Fuksiarz kod promocyjny

Kiedy będzie dostępny na stronie Fuksiarz kod promocyjny?

Spółka Bukmacherska sp. z o.o., która stoi za Fuksiarzem została zarejestrowana w 2019 roku, a operator starał się o licencję już w 2020 roku. Oficjalnie jednak przyznana została na początku 2021 roku i teraz już otwarcie możemy mówić, że mamy nadzieję, iż lada moment na polskim rynku bukmacherskim pojawi się nowy gracz.

Na ten moment o bukmacherze znane są tylko bardzo podstawowe informacje, czyli kto stoi za tym projektem, a reszta spraw – podobnie jak to, czy w zakładach bukmacherskich Fuksiarz kod promocyjny będzie dostępny od pierwszego dnia czy trochę później, jest zagadką.

Można jednak sądzić, że nowy bukmacher Fuksiarz będzie miał spore aspiracje. Tak przynajmniej podpowiada intuicja, jeśli spojrzymy na kadrę zarządzającą spółką Bukmacherska sp. z o.o. Jej prezes, Marcin Szpelarski pracował wcześniej dla wielkich koncernów bukmacherskich Betclic czy Betsson. W zarządzie zasiada również Johan Pontus Lindvall, czyli prezes zarządu jednej z największych grup hazardowych na całym świecie – Betsson AB. Czy zatem konkurencja może drżeć ze strachu? Zobaczymy, bo póki co, nic konkretnego nie wiadomo.

Ten bukmacher jeszcze nie działa!
TEN OPERATOR JESZCZE NIE URUCHOMIŁ SWOJEGO SERWISU DLA POLSKICH GRACZY, DLATEGO NA PRZECZEKANIE PROPONUJEMY INNEGO, LEGALNEGO BUKMACHERA!

Fuksiarz kod promocyjny

Cała sprawa powinna wyjaśnić się wtedy, kiedy Fuksiarz już oficjalnie rozpocznie przyjmowanie zakładów online. Choć nie jest to regułą. Jak pokazała przeszłość, część zakładów bukmacherskich dzieliła się kodem promocyjnym już od początku działalności, a pozostałe dopiero po jakimś czasie zrozumiały fenomen kodów promocyjnych, które bądź co bądź, są łakomym kąskiem dla graczy, chcących otrzymać wyższy czy też lepszy pakiet na start. Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak na ten moment uzbroić się w cierpliwość, bo nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, czy na stronie Fuksiarz kod promocyjny będzie działał.

Rejestracja w Fuksiarzu

Jak na razie nowy bukmacher Fuksiarz wita nas dość ubogą stroną internetową, która ogranicza się do krwistego tła i kilku komunikatów. Jednym z nich jest zdanie „Już wkrótce”. I mamy nadzieję, że rzeczywiście tak będzie, iż wkrótce ruszą zakłady online i rejestracja graczy.

Czego można się spodziewać po rejestracji w Fuksiarzu? Zważywszy na to, że za bukmacherem stoi sztab doświadczonych ludzi, to proces ten powinien zostać zoptymalizowany do absolutnego minimum. Mówiąc wprost – umożliwić graczom szybkie otwarcie konta i przejście do zakładów, bo przecież po to wszyscy tam się spotkamy.

Szybka rejestracja nie jest żadną nowością u legalnych bukmacherów, ale tutaj trzeba przyznać, że część operatorów jeszcze jej nie wdrożyła (!). Nie będziemy wytykać ich palcem, bo przecież spotkaliśmy się, aby poznać, co może zaoferować Fuksiarz. Bukmacher w naszym odczuciu wypuści więc wariant szybkiej rejestracji, gdzie po podaniu podstawowych danych, będziesz mógł rozpocząć obstawianie meczy. Możliwe, że w ten sposób konto tymczasowe zostanie objęte jakimś limitem czasowym – na przykład 30 czy 90 dni, po których będziesz musiał zweryfikować tożsamość. Pewne jest to, że weryfikacja za pośrednictwem skanów dowodu osobistego bądź paszportu będzie wymagana przy wypłacie wygranych środków. To obowiązek, który na bukmacherów nakłada znowelizowana w 2017 roku ustawa hazardowa.

Kiedy tylko strona internetowa i rejestracja wystartują, zostaniesz o tym przez nas powiadomiony. Dlatego też śledź ten artykuł, gdzie będą pojawiać się stosowne aktualizacje. Mamy nadzieję, że nastąpi to już wkrótce, bo wróbelki ćwierkają, że Fuksiarz zakłady bukmacherskie robią wszystko, aby wystartować jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku. Wówczas dowiemy się też, czy w ofercie operatora Fuksiarz kod promocyjny się pojawi czy bukmacher póki co go przemilczy.

Fuksiarz bonus powitalny

Graczy „grzeje” nie tylko to, kiedy Fuksiarz wystartuje, ale też w dużej mierze jakie bonusy na start zaoferuje. Bonus od depozytu, zakład bez ryzyka, darmowy zakład, zakłady bez podatku – na który wariant albo czym lepiej – warianty pakietu powitalnego zdecyduje się Fuksiarz? Bonus póki co jest kolejną zagadką, ale możemy nieco pospekulować, co może się wydarzyć.

Bonus depozytowy

Bonusy od depozytów to zdecydowanie najpopularniejsza oferta na start u polskich, ale i światowych zakładów bukmacherskich. Czy Fuksiarz podąży tą drogą? Należy się tego spodziewać, bo przeglądając krok po kroku polski rynek bukmacherski, zauważamy, że tylko nieliczni bukmacherzy nie posiadają w swojej ofercie bonusów 100% bądź 200% od pierwszej czy kolejnych wpłat. Jak wysoki może być w zakładach Fuksiarz bonus od 1. depozytu? Przekornie powiemy – to zależy. Oczywiście zależy w dużej mierze od decyzji samego bukmachera, ale też od tego czy zdecyduje się premiować wyłącznie pierwszą wpłatę czy także drugą, a może i trzecią. Oczywiście w przypadku bonusu wyłącznie od pierwszego depozytu można spodziewać się wyższej kwoty – oscylującej nawet w granicach 1000 złotych. Jeśli bukmacher Fuksiarz wyłoży na tacę kilka bonusów depozytowych, wówczas kwoty każdego z nich zakręcą się zapewne koło kilku stówek. No cóż – pożyjemy, zobaczymy.

Zakład bez ryzyka

Co zrobi w tym zakresie Fuksiarz? Zakłady bukmacherskie – i tutaj znów należy wspomnieć, że zarówno polskie, jak i zagraniczne, bo przecież kierownictwo Fuksiarza wywodzi się ze światowej branży – w ostatnich latach upodobały sobie różnego rodzaju zakłady bez ryzyka. Czy w Fuksiarzu cashback będzie elementem oferty powitalnej? Liczymy, że tak. Choć niewykluczone jest także, że kolejne ubezpieczenia będą pojawiać się w ramach terminowych promocji.

Jak działa zakład bez ryzyka na start? To proste. Bukmacher obejmuje ubezpieczeniem określony zakład. Może to być pierwszy kupon, pierwszy przegrany czy nawet cała seria zakładów – wszystko do ustalonej kwoty maksymalnej. Jeśli powinie Ci się noga, a spełnisz warunki promocyjne, otrzymasz zwrot.

Darmowy zakład bez depozytu

Nie będzie przesadą, jeżeli stwierdzimy, że gracze fokusują się na darmowe zakłady niczym najlepsi piłkarze na zdobycie Ligi Mistrzów. Kluczem jest tutaj stwierdzenie „bez depozytu”. Oznacza to, że zakłady bukmacherskie dają Ci szansę obstawiania meczy bez konieczności robienia wpłaty. Właśnie w ten sposób działa kilku czołowych bukmacherów w Polsce. Czy do tego grona dołączy debiutujący na rynku Fuksiarz? Bonus bez depozytu wydaje się całkiem naturalnym ruchem ze strony operatora, który chce zyskać rozgłos i szybko zbudować pokaźną bazę klientów. Powiedzieć, że freebety bez depozytu przyciągają na strony bukmacherskie jak magnes, to nie powiedzieć praktycznie nic.

W jaki sposób Fuksiarz może przyznawać darmowy zakład? Tutaj całkiem realne, jeśli taka oferta się pojawi, wydaje się obranie jednej z dróg: potwierdzenie numeru telefonu lub weryfikacja tożsamości. Całkiem możliwe, że do odbioru darmowego zakładu wymagany będzie u bukmachera Fuksiarz kod promocyjny. Ale na to – tak, jak na wiele innych rzeczy, musimy jeszcze chwilę poczekać.

Fuksiarz opinie

Zobacz, co konkretnie wiadomo o nowym bukmacherze Fuksiarz i na co są wyczuleni gracze.

Informacje o Fuksiarzu

  • Nazwa podmiotu: Bukmacherska Sp. z o.o.
  • Adres: ul. Wąchocka 1F03-934 Warszawa
  • KRS: 0000806643
  • Adres strony internetowej: www.fuksiarz.pl

Poznaj opinie o Fuksiarzu

Tak naprawdę, póki bukmacher nie otworzył się jeszcze na świat, ciężko o szczegółowe opinie na temat jego oferty, bo tej, po prostu nie ma. Są zatem coraz częściej pojawiające się głosy graczy, będące też oczekiwaniem, czego spodziewają się po nowym bukmacherze.

I tak oto, w opiniach o Fuksiarzu przeważają pozytywy jeśli chodzi o osoby stojące za tym projektem. Doświadczona grupa ludzi, zasiadająca w strukturach Bukmacherska Sp. z o.o. nakazuje sądzić, że szykuje się naprawdę coś wielkiego. Jeśli będzie inaczej – gracze będą zawiedzeni.

Co jakiś czas na bukmacherskich forach internetowych pojawiają się też opinie o bonusach Fuksiarza, ale wszystko oparte jest na spekulacjach. Nie ma jak na razie twardych informacji, że bukmacher Fuksiarz zaoferuje czy też nie zaoferuje jakiegoś bonusu.

Fuksiarz zakłady bukmacherskie – jakiej oferty można się spodziewać?

My, patrząc chłodnym okiem na debiut Fuksiarza, przychylamy się do opinii graczy. Spodziewamy się naprawdę czegoś dobrego. Zarówno jeśli chodzi o sam produkt, ofertę zakładów jak i bonusy dla nowych i stałych klientów. Pospekulowaliśmy, a tak naprawdę wszystko zweryfikuje rzeczywistość. Liczymy jednak, że Fuksiarz zaskoczy nas pozytywnie już na starcie, a później powtórzy to jeszcze nie jeden raz.

FAQ

Kiedy będzie kod promocyjny Fuksiarza?

O tym, czy na stronie bukmachera Fuksiarz kod promocyjny będzie dostępny dowiemy się wkrótce.

Kiedy ruszy bukmacher Fuksiarz?

Wszystko wskazuje na to, że w pierwszej połowie 2021 roku.

Kto robi Fuksiarza?

Między innymi osoby powiązane z Betsson.

Czy Fuksiarz to legalny bukmacher?

Tak. Bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów.