Fuksiarz kod promocyjny

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy! Nowy bukmacher wystartował z pompą, ale czy wszystko jest tak, jakbyśmy sobie tego życzyli i przede wszystkim, czy jest na Fuksiarz kod promocyjny? Sprawdź razem z nami!

Jak działa kod promocyjny Fuksiarz?

Pytanie powinno brzmieć nie, jak działa, a jak będzie działał na stronie Fuksiarz kod promocyjny. Z prostego powodu: kodu na razie ani nie widać, ani nie słychać.

Jak pokazuje przeszłość, część zakładów bukmacherskich dzieliła się kodem promocyjnym już od początku działalności, a pozostałe dopiero po jakimś czasie zrozumiały fenomen kodów promocyjnych, które bądź co bądź, są łakomym kąskiem dla graczy, chcących otrzymać wyższy czy też lepszy bonus na start. Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak na ten moment uzbroić się w cierpliwość, bo nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, czy na stronie Fuksiarz kod promocyjny będzie działał czy bukmacher przemilczy temat. Za to już teraz możesz zobaczyć jaki jest u buka Fuksiarz bonus powitalny.

Fuksiarz bonusKod promocyjny
Cashback 50% do 500 złniewymagany
Cashback 50% do 2000 złniewymagany
BOOSTniewymagany
Minimalna wpłata, gwarantująca bonus20 zł
Wymagany obrótbrak wymogu!

Promocje na Maj 2021

Rejestracja w Fuksiarzu

Fuksiarz kod promocyjny i rejestracja
Widok na okno rejestracji w Fuksiarzu

W zakładach bukmacherskich Fuksiarz rejestracja nie należy do skomplikowanych. Dlatego, że bukmacher jak na standardy branży przystało, skrócił ten proces do akceptowalnego przez graczy minimum. I tak oto formularz rejestracyjny Fuksiarza składa się z dwóch szybkich kroków. W pierwszym ustalasz swój login (będący także adresem e-mail), hasło oraz podajesz numer telefonu komórkowego. Po przejściu dalej, otrzymasz na swój telefon od bukmachera Fuksiarz kod sms, który służy do potwierdzenia rejestracji. Kod wbijasz właśnie na drugim etapie rejestracji. W tym miejscu zostaniesz poproszony też o podanie imienia, nazwiska, narodowości oraz numeru PESEL. Zaznacz też okno, że chcesz otrzymać bonus powitalny. I to by było na tyle! Możesz logować się do Fuksiarza i stawiać zakłady bukmacherskie!

To, co zapewne rzuciło Ci się w oczy, to brak pola “Fuksiarz kod promocyjny”. No właśnie, bo kodu jak na razie nie ma. Czekamy aż się to zmieni, bo co tu dużo ukrywać: bonus za kod może być jeszcze wyższy, niż ten aktualnie pokazany na stronie.

Czy do rejestracji u buka Fuksiarz kod sms jest wymagany?

Bez wprowadzenia kodu sms nie zakończysz rejestracji, ale jest na to sposób. Jeżeli nie chcesz weryfikować numeru telefonu, możesz na dole formularza rejestracyjnego przełączyć się na weryfikację e-mail. Wówczas standardowo, jak u większości zakładów bukmacherskich, na swoją skrzynkę mailową otrzymasz link aktywacyjny.

Fuksiarz, a weryfikacja tożsamości

Opisana procedura rejestracyjna prowadzi do utworzenia konta tymczasowego, a to wiąże się z niedostępnością wypłat i limitem stawek w wysokości 5000 zł. Jeśli chcesz przekształcić konto tymczasowe w konto stałe, zaloguj się do Fuksiarza, przejdź do sekcji “twoje dane” i załącz tam skany dowodu osobistego bądź paszportu. Pamiętaj, że muszą to być kolorowe kopie!

Fuksiarz bonus powitalny – cashback 50% do 500 zł

Fuksiarz bonus na start
Bonus powitalny w Fuksiarz.pl

Jeżeli nie zostaniesz tytułowym Fuksiarzem i przegrasz pierwszy zakład, będziesz mógł liczyć na 50% zwrotu. Oczywiście uprzednio musisz sprostać kilku nieskomplikowanym warunkom promocyjnym.

Jak otrzymać zakład bez ryzyka od Fuksiarza?

Niepotrzebny będzie Fuksiarz kod promocyjny, bo go nie ma. Aby zgarnąć od bukmachera Fuksiarz bonus, podążaj za poniższymi wskazówkami.

 • Zarejestruj się w Fuksiarzu.
 • Wpłać co najmniej 20 złotych.
 • Postaw pierwszy zakład.
 • Musi to być zakład akumulowany (min. 2 zdarzenia).
 • Kurs każdego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.20.
 • Przegrałeś? Otrzymasz 50% zwrotu na saldo gracza!

Z racji tego, że cashback wynosi 50% i bukmacher odciąga 12% podatek od stawki, aby otrzymać maksymalny zwrot 500 zł, musisz wysłać kupon za 1137 złotych. Ubezpieczenie obejmuje tylko i wyłącznie pierwszy, postawiony po pierwszym depozycie zakład.

Warunku obrotu zwrotem

Obrót nie jest wymagany. Oznacza to dokładnie to, o czym myślisz: zwrot można wypłacić od ręki!

Inne bonusy na Fuksiarzu

Jeżeli pojawi się u bukmachera Fuksiarz kod promocyjny, zapewne będzie niósł za sobą dodatkowe korzyści. Póki co zerknij, jakie są w Fuksiarzu regularne bonusy. Po cichu podpowiemy Ci, że zdecydowanie więcej ofert przygotował bukmacher STS.

Cashback 50% do 2000 złotych

To promocja, z której możesz skorzystać raz, dwa, trzy, a nawet i więcej razy. Możesz wycisnąć z niej maksymalnie 2000 złotych, ale zasady ubezpieczenia nie są takie proste, jakby mogło się wydawać. Przede wszystkim bukmacher Fuksiarz ubezpieczeniem obejmuje wyłącznie wyselekcjonowane mecze z oferty cashback (znajdziesz ją po lewej stronie w menu głównym). Na swoim ubezpieczonym kuponie możesz mieć wyłącznie zdarzenia z kursem 1.20 lub wyższym. I co kluczowe, wysokość zwrotu jest ściśle zależna od ilości zdarzeń na kuponie. 50% zwrotu otrzymasz za… 15 zdarzeń. Jeśli zagrasz tylko jeden mecz, zwrot wyniesie 5%. Dwa mecze, to zwrot 7%… a trzy, 10%. I tak dalej, aż do wspomnianych… 15 zdarzeń. Fajne jest jedynie to, że kasa wraca od razu na saldo gracza i możesz ją wypłacić bez spełniania warunku obrotu.

Mega kursy BOOST

W Fuksiarz bonus ten, a konkretnie wydarzenia promocyjne znajdziesz również w głównym menu. Tym razem musisz skierować się do zakładki “Boost”. Codziennie umieszczanych jest tam kilka najciekawszych meczy, które posiadają zwiększone kursy bukmacherskie. Dość często da się “wyłapać” mecze rodzimej Ekstraklasy czy Ligi Mistrzów.

Early payout

Za pomocą tego narzędzia możesz wypłacić pełną pulę wygranej z wciąż otwartego zakładu! Brzmi to niewiarygodnie, ale tak jest. Jeśli zagrałeś zakład 1×2 na zwycięstwo danej drużyny, a ona obejmie w meczu dwubramkowe prowadzenie, to właśnie w tym momencie możesz zakończyć zakład i odebrać swoją 100% wygraną. Mecz dalej trwa, a Ty już cieszysz się wygraną. Brzmi to nieźle i tutaj bukmacherowi Fuksiarz należą się słowa uznania.

Informacje o bukmacherze Fuksiarz

Zobacz, co konkretnie wiadomo o nowym bukmacherze Fuksiarz.

 • Nazwa podmiotu: Bukmacherska Sp. z o.o.
 • Adres: ul. Wąchocka 1F03-934 Warszawa
 • KRS: 0000806643
 • Adres strony internetowej: www.fuksiarz.pl

Fuksiarz zakłady bukmacherskie

Fuksiarz oferta na zakłady bukmacherskie
Obstawianie meczy na stronie Fuksiarz.pl

To, że w zakładach bukmacherskich Fuksiarz kod promocyjny jest obecnie nieosiągalny już wiesz. Czas zatem przyjrzeć się, jak poza bonusami wygląda to, co także powinno przyciągać graczy, a więc zaprezentowana przez buka Fuksiarz oferta zakładów.

W dużej mierze mamy tutaj do czynienia z zakładami sportowymi. Nieźle wyglądają najpopularniejsze dyscypliny, jak piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie oraz siatkówka. Trochę gorzej sprawa ma się w przypadku mniej popularnych sportów. Brakuje zakładów na esport oraz sportów wirtualnych. Są za to gry karciane.

Zakłady na żywo

Cała oferta przedmeczowa dostępna jest również w zakładach na żywo. Możesz więc obstawiać mecze PKO BP Ekstraklasy, Ligi Mistrzów czy turnieje tenisa ziemnego podczas ich trwania.

Transmisje wideo

Nie ma za to niestety transmisji wideo. To, czy na stronie Fuksiarz transmisje wideo zostaną wkrótce dołożone pozostaje tajemnicą. Po cichu jednak spodziewamy się, że nastąpi to prędzej, niż później.

Fuksiarz aplikacja mobilna

Kolejną rzeczą, której brakuje jest aplikacja. Fuksiarz nie wypuścił jeszcze dedykowanej aplikacji dla użytkowników mobilnych. Czekają zatem gracze z Androidem, jak i iOS’em. Póki co trzeba zadowolić się stroną mobilną, która kolokwialnie mówiąc “robi robotę”. Jest dobrze dopracowana i co najważniejsze, niezwykle intuicyjna. No ale aplikacja, to aplikacja i nie będziemy na siłę forsowali tezy, że strona mobilna wyczerpuje temat.

Płatności w Fuksiarzu

Minimalna kwota wpłaty oraz wypłata to 1 zł (minimalna wypłata dla błyskawicznego przelewu to 10 zł). Fuksiarz nie nalicza prowizji ani opłat. Pamiętaj, że jeżeli chcesz otrzymać na stronie Fuksiarz bonus cashback 50%, musisz wpłacić minimum 20 zł.

Jak można zdeponować środki? Oto metody płatności, które wspiera Fuksiarz:

 • Przelewy24
 • Blik
 • tpay
 • dotpay

Już na pierwszy rzut oka widać, że brakuje kart VISA i Mastercard. Przydały się również chociaż jeden z portfeli wirtualnych, Skrill lub PayPal.

Obsługa Klienta

Z działem pomocy Fuksiarza można skontaktować się wyłącznie za pośrednictwem e-maila. Bukmacher nie uruchomił jeszcze wsparcia klienta za pośrednictwem czatu online. Nie znamy też szczegółów na temat dni i godzin pracy konsultantów.

Jakie są o buku Fuksiarz opinie?

Co na temat Fuksiarza sądzą gracze? Odnośnie nowego operatora, jakim jest Fuksiarz opinie są różne. Debiut, jak to zwykle debiut: jednych totalnie zawodzi, innych zadowala a są też tacy, co czekają na jeszcze. Z naszej strony możemy przyznać, że szczerze mówiąc jest średnio. Liczyliśmy na nieco więcej, ale mamy nadzieję, że to cisza przed burzą, podczas której Fuksiarz przemebluje swoją ofertę tak, by zniknęły opisane poniżej niedociągnięcia, a w ich miejsce zawitały kolejne plusy. Może doczekamy się także, że bukmacher Fuksiarz kod promocyjny przekaże w nasze ręce, a wraz z nim dodatkowe bonusy na start? Kto wie!

Plusy Fuksiarz

 • Ciekawa oferta zakładów sportowych.
 • Dopracowana strona mobilna.
 • Wszystkie cashbacki wracają na saldo gracza (bez wymogu obrotu).

Minusy Fuksiarz

 • Brak aplikacji bukmacherskiej na telefony komórkowe.
 • Brak obsługi klienta za pomocą czatu online.
 • Niedostępne zakłady na esport.
 • Brak transmisji wideo.
 • Tylko 50% bonusu cashback.

FAQ

Czy jest już kod promocyjny Fuksiarz?

W zakładach bukmacherskich Fuksiarz kod promocyjny nie istnieje. Czekamy kiedy się pojawi.

Jaki ma Fuksiarz bonus?

Bonus na start to cashback 50% do 500 zł.

Jak odebrać od bukmachera Fuksiarz bonus?

Zarejestruj się i wpłać min. 20 zł. Następnie postaw kupon kwalifikowany: min. 2 zdarzenia, kurs każdego z nich min. 1.20.

Czy Fuksiarz to legalny bukmacher?

Tak u bukmachera Fuksiarz rejestracja i gra jest legalna. Bukmacher działa w oparciu o licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów.

Gdzie znaleźć aplikację Fuksiarza?

Bukmacher jeszcze jej nie zaprezentował.

Jaki jest minimalny depozyt, minimalna wypłata?

W zakładach bukmacherskich Fuksiarz minimalna wpłata i wypłata to 1 zł.