forBET kod promocyjny

forbet kod promocyjny

Zobacz kod do forBET

✓ bonus 100% do 600 zł + 50 zł za darmo

✓ nawet 6% do wygranej – gra bez podatku


Nowy polski bukmacher, czyli forBET, bonus przygotował dla każdego nowego użytkownika. A oferta jest nielicha, bo za założenie konta i złożenie depozytu w forBET dostajesz nawet 600 zł bonusu! Podaj kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym i załóż super konto, a dostaniesz jeszcze w prezencie 50 zł za darmo!

Sprawdziliśmy, co jeszcze czeka na Ciebie u tego nowicjusza i czy warto poświęcić mu czas. Już teraz możemy powiedzieć: zdecydowanie tak!

forbet kod promocyjny

Załóż konto na forBET

forBET kod promocyjny

Chcesz odebrać bonus w forBET? Kod promocyjny już jest! Rozsiądź się wygodnie i załóż konto u nowego bukmachera bez obaw, że coś Cię omija! Kod promocyjny forBET podajesz w formularzu rejestracyjnym. Sam proces rejestracji zostanie jeszcze przez nas omówiony, ale już teraz możesz wyciągnąć swój dowód osobisty i zrobić mu zdjęcie lub odpalić skaner. Bez dokumentu tożsamości, czyli dowodu osobistego lub paszportu, nie założysz konta w forBET, nie mówiąc już o otrzymaniu bonusu i specjalnego dodatku 50 zł.

forBET bonus 100% do 600 zł

forBET bonus do 600 zł + 50 zł za darmo

Nowa oferta dla nowych graczy (i nie tylko!) w ForBET: bonus 100% od depozytu. W promocji mogą wziąć udział zarówno Ci, którzy dopiero się zarejestrują w iforbet.pl, jak i Ci, którzy mają już w nim konta, ale jeszcze nigdy nie wpłacili depozytu i nie korzystali z poprzedniej oferty powitalnej (20 zł bez depozytu). Nawet jeśli masz już profil w ForBET, ale jeszcze nigdy nie grałeś, masz wciąż szansę na otrzymanie bonusu!

Jak odebrać bonus?

Mechanizm otrzymania bonusu jest na pierwszy rzut oka skomplikowany, ale wystarczy go rozłożyć na czynniki pierwsze (zaraz zrobimy to za Ciebie), a już wszystko staje się jasne. A odkąd oferowany jest bonus 100%, a nie tylko 50%, zasady bonusu są jeszcze prostsze!

Po pierwsze: wpłać pierwszy depozyt. Jego wysokość musi wynieść minimum 20 zł.

Po drugie: obróć kwotę swojego depozytu jeden raz w przynajmniej dwóch kuponach po minimalnym kursie 1.70.

Po trzecie: zgłoś się mailowo na adres promocje@iforbet.pl podając w temacie wiadomości “Bonus Powitalny”, a w treści maila numer (ID) gracza bądź login.

Po czwarte: otrzymany bonus obróć osiem razy w zakładach po kursie min. 3.00 w ciągu 30 dni licząc od momentu przekazania bonusu na saldo.

Już wszystko jasne? Zauważ, że w przeciwieństwie do poprzedniej wersji bonusu powitalnego, bukmacher nie ogranicza sum do określonych transz, ale po prostu podwojenie tego, co wpłacisz z górną granicą 600 zł.

forBET bonus 50 zł za darmo!

Bonus 100% jest fajny, ale może być jeszcze fajniejszy. Wpłać pierwszy depozyt w wysokości min. 100 zł, a forBET dorzuci do Twojego bonusu jeszcze 50 zł – za darmo! Jeśli więc chcesz dostać powiększony bonus, musisz podać w formularzu rejestracyjnym forBET kod promocyjny, a następnie dokonać wpłaty min. 100 zł. Dostaniesz od forBET bonus 100% + 50 zł! Uwaga! Oferta ważna jest wyłącznie dla graczy, którzy przejdą od nas do bukmachera i podadzą specjalny kod!

forBET bonus 20 zł za darmo – nieaktualne

Pierwsza oferta powitalna ForBET (bonus 20 zł za darmo) obowiązywała do końcówki listopada 2016. Była to dość nietypowa, ale bardzo fajna promocja, w której bukmacher dorzucał Ci 20 zł bez depozytu na rozpoczęcie gry i zachętę do wypróbowania u niego zakładów.

Czy ten bonus wróci? Trudno wyrokować, ale pewnie nieprędko. ForBET jest bardzo młodym bukmacherem, który wciąż się rozwija. Jeśli nastąpi jakaś zmiana w ofercie powitalnej, to raczej nie będą się uwsteczniać i wracać do tego, co było na początku. Może na swoje urodziny?

Odbierz od forBET 50% więcej depozytu

Artur Boruc promuje forBET!

Pod koniec listopada, Artu Boruc wspólnie z bukmacherem ogłosili bliską wspólpracę. Jeden z najlepszych bramkarzy w Polsce został ambasadorem marki forBET. To oznacza przede wszystkim podwyższenie zaufania do bukmachera, który już i tak świetnie sobie radzi online. Ale też, mamy nadzieję, mnóstwo okazji do powiększania wygranych ze specjalnymi promocjami markowanymi gwiazdą piłki.

forBET i Artur Boruc nawiązują współpracę

Artur Boruc to genialny piłkarz, który odważył się pójść w ślady Bońka, który przez lata promował swoją osobą innego bukmachera. I ma to sens, bo forBET zdecydowanie zasługuje na rozgłos i cieszymy się, że wiąże się z profesjonalistami. Ale to również dobrze dla graczy, bo im silniejsza rozpoznawalność bukmachera, tym silniejsz konkurencja na rynku, walka o obstawiających, wyższe kursy i bardziej sensowne promocje. No i nawjażniejsze – dzieje się!

forBET bonus 500+

forBet bonus 500+

Bonus 500+ to najnowsza oferta promocyjna forBET, z której możesz korzystać regularnie! Na czym polega? To typowy bonus przeładowania (reload), który zostanie Ci przyznany jeśli spełnisz kilka warunków. Po pierwsze i najważniejsze: wpłać depozyt w wysokości min. 500 zł. Następnie obróć go 2 razy pilnując, aby zakłady nie miały kursów niższych, niż 2.0. Gotowe? Doskonale. Teraz w okresie od 1 do 10 dnia następnego miesiąca wyślij wiadomość na adres promocje@iforbet.pl, w której poinformujesz, że spełniłeś pierwsze warunki bonusu i podaj swoje dane. Jeśli wszystko faktycznie będzie w porządku, bonus wynoszący 10% wysokości Twojego depozytu zostanie dopisany do Twojego salda jako bonus – maksymalnie do odebrania jest 700 zł.

Kiedy już otrzymasz swój Bonus 500+ będziesz musiał go obrócić 4 razy pilnując, by kurs zakładów nie był niższy, niż 2.00. Kiedy już spełnisz warunki, pieniądze i wygrane będą Twoje… i możesz brać się za bonus jeszcze raz, dopóki Ci się nie znudzi.

iforbet.pl – promocje i bonusy

Oferta promocyjna w iforbet.pl rozrosła się znacząco odkąd bukmacher ruszył w świat. Pokazały się specjalne bonusy dla graczy obstawiających zakłady akumulowane, promocje okresowe (np. wakacyjne maratony) oraz specjalne bonusy. Mówiąc inaczej: dzieje się! A zaczniemy od najlepszej oferty, z jaką może wystąpić operator zakładów bukmacherskich w Polsce: gry bez podatku!

forbet promocja bez podatku

Gra bez podatku!

forBET zasłynął z gry bez podatku. Najpierw oferował, że weźmie 12% na siebie bez względu na to, co, jak i kiedy obstawiasz, potem rozdzielił ofertę na 2 części: określony rodzaj zakładów obstawiasz bez podatku, a resztę tylko z połową podatku. Stopniowo bukmacher ograniczał warunki coraz bardziej, aż doszedł do tego, że w tej chwili, promocja wygląda tak:

 • zrób zakład ako składający się z min. 3 zdarzeń,
 • łączny kurs zakładu musi wynosić min. 2.00,
 • forBET bierze połowę podatku na siebie, czyli płacisz tylko 6%.

Zakłady pojedyncze niestety nie dają żadnych ekstra profitów, podobnie, jak mniejsze akumulatory. Trzeba jednak przy okazji zaznaczyć, że forBET dość często zmienia zasady gry bez podatku, dlatego sprawdzaj regularnie dział bonusów, w których opisuje się ich warunki. Być może niedługo znów będzie można obstawiać bez podatku także i pojedyncze kupony?

AKO Friendly

AKO Friendly to cała akcja promocyjna związana z zakładami akumulowanymi, czyli tzw. ako wspomnianymi już przy okazji gry bez podatku. Zobacz, jak forBET urozmaica obstawianie!

AKO Return

AKO Return to pierwsza z dwóch promocji dla tych graczy, którzy grają zakłady akumulowane i dla tych, którzy chcieliby spróbować, ale boją się ryzyka. Teraz już nie muszą!

Zasada w bonusie AKO Return jest prosta: jeśli uzbierasz w swojej historii konta 10 przegranych akumulatorów, zgłoś się mailowo na adres promocje@iforBET.pl. W temacie wiadomości napisz “AKO RETURN” i swój login i podaj numery Twoich przegranych zakładów Ako. Jeśli spełnią określone warunki (min. kurs: 3.00; min. ilość zdarzeń w kuponie: 3; min. wartość: 10 zł każdego akumulatora) i nie będą starsze, niż 21 dni, to otrzymasz bonus 10 zł. Z promocji możesz korzystać w kółko – jak tylko nazbierasz kolejną kolekcję akumulatorów!

AKO Cashback

AKO Cashback to bonus na pocieszenie dla każdego, komu jedno zdarzenie zepsuło cały kupon. Jeżeli:

 • stawka zakładu akumulowanego wynosiła przynajmniej 10 zł,
 • kurs Ako wynosił min. 3.00,
 • akumulator składał się z min. 5 wydarzeń,
 • każde ze zdarzeń miało kurs min. 1.12…

…a jedno ze zdarzeń nie weszło, to forBET odda Ci 5 zł lub nawet 10 zł, jeśli kupon składał się z więcej, niż 8 zdarzeń! Aby otrzymać bonus, musisz wysłać maila na adres promocje@iforBET.pl i podaj w tytule “AKO CASHBACK” oraz numer swojego pechowego (szczęśliwego?) kuponu.  Pamiętaj tylko, żeby nie zwlekać zbyt długo, bo zgłoszony kupon nie może być starszy, niż 7 dni.

I jeszcze jedno: z tej promocji możesz skorzystać tyle razy, ile zechcesz! Za każdym razem, gdy Twój kupon będzie spełniał warunki promocji, możesz go zgłosić i dostać of forBET bonus cashback!

forBET legalny w Polsce

Od maja 2016 roku forBET jest w pełni legalny w Polsce. Bukmacher od początku stawiał na podbój polskiego rynku i bardzo nas to cieszy; konkurencja w branży zawsze jest korzystna dla gracza!

Gdy rozmawialiśmy z innymi graczami, zdarzało się, że ktoś poddawał w wątpliwość legalność forBETu. Dziwiło nas to wyraźnie i poszukaliśmy w sieci opinii na temat nowego buka i faktycznie: z jakiegoś przedziwnego powodu niektórzy spekulowali jakoby forBET tylko udawał legalnego. A przecież numer pozwolenia, które forBET otrzymał od Ministerstwa Finansów to PS4.6831.10.2016 i można go w 3 sekundy sprawdzić. Wszystko jest w należytym porządku. Jeśli więc ktokolwiek próbuje Ci wcisnąć, że jest w tym jakiś przekręt, spójrz na niego z pogardą – z Was dwóch to Ty wiesz lepiej.

Rejestracja

Jak każdy inny polski bukmacher, forBET od samego początku wymaga od Ciebie podania dokumentów do weryfikacji. Dlatego, kiedy klikniesz w “Rejestracja”, przygotuj sobie skany dowodu osobistego, aby od razu je załadować, kiedy strona o nie poprosi. Jeśli nie znasz go na pamięć, miej też pod ręką numer konta bankowego, które chcesz przypisać do bukmachera.
Najpierw jednak podaj swoje podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko, adres mailowy, hasło do konta na forBET… Kod promocyjny to ostatnia rubryka na trzeciej stronce formularza.

Naturalnie do podania są też takie rzeczy, jak: adres zamieszkania, data urodzenia, numer PESEL, dokument tożsamości, jego seria i numer, skan dokumentu (dowód osobisty – obie strony). Na końcu odhacz kratki przy oświadczeniach i zezwoleniach (musisz wszystkie tak czy inaczej, jeśli chcesz grać w forBET) i kliknij w “Zarejestruj się”. Gratulacje! Twoje konto u nowego bukmachera jest już prawie gotowe! Kiedy tylko zespół forBET zweryfikuje Twoje dane (najczęściej wyrabiają się już w kilka minut), możesz zacząć grę!

Wykorzystaj w forBET kod promocyjny!

Co można obstawiać?

Oferta zakładów w forBET jest bardzo zadowalająca, szczególnie jeśli chodzi o najbardziej popularne wśród graczy sporty. Lista wydarzeń nie przebija może gigantów z zagranicy, ale jeśli porównać to, co proponuje forBET z tym, co oferują inni polscy bukmacherzy, to nowa marka wygrywa – ma więcej lig piłki nożnej, wydarzeń tenisa, siatkówki, koszykówki… No i nie zapominaj o tym, że kursy są generalnie wyższe.

Piłka nożna

Piłka nożna to naturalnie największy z działów sportowych. Znajdziesz tu nie tylko najbardziej popularne kraje, ale całą mega długą listą również tych mniej znanych. Bo jeśli przyjdzie Ci do głowy obstawianie 3. Ligi japońskiej, to jest. 2. Liga holenderska? Jest. 3. Liga argentyńska? Jest. A może znasz się na angielskiej piłce tak dobrze, że interesują Cię nawet amatorskie rozgrywki 7. Ligi? Ją też obstawisz w forBET. Polaków oczywiście najbardziej interesuje ich własne boisko, czyli Ekstraklasa i 1. Liga, ale bukmacher pozwoli także obstawić mecze 2., 3. i 4. Ligi, a nawet Centralną Ligę Juniorów.

Rynki dostępne w zakładach na piłkę nożną to zazwyczaj duży wybór, który powinien zadowolić każdego. Poniżej/ powyżej x goli, suma goli drużyny, wynik do przerwy/ do końca, dokładny wynik, drużyna wygra do zera, czas 1. gola, różnica zwycięstwa, handicap… Nie ma się czego wstydzić, co?

Koszykówka

Zakłady na koszykówkę nie ograniczają się tutaj wyłącznie do NBA i wydarzeń typu Mistrzostwa Europy. Znajdziesz tu też ligi z Francji, Litwy, Hiszpanii, Filipin, Włoch, Turcji, Niemiec… Rozmawialiśmy z przedstawicielami forBETu na temat polskich lig koszykarskich i dostaliśmy lakoniczną odpowiedź, że będzie, ale nie wiedzą, kiedy. No dobra, musimy wierzyć na słowo. Z drugiej strony bukmacher, który postarał się o polską licencję miałby zignorować temat polskiego sportu? Na pewno nie.

Tenis

Tenis został tradycyjnie podzielony na wydarzenia ze świata ATP, WTA, Chellengera, ITF Mężczyzn, ITF Kobiet, Puchar Davisa, i Puchar Federacji. Zakłady wielkoszlemowe znajdziesz w zakładkach ATP i WTA, co szczerze mówiąc jest czymś, co trochę nas denerwuje. O ile szybciej i łatwiej jest dostać się do zakładów wydarzeń, kiedy są one na wierzchu? forBET nie jest jednak jedynym bukmacherem, który stosuje takie uszeregowanie, więc to w zasadzie kwestia przyzwyczajenia.

Hokej na lodzie

Hokej to nie tylko NHL, który jest oczywiście numerem jeden wśród fanów i graczy. forBET wyposażył się w zakłady na mecze z rosyjskich KHL, VHL i MHL, austriackiej 1. Ligi, czeskiej, fińskiej i niemieckiej 1. i 2. Ligi oraz wielu innych. Do tego dostajesz też dostęp do zakładów na wydarzenia międzynarodowe, np. Puchar Świata, Alps Hockey League, MOL-ligę itd. Każdy fan hokeja na lodzie powienien zajrzeć do oferty forBET.

Piłka ręczna

Uff, nie spodziewaliśmy się tu takiego wyboru! W forBET zakłady na piłkę ręczną to blisko 20 kategorii, wśród których oprócz obowiązkowych wydarzeń międzynarodowych znajdziesz ligi z Danii, Francji, Hiszpanii, Czech, Rumunii, Słowenii, Rosji, Węgier, czy Islandii. Tak, znów chwilowo brakuje Polski i znów jedyne, czego udało się dowiedzieć, to “planujemy wprowadzić jak najprędzej” – i znów pozostaje nam wierzyć i czekać. Może załapiemy się na zakłady na finał sezonu Superligi? Mamy wielką nadzieję, że nie będzie trzeba czekać aż tak długo!

Siatkówka

Chociaż Polacy mają fioła na punkcie siatkówki, to w zakładach nie bardzo jest to widoczne. forBET zrobił jednak, co mógł i naszym zdaniem jego starania należy docenić. Przede wszystkim możesz obstawiać polską siatkówkę i rozgrywki międzynarodowe. To dość podstawowy zestaw, ale w szczycie sezonu naprawdę jest co tutaj robić.

Zakłady na sporty

Odkąd forBET ruszył ze świadczeniem usług bukmacherkich, jego oferta zakładów sportowych znacząco się rozrosła. Bukmacher wciąż nas zaskakuje nowymi dyscyplinami i wydarzeniami, które można obstawić. Wśród naprawdę wielu pozycji możesz więc znaleźć takie kategorie jak:

 • piłka nożna,
 • kolarstwo,
 • koszykówka,
 • rugby,
 • tenis,
 • snooker,
 • e-sport,
 • hokej na lodzie,
 • darts,
 • siaktówka,
 • tenis stołowy,
 • baseball,
 • sporty motorowe,
 • boks,
 • sporty zimowe.

Odwiedź forBET, a zobaczysz, co jeszcze przygotowali!

forBET live

Żaden porządny bukmacher nie ma prawa zaniedbać zakładów na żywo. forBET o tym wie, dlatego stara się, żeby ich usługa była funkcjonalna i możliwie najlepsza. Jak jest?

Póki co bardzo poprawnie. Właśnie, nie używamy tutaj epitetów, które wychwalają forBET pod niebiosa, bo jeszcze nie ma powodu, ale nie oznacza to, że forBET live jest mizerny. To nie prawda! Zakłady na żywo działają, kursy są zachęcające do gry, wszystko ładuje się szybko. To solidnie wykonana usługa, której nie trzeba się wstydzić.

Zakłady live na forbet

Brakuje transmisji na żywo z meczów. Załatwienie ich nie jest prostą sprawą, ale nie jest to niemożliwe. Oczywiście nie oczekujemy, że dostaniemy livestream z meczu 4. Ligi polskiej, ale na przykład mecze Ekstraklasy byłyby miłe. Jako gracz nie zostajesz jednak z niczym, bo każde spotkanie w dziale zakładów na żywo jest okraszone statystykami i informacjami z meczu przekazywanymi na bieżąco w formie wizualizacji. Jeżeli nie masz innego wyjścia, obserwowanie meczu dzięki animacji też się ostatecznie sprawdza.

Kursy w zakładach na żywo

forBET stara się oferować jak najlepsze kursy, ale porównując to, co daje na większość meczów nie jest szczególnie wystrzałowe. Z jednej strony nie jest to dobra informacja – każdy chce przecież grać tam, gdzie dostanie najwięcej. A z drugiej strony, oznacza to, że nie jesteś wcale na stratnej pozycji obstawiając na zywo w forBET. Po prostu nie robisz jakiegoś interesu życia – no chyba, że postawisz i trafisz taki zakład, że głowa mała!

Płatności

Sposobów płatności w forBET, jak z resztą u wszystkich polskich bukmacherów, nie ma zbyt wielu. Można narzekać, ale taki los. Dużą zaletą forBETu jest natomiast szybki czas wypłaty, ale o tym za chwilę

Wpłata

Jeśli masz robić jakikolwiek zakłady, przyda Ci się kasa na koncie. Pamiętaj, że w forBET kod promocyjny podaje się podczas rejestracji, a 600 zł w bonusie powitalnym otrzymasz po spełnieniu określonych warunków, które opisywaliśmy wyżej. Na pewno jednak zechcesz skorzystać z najwygodniejszych dla siebie opcji zlożenia depozytu.

Wpłata możliwa jest na razie tylko poprzez serwis dotpay (działa w zasadzie identycznie, jak Przelewy24) i PayU. Możesz więczrobić przelew z konta lub za pomocą kart płatniczych. Czy pojawi się więcej opcji? Możliwe, że za jakiś czas zameldujemy o współpracy bukmachera np. ze Skrillem (konkurenci LVbet i Totolotek już go sobie załatwili, więc spodziewamy się, że forBET nie będzie chciał być gorszy).

Wypłata

Wypłata też nie grzeszy rozciągłością wyboru, ale broni się tym, że idzie całkiem szybko. Chociaż bukmacher podaje, że przelew (a tak – bo wypłata to tylko tradycyjny przelew) może iść 2-3 dni roboczych, zazwyczaj nie trwa to więcej, niż 24h od momentu zlecenia transakcji. Oczywiście wypłaty dokonywane w weekend nie będą tak szybkie.

forBET ma konto w Raiffeisen banku, więc jeśli to także Twój bank, możesz się spodziewać ekspresowej obsługi. Sprawdzaliśmy też jednak czas dla innych banków i pieniądze zazwyczaj były na koncie już następnego dnia.

Jak robić zakład? Obstawianie Ekstraklasy

Dla tych, dla których zakłady bukmacherskie to pewna nowość, przejdziemy przez obstawianie Ekstraklasy w forBET – jako przykład działania serwisu.
Uspokajamy – nie ma tu niczego niezwykłego, zakłady w iforbet.pl robi się tak samo, jak wszędzie indziej. Wystarczy kilka kliknięć i zakład postawiony!

forbet obstawianie ekstraklasy

Proces rejestracji masz już za sobą (pamiętałeś o kodzie promocyjnym, prawda?), więc teraz już tylko zaloguj się i z bocznego menu wybierz:
popularne – Ekstraklasa lub piłka nożna – Polska – Ekstraklasa.

forbet_zaklady_na_ekstraklase

To, co wyświetla się teraz, to najbliższe mecze oraz kursy na podstawowe zakłady. Jeśli chcesz zobaczyć inne rynki, wybierz je spośród opcji w zakładkach ponad spisem meczów. Nie zapomnij kliknąć w “Zobacz więcej”, aby wyświetliły Ci się wszystkie rodzaje zakładów!

zakłady na Ekstraklasę forbet

Wybierz mecz, który chcesz obstawić. Powiedzmy, że interesuje Cię spotkanie Wisła Kraków – Legia Warszawa. Jeśli chcesz postawić na zwycięstwo Wisły, kliknij w 3.60 (kolumna “1”), jeśli uważasz, że wygra Legia, kliknij w kurs 2.00 (kolumna “2”), jeśli Twoim zdaniem będzie remis, kliknij w 3.35 (kolumna “X”) itd. Aby zobaczyć więcej zakładów na spotkanie Wisły i Legii, kliknij w +91 (kolumna “inne”).

forbet obstawianie piłki nożnej

Teraz widzisz już wszystko, co bukmacher przygotował na mecz i musisz przyznać, że jest tu co oglądać. Podwójna szansa, handicap, wyniki każdej połowy, kto strzeli pierwszą bramkę, kto ostatnią, dokładny wynik meczu, liczba goli w meczu… Wybieraj! Powiedzmy więc, że interesuje Cię zakład na wynik 1. połowy – to szósty z góry.

zakłady na polskie ligi

Uważasz, że po pierwszej połowie tablica będzie wskazywała remis. Klikasz więc w “X 2.05”, które przeskakuje w Twój kupon znajdujący się po prawej stronie. Następnie określ stawkę i potwierdź zakład. Gotowe! Teraz czekaj na mecz. Powodzenia!

Obstawiaj Ekstraklasę w forBET!

Zakłady mobile

forBET mobile na początku nie wyglądał najlepiej – ot taka sobie aplikacja, która w sumie działała, ale trochę się ślimaczyła.
Daliśmy jej więc trochę czasu i wróciliśmy ponownie. Jest dużo, dużo lepiej!

forbet na smartfona zakłady

Przede wszystkim forBET mobile działa dużo szybciej i sprawniej. To, co rzuca się też w oczy to duża czcionka, która ułatwia odczytanie treści z ekraniku telefonu (ahoj, okularnicy!) i trafienie w odpowiednie miejsce palcem – nie trzeba więc mieć dłoni pianisty, by swobodnie i bez przekleństw poruszać się stronie.

Aplikacja nie zalewa Cię opcjami do wyboru. Wyświetla popularne spotkania i zakłady na stronie głównej, a w ikonce menu (prawy górny róg) chowa listę sportów (tę, która na stronie internetowej jest zawsze po lewej stronie) i ofertę live. Sylwetka człowieka, którą widać tuż obok logo forBET to logowanie i opcje związane z kontem.

Zakłady na żywo wchodzą sprawnie i szybko, jednak wiele do życzenia pozostawia wizualizacja – o ile można ją tak nazwać. Tu mamy do czynienia z czymś znacznie słabszym, niż u innych bukmacherów. Nie wiadomo, co akurat dzieje się na boisku/korcie, wiadomo tylko, kiedy i kto zdobywa punkt, kto ma piłkę (mniej więcej) i które kursy spadają, a które rosną – o tym informują kolorowe trójkąty przy zakładach. To w zasadzie wszystko. Nie znaleźliśmy nawet zdawkowego komentarza typu live score. Znacznie lepiej działa to w wersji komputerowej strony.

Możesz mobilnie skontaktować się z obsługą klienta bukmachera, ale… w wersji na smartfony proponowane są tylko adresy mailowe. Nie ma czatu online ani numeru telefonu, a przecież o ile łatwiej jest jednym pyknięciem palca przejść do rozmowy telefonicznej – tym bardziej, że jest przecież polska infolinia! Tego posunięcia nie rozumiemy. A może to zwykłe przeoczenie? Jeśli tak, to proponujemy zatrudnienie (lepszych) testerów produktu…

Tak więc forBET mobile ma jeszcze pole do popisu, jeśli chodzi o udoskonalanie swojej aplikacji, ale można z niej spokojnie korzystać bez zgrzytów i przekleństw. Jest wygodna, szybka i udostępnia wszystkie potrzebne funkcje.

Pomoc i kontakt

Dział pomocy w forBET składa się z dobrze napisanego FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na najczęściej wyszukiwane i zadawane przez graczy pytania. Dla ułatwienia z lewej strony okna znajdują się kategorie pytań, np. bonusy, zakłady live. Naszym zdaniem wszystko zostało bardzo dobrze opisane i nikt nie powinien mieć trudności ze znalezieniem swojego pytania.

dział pomocy forbet

A jeśli jednak się zdarzy, że chcesz dowiedzieć się czegoś, co nie zostało zawarte w FAQ, możesz zgłosić się po pomoc do konsultanta. Od tego masz odnośnik “Kontakt”. A co w nim? Formularz i adresy mailowe. Z jakiegoś powodu numer telefonu na infolinię forBET znajdziesz w innym miejscu, a konkretnie przy formularzu rejestracyjnym i w okienku czatu. W razie kłopotów dzwoń więc pod numer: 22 765 64 74 – koszt połączenia będzie zgodny z opłatami Twojego operatora. Infolinia jest czynna codziennie w godzinach 10:00 – 18:00. Została jeszcze jedna forma kontaktu z konsultantami forBET – czat online. Odnośnik znajduje się zawsze na dole z prawej strony ekranu. Pracownik zgłasza się raczej szybko i stara się odpowiedzieć na pytanie tak rzeczowo, jak się da, więc na pewno będzie robił wszystko, by Ci pomóc.

Opinie

Gracze w Polsce są oczarowani nowym bukmacherem forBET. Za największy plus uznaje się wysokie kursy, które są możliwe dzięki brakowi podatku 12%, który nakładają na Ciebie starzy, znani w Polsce bukmacherzy. Do tego szybkie wypłaty i – nie zapominajmy – bonus aż do 650 zł, którego wysokość dopasowujesz do własnych potrzeb i możliwości. Przy okazji jeszcze: po drodze do forBET kod promocyjny pokaże Ci się na przejściowej planszy – wystarczy klinąć, by go skopiować!

Ponarzekać możemy za to na małą liczbę możliwości wpłat i wypłat. Ale czy te wady powodują, że forBET ginie gdzieś wśród innych bukmacherów? Zdecydowanie nie, bo oferta forBET jest bardzo szeroka i kusząca, a przede wszystkim warta pieniędzy i czasu gracza. Możesz tutaj spokojnie obstawiać tak ulubione, jak i zupełnie dla Ciebie nowe ligi. W końcu na pełne rozkręcenie możesz dostać od ForBET bonus 650 zł!

Bukmacher z licencją: forBET

forBET – pytania i odpowiedzi

Tak jest, ForBET posiada polską licencję numer PS4.6831.10.2016!

W ForBET grasz bez połowy podatku – pod warunkiem, że Twoje zakłady składają się z minimum 3 zdarzeń i ich kurs wynosi nie mniej, niż 2.00. Bukmacher przenosi więc dzieli obowiązkowy podatek na poł i zamiast odciągać 12% od Twojej stawki, teraz jest to tylko 6%!

ForBET w określonych przypadkach (patrz wyżej) podatek bierze częściowo na siebie, dzięki czemu oferta bukmachera może śmiało konkurować z zagranicznymi gigantami rzędu bet365!

forBET facebook

Chcesz śledzić najlepsze oferty bukmachera i wydarzenia sportowe? Polub ForBET na facebooku

Bukmacher ma się czym chwalić! ForBET jest sponsorem siatkarskiej PlusLigi, piłkarskich klubow ŁKS, Radomiak Radom oraz NLH czyli amatorskiej Nocnej Ligi Halowej (nie mylić z NHL).

Absolutnie żadna, po prostu domena “forbet” była już zajęta (przez kostkę brukową – jeśli potrzebujesz kilku metrów kwadratowych na podwórko, to jak znalazł!). To taka sama sytuacja, w której bukmacher Fortuna działa pod domeną efortuna.pl.

Proces weryfikacji w ForBET przeprowadzany jest już podczas zakładania konta – wynika to z zapisów ustawy hazardowej. Musisz więc podać swój numer PESEL i przesłać skan obu stron dowodu osobistego. Weryfikacja może potrwać do 30 minut, jednak zwykle już po chwili jest po wszystkim i możesz korzystać ze swojego nowego konta w ForBET!

Obstawiaj w forBET!