Eurowizja 2021 zakłady bukmacherskie: jak obstawiać

Ach, Eurowizja! Zakłady bukmacherskie na to wydarzenie to już standard w ofercie wiosennej. Chcesz z niej skorzystać i postawić przemyślany kupon? To musisz dobrze się przygotować. Zapraszamy do kompendium wiedzy o konkursie Eurowizja, bukmacher już na Ciebie czeka!

Eurowizja 2021 zakłady bukmacherskie

Eurowizja 2020 party

Już od kilku dekad co wiosnę, praktycznie zawsze w maju, możemy cieszyć wzrok (słuch już niekoniecznie) paradą bezguści przewijających się przez europejskie ekrany. Oczywiście czasem zdarzy się także ktoś, kto zaprezentuje piosenkę z klasą, ale nie udawajmy, że to ze względu na muzykę oglądamy te występy… O czym mowa? To oczywiście Eurowizja! Zakłady bukmacherskie na ten konkurs nie były dostępne od początku jego istnienia, ale teraz mamy przecież dwudziesty pierwszy wiek! Kuponowemu szaleństwu nie ucieknie nawet Eurowizja. Bukmacher, który chce mieć w Polsce powodzenie, z pewnością ujmie ją w swojej ofercie.

Ze względu na charakterystykę konkursu możesz się spodziewać głównie zakładów o to, kto wygra całą imprezę. Pamiętajmy jednak, że Eurowizja to nie tylko wielki finał. Przed nim rozgrywają się także dwa półfinały, które decydują o tym, kto wystąpi w kolejnym etapie. Możesz się więc spodziewać, że podchodzący naprawdę poważnie do konkursu Eurowizja 2021 bukmacherzy udostępnili już zakłady na to, kto przejdzie do finału z poszczególnych półfinałów.

Eurowizja 2021: kiedy i gdzie?

Kiedy Eurowizja 2021? Bukmacherzy już wiedzą i Ty również powinieneś się przygotować, żeby nic nie przegapić.

Eurowizja 2021Data
Pierwszy półfinał18 maja 2021
Drugi półfinał20 maja 2021
Wielki finał22 maja 2021

Gdzie odbędzie się Eurowizja 2021? Polska miała prawo do organizacji Eurowizji Junior, ale niestety nie wygraliśmy dorosłej edycji. Ta odbędzie się w Rotterdamie w Holandii, która nie jest już jednak Holandią, a Niderlandami.

Eurowizja 2021: kto z Polski?

Pewne są trzy rzeczy: podatki, śmierć i to, że z okazji konkursu Eurowizja 2021 bukmacherzy jak zwykle wystawią na Polskę astronomiczne kursy. Choć w kwestii tego ostatniego obyśmy się mylili! W tym roku na konkurs pojedzie bowiem znany ze współprowadzenia konkursu Piosenki Juniorów Eurowizji 2020 w Warszawie, a także współgospodarz Koła Fortuny, Rafał Brzozowski. Podczas starcia zaprezentuje piosenkę “The Ride”.

Z roku na rok liczymy na nową jakość, ale póki co ona nie nadeszła. Czy zmieni coś w tej kwestii kolejna Eurowizja? Wciąż zastanawiamy się, czy Eurowizja i zakłady bukmacherskie na naszego reprezentanta staną się coroczną tradycją wielu graczy, ponieważ w końcu okaże się to opłacalne, czy to tylko nasze marzenia, których szansa spełnienia się jest tak samo prawdopodobna jak opanowanie Marsa? Czy współprowadzenie zeszłorocznej Eurowizji Junior, które niewątpliwie mogło przyczynić się do zwiększenia jego rozpoznawalności w innych krajach, pomoże Rafałowi zgarnąć statuetkę? A może piosenka obroni się sama?

Kiedy zbliża się Eurowizja, “kto z Polski” staje się dla połowy narodu naprawdę ważnym pytaniem! W tym roku sympatycy Eurowizji długo czekali w niepewności. Dopiero na początku marca w obecności prawie że werbli ogłoszono, że w konkursie piosenki Eurowizja 2021 reprezentować nas będzie Rafał Brzozowski. Kandydat został wyłoniony przez wewnętrzne głosowanie. Cóż, w razie kompletnej porażki (a raczej kiedy ta porażka nastanie), wiesz na kogo zrzucić winę…

Kto reprezentował Polskę do tej pory?

Historia pokazuje, że im mniej przewidywalne wybory, tym bliżej nam do statuetki. Niektórzy widzowie zastanawiają się, czy w Eurowizji chodzi o wartość artystyczną, czy może ocenia się poziom szoku, który sympatycy Eurowizji odczuwają podczas oglądania kolejnych wystąpień. Największe (choć i tak mizerne) sukcesy w ostatnich latach osiągnęli przecież najbardziej kontrowersyjni i szaleni reprezentanci, czyli najpierw Donatan i Cleo (14 miejsce w 2014 roku), a potem Michał Szpak (8 miejsce w 2016 roku).

Oto nasza historia ostatnich dziesięciu Eurowizji oraz honorowe miejsce dla Edzi Górniak, która jako pierwsza polska reprezentantka w historii konkursu wrednie nastawiła cały naród na radosną i pełną sukcesów przyszłość.

Rok EurowizjiReprezentant PolskiMiejsce w półfinaleMiejsce w finale
2020Alicja Szemplińskakonkurs odwołanykonkurs odwołany
2019Tulia11brak udziału
2018Gromee i Lukas14brak udziału
2017Kasia Moś922
2016Michał Szpak68
2015Monika Kuszyńska823
2014Donatan i Cleo814
2013brak udziałubrak udziałubrak udziału
2012brak udziałubrak udziałubrak udziału
2011Magdalena Tul19brak udziału
2010Marcin Mroziński13brak udziału
1994Edyta Górniakbrak rundy2!

Eurowizja: bukmacher na miarę show

Jeśli chcesz obstawiać na konkurs Eurowizja zakłady bukmacherskie, musisz założyć konto w jednym z serwisów, który oferuje takie usługi. Pamiętaj, żeby koniecznie wybrać legalnego bukmachera. My polecamy tylko takich! Żeby się zarejestrować i móc wypłacać pieniądze, musisz być osobą pełnoletnią i posiadać konto w polskim banku. Wszystkie podane w tym artykule wartości bonusów powitalnych dotyczą osób, które zarejestrują się przy użyciu naszych kodów promocyjnych! Jeśli o tym zapomnisz, Twój bonus będzie niższy. Przy każdej promocji obowiązuje regulamin.

Eurowizja: bukmacher 1 – STS

Kod promocyjny STS - bonus do 1200 zł
bonus STS dla nowych graczy

To nasz pierwszy wybór na obstawianie konkursu Eurowizja. Bukmacher ma bogaty bonus powitalny,czyli pewne 30 zł do wykorzystania jako freebet. Do tego oferuje cashback 234 zł, a jeśli Ci mało to dorzuca bonus 100% do 1200 zł. Wszystko to za rejestrację z kodem promocyjnym MAXBONUS! Co najfajniejsze, wszystkie pieniądze, które zgarniesz u tego bukmachera, możesz wykorzystać właśnie na swoją ulubioną muzyczną imprezę! (Choć nikt nie broni Ci także wypróbować na przykład zakładów sportowych). STS to jeden z najbardziej zaufanych buków w Polsce i ma bardzo szeroką ofertę skoro jest w niej także Eurowizja! Bukmacher nie mógłby jej pominąć.

Eurowizja: bukmacher 2 – Betclic

Betfan bonus
bonus cashback dla nowych graczy na BetFan

BetFan to kolejny serwis, w którym Eurowizja widnieje wśród dostępnych kategorii do obstawiania. Bukmacherzy różnie próbują skusić graczy do założenia konta, ale to co proponuje BetFan to przechodzi ludzkie pojęcie. Tutaj możesz otrzymać cashback nawet do 600 zł! Ale to jeszcze nie koniec. W ofercie powitalnej tego buka dodatkowo możesz zgarnąć także feebet 50 zł + bonus reload, czyli 100% do 1000 zł. Oczywiście możesz obstawić na konkurs Eurowizja. Zakłady bukmacherskie byłyby dużo milsze, gdyby zawsze istniała gwarancja zwrotu w przypadku porażki, co nie?

Eurowizja: bukmacherzy alternatywni

Na naszych powyższych dwóch rekomendacjach świat się oczywiście nie kończy. Prawdopodobnie u praktycznie wszystkich buków pojawi się Eurowizja 2021. Bukmacherzy, których możemy polecić oprócz STS i BetFan to PZBuk oraz eToto. Oni również mają ciekawą ofertę, jeśli chodzi o konkurs Eurowizja. Zakłady bukmacherskie postawione w tych serwisach również możesz postawić przy użyciu bonusu powitalnego. Na PZBuk jest to cashback 1000 zł i freebet 20 zł, a na eToto 200% do 200 zł od pierwszego depozytu.

Eurowizja – zakłady bukmacherskie: jak obstawiać?

Jak obstawiać zakłady na konkurs Eurowizja? Polska to dobry wybór? Czy da się wybrać mądrze, czy trzeba się zdać na ślepy los? Cóż, zakłady na Eurowizję trochę różnią się od sportu, choć mają też parę wspólnych cech. Oto nasz krótki poradnik:

  • Im wcześniej postawisz zakład, tym większe ryzyko. To oznacza także większą wygraną! Niezależnie od tego, czy mowa o piłce nożnej, czy o konkursie Eurowizja, zakłady bukmacherskie cechują się tym, że z większą niepewnością wiążą się wyższe, czyli bardziej opłacalne kursy.
  • Bonusy to coś, z czego po prostu opłaca się korzystać! Już wypisaliśmy w tym artykule kilka promocji powitalnych, ale na nich się nie kończy. Z okazji konkursu Eurowizja 2021 bukmacherzy z pewnością zaproponują unikalne promocje. Sprawdź, z której najbardziej będzie się opłacało skorzystać!
  • Zanim postawisz swój kupon, szczególnie jeśli zamierzasz zainwestować więcej niż symbolicznego piątaka, zrób porządny research. To nie jest tenis, w którym o sukcesie lub przegranej bezpośrednio decyduje na przykład pojedynek dwóch jednostek. W tym konkursie decydują eksperci oraz widzowie, więc postaraj się wyczuć ich podejście do poszczególnych piosenek na internetowych forach i w innych wypowiedziach! Będzie w artykule osobny fragment streszczający związane z imprezą Eurowizja typy!
  • Przyjrzyj się trendom z zeszłych lat. O tym więcej napiszemy w osobnej sekcji.
  • W temacie konkursu Eurowizja kursy mogą stanowić całkiem niezłą podpowiedź, im bliżej finału, tym lepszą. Niejednokrotnie bukmacherzy skutecznie przewidywali zwycięzcę imprezy.

Eurowizja: typy. Kim są kandydaci do zwycięstwa?

Eurowizja bukmacher

Faworyci Eurowizji są w zasadzie z roku na rok tacy sami! Po prostu jest kilka krajów, które uczyniły z tego konkursu swoją specjalizację. Z Francją kojarzy się biała flaga, z Hiszpanią plaża i słońce, a ze Szwecją dziwne wygibasy na scenie, które z jakiegoś względu zbierają dobre noty jurorów. Takie jest życie i tyle!

Na Szwecji się oczywiście nie kończy. Bardzo dobrze idzie też zwykle Rosji, która jednak od lat nie wygrała całego konkursu, raczej kręci się wokół podium. To musi być frustrujące! Całkiem dobrze radzą sobie także Włochy, srebrny medalista z 2019 roku. Na pewno mają chrapkę na pierwsze miejsce. Holandia natomiast ostatnio wygrała, ale to nie znaczy, że się podda! Dobrych występów można się także spodziewać chociażby po Francuzach, Brytyjczykach i Hiszpanach. Izrael i Australia także raczej się nie ośmieszają, a czasem nawet występują w roli faworyta konkursu.

Izrael wygrał właśnie w 2018 roku po długiej dominacji w kwestii przewidywań buków. Co prawda zaraz przed finałem bukmacherom wydawało się, że jednak wygra Cypr, ale przez dłuższy okres wierzyli w Izrael. Dwa lata temu także już na długo przed finałem najniższy kurs był na Holandię – i ponownie rozgryziona została Eurowizja, bukmacherzy odgadli zwycięzcę!

Eurowizja 2021: kandydaci i faworyci

Oto kandydaci, których szanse na zwycięstwo oceniamy na, hm, niezerowe! Z honorowym miejscem dla Polski. Wszystkich uczestników jest 40, ale większość raczej nie pokaże się z wystarczająco dobrej strony, by starać się o wygraną.

Eurowizja 2021 – krajSzanse na zwycięstwo
WłochyBardzo wysokie
MaltaBardzo wysokie
FrancjaBardzo wysokie
SzwajcariaRaczej wysokie
Szwecja Średnie
LitwaŚrednie
Islandia średnie
Australiaśrednie
Belgiaśrednie
Izraelniskie
Holandianiskie
Niemcybardzo niskie
Rosjaniskie
PolskaPOLSKAA BIAŁO-CZERRACZEJ BARDZO NISKIE

Eurowizja 2021 kursy

Jak prezentują się wystawione już na konkurs Eurowizja kursy?

KrajEurowizja 2021: kurs STSEurowizja 2021: kurs eToto
Włochy3.753.55
Francja5.004.25
Malta4.504.25
Szwajcaria7.507.50
Islandia15.0014.00
Kursy na Eurowizję 2021 z dnia 20.05.2021 r.

Jak widać, póki co kursy wskazują na kilku faworytów, ale pamiętaj, że im bliżej wydarzenia, tym będą się różnicować. Zachęcamy więc do ich uważnego śledzenia!

Eurowizja Polska – jakie mamy szanse na wygraną?

Cóż, Polska historycznie raczej nie radzi sobie na Eurowizji zbyt dobrze. Na naszym pierwszym występie Edyta Górniak zdobyła drugie miejsce… a potem było już tylko gorzej. Czy zanosi się na poprawę? Nie za bardzo. Obecnie sytuacja wygląda tak, że już sam awans do finału dałby nam dużo radości. Na miejsce na podium czy wygraną raczej nie liczymy. Możesz być pewien, że na polskie zwycięstwo w konkursie Eurowizja bukmacher kursy zaserwuje naprawdę kosmiczne, rzędu kilkuset. Jeśli więc naprawdę wierzysz w Polaka, to cóż, zawsze możesz zaryzykować – ale szanse są nikłe.

Kto wygrał Eurowizję?

Wiedza o tym, kto wygrał poprzednią Eurowizję może Ci pomóc w przewidzeniu zwycięzcy kolejnej. O ile w sporcie dobra czy zła passa niekoniecznie ma znaczenie, bo wszystko zależy od jakości drużyn w dniu starcia, o tyle na imprezie Eurowizja bukmacher rzeczywiście może przewidywać całkiem nieźle. Przecież decydują nastroje jurorów i widzów. 

Wystarczy mądrze je rozpoznać, co możesz zrobić także Ty! Musisz się tylko zastanowić: czy motywy, które wygrywały dotychczas już się przejadły, czy może ludzie dalej lecą na to samo? Czy w jednym z europejskich krajów odbywa się akurat jakieś wydarzenie społeczne lub polityczne, które zwiększa szanse nacji na wygraną? Czy jedna z piosenek ponadprzeciętnie dobrze gra na emocjach? Oto nasza podpowiedź: zwycięzcy z ostatnich 10 lat!

EurowizjaKto wygrał?Reprezentant
2020konkurs odwołanokonkurs odwołano
2019HolandiaDuncan Laurence
2018IzraelNetta
2017PortugaliaSalvador Sobral
2016UkrainaJamala
2015SzwecjaMåns Zelmerlöw
2014AustriaConchita Wurst
2013DaniaEmmelie de Forest
2012SzwecjaLoreen
2011AzerbejdżanEll i Nikki
2010NiemcyLena Meyer-Landrut

Kto na pewno nie wygrał Eurowizji…

Tak, tak, Polska, wiemy… Ale nie tylko nam zdarzały się spektakularne porażki, gdy odbywała się Eurowizja, bukmacher nie tylko na nas oferuje kursy typu 100. Jeśli pewnego dnia najdzie Cię ochota na małe masochistyczne co nieco, zawsze możesz zaspokoić ją przy pomocy pikantnych filmików z najgorszymi lub najdziwniejszymi występami w historii Eurowizji. Tak, to znaczy, że są sporo gorsze niż te przeciętne występy z tej imprezy! Oto kilku antyfaworytów:

  • “Party for Everybody” – Rosja 2012. Nowoczesna, imprezowa muzyka w wykonaniu koła gospodyń wiejskich. Takie imprezy uwielbiamy!
  • “Baila el Chiki-chiki” – Hiszpania 2008. Wąsy jak u gościa, z którym boisz się wejść do windy, świecenie piersiami i gitara w wersji z plastiku dla dzieci 3+. O muzyce nawet wolimy nie pisać.
  • “Dancing Lasha Tumbai” – Ukraina 2007. Zastanawiasz się, jak to jest być kanapką w sreberku? Obejrzyj ten występ, a zobaczysz sporo takich żywych kanapek, i do tego tańczących!
  • “Ping Pong” – Izrael 2000. Brzydkie ubrania. Brzydka muzyka. Brzydka choreografia. Kolorowy koszmar dorosłego człowieka zmuszonego do oglądania występu, który byłby całkiem słodki w wykonaniu przedszkolaków, ale ci z Izraela są trochę przerośnięci… Baw się dobrze!

Nadchodzi Eurowizja! Zakłady bukmacherskie, typy i… komedia

To co, jesteś gotowy? Mamy nadzieję, że tak, bo już zbliża się Eurowizja! Bukmacher już drży na myśl o Twoim kuponie. Wyposażony w całą wiedzę z tego kompendium z pewnością będziesz w stanie mądrze przeanalizować sytuację. Życzymy powodzenia!

FAQ

Kto wygra Eurowizję 2021?

Jeszcze nie wiemy. Wystawione na konkurs Eurowizja kusy mogą służyć za podpowiedź, bukmacherom udaje się czasem przewidzieć zwycięzcę!

Gdzie robić zakłady na Eurowizję?

Polecamy STS i BetFan, ale inni legalni bukmacherzy też mają ofertę z zakładami na Eurowizję.

Jakie są typy na Eurowizję 2021?

To się będzie okazywać i okazywać – w końcu kursy ciągle się zmieniają w zależności od tego, im bliżej jest do wydarzenia. Obserwuj kursy bukmacherów i czytaj wypowiedzi ekspertów! Obecni faworyci to Francja, Malta i Włochy.