eToto logowanie

eToto logowanie

Logowanie do konta to proces, który będzie Ci towarzyszył każdego dnia, kiedy postanowisz obstawiać mecze. Sprawdź zatem, jak funkcjonuje u bukmachera eToto logowanie i jakie dane musisz wprowadzić do zalogowania się na konto.

eToto logowanie

eToto logowanie

Na całe szczęście bukmacherzy już dawno temu podążyli w stronę intuicyjnego i prostego logowania. W związku z tym jedyne, co będzie Ci potrzebne to podany przy rejestracji adres e-mail oraz hasło do konta. Jeśli jeszcze nie masz swojego konta gracza, sprawdź jak je zarejestrować. Oczywiście, tuż po rejestracji czeka na Ciebie bonus, nie zapomnij więc użyć kodu bonusowego.

Jak zalogować się do eToto?

Przyjrzymy się, jak wygląda w eToto logowanie krok po kroku.

  • Przejdź do eToto.
  • Kliknij na przycisk “zaloguj się”.
  • W pierwszym polu wpisz adres e-mail do konta.
  • W drugim wprowadź swoje hasło.
  • Naciśnij u dołu “zaloguj się”.
  • I to wszystko!

Podczas swojego logowania możesz też wybrać opcję “zapamiętaj mnie”. Zaznacz ją fajką, dzięki czemu, przeglądarka zapisze Twoje dane logowania w plikach cookies, a Ty nie będziesz musiał wprowadzać ich za każdym razem. Znacznie ułatwi to dostęp do strony eToto, jeśli logujesz się do niej kilka razy dziennie. Rozumiemy, jak męczące potrafi być każdorazowe wklepywanie loginu i hasła. Weź to pod uwagę.

eToto zapomniałem hasła – co teraz?

Wiesz już, jak zalogować się do eToto, ale co wtedy, kiedy zapomnisz hasła? Spokojnie. Nie jest to sytuacja bez wyjścia, a przydarzyć może się przecież każdemu. Po przejściu na stronę bukmachera i kliknięciu przycisku “zaloguj”, tuż pod formularzem logowania ujrzysz odnośnik “zresetuj hasło tutaj”. Kliknij w niego, a następnie wprowadź swój adres e-mail. Bukmacher prześle Ci link resetowania hasła. Wiadomość z reguły dociera natychmiast, choć zdarza się, że trzeba poczekać na nią kilka dłuższych chwil czy minut.

Oczywiście, może zdarzyć się też tak, co mało prawdopodobne, ale jednak, że zapomnisz adresu e-mail do konta. Czy wtedy już przysłowiowa kaplica? Nie. Owszem, logowanie do konta nie będzie wtedy możliwe, ale możesz poprosić o pomoc konsultantów. Oni zweryfikują Cię za pośrednictwem innych danych (takich, jak chociażby numer PESEL czy numer telefonu) i przypomną Twój adres e-mail.

Jak funkcjonuje w eToto pomoc klienta?

W jaki sposób można uzyskać w eToto pomoc odnośnie logowania czy zapomnianego hasła/ adresu e-mail? W dość prosty. Konsultanci dostępni są zarówno pod adresem e-mail, jak i na czacie online. Z naszej strony zalecamy drugi wariant. Jest to zdecydowanie szybszy sposób na uzyskanie pomocy. Ikonę, służąca do wywołania czatu online znajdziesz tuż pod przyciskami logowania. Przed połączeniem z konsultantem zostaniesz poproszony dodatkowo o podanie imienia i nazwiska (lub loginu) oraz adresu e-mail. Jeśli nie pamiętasz go, wprowadź cokolwiek, a i tak konsultant eToto połączy się z Tobą.

eToto aplikacja, czyli wygodniejsze logowanie i obstawianie na telefonie

etoto aplikacja

Jeżeli jesteś jednym z tych graczy, którzy chętnie obstawiają z telefonu komórkowego, warto rozważyć pobranie i zainstalowanie aplikacji eToto. Dzięki niej obstawiasz jeszcze wygodniej, a przede wszystkim w eToto logowanie na konto jest zdecydowanie szybsze i łatwiejsze. W zakładach bukmacherskich eToto aplikacja mobilna dostępna jest dla systemu Android oraz iOS. Założysz w niej także na eToto konto, jeśli jeszcze go nie posiadasz.

FAQ

Jakie dane potrzebuje do zalogowania?

W eToto logowanie możliwe jest za pomocą adresu e-mail i hasła.

eToto - zapomniałem hasła, co teraz?

Skorzystaj z resetu hasła w panelu logowania bądź skontaktuj się z obsługą bukmachera.

Jak długo trwa w eToto rejestracja?

Niespełna minutę.

Czy po zalogowaniu do eToto można podać kod promocyjny?

Jeśli myślisz o kodzie promocyjnym na bonus powitalny, to należy go podać podczas rejestracji, czyli zakładaniu konta w eToto.