eToto kontakt

etoto zakłady bukmacherskie

Jeśli masz problem z zakładami lub kuponem eToto kontakt do tego bukmachera znajdziesz na stronie online i mobilnej aplikacji. To polska firma, a więc rozmowa z działem “support” prowadzona jest w naszym języku.

eToto

68/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 28/09/2022
  • Bonus depozytowy 200%
  • Szeroka oferta zakładów

Bonus 200% do 200 zł!

Standardowy bonus 100% już się wszystkim znudził. Dlatego teraz w eToto bonus na start to aż 200% od pierwszego depozytu! Odbierz nawet 200 zł ekstra!

eToto Twitter – jak działa bukmacher w social media?

Użytkownik, który potrzebuje skontaktowć się z eToto może również zrobić to za pośrednictwem mediów społecznościowych. Bukmacher eToto twitter wykorzystuje jako jedno z narzędzi marketingowych, ale też jako szansę na interakcje z typerami i kibicami sportowymi. W eToto kontakt poprzez wiadomość na oficjalnym profilu twitterowym może również służyć jako rozwiązanie problemu z obrotem bonusu lub rozliczeniem zakładu. To najczęstsze powody, które sprawiają, że klienci szukają pomocy w dziale obsługi klienta.

eToto na Twitterze udziela odpowiedzi, ale też publikuje materiały dotyczące swojej oferty. To za pośrednictwem tego medium możesz dowiedzieć się o aktualnej promocji w eToto. W formie postów bukmacher ten zamieszcza też kursy na wybrane wydarzenia sportowe. Twitter to oczywiście medium, w którym pojawia się też wiele wątków humorystycznych. eToto wpisuje się w taką rzeczywistość, bo niekiedy publikuje też memy związane z codziennym obstawianiem meczów.

eToto Youtube – kanał bukmachera

Działalność na Youtubie to coś, co wyróżnia eToto spośród wszystkich bukmacherów. Kanał eToto Youtube klasyfikuje w gronie głównych mediów sportowych w Polsce, które funkcjonują na tej platformie. Profil eToto na Youtubie jest bliski 100 tysięcy subskrypcji. To bukmacher, który słynie z produkcji: Piłkarski Quiz Pod Napięciem, gdzie jest sprawdzana wiedza dziennikarzy, trenerów, piłkarzy i znanych osób, które pasjonują się piłką nożną.

Z bukmacherem eToto na Youtubie współpracują znane twarze ze świata dziennikarskiego. Mowa tu chociażby o Edwardzie Durdzie, Romanie Kołtoniu, Mateuszu Borku czy Tomaszu Smokowskim. Oglądający kanał eToto kontakt z wcześniej wspomnianymi dziennikarzami mogą uzyskać zadając pytania w ramach Quizu Pod Napięciem. Co więcej, co jakiś czas są oferowane kwalifikacje, które umożliwiają występ w programie u boku tych znanych komentatorów.

eToto punkty stacjonarne

Bukmacher eToto punkty stacjonarne traktował jako drobną część oferty kursowej skupiając się przede wszystkim na działaniach online. Jeszcze w 2015 roku firma ta mogła poszczycić się 28 lokalami naziemnymi, ale z czasem ilość ta była zredukowana. Aż w końcu w 2019 roku zapadła ostateczna decyzja, która związana była z zamknięciem wszystkich naziemnych placówek. W ten sposób eToto skoncentrował się na zakładach bukmacherskich online.

Po zamknięciu placówek stacjonarnych eToto odnowił licencję w Ministerstwie Finansów na działalność w internecie. Dla spółki eToto KRS pod numerem: 0000370248 została wydana następująca licencja: PS4.6831.2.2020.

eToto czat

Dla graczy, którzy chcą rozwiązać swój problem z bukmacherem został przygotowany przez eToto czat, który umożliwia kontakt za pośrednictwem tekstowych wiadomości. To szybka i znana forma kontaktu, która oferowana jest nie tylko w internetowych zakładach, ale również pozostałych serwisach online. Dzięki temu w godzinach 9:00 – 22:00 można zgłosić się do obsługi klienta i dokładnie wyjaśnić sprawę, którą właśnie chcesz poruszyć. Pracownik eToto kontakt podejmie w ciągu kilku chwil, a swoimi odpowiedziami powinien w pełni rozwiązać twoje wątpliwości.

Czat w eToto jest dostępny przez cały tydzień.

eToto infolinia – czy jest dostępny numer telefonu do bukmachera?

Kontakt z supportem bukmachera przez telefon? Infolinia w zakładach sportowych wciąż nie zyskała takiego uznania, co chociażby live chat lub formularz e-mail. Co prawda znamy bukmacherów, którzy umożliwiają taką formę kontaktu (Totalbet), ale wciąż są to wyjątki. W eToto infolinia nie jest obsługiwana przez pracowników zajmujących się wsparciem klienta. Swoje działania skupiają oni na odpowiedziach pocztą e-mail pod adresem: [email protected] oraz konwersując na live chat.