GoBet kod promocyjny 2022

Go+Bet to bukmacher świeży i jeszcze nie do końca okiełznany.
Jeśli szukasz zakładów bukmacherskich godnych polecenia, wypróbuj BetFan!

Jak działa w Go Bet kod promocyjny?

Jak na razie, w zakładach bukmacherskich GoBet kod promocyjny się nie pojawił, a więc nie ma co dywagować, jak będzie działać. Spójrzmy jednak na to, co w tym momencie oferuje nowy bukmacher.

Bonus Go BetOpis promocji
Cashback do 1000 PLNZakład bez ryzyka (zwrot 100% stawki)
Gra bez podatku 24/7+14% do wygranych (min. kurs 1.14)

Trzeba uczciwie przyznać, że w zakładach bukmacherskich Go+Bet oferta powitalna jest bardzo skromna. Liczyliśmy na wejście smoka na polski rynek bukmacherski, a tymczasem wygląda to, jak nieśmiałe przemknięcie przez delikatnie uchylone drzwi. Przydałby się do GoBet kod promocyjny, oj przydałby się…

Promocje na wrzesień 2022

Rejestracja w Go+Bet: kod promocyjny

Spoglądając w formularz rejestracyjny na stronie nowego bukmachera, można odnieść wrażenie, że lada moment pojawi się do GoBet kod promocyjny. Stosowne pole jest już przygotowane, ale obecnie, nie ma czym go wypełnić. Czekamy zatem.

W międzyczasie warto jednak przyjrzeć się, jak przebiega w goplusbet rejestracja konta. Po przejściu na witrynę bukmachera możesz kliknąć w przycisk “zarejestruj się”, a po chwili zobaczysz nowe okienko z formularzem. W przypadku Go+Bet rejestracja wygląda podobnie, jak na większości stron bukmacherskich, czyli mówiąc wprost, niczym nie odbiega od wypracowanych w ostatnich latach standardów. W mgnieniu oka możesz założyć konto i rozpocząć grę.

gobet kod promocyjny

Cały proces zakładania konta złożony jest z trzech kroków. W pierwszym z nich zostaniesz zobligowany do podania swojego adresu e-mail, utworzenia loginu oraz ustalenia silnego hasła. Konieczne jest też wprowadzenie numeru telefonu, na który po kliknięciu przycisku “pobierz kod”, otrzymasz kod weryfikacyjny od Go+Bet. Kod promocyjny na razie zostawmy, bowiem tak, jak pisaliśmy, jest niedostępny.

Kliknij przycisk “dalej”, a Twoja w GoBet rejestracja będzie kontynuowana. Ujrzysz nowe okienko, a w nim będziesz musiał wypełnić pola takie, jak: imię i nazwisko, obywatelstwo oraz PESEL. Ostatnim krokiem jest wskazanie, skąd pochodzą środki na grę. Wśród opcji wyboru znajdziesz między innymi oszczędności czy umowę o pracę. Po co bukmacherowi taka wiedza? To wymóg, wynikający z zapisów ustawy hazardowej, który ma na celu zapobieganie praniu brudnych pieniędzy.

Zanim będziesz mógł zalogować się na nowe konto, zostaniesz jeszcze poproszony o akceptację regulaminu, potwierdzenie, że wszystkie wprowadzone dane są poprawne oraz o ustalenie limitów gry. Możesz zdefiniować własne dzienne, tygodniowe i miesięczne limity bądź skorzystać ze standardowych ustawień odpowiedzialnej gry. Sugerujemy też zaznaczyć zgodę na kontakty marketingowe, gdyż bukmacherzy często wykorzystują kanały e-mail czy sms do przekazywania dedykowanych bonusów. Po wszystkim wystarczy, że klikniesz “aktywuj”, a bukmacher automatycznie zaloguje Cię na nowo utworzone konto.

Czy jest w Go Bet konto tymczasowe?

Jak widzisz, w GoBet rejestracja nie wymaga załączania skanów dokumentu tożsamości. Oznacza to wprost, że jest możliwość zarejestrowania konta tymczasowego bez weryfikacji. Wiąże się jednak to z pewnymi ograniczeniami. Przede wszystkim, konto tymczasowe można posiadać wyłącznie przez 90 dni oraz/lub do limitu 5000 złotych, przeznaczonych na zakłady. Kolejnym ograniczeniem jest tymczasowa blokada możliwości wypłaty wygranych. No i chyba najpoważniejsza rzecz, to Go+Bet bonus powitalny. Darmowy zakład do 100 zł otrzymasz jedynie wtedy, kiedy zweryfikujesz swoją tożsamość. Kiedy? Tuż po rejestracji lub przed wysłaniem pierwszego kuponu.

GoBet bonus powitalny

Kochamy bukmacherów, którzy sypią bonusami, niczym śnieg w środku zimy. Chociaż zaraz, zaraz… nie zawsze zima oznacza opady śniegu, a ostatnimi czasy, brakuje go zaskakująco często. Podobnie jest w zakładach bukmacherskich. Jedni mają bonusów bez liku, a inni próbują przyciągnąć czymś innym. Na stronie GoBet bonus powitalny jest tylko jeden. Mało? Trochę tak. Z drugiej strony ktoś powie, że przecież to cashback, a jego warunki wyglądają całkiem ciekawie w porównaniu z konkurencją.

W tym miejscu chcielibyśmy napisać, no ale mamy do goplusbet kod promocyjny, który daje dodatkowe bonusy… no ale… nie mamy. Czekamy, a na ten moment musisz zadowolić się (albo też nie) standardowym zakładem bez ryzyka do 1000 złotych. Jak on wygląda?

goplusbet bonus na start

Jak otrzymać bonus Go+Bet – cashback do 1000 złotych?

Nikt nie chce przegrać swojego pierwszego zakładu podczas rozpoczęcia przygody z nowym bukmacherem. W goplusbet nie zrobi to różnicy, ponieważ jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot całej stawki nawet do 1000 zł! Podążaj za poniższymi krokami, a będziesz miał pewność, że Go Bet bonus zląduje tam, gdzie powinien, a więc na Twoim koncie gracza.

 1. Zarejestruj się i zaznacz zgody marketingowe.
 2. Zaloguj się na konto i zweryfikuj tożsamość.
 3. Dokonaj pierwszej wpłaty.
 4. Wyślij pierwszy kupon o stawce minimum 20 zł (max. kurs całkowity wynosi 10.00)
 5. Jeśli został on rozliczony, jako przegrany – otrzymujesz zwrot 100% stawki do 1000 zł na konto bonusowe.

Najbardziej szkoda, że bukmacher nie zdecydował się na bonus bez depozytu. Kwota mogłaby być nieco niższa, a i tak za darmoszkę wyglądałaby dużo przyjemniej, niż sam cashback. Liczymy, że prędko pojawi się do GoBet kod promocyjny, który być może rozwiąże tę kwestię.

Zwrot środków z zakładu bez ryzyka

Jeżeli jednak już w tym momencie zdecydowałeś się odebrać od Go+Bet bonus powitalny, to koniecznie rzuć okiem na to, jak należy wykorzystać otrzymany zwrot z zakładu bez ryzyka.

 • Na wykorzystanie cashbacku masz max. 7 dni.
 • Musisz nim 1 raz obrócić, a więc zagrać zakłady o łącznej wartości otrzymanego bonusu.
 • Możesz aktywować go wyłącznie na kuponie AKO, z minimum 3 zdarzeniami.
 • Kurs każdego zdarzenia powinien wynosić przynajmniej 1.30.
 • Obrót? Wygrana z darmowego zakładu nie podlega warunkom obrotu.

I właśnie ten ostatni punkt wydaje się być w tym wszystkim najbardziej przystępny.

Zakłady bez podatku

Owszem, niedostępny na GoBet kod promocyjny i zakład bez ryzyka mogą wywoływać mieszane uczucia. Z jednej strony brak dodatkowych korzyści, z drugiej fajny cashback. Bukmacher postanowił jednak przeprowadzić kontratak i pokazać, że nie warto oceniać go z góry. Zwłaszcza, kiedy spojrzymy na promocję “wszystko bez podatku”.

Promocja jest dostępna przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu! Wystarczy spełnić dwa proste warunki i gramy bez podatku. Na Twoim kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia, a każde powinno mieć kurs 1.20 lub wyższy. To bardzo proste, więc bez problemu poradzisz sobie, kiedy grasz zakłady AKO.

Urodzinowy freebet

Bukmacher Go Bet pamięta o swoich graczach i to nie tylko przy okazji imprez sportowych. Teraz będzie obecny nawet na Twojej imprezie urodzinowej! W dniu swojego święta możesz liczyć na prezent, jakim jest freebet o wartości 25 zł. Możesz go odebrać nawet do 7 dni po swoich urodzinach, jeżeli udało Ci się już zrobić pierwszy depozyt o wartości min. 10 zł i zagrać dowolny kupon. Uzyskany bonus możesz wykorzystać w ciągu 7 dni na zakład z oferty Sport, Live lub Esport. Warunkiem jest to, żeby miał on kurs min. 2.00.

Przyjdź z kolegami

Zaproś kolegę do gry w Go Bet i obaj odbierzcie dodatkowe bonusy! Z promocji mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy posiadają konto stałe u bukmachera, na które wpłacili już co najmniej 200 zł i udało im się obrócić tą kwotą. Warto przyjrzeć się tej ofercie, bo do zgarnięcia zarówno Ty, jak i Twój kumpel macie po freebecie w wysokości 50 zł. Jak go zdobyć?

 1. Zweryfikuj swoje konto i wpłać na nie co najmniej 200 zł.
 2. Obróć co najmniej raz powyższą kwotą.
 3. Wejdź na swój profil gracza i wybierz zakładkę ‘bonusy’, a następnie ‘dostępne bonusy’.
 4. Wygeneruj specjalny link, z którego zarejestruje się Twój znajomy.
 5. Jeśli już to zrobi, musi w ciągu 30 dni zweryfikować swoje konto, wpłacić min. 200 zł i raz obrócić tą kwotą.
 6. Zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymujecie freebet w wysokości 50 zł.

Nie zatrzymuj się! Każdy kolejny kolega, którego przyprowadzisz do Go+Bet oznacza dodatkowe 100 zł freebetu. W tym przypadku dobrze jest mieć wielu znajomych, co?

przyjdź z kolegami go+bet

Długość ma znaczenie!

Nie od dziś wiadomo, że długość ma znaczenie i bukmacher Go+Bet się z tym nie kryje. Gracze, którzy mogą pochwalić się większym rozmiarem, mają dostęp do pewnych przywilejów. Chodzi oczywiście o rozmiar kuponów… i im więcej zdarzeń gracz na nim umieści, tym większy bonus od wygranej może otrzymać. Wystarczy, że każde z nich będzie oznaczone kursem min. 1.20 i już wlicza się do promocji. O ile więcej możesz wygrać przy konkretnej liczbie zdarzeń na kuponie pokazuje poniższa tabela.

Liczba zdarzeń na kuponieDodatkowy bonus od wygranej
416%
518%
620%
722%
825%
927%
1030%
1135%
1240%
1345%
1450%
1555%
1660%
1765%
1870%
1975%
2080%
2185%
2290%
2395%
24100%

Edytuj kupon

Ciekawie wygląda też na goplusbet oferta pod nazwą “edytuj kupon”. I choć nie jest to stricte promocja bukmacherska, to warto rzucić okiem. Dzięki temu narzędziu, możesz dokonać zmian na wysłanym już kuponie. Jedyny warunek jest taki, żeby był on wciąż w grze, czyli nie miał przegranego zdarzenia oraz nie został całkowicie rozliczony. Jakich zmian możesz dokonać? To aż pięć możliwości edycji, zaczynając od dodawania selekcji, zamiany selekcji, usunięcia selekcji, przez zmianę typu zakładu, a kończąc na zwiększeniu stawki. Nieźle!

Go Bet oferta zakładów

go bet oferta zakładów

Skoro rozstrzygnęliśmy już, jak wygląda w Go+Bet oferta powitalna i wiesz też już, że w przypadku Go Bet kod promocyjny gdzieś się zapodział, to znaczy, w ogóle nie został jeszcze zaprezentowany, to pora przyjrzeć się kolejnej rzeczy. Mowa o ofercie zakładów bukmacherskich.

Zakłady sportowe

Każdy operator wie, że zakłady sportowe są papierkiem lakmusowym, dzięki któremu gracze potrafią rozróżnić solidnego od kiepskiego bukmachera. W GoBet zakłady bukmacherskie na sport wyglądają bardzo dobrze. Kilkadziesiąt dyscyplin, kilkaset rozgrywek i kilkaset rynków dla najważniejszych wydarzeń są tym, co przykuwa wzrok. Podobać mogą się też kursy, a sporadczynie zaczęły pojawiać się już pierwsze transmisje online. Jest dobrze, ale czekamy na więcej!

eSport

Go Bet ruszył z kopyta i udostępnił także zakłady na esport. W ofercie znalazły się takie gry, jak CS: GO, Dota 2, King of Glory, LoL, Rainbow Six, Starcraft 2 oraz Valorant. Podobnie, jak w zakładach sportowych, można betować przedmeczowo lub na żywo.

Sporty wirtualne

Jest też kilka sportów wirtualnych, a mianowicie rzuty karne, piłka nożna, kolarstwo torowe, wyścigi konne oraz wyścigi chartów. Cała wizualizacja i system rozgrywki do złudzenia może przypominać inne strony hazardowe, bowiem Go+Bet zakłady bukmacherskie korzystają w tym zakresie z gotowych rozwiązań.

Karty

Ostatnim punktem oferty są gry karciane. Usługę dostarcza znane studio TVBET i dostępne są jak na razie trzy gry: blackjack, indyjski poker i poker.

Cashout+

gobet cashout

W Go+Bet nie musisz czekać na końcowe rozstrzygnięcia meczów. Cashout+ jest dostępny zarówno przed rozpoczęciem obstawionego przez Ciebie spotkania, jak i w jego trakcie. Dzięki tej opcji możesz zamknąć swój zakład przed czasem i wypłacić pewne pieniądze. Jak to działa? W Goplusbet na 3 sposoby:

 1. Częściowy cashout – możesz wypłacić część kwoty
 2. Automatyczny cashout – po osiągnięciu wybranego przez Ciebie limitu, cashout dokonywany jest z automatu
 3. Częściowy auto cashout  – połączenie obydwu powyższych opcji
 • cashout może być użyty zarówno przy zakładach SINGLE i AKO, na żywo i przedmeczowych
 • przede wszystkim żadne ze spotkań na kuponie nie może być rozliczone jako przegrane
 • jeśli przy jednym ze zdarzeń widnieje ikona z dolarem, to znaczy że cashout jest dostępny
 • zakłady systemowe lub te zawarte ze środków bonusowych nie są objęte cashoutem

GoBet aplikacja mobilna

Rzadko który bukmacher debiutował z aplikacją mobilną na sztandarach. Zwłaszcza, kiedy weźmiemy pod uwagę operatorów, zaczynających od zera. Go+Bet już teraz ma jednak swoją wersję aplikacji, co warto podkreślić jako zaletę nowego bukmachera. GoBet wie, że kluczem do sukcesu jest też odpowiednie zagospodarowanie rynku mobilnego, a GoBet aplikacja jest ku temu niezbędna. Nie wiadomo jednak, kiedy i czy w ogóle pojawi się wersja na iOS’a, czy jednak Go Bet podąży wytartymi już ścieżkami i pozostanie przy apce na Androida.

go bet aplikacja

Jak robić płatności w GoBet

Nie musisz czekać, żeby poznać dostępne w Go+Bet metody płatności.

Wpłaty Go+Bet

Minimalny depozyt w goplusbet wynosi 2 zł, a maksymalnie jednorazowo możesz wpłacić nawet 100 000 złotych. Z jakich metod można skorzystać? Spójrz na poniższą tabelę.

Metoda płatności Go+BetWpłata minimalna
Przelewy242 zł
BLIK2 zł

Jak widać nie jest ich za wiele. Brakuje przede wszystkim kart płatniczych, ale też e-portfeli.

Wypłaty Go Bet

W zakładach bukmacherskich GoBet wszytkie wypłaty wygranych realizowane są przelewami na indywidualne rachunki bankowe graczy. Minimalna kwota wypłaty wynosi 20 zł, a dzienny limit wypłat to 50 000 zł dla każdego konta.

GoBet opinie

Pora zebrać się na podsumowanie. Wiesz, jak wygląda na GoBet bonus powitalny. Wiesz także, że w GoBet kod promocyjny to melodia przyszłości. Poznałeś inne ważne informacje, które pomogą Ci zadecydować, czy warto zarejestrować się u tego bukmachera. Zbierzmy to jednak w jedną całość.

W naszym odczuciu goplusbet ma spory potencjał, ale póki co, szczerze musimy przyznać, że znamy kilku lepszych bukmacherów, a jednym z nich jest BetFan. Wstrzymaj się zatem, bo być może w przyszłości w Go Bet rejestracja będzie się opłacać bardziej. Go+Bet kod promocyjny i nowe bonusy? Nie jest to wykluczone.

Plusy Go+Bet

 • Zakłady bez podatku na wszystko
 • Niezła oferta zakładów
 • Dobra obsługa klienta
 • Aplikacja mobilna na Android

Minusy Go+Bet

 • Przeciętny bonus powitalny
 • Płatności tylko przelewami i BLIK-iem

FAQ – co warto wiedzieć o Go Bet?

Czy jest już dostępny kod promocyjny GoBet?

Niestety, ale w GoBet kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny.

Jaki jest w GoBet bonus na start?

Cashback o wartości 1000 zł

Czy w GoBet rejestracja bez dowodu jest możliwa?

Jak najbardziej, możesz założyć konto tymczasowe, które nie wymaga weryfikacji tożsamości. Zapoznaj się jednak w naszym tekście z wszystkimi ograczeniami, wynikającymi z tego tytułu.