Forbet kod promocyjny

forBET

65/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18 Nov 2019
 • Kod promocyjny niewymagany!

Bukmacher, który zaskakuje

Z forBET trudno się nudzić, bo oferta bonusowa zmienia się tu jak w kalejdoskopie!

✓ bonusy do 2000 zł

✓ polska licencja


Legalny polski bukmacher, forBET, kod promocyjny przygotował dla każdego nowego użytkownika. Za założenie konta i złożenie depozytu w forBET dostajesz nawet 2000 zł bonusu! Aktualny kod promocyjny forBET poznasz po kliknięciu w link!

forBET kod promocyjny

Chcesz odebrać bonus w forBET? Kod promocyjny, najbardziej aktualny z aktualnych, znajdziesz w dowolnym naszym odnośniku do bukmachera. Rozsiądź się więc wygodnie i załóż konto w forBET bez obaw, że coś Cię omija! Sam proces rejestracji zostanie jeszcze przez nas omówiony, ale już teraz możesz wyciągnąć swój dowód osobisty i zrobić mu zdjęcie lub odpalić skaner. Bez dokumentu tożsamości, czyli dowodu osobistego lub paszportu, nie założysz konta w forBET, nie mówiąc już o otrzymaniu bonusu i wypłaceniu wygranych za zakłady.

forBET bonus do 2000 zł!

forBET kod promocyjny - bonus 2000 zł

Nowa oferta dla nowych graczy w forBET – bonus x3: 100%, 75% i 50% od każdego kolejnego depozytu. W promocji mogą wziąć udział Ci, którzy dopiero się zarejestrują w iforbet.pl i ukończyli 18 lat – aktualny regulamin znajdziesz na stronie bukmachera. Zawsze pamiętaj, aby sprawdzać warunki bonusu bukmacherskiego (i każdego innego), aby nie spotkać się z przykrą niespodzianką, gdy okaże się, że nie spełniłeś jakiegoś warunku, którego nie doczytałeś i nie dostaniesz bonusowej kasy.


Powiększony bonus do 2000 zł jest ważny tylko do 31.08.2019r.!


Zasady bonusu

Aby odebrać każdy z tych bonusów, nie wystarczy tylko założyć konta. Powiedzmy więc krótko, jakie warunki bonusu do 2000 zł stawia bukmacher.

Jak odebrać bonus 2000 zł od forBET?

 1. Po pierwsze

  musisz być nowym graczem, a więc nie możesz zarejestrować się ponownie tylko po to, by wziąć udział w promocji. Ale jako zupełnie nowy klient, możesz śmiało zakładać konto i brać bonusy od forBET – kod promocyjny nie będzie tym razem potrzebny.

 2. Po drugie

  Po drugie: wpłać depozyt w wysokości min. 20 zł, a otrzymasz od forBET bonus za wpłatę. Nagradzane będą 3 pierwsze w następujących proporcjach:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 zł
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 zł
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 zł

Aby odblokować bonus musisz dokonać obrotu depozytem x1 po kursie minimalnym 2.00 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie.
Ale pamiętaj: do obrotu nie liczą się zakłady systemowe ani zakłady z ofert Sportów Wirtualnych II!

Aby następnie wypłacić bonus na swoje konto bankowe, musisz dokonać obrotu bonusem x4 na kuponach pojedynczych (singiel) z kursem min. 2.00 i/lub na kuponach AKO z kursem ogólnym min. 2.00, z czego każdy z typów na kuponie musi mieć kurs min. 1.30. Na dokonanie obrotu masz 30 dni.

Pamiętaj, aby zawsze zerknąć na regulamin każdego bonusu – dzięki temu nic Cię nie zaskoczy!

Odbierz od forBET freebet 20 zł!

Sto lat, sto lat! Jako aktywny, zarejestrowany u tego bukmachera użytkownik, w dniu swoich urodzin otrzymasz od forBET bonus 20 zł za darmo w prezencie! Mała rzecz, a może ucieszyć, prawda?

Warunki otrzymania upominku od buka są następujące:

 • musisz mieć konto w forBET (kod promocyjny nie ma tu znaczenia),
 • w ciągu 3 miesięcy poprzedzających Twoje urodziny, musisz wpłacić depozyty sumujące się na min. 100 zł, które zostało obrócone przynajmniej jeden raz,
 • otrzymany od forBET bonus urodzinowy musisz obrócić 2x w dowolnych zakładach po kursie min. 2.00.

Wszystkiego najlepszego!

Mało? Bierz freebet 50 zł!

Twoje urodziny właśnie były albo musisz do nich czekać jeszcze długo? Nie ma zmartwienia, bo jest teszcze jeden darmowy zakład forBET do wzięcia od ręki. Umożliwia to przeurocza akcja #TyperJanusz. Bo czy wiesz, że bukmacher powziął sobie jako ambasadora marki sympatycznego szympansa Patricka z warszawskiego zoo? Jeśli jesteś w okolicy, to odwiedź Patricka Janusza i cyknij sobie z nim fotkę. Potem udostępnij zdjęcie na Facebooku, Twitterze albo Instagramie i opatrz je hasztagiem #TyperJanusz. forBET doceni Twoja wycieczkę i doda na Twoje konto 50 zł za darmo!

Nie mieszkasz w Warszawie ani nawet w okolicy? No trochę pech, ale i tak da się coś zrobić: zdobądź maskotkę Janusza i pyknij fotę. Udostępnij w mediach społecznościowych, dodaj #TyperJanusz i dostaniesz freebet 20 zł. Tez fajnie, co?

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie bukmachera.

iforbet.pl – promocje i bonusy

Oferta promocyjna w forBET to specjalne bonusy dla graczy obstawiających zakłady akumulowane, promocje okresowe (np. wakacyjne maratony) oraz bonusy na szczególne okazje. Mówiąc inaczej: dzieje się! Musisz tylko wykazać się czujnością, aby odpowiedni dla Ciebie bonus nie przeszedł Ci koło nosa, ponieważ te pojawiają się i znikają dość szybko, a zasady ich otrzymywania ulegają zmianom jak w kalejdoskopie.

Aktualne bonusy forBET znajdziesz w odpowiedniej zakładce na stronie bukmachera. Wybierz interesującą Cię ofertę i kliknij, by sprawdzić jej szczegóły.

forBET bez podatku?

Prawdopodobnie kojarzysz nazwę Forbet z grą bez podatku, bo to właśnie ta odważna oferta sprawiła, że gracze walili do bukmachera drzwiami i oknami. Stopniowo jednak ograniczano bezpodatkowe zakłady, aż teraz możesz je zrobic tylko okazjonalnie. Innymi slowy: w Forbet bez podatku zagrasz pod określonymi warunkami, tak samo, jak u innych bukmacherów.

forBET legalny w Polsce

Od maja 2016 roku forBET jest w pełni legalny w Polsce. Bukmacher od początku stawiał na podbój polskiego rynku i bardzo nas to cieszy; konkurencja w branży zawsze jest korzystna dla gracza!

Gdy rozmawialiśmy z innymi graczami, zdarzało się, że ktoś poddawał w wątpliwość legalność forBET. Dziwiło nas to wyraźnie i poszukaliśmy w sieci opinii na temat nowego buka i faktycznie: z jakiegoś przedziwnego powodu niektórzy spekulowali jakoby forBET tylko udawał legalnego. A przecież numer pozwolenia, które otrzymał od Ministerstwa Finansów to PS4.6831.10.2016 i można go w 3 sekundy sprawdzić. Wszystko jest w należytym porządku. Jeśli więc ktokolwiek próbuje Ci wcisnąć, że jest w tym jakiś przekręt, spójrz na niego z pogardą – z Was dwóch to Ty wiesz lepiej.

Rejestracja

Jak każdy inny polski bukmacher, forBET od samego początku wymaga od Ciebie podania dokumentów do weryfikacji. Dlatego, kiedy klikniesz w “Rejestracja”, przygotuj sobie skany dowodu osobistego, aby od razu je załadować, kiedy strona o nie poprosi. Jeśli nie znasz go na pamięć, miej też pod ręką numer konta bankowego, które chcesz przypisać do bukmachera.
Najpierw jednak podaj swoje podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko, adres mailowy, hasło do konta na forBET… Kod promocyjny także się przyda – pamiętaj też, że aby odebrać bonus powitalny, należy zaznaczyć odpowiednią opcję.

Naturalnie do podania są też takie rzeczy, jak: adres zamieszkania, data urodzenia, numer PESEL, dokument tożsamości, jego seria i numer, skan dokumentu (dowód osobisty – obie strony). Na końcu odhacz kratki przy oświadczeniach i zezwoleniach i kliknij w “Zarejestruj się”. Gratulacje! Twoje konto u nowego bukmachera jest już prawie gotowe! Kiedy tylko zespół forBET zweryfikuje Twoje dane (najczęściej wyrabiają się już w kilka minut), możesz zacząć grę!

Co można obstawiać?

forBET zakłady bukmacherskie - obstawiaj sport!

Oferta zakładów w forBET jest całkiem zadowalająca, szczególnie jeśli chodzi o najbardziej popularne wśród graczy sporty. Lista wydarzeń jest obfita, więc można spędzić tutaj dobrą chwilę na sprawdzaniu sportów i lig. Kursy w forBET są przeciętne. Nie oznacza to, że są złe, ale po prostu nie są szczególnie wyższe, ani niższe od tych, które proponują inni polscy bukmacherzy.

Piłka nożna

Piłka nożna to naturalnie największy z działów sportowych. Znajdziesz tu nie tylko najbardziej popularne kraje, ale całą mega długą listą również tych mniej znanych. Bo jeśli przyjdzie Ci do głowy obstawianie 3. Ligi japońskiej, to jest. 2. Liga holenderska? Jest. 3. Liga argentyńska? Jest. A może znasz się na angielskiej piłce tak dobrze, że interesują Cię nawet amatorskie rozgrywki 7. Ligi? Ją też obstawisz w forBET. Polaków oczywiście najbardziej interesuje ich własne boisko, czyli Ekstraklasa i 1. Liga, ale bukmacher pozwoli także obstawić mecze 2., 3. i 4. Ligi, a nawet Centralną Ligę Juniorów.

Rynki dostępne w zakładach na piłkę nożną to zazwyczaj duży wybór, który powinien zadowolić każdego. Poniżej/ powyżej x goli, suma goli drużyny, wynik do przerwy/ do końca, dokładny wynik, drużyna wygra do zera, czas 1. gola, różnica zwycięstwa, handicap… Nie ma się czego wstydzić, co?

Siatkówka

forBET zrobił, co mógł i naszym zdaniem jego starania należy docenić. Możesz obstawiać polską siatkówkę i rozgrywki międzynarodowe, ale to nie wszystko, bo są także mecze z podwórka Bułgarii, Czech, Rosji, Niemiec, Brazylii, Turcji, czy Włoch. To całkiem imponujący zestaw, a w szczycie sezonu naprawdę jest co tutaj robić.

forBET live

Żaden porządny bukmacher nie ma prawa zaniedbać zakładów na żywo. forBET o tym wie, dlatego stara się, żeby ich usługa była funkcjonalna i możliwie najlepsza. Jak jest?

Póki co bardzo poprawnie. Właśnie, nie używamy tutaj epitetów, które wychwalają forBET pod niebiosa, bo jeszcze nie ma powodu, ale nie oznacza to, że forBET live jest mizerny. Zakłady na żywo działają, kursy są zachęcające do gry, wszystko ładuje się szybko. To solidnie wykonana usługa, której nie trzeba się wstydzić.

Załatwienie transmisji na żywo nie jest prostą sprawą, ale jemu się udało. Co prawda nie ma tych streamów oszołamiająco dużo, ale dają radę i możesz obejrzeć np. mecze niemieckiej Bundesligi. Przy innych spotkaniach nie zostajesz jednak z niczym, bo każdy mecz w dziale zakładów na żywo jest okraszony statystykami i bieżącymi informacjami z meczu przekazywanymi w formie wizualizacji. Jeżeli nie masz innego wyjścia, obserwowanie przebiegu meczu dzięki animacji też się ostatecznie sprawdza.

Kursy w zakładach na żywo

forBET stara się oferować jak najlepsze kursy, ale porównując to, co daje na większość meczów nie jest szczególnie wystrzałowe. Z jednej strony nie jest to dobra informacja – każdy chce przecież grać tam, gdzie dostanie najwięcej. A z drugiej strony, oznacza to, że nie jesteś na stratnej pozycji obstawiając na żywo w forBET. Po prostu nie robisz jakiegoś interesu życia – no chyba, że postawisz i trafisz taki zakład, że głowa mała.

Płatności

Sposobów płatności w forBET nie ma zbyt wielu. Można narzekać, ale taki los. Dużą zaletą bukmachera jest natomiast szybki czas wypłaty, ale o tym za chwilę.

Wpłata

Jeśli masz robić jakikolwiek zakłady, przyda Ci się kasa na koncie. Pamiętaj, że w forBET kod promocyjny podaje się podczas rejestracji, a 1200 zł w bonusie powitalnym otrzymasz po spełnieniu określonych warunków, które opisywaliśmy wyżej. Na pewno jednak zechcesz skorzystać z najwygodniejszych dla siebie opcji złożenia depozytu.

Wpłata możliwa jest na razie tylko poprzez serwis dotpay (działa w zasadzie identycznie, jak Przelewy24) i PayU. Możesz więc zrobić przelew z konta lub za pomocą kart płatniczych. Dotpay pozwala także na skorzystanie z kart przedpłaconych paysafecard. Czy pojawi się więcej opcji? Możliwe, że za jakiś czas zameldujemy o współpracy bukmachera np. ze Skrillem – konkurenci STS, LV BET i Totolotek już go sobie załatwili, więc spodziewamy się, że Forbet nie będzie chciał być gorszy.

Wypłata

Wypłata też nie grzeszy rozciągłością wyboru, ale broni się tym, że idzie całkiem szybko. Chociaż bukmacher podaje, że przelew (a tak – bo wypłata to tylko tradycyjny przelew) może iść 2-3 dni robocze, zazwyczaj nie trwa to więcej, niż 24h od momentu zlecenia transakcji. Oczywiście wypłaty dokonywane w weekend mogą nie być.

ForBET ma konto w Raiffeisen banku, więc jeśli to także Twój bank, możesz się spodziewać ekspresowej obsługi. Sprawdzaliśmy też jednak czas dla innych banków i pieniądze zazwyczaj były na koncie już następnego dnia.

forBET i punkty naziemne

forBET punkty naziemne terminal

forBET wstąpił do klubu bukmacherów świadczących usługi w punktach naziemnych! Musiał zdobyć w tym celu osobną licencję z Ministerstwa Finansów i udało mu się. Teraz więc możesz obstawiać nie tylko przez internet, ale także wejść sobie do lokalu po drodze z pracy albo na spacerze z psem. Co prawda punktów forBET nie ma jeszcze zbyt wielu, ale bukmacher zapewnia, że „liczba punktów będzie powiększana z dnia na dzień”, więc czekamy, aż mapa lokali się zagęści. Na stronie iforbet.pl znajdziesz aktualną listę adresów, dzięki czemu sprawdzisz, czy masz jakiś lokal w okolicy.

Co bukmacher bardzo mocno podkreśla, punkty forBET wyposażone są w terminale, dzięki którym postawisz dowolny zakład: przedmeczowy, na żywo, a nawet na sporty wirtualne. Ciekawostki technologiczne zawsze są mile widziane, więc jeśli będziesz mieć okazję, przetestuj terminal forBET osobiście!

Zakłady mobile

forBET aplikacja mobilna

Przede wszystkim forBET mobile działa szybko i sprawnie. To, co rzuca się też w oczy to duża czcionka, która ułatwia odczytanie treści z ekraniku telefonu (ahoj, okularnicy!) i trafienie w odpowiednie miejsce palcem – nie trzeba więc mieć dłoni pianisty, by swobodnie i bez przekleństw poruszać się po stronie.

Zakłady na żywo wchodzą sprawnie i szybko, a wzbogacono je także o match tracker, który informuje na bieżąco, co dzieje się na boisku/ korcie.

Możesz mobilnie skontaktować się z obsługą klienta bukmachera – w wersji na smartfony proponowane są tylko adresy mailowe i czat z konsultantem, a przecież o ile łatwiej jest jednym pyknięciem palca przejść do rozmowy telefonicznej – tym bardziej, że jest przecież polska infolinia! Tego posunięcia nie rozumiemy. A może to zwykłe przeoczenie? Jeśli tak, to proponujemy zatrudnienie (lepszych) testerów produktu…

Tak więc forBET mobile ma jeszcze pole do popisu, jeśli chodzi o udoskonalanie swojej aplikacji, ale można z niej spokojnie korzystać bez zgrzytów i przekleństw. Jest wygodna, szybka i udostępnia wszystkie potrzebne funkcje. Możesz pobrać ją na sprzęt z systemem Android lub iOS.

Pomoc i kontakt

Dział pomocy w forBET składa się z dobrze napisanego FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na najczęściej wyszukiwane i zadawane przez graczy pytania. Dla ułatwienia z lewej strony okna znajdują się kategorie pytań, np. bonusy, zakłady live. Naszym zdaniem wszystko zostało bardzo dobrze opisane i nikt nie powinien mieć trudności ze znalezieniem swojego pytania.

A jeśli jednak się zdarzy, że chcesz dowiedzieć się czegoś, co nie zostało zawarte w FAQ, możesz zgłosić się po pomoc do konsultanta. Od tego masz odnośnik “Kontakt”. A co w nim? Formularz i adresy mailowe oraz numer telefonu. W razie kłopotów dzwoń więc pod numer: 22 765 64 74 – koszt połączenia będzie zgodny z opłatami Twojego operatora. Infolinia jest czynna codziennie w godzinach 6:00 – 22:00.

Została jeszcze jedna forma kontaktu z konsultantami forBET – czat online. Odnośnik znajduje się zawsze na dole z prawej strony ekranu. Pracownik zgłasza się raczej szybko i stara się odpowiedzieć na pytanie tak rzeczowo, jak się da, więc na pewno będzie robił wszystko, by Ci pomóc.

Opinie

Gracze w Polsce byli oczarowani nowym bukmacherem forBET, chociaż teraz, gdy emocje i bonusy opadły, okrzepł także hiperentuzjazm. Bonus do 2000 zł, którego wysokość dopasowujesz do własnych potrzeb i możliwości jest fajny, ale nie jest też niczym odkrywczym. Z drugiej strony, pojawiają się często i gęsto dodatkowe promocje, które zdecydowanie umilają obstawianie piłki nożnej, tenisa i innych sportów.

Czy te wady powodują, że forBET ginie gdzieś wśród innych bukmacherów? Wiele zależy od tego, czego konkretnie oczekujesz. Chociaż jest w forBET bardzo szeroka i kusząca oferta, wiele wad przysłania te zalety. Możesz tutaj spokojnie obstawiać tak ulubione, jak i zupełnie dla Ciebie nowe ligi, ale przy bardziej popularnych wydarzeniach kursy są dość przeciętne. Mimo wszystko jednak warto spróbować i założyć konto w forBET. Kod promocyjny poznasz po drodze do bukmachera.

FAQ

Jaki jest aktualny kod promocyjny forBET?

W tej chwili kod promocyjny nie jest wymagany, by otrzymac bonus 100 zł + 500 zł + 500 zł!

Czy w forBET kod promocyjny można podać po rejestracji?

Jeśli masz już konto w forBET i chcesz wykorzystać kod promocyjny, to niestety, ale nie ma takiej możliwości. Kod podaje się w formularzu rejestracyjnym i obowiązuje on na ofertę powitalną dla nowych graczy.

Czy w forBET bonus jest dostępny dla wszystkich?

Bonus powitalny kierowany jest przede wszystkim do nowych graczy. Z pewnymi wyjątkami mogą skorzystać z niego także ci typerzy, którzy mają już tam konto. Szczegółowe warunki znajdziesz w regulaminie promocji.

Czy jest w forBET aplikacja na Androida?

O tak! Appka została przygotowana zarówno dla posiadaczy sprzętów z iOS, jak również z Androidem!