Eurowizja 2021 zakłady bukmacherskie: jak obstawiać

Ach, gdyby tylko codziennie mogła być Eurowizja! Zakłady bukmacherskie na to wydarzenie to już standard w ofercie polskich buków. Chcesz z niej skorzystać i postawić przemyślany kupon? To musisz dobrze się przygotować. Zapraszamy do kompendium wiedzy o konkursie Eurowizja, bukmacher już na Ciebie czeka!

Eurowizja 2021 zakłady bukmacherskie

Eurowizja 2020 party

Już od kilku dekad co wiosnę, praktycznie zawsze w maju, możemy cieszyć wzrok (słuch już niekoniecznie) paradą bezguści przewijających się przez europejskie ekrany. Oczywiście czasem zdarzy się także ktoś, kto zaprezentuje piosenkę z klasą, ale nie udawajmy, że to ze względu na muzykę oglądamy te występy… O czym mowa? To oczywiście Eurowizja! Zakłady bukmacherskie na ten konkurs nie były dostępne od początku jego istnienia, ale teraz mamy przecież dwudziesty pierwszy wiek! Kuponowemu szaleństwu nie ucieknie nawet Eurowizja. Bukmacher, który chce mieć w Polsce powodzenie, z pewnością ujmie ją w swojej ofercie.

Ze względu na charakterystykę konkursu możesz się spodziewać głównie zakładów o to, kto wygra całą imprezę. Pamiętajmy jednak, że Eurowizja to nie tylko wielki finał. Przed nim rozgrywają się także dwa półfinały, które decydują o tym, kto wystąpi w kolejnym etapie. Możesz się więc spodziewać, że podchodzący naprawdę poważnie do konkursu Eurowizja 2021 bukmacherzy udostępnią także zakłady na to, kto przejdzie do finału z poszczególnych półfinałów.

Eurowizja 2021: kiedy i gdzie?

Kiedy Eurowizja 2021?! Bukmacherzy już wiedzą i Ty również powinieneś się przygotować, żeby nic nie przegapić.

WydarzenieData
Pierwszy półfinałmaj 2021
Drugi półfinałmaj 2021
Wielki finałmaj 2021

Gdzie odbędzie się Eurowizja 2021? Polska miała prawo do organizacji Eurowizji Junior, ale niestety nie wygraliśmy dorosłej edycji. Ta odbędzie się w Rotterdamie w Holandii, która nie jest już jednak Holandią, a Niderlandami. Trochę skomplikowane!

Eurowizja 2021: kto z Polski?

Pewne są trzy rzeczy: podatki, śmierć i to, że z okazji konkursu Eurowizja 2021 bukmacherzy jak zwykle wystawią na Polskę astronomiczne kursy. Choć w kwestii tego ostatniego obyśmy się mylili! W tym roku na konkurs pojedzie bowiem naprawdę ciekawa reprezentantka naszego kraju. Mowa o Alicji Szemlińskiej, młodziutkiej, jedynie siedemnastoletniej piosenkarce, która wystąpi z piosenką „Empires”.

Z roku na rok liczymy na nową jakość, ale póki co ona nie nadeszła. Czy zmieni coś w tej kwestii kolejna Eurowizja? Zakłady bukmacherskie mogą być w tym roku mniej niemożliwe do wygrania dla naszej reprezentantki, ponieważ wydaje się ona dużo lepiej dostosowana do klimatu imprezy niż zeszłoroczna Tulia. Niektórzy sądzą, że piosenka „Empires” jest nieco zbyt poważna, ale to już oceń sam lub sama!

I jak Ci się podoba piosenka? Kiedy zbliża się Eurowizja, “kto z Polski” staje się dla połowy narodu naprawdę ważnym pytaniem! W tym roku widzowie odpowiedzieli na nie wspólnie z TVP. Kandydatka została wyłoniona w programie “Szansa na sukces”, przy czym w finale liczyło się także zdanie publiczności! Przynajmniej tym razem nie możemy narzekać, że to wszystko wina TVP. Każdy miał szansę, aby wpłynąć na ostateczny wybór stacji.

Kto reprezentował Polskę do tej pory?

Mamy nadzieję, że pójdziemy po rozum do głowy i wystawimy kogoś charakterystycznego. Historia wydaje się popierać takie podejście! Największe (choć i tak mizerne) sukcesy w ostatnich latach osiągnęli przecież najbardziej kontrowersyjni i szaleni reprezentanci, czyli najpierw Donatan i Cleo (14 miejsce w 2014 roku), a potem Michał Szpak (8 miejsce w 2016 roku).

Oto nasza historia ostatnich dziesięciu Eurowizji oraz honorowe miejsce dla Edzi Górniak, która jako pierwsza polska reprezentantka w historii konkursu wrednie nastawiła cały naród na radosną i pełną sukcesów przyszłość.

Rok EurowizjiReprezentant PolskiMiejsce w półfinaleMiejsce w finale
2019Tulia11brak udziału
2018Gromee i Lukas14brak udziału
2017Kasia Moś922
2016Michał Szpak68
2015Monika Kuszyńska823
2014Donatan i Cleo814
2013brak udziałubrak udziałubrak udziału
2012brak udziałubrak udziałubrak udziału
2011Magdalena Tul19brak udziału
2010Marcin Mroziński13brak udziału
1994Edyta Górniakbrak rundy2!

Eurowizja: bukmacher na miarę show

Jeśli chcesz obstawiać na konkurs Eurowizja zakłady bukmacherskie, musisz założyć konto w jednym z serwisów, który oferuje takie usługi. Pamiętaj, żeby koniecznie wybrać legalnego bukmachera. My polecamy tylko takich! Żeby się zarejestrować i móc wypłacać pieniądze, musisz być osobą pełnoletnią i posiadać konto w polskim banku. Wszystkie podane w tym artykule wartości bonusów powitalnych dotyczą osób, które zarejestrują się przy użyciu naszych kodów promocyjnych! Jeśli o tym zapomnisz, Twój bonus będzie niższy. Przy każdej promocji obowiązuje regulamin.

Eurowizja: bukmacher 1 – STS

Kod promocyjny STS - bonus do 1200 zł
bonus STS dla nowych graczy

To nasz pierwszy wybór na obstawianie konkursu Eurowizja. Bukmacher ma bogaty bonus powitalny 1280 zł, z czego aż 1260 zł możesz wykorzystać właśnie na swoją ulubioną muzyczną imprezę! (Choć nikt nie broni Ci także wypróbować na przykład zakładów sportowych). STS to jeden z najbardziej zaufanych buków w Polsce i ma bardzo szeroką ofertę. Na pewno znajdzie się w niej także Eurowizja! Bukmacher nie mógłby jej pominąć.

Eurowizja: bukmacher 2 – Betclic

Kod promocyjny Betclic
bonus cashback dla nowych graczy na Betclic

Betclic to kolejny serwis, w którym na pewno pojawi się Eurowizja. Bukmacherzy zwykle oferują raczej bonusy typu 100% od pierwszej wpłaty, ale Betclic poszedł w inną stronę. Tutaj Twój pierwszy zakład może być ubezpieczony na kwotę nawet do 550 zł! Oczywiście możesz obstawić na konkurs Eurowizja. Zakłady bukmacherskie byłyby dużo milsze, gdyby zawsze istniała gwarancja zwrotu w przypadku porażki, co nie?

Eurowizja: bukmacherzy alternatywni

Na naszych powyższych dwóch rekomendacjach świat się oczywiście nie kończy. Prawdopodobnie u praktycznie wszystkich buków pojawi się Eurowizja 2021. Bukmacherzy, których możemy polecić oprócz STS i Betclic to PZBuk oraz eToto. Oni również na pewno będą mieć bogatą ofertę, jeśli chodzi o konkurs Eurowizja. Zakłady bukmacherskie postawione w tych serwisach również możesz postawić przy użyciu bonusu powitalnego. Na PZBuk jest to freebet 50 zł, a na eToto bonus 200%, czyli zamiana 100 zł na 300 zł.

Eurowizja – zakłady bukmacherskie: jak obstawiać?

Jak obstawiać zakłady na konkurs Eurowizja? Polska to dobry wybór? Czy da się wybrać mądrze, czy trzeba się zdać na ślepy los!? Cóż, zakłady na Eurowizję trochę różnią się od sportu, choć mają też parę wspólnych cech. Oto nasz krótki poradnik:

  • Im wcześniej postawisz zakład, tym większe ryzyko. To oznacza także większą wygraną! Niezależnie od tego, czy mowa o piłce nożnej, czy o konkursie Eurowizja, zakłady bukmacherskie cechują się tym, że z większą niepewnością wiążą się wyższe, czyli bardziej opłacalne kursy.
  • Bonusy to coś, z czego po prostu opłaca się korzystać! Już wypisaliśmy w tym artykule kilka promocji powitalnych, ale na nich się nie kończy. Z okazji konkursu Eurowizja 2021 bukmacherzy z pewnością zaproponują unikalne promocje. Sprawdź, z której najbardziej będzie się opłacało skorzystać!
  • Zanim postawisz swój kupon, szczególnie jeśli zamierzasz zainwestować więcej niż symbolicznego piątaka, zrób porządny research. To nie jest tenis, w którym o sukcesie lub przegranej bezpośrednio decyduje na przykład pojedynek dwóch jednostek. W tym konkursie decydują eksperci oraz widzowie, więc postaraj się wyczuć ich podejście do poszczególnych piosenek na internetowych forach i w innych wypowiedziach! Będzie w artykule osobny fragment streszczający związane z imprezą Eurowizja typy!
  • Przyjrzyj się trendom z zeszłych lat. O tym więcej napiszemy w osobnej sekcji.
  • W temacie konkursu Eurowizja kursy mogą stanowić całkiem niezłą podpowiedź, im bliżej finału, tym lepszą. Niejednokrotnie bukmacherzy skutecznie przewidywali zwycięzcę imprezy.

Eurowizja: typy. Kim są kandydaci do zwycięstwa?

Eurowizja bukmacher

Faworyci Eurowizji są w zasadzie z roku na rok tacy sami! Po prostu jest kilka krajów, które uczyniły z tego konkursu swoją specjalizację. Z Francją kojarzy się biała flaga, z Hiszpanią plaża i słońce, a ze Szwecją dziwne wygibasy na scenie, które z jakiegoś względu zbierają dobre noty jurorów. Takie jest życie i tyle!

Na Szwecji się oczywiście nie kończy. Bardzo dobrze idzie też zwykle Rosji, która jednak od lat nie wygrała całego konkursu, raczej kręci się wokół podium. To musi być frustrujące! Całkiem dobrze radzą sobie także Włochy, srebrny medalista zeszłorocznego konkursu. Na pewno mają chrapkę na pierwsze miejsce. Holandia natomiast ostatnio wygrała, ale to nie znaczy, że się podda! Dobrych występów można się także spodziewać chociażby po Francuzach, Brytyjczykach i Hiszpanach. Izrael i Australia także raczej się nie ośmieszają, a czasem nawet występują w roli faworyta konkursu.

Izrael wygrał właśnie w 2018 roku po długiej dominacji w kwestii przewidywań buków. Co prawda zaraz przed finałem bukmacherom wydawało się, że jednak wygra Cypr, ale przez dłuższy okres wierzyli w Izrael. W zeszłym roku także już na długo przed finałem najniższy kurs był na Holandię – i ponownie rozgryziona została Eurowizja, bukmacherzy odgadli zwycięzcę!

Eurowizja 2021: kandydaci i faworyci

Oto kandydaci, których szanse na zwycięstwo oceniamy na, hm, niezerowe! Z honorowym miejscem dla Polski. Wszystkich uczestników jest 41, ale większość raczej nie pokaże się z wystarczająco dobrej strony, by starać się o wygraną.

KrajSzanse na zwycięstwo
Australiaraczej wysokie
Belgiaśrednie
Izraelraczej wysokie
Portugaliaśrednie
Rosjawysokie
Szwecjawysokie
Holandiawysokie
Francjaśrednie
Hiszpaniaśrednie
Wielka Brytaniaraczej niskie
Włochyraczej wysokie
Niemcyraczej niskie
PolskaPOLSKAA BIAŁO-CZERRACZEJ NISKIE

Eurowizja 2021 kursy

Jak prezentują się wystawione już na konkurs Eurowizja kursy?

KrajKurs STSKurs Betclic
Holandiabrak ofertybrak oferty
Szwecjabrak ofertybrak oferty
Rosjabrak ofertybrak oferty
Włochybrak ofertybrak oferty
Australiabrak ofertybrak oferty

Jak widać póki co nijak, ale na pewno aktualizujemy artykuł, kiedy pojawią się kursy!

Eurowizja Polska – jakie mamy szanse na wygraną?

Cóż, Polska historycznie raczej nie radzi sobie na Eurowizji zbyt dobrze. Na naszym pierwszym występie Edyta Górniak zdobyła drugie miejsce… a potem było już tylko gorzej. Czy zanosi się na poprawę? Nie za bardzo. Obecnie sytuacja wygląda tak, że już sam awans do finału dałby nam dużo radości. Na miejsce na podium czy wygraną raczej nie liczymy. Możesz być pewien, że na polskie zwycięstwo w konkursie Eurowizja bukmacher kursy zaserwuje naprawdę kosmiczne, rzędu kilkudziesięciu albo nawet setki. Jeśli więc naprawdę wierzysz w Polaków, to cóż, zawsze możesz zaryzykować – ale szanse są nikłe.

Kto wygrał Eurowizję?

Wiedza o tym, kto wygrał poprzednią Eurowizję może Ci pomóc w przewidzeniu zwycięzcy kolejnej. O ile w sporcie dobra czy zła passa niekoniecznie ma znaczenie, bo wszystko zależy od jakości drużyn w dniu starcia, o tyle na imprezie Eurowizja bukmacher rzeczywiście może przewidywać całkiem nieźle. Przecież decydują nastroje jurorów i widzów. 

Wystarczy mądrze je rozpoznać, co możesz zrobić także Ty! Musisz się tylko zastanowić: czy motywy, które wygrywały dotychczas już się przejadły, czy może ludzie dalej lecą na to samo? Czy w jednym z europejskich krajów odbywa się akurat jakieś wydarzenie społeczne lub polityczne, które zwiększa szanse nacji na wygraną? Czy jedna z piosenek ponadprzeciętnie dobrze gra na emocjach? Oto nasza podpowiedź: zwycięzcy z ostatnich 10 lat!

EurowizjaKto wygrał?Reprezentant
2019HolandiaDuncan Laurence
2018IzraelNetta
2017PortugaliaSalvador Sobral
2016UkrainaJamala
2015SzwecjaMåns Zelmerlöw
2014AustriaConchita Wurst
2013DaniaEmmelie de Forest
2012SzwecjaLoreen
2011AzerbejdżanEll i Nikki
2010NiemcyLena Meyer-Landrut

Kto na pewno nie wygrał Eurowizji…

Tak, tak, Polska, wiemy… Ale nie tylko nam zdarzały się spektakularne porażki, gdy odbywała się Eurowizja, bukmacher nie tylko na nas oferuje kursy typu 100. Jeśli pewnego dnia najdzie Cię ochota na małe masochistyczne co nieco, zawsze możesz zaspokoić ją przy pomocy pikantnych filmików z najgorszymi lub najdziwniejszymi występami w historii Eurowizji. Tak, to znaczy, że są sporo gorsze niż te przeciętne występy z tej imprezy! Oto kilku antyfaworytów:

  • “Party for Everybody” – Rosja 2012. Nowoczesna, imprezowa muzyka w wykonaniu koła gospodyń wiejskich. Takie imprezy uwielbiamy!
  • “Baila el Chiki-chiki” – Hiszpania 2008. Wąsy jak u gościa, z którym boisz się wejść do windy, świecenie piersiami i gitara w wersji z plastiku dla dzieci 3+. O muzyce nawet wolimy nie pisać.
  • “Dancing Lasha Tumbai” – Ukraina 2007. Zastanawiasz się, jak to jest być kanapką w sreberku? Obejrzyj ten występ, a zobaczysz sporo takich żywych kanapek, i do tego tańczących!
  • “Ping Pong” – Izrael 2000. Brzydkie ubrania. Brzydka muzyka. Brzydka choreografia. Kolorowy koszmar dorosłego człowieka zmuszonego do oglądania występu, który byłby całkiem słodki w wykonaniu przedszkolaków, ale ci z Izraela są trochę przerośnięci… Baw się dobrze!

Nadchodzi Eurowizja! Zakłady bukmacherskie, typy i… komedia

To co, jesteś gotowy? Mamy nadzieję, że tak, bo już zbliża się Eurowizja! Bukmacher już drży na myśl o Twoim kuponie. Wyposażony w całą wiedzę z tego kompendium z pewnością będziesz w stanie mądrze przeanalizować sytuację. Życzymy powodzenia!

FAQ

Kto wygra Eurowizję 2021?

Jeszcze nie wiemy. Wystawione na konkurs Eurowizja kusy mogą służyć za podpowiedź, bukmacherom udaje się czasem przewidzieć zwycięzcę!

Gdzie robić zakłady na Eurowizję?

Polecamy STS i Betclic, ale inni legalni bukmacherzy też będą mieć prawdopodobnie ofertę z zakładami na Eurowizję.

Jakie są typy na Eurowizję 2021?

To się będzie okazywać i okazywać – w końcu ciągle pojawiają się nowi kandydaci i wychodzą kolejne piosenki. Obserwuj kursy bukmacherów i czytaj wypowiedzi ekspertów!