eToto kod polecający

etoto

Zarejestruj się w LVbet

✓ bonus 100% do 500 zł
✓ kod polecający nie jest wymagany


eToto, bukmacher zarówno naziemny, jak i online, zapowiada szturm. Dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej jego ofercie i opowiedzieć o niej. Czy warto zainteresować się zakładami w eToto?

Graj w LVbet z kodem MAXBONUS

eToto kod polecający

eToto kod polecający

W formularzu rejestracyjnym eToto, kod polecający – a raczej miejsce na jego wpisanie – znajdziesz na samym dole drugiej strony, tuż pod skanami dowodu osobistego. O tym, jak przebiega rejestracja w eToto opowiemy później (jeśli chcesz, możesz się tam szybko przenieść przy pomocy spisu treści po prawej).

Czym jest kod polecający? To dokładnie to samo, co inni nazywają np. kodem promocyjnym. Równie dobrze moglibyśmy mówić o tym, ze jest w eToto kod bonusowy – wiesz już, o co chodzi? Nie ważne, jak zostanie nazwany, działa na takiej samej zasadzie.

Nie mamy żadnych informacji co do tego, co daje w eToto kod polecający; nie znaleźliśmy specjalnych ofert, które za niego otrzymujesz, więc prawdopodobnie przypisuje Cię on do określonej grupy klientów, którzy znaleźli się w serwisie z polecenia któregoś z partnerów.

eToto bonus powitalny

eToto bonus powitalny

Co czeka nowych klientów? W eToto bonus powitalny jest nielichy, bo to aż do 500 zł ekstra! Zasady bonusu są jednak inne, niż zazwyczaj, bo nie wystarczy wpłacić depozytu i już odbierasz 100% jego wysokości. Tutaj najpierw wyrabiasz odpowiedni obrót pierwszej wpłaty w określonym czasie, a potem odbierasz dodatkową kasę liczącą tyle, ile wynosił Twój depozyt.

Jak odebrać bonus?

Bonus powitalny eToto jest przeznaczony wyłącznie dla nowych klientów serwisu, którzy w ciągu 7 dni od rejestracji wpłacili depozyt. Jeśli więc jesteś już zarejestrowany w eToto i minęło od tego czasu 7 dni, ale nie dokonałeś jeszcze żadnej wpłaty, to bonus niestety nie jest Ci należny.

Aby otrzymać od eToto bonus powitalny musisz w ciągu 60 dni obrócić 4x kwotę wpłaconego depozytu w zakładach, których kurs nie będzie niższy niż 2.00. Uwaga, liczą się tylko zakłady proste!

Kiedy spełnisz te warunki, w ciągu 7 dni do Twojego konta zostanie dopisany bonus wynoszący 100% wysokości Twojej pierwszej wpłaty – aż do 500 zł. Pieniądze te możesz przeznaczyć na dalszą grę lub od razu je wypłacić!

Promocje w eToto

Całkiem nieźle wyglądają też w eToto promocje dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Dla aktywnego typera może okazać się, że oferta tutaj jest dla niego nawet bardzo atrakcyjna!

Pięć +

Pięć + jest akcja bonusową dla tych graczy, którzy chętnie obstawiają akumulatory. Za złożenie kuponu z pięciu lub więcej wydarzeń, otrzymasz powiększenie wygranych o odpowiedni % zgodnie z tabelą:

Ilość zdarzeń w kuponieWysokość bonusu
1-40%
55%
610%
715%
820%
925%
1030%
1135%
1240%
1345%
14 i więcej50%

Nie mogą to być jednak byle jakie zakłady, bo do kuponu Pięć + zaliczane będą tylko te zdarzenia, które oznaczono logo promocji. Z akcji wyłączone są tzw. podpórki, a więc zakłady typu 1X, X2, 12, 10, 20 oraz zakłady z kursem poniżej 1.20. Promocja nie obowiązuje też na zakłady systemowe.

Przypomina Ci to coś? Podobną akcję bonusową miał też bukmacher Expekt.

Negocjuj kursy

eToto promocje - negocjuj kursy!

Dużo obstawiasz i masz smykałkę do negocjacji? Więc wygadaj sobie lepszy kurs! Jeśli Twój prosty zakład ma przynajmniej 3 zdarzenia i grasz przynajmniej za 500 zł, to możesz zgłosić się do negocjowania wyższego kursu!

Taka oferta dostępna praktycznie dla każdego gracza to nowość – możliwość otrzymywania lepszych ofert jest zwykle zarezerwowana dla klientów VIP, Ty natomiast musisz spełnić 2 podstawowe warunki i już masz prawo do rozmawiania o bardziej korzystnej ofercie. Oczywiście nie każdy gracz stawia 500 zł ot tak, ale jest z drugiej strony duża grupa miłośników zakładów, którzy owszem, obstawiają za takie stawki na porządku dziennym. Dla nich więc taka oferta eToto może być bardzo smakowitym kąskiem.

eToto legalny bukmacher

Pomówmy o samym bukmacherze, którego nie widać zbyt często w mediach i podczas wydarzeń sportowych, ale który całkiem dobrze sobie radzi – a ma ambicje na znacznie więcej. eToto działa od 2011 roku i prowadzi działalność nie tylko w internecie, ale także w lokalach na terenie całego kraju. Bukmacher posiada wydaną przez Ministra Finansów licencję numer SC/12/7251/17- 7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599, jest więc firmą działającą w pełni legalnie.

Zakłady bukmacherskie

eToto zakłady bukmacherskie

Oferta zakładów w eToto jest zupełnie przeciętna, ale nie można o niej powiedzieć, by była pusta. Szczególny nacisk kładzie się tu na piłkę nożną, w której ilość dostępnych opcji dochodzi do niemal 20 tysięcy! Bardzo mocno promowany jest też tutaj hokej na lodzie i koszykówka, w których możesz obstawić wręcz całe setki różnych typów. Do tego są jeszcze oczywiście inne sporty: tenis, siatkówka, boks, żużel, piłka ręczna, e-sport, rozrywka, baseball, snooker… Jest co tutaj robić, chociaż mamy pewne duże “ale”…

Zakłady na żywo

To tutaj eToto ma najwięcej do nadrobienia, ponieważ w tej chwili nie oferuje on żadnych zakładów na żywo – nawet na piłkę nożną. To największy minus, z którym bukmacher musi coś zrobić, jeśli chce ścigać się z innymi. Nawet nowicjusze tacy jak LVbet czy forBET nie zwlekali z udostępnieniem tej usługi, by nie tracić w oczach polskich graczy. eToto, do roboty!

Oferta w PDF

eToto oferta w PDF

Niejeden gracz (nie wyłączając nas) wpadł w konsternację widząc możliwość obejrzenia całej bieżącej oferty w formacie PDF, co mocno kojarzy się ze sprawdzaniem rozkładu jazdy pociągów… Jest to bardzo dziwny zabieg i nie bardzo udało nam się wymyślić, w jakich sytuacjach mógłby się przydać. Do przestudiowania, kiedy będzie przerwa w dostawie prądu? Jeśli padnie internet?

Sponsoring eToto

eToto sponsor Piasta Gliwice

Od 2015 roku eToto sponsorował klub Piast Gliwice, który dobrze sobie radzi w Ekstraklasie. Logo bukmachera można było zobaczyć na koszulkach piłkarzy, na stadionie miejskim przy Okrzei oraz wokół samej płyty jego boiska. Kontrakt jednak już wygasł i w tej chwili eToto nie chwali się żadnym sponsoringiem.

Punkty naziemne

Jak wspominaliśmy, eToto prowadzi lokale sprzedaży, czyli punkty naziemne, w których możesz obstawiać swoich faworytów. Nie ma ich tak wielu, jak w przypadku np. Totolotka, ale firma się wciąż rozwija, więc kto wie, czy nie otworzą się kolejne punkty także w północnej części Polski.

Rejestracja i weryfikacja tożsamości

Rejestracja przebiera w eToto w 3 krokach i nie powinno Cię tam nic zaskoczyć. Obowiązkowymi polami do wypełniania są standardowo Twoje dane osobowe, a także numer konta bankowego, z którego będzie korzystać do gry, a także skan dowodu osobistego (obu stron). Jeśli go masz, w drugim kroku formularza należy podać do systemu eToto kod polecający (bonusowy), ale nie jest on konieczny do odebrania oferty powitalnej.

Weryfikacja tożsamości jest obowiązkowa i kręcenie lodów z pożyczoną/ zmyśloną tożsamością nie przejdą. Jeśli chcesz obstawiać u tego bukmachera (i każdego innego legalnego operatora w Polsce), musisz się wylegitymować już na samym początku.

Po wypełnieniu formularza i założeniu konta, czekaj na weryfikację i link aktywacyjny, który przyjdzie na Twoją pocztę mailową.

Płatności

Płatności w eToto prowadzone są wyłącznie w formie bankowości internetowej. Nie obsłużą Cię tutaj z kartą płatniczą ani portfelem elektronicznym. Tak więc zarówno wpłaty, jak i wypłaty będą przeprowadzane wyłącznie za pomocą generowania przelewów bankowych.

Za transakcje nie są tu pobierane żadne prowizje. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł, ale przy wypłacaniu nie ograniczają Cię żadne limity dolne ani górne. Nawet jeśli spłukasz się do 20gr, eToto i tak wykona ten przelew – w końcu to Twoje pieniądze!

eToto mobileeToto mobile

Wersja mobilna eToto dobrze sobie radzi – jest szybka, nie zalewa małymi wierszami w tabelkach i soczystymi kolorami wyróżnia najważniejsze rzeczy.
Rozwijane boczne menu rozciąga się na cały ekranik, dzięki czemu precyzyjnie wybierasz dyscyplinę i ligę, jaką chcesz obstawić. Na eToto mobile sprawdzisz dokładnie to wszystko, co widnieje na stronie internetowej bukmachera. Jeśli jest taka potrzeba, wyświetlisz sobie także mapę z zaznaczonymi punktami naziemnymi, więc w razie czego trafisz bez pudła do odpowiedniego lokalu.

Pomoc i kontakt

Są 2 warianty uzyskania pomocy w eToto: poprzez wyszukanie odpowiedzi na swoje pytanie lub kontakt z obsługą klienta. Chcielibyśmy jednak zacząć od Samouczka, czyli bardzo przyjaznej nowicjuszom funkcji wprowadzenia do składania zakładów bukmacherskich przez internet. Hej, każdy kiedyś zaczynał! A eToto chce pomóc odnaleźć się nowym graczom w serwisie. Wyjaśnia bardzo prosto, na czym polegają różne rodzaje zakładów, czym są zakłady proste i systemowe, jak obliczyć potencjalną wygraną i inne zagadnienia.

eToto pomoc

W dziale FAQ znajduje się oczywiście jeszcze więcej wątków – takich, z którymi najczęściej zgłaszają się klienci. Są tutaj przedstawione informacje związane z logowaniem, płatnościami, prowadzeniem konta, zakładami… Jeżeli coś Ci się nie zgadza albo nie wiesz, jakie masz możliwości, zajrzyj do działu pomocy. A jeśli i to nie rozwiązało problemu, to zadzwoń na infolinię (513 321 174) lub napisz na adres mailowy dla graczy: support@etoto.pl.

eToto opinie

Nie ma szału – te trzy słowa mogłyby podsumować naszą recenzję. Ale to nie do końca tak, że eToto opinie ma u nas słabe. Ten bukmacher po prostu jak dotąd nie wykazywał wielkiego zainteresowania poważnego konkurowania z innymi. Teraz jednak poczuł zew i zapowiada duże zmiany. Jakie? Nie wiemy, ale jeśli to my mielibyśmy je wprowadzać, to na pewno byłaby to oferta zakładów na żywo, bo bez tego nie ma nawet co zaczynać rywalizacji z innymi polskimi bukmacherami typu LVbet. Postaralibyśmy się także o więcej opcji płatności, bo jak się chce, to można załatwić nie tylko zdefiniowany przelew bankowy, ale także e-portfel i błyskawiczne przelewy (znów patrzymy w stronę LVbet).

A co jest dobre? Oferta powitalna, w której dostajesz 100% swojego depozytu aż do 500 zł od eToto. Kod polecający nie jest wymagany, a warunki otrzymania bonusu są całkiem niezłe. Do są też proponowane inne promocje, w tym opcja negocjowania kursów, która może okazać się istnym szałem wśród poważnie obstawiających graczy. Na takie zakłady jednak my sami jeszcze poczekamy aż eToto pokaże coś więcej i sam na poważnie zabierze się za konkurowanie z innymi bukmacherami.

LVbet kod promocji: MAXBONUS

Pytania o eToto i odpowiedzi

eToto punkty
Godziny otwarcia eToto zależą od punktu, do którego chcesz się udać. Niektóre pracują w tygodniu już od 8:00, inne od 10:00; czasem do 16:00, 19:00, a czasem do 20:00. Wejdź na stronę eToto i przy pomocy mapy lokali sprawdź, jak działa Twój punkt.

Jest prawie 20 dyscyplin sportowych do wyboru w serwisie eToto.pl. Oprócz oczywistych (piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka…) są tutaj jeszcze do obstawiania krykiet, kolarstwo, MMA, boks, rozrywka, snooker, czy baseball.

Oczywiście! eToto to jeden z bukmacherów, którzy otrzymali licencję na działalność w Polsce (numer zezwolenia eToto: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 ), więc możesz spokojnie wnosić swoje zakłady i liczyć wygrane.

Możliwość wyświetlenia i pobrania oferty w PDFie masz w dwóch miejscach. W lewym menu, pod listą dyscyplin sportowych, znajdziesz kącik “Oferta do pobrania” i żółty obrazek symbolizujący dokument. Możesz też zjechać na sam dół witryny w kolumnie “Strefa Gracza” kliknąć w “Oferta do pobrania”.

Obstawiaj w LVbet