoto bonus freebet

Niestety aktualnie bukmacher nie oferuje zbyt wielu promocji, ani dla nowych, ani dla stałych już graczy. Na eToto bonus za rejestrację to najłatwiejsze, co możesz zgarnąć w gratisie.

Bezterminowo funkcjonuje u bukmachera promocja na 50 zł bonusu za zaproszenie znajomego. Nie jest to jednak takie szybkie, łatwe i przyjemne jak oferta na start. Zanim cokolwiek zaczniesz w tym kierunku działać, musisz mieć na swoim koncie u bukmachera dokonany obrót minimum 50 zł na zakładach z kursem co najmniej 2.20. Znajomy, który zarejestruje się z Twojego polecenia, także musi trochę pograć. Zaproszona osoba musi obrócić minimum 300 zł w ciągu trzech miesięcy od zaproszenia. Po spełnieniu warunków obydwoje dostaniecie po 50 zł bonusu!

Sporadycznie u bukmachera pojawiają się promocje pozwalające na zgarnięcie freebetu o niewielkiej wartości. W ostatnim czasie można było spotkać promocję na darmowy zakład w wysokości 15 zł za postawienie kuponu na jedną z dyscyplin sportowych o określonej stawce i kursie minimalnym poprzez aplikację.

Niegdyś również u bukmachera funkcjonował bardzo korzystny program lojalnościowy, który niestety został póki co wycofany. Polegał na gromadzeniu punktów za każdy postawiony zakład, które mogłeś wymieniać na różnego rodzaju bonusy. Cieszył się on olbrzymią popularnością, więc pozostaje mieć nadzieję, że bukmacher jeszcze do niego wróci. Na pewno byłoby to korzystne i dla niego, i dla graczy!

FAQ

Jaki jest na eToto bonus za rejestrację?

200% do 200 zł od pierwszego depozytu.

Czy jest na eToto kod bonusowy?

Obecnie taki kod nie jest dostępny.

Czy można jakoś podwyższyć bonus powitalny od eToto?

Na tę chwilę buk nie udostępnia takiej możliwości.