Zakłady na Fantasy Sport: legalne obstawianie

Zakłady na Fantasy Sport to świetna zabawa – tylko czy już wiesz, o co w tym w ogóle chodzi? Zapraszamy na przygodę z Fantasy Premier League i innymi grami, dzięki którym wykażesz się świetną znajomością swoich ulubionych lig piłkarskich.

Fantasy Sport: co to, jak w to grać?

Fantasy sport
Fantasy Sport: na czym to polega?

Gry typu Fantasy Sport są w pełni darmowe i pozwalają każdemu wcielić się w rolę managera zespołu w swojej ulubionej lidze. Na początek sezonu nazywasz swój fikcyjny zespół i otrzymujesz określoną pulę wirtualnych pieniędzy. Możesz je przeznaczyć na wykupienie zawodników, którzy w trakcie sezonu będą zdobywać dla Ciebie punkty. Gra przyznaje je za prawdziwe osiągnięcia z boiska – za gole, asysty, czyste konta i tak dalej. Co kolejkę możesz przeprowadzać transfery, ale nie są one oczywiście nieograniczone, to byłoby zbyt proste! Ogólne zasady są podobne w większości edycji, ale każda liga ma swoje drobne różnice.

Fantasy liga

Po co w ogóle zabawa w Fantasy Ekstraklasa czy Fantasy Premier League? Zakłady to tutaj nie wszystko. Możesz także bezpośrednio rywalizować ze swoimi kolegami, by sprawdzić, które z Was najlepiej poradzi sobie na przestrzeni całego sezonu. Weź udział w publicznych i prywatnych ligach i rywalizuj z ludźmi z całego świata!

Fantasy Ekstraklasa

Cóż, w tej grze możesz raczej rywalizować z ludźmi z całej Polski, bo w innych krajach nie wzbudza ona szczególnego zainteresowania. Otrzymasz 30 000 000 zł w fikcyjnej gotówce i będziesz mógł dobrać dla siebie zespół złożony z 15 zawodników Ekstraklasy.

Fantasy Premier League

Fantasy Premier League to rzeczywiście światowy fenomen. Najlepsi gracze – zarówno całego sezonu, jak i danej kolejki – mogą tam liczyć na atrakcyjne nagrody. 15 graczy trzeba kupić, mieszcząc się w kwocie 100 000 000 funtów. Niestety wirtualnych. Dzika karta Fantasy Premier League to jedna z trzech mocy specjalnych dostępnych w grze. Pozwala ona dwa razy w sezonie dokonać nielimitowanej liczby transferów – normalnie dostępny jest tylko jeden tygodniowo, a za kolejny trzeba płacić zebranymi punktami.

Obstawianie Fantasy Sport – zakłady bukmacherskie

Możliwa jest nie tylko sama gra w Fantasy Sport. Zakłady na tę rozrywkę również są dostępne – teraz nawet w Polsce! Sam udział w zabawie, czyli dobieranie własnej drużyny i rywalizowanie na punkty, nie umożliwia zainwestowania prawdziwych pieniędzy. Dzięki legalnym zakładom możesz jednak wykorzystać swoją wiedzę na temat fantasy sportu do tego, aby spróbować wygrać trochę dodatkowej kasy.

Gdzie można robić zakłady Fantasy Sport?

Obecnie zakłady na Fantasy Sport są dostępne w Polsce tylko u jednego bukmachera. Podjęcia odważnej decyzji o wprowadzeniu do siebie tego ciekawego rynku gratulujemy forBET! Fantasy Premier League to właśnie ta edycja, która została tam udostępniona do obstawiania.

forBET
Bonus na zakłady
3280 zł

forBET Fantasy Premier League

ForBET Fantasy Premier League

Na forBET Fantasy Premier League jest dostępne w postaci rynków, dzięki którym można obstawić, który gracz osiągnie w danej kolejce więcej punktów. Bukmacher publikuje pary rywalizujących piłkarzy i pozwala postawić kupon na to, któremu z nich pójdzie lepiej według wytycznych gry Fantasy. Oprócz tego forBET opublikował także swoją własną ligę, w której jego klienci mogą ze sobą rywalizować na punkty. Bukmacher obiecał atrakcyjne nagrody dla najlepszych graczy każdego miesiąca oraz całego sezonu.

Fantasy Sport typy – na ile są wiarygodne?

Czy da się obstawiać zakłady na Fantasy Sport w oparciu o typy? Cóż, zasada jest tutaj podobna jak w przypadku każdego innego rodzaju obstawiania – pewniaczki nie istnieją! Nikt nie broni Ci się oczywiście sugerować radami albo wręcz drużynami najlepszych graczy fantasy. Trzeba przyznać, że mają oni wysokie umiejętności, skoro zdarzają się osoby, które dominują światowe rankingi już od lat. Jeden z najlepszych graczy Fantasy Premier League, Magnus Carlsen, jest też przy okazji szachowym mistrzem świata! Pamiętaj jednak, że jeśli stawiasz na Fantasy Sport zakłady, to ryzykujesz swoimi pieniędzmi, a nie tylko wirtualnymi punktami. Dlatego obstawiaj tylko mądrze i odpowiedzialnie!