GoBet kod promocyjny 2022

GoBet to bukmacher świeży i jeszcze nie do końca okiełznany.
Jeśli szukasz zakładów bukmacherskich godnych polecenia, wypróbuj BetFan!

Jak działa w GoBet kod promocyjny?

Jak na razie, w zakładach bukmacherskich GoBet kod promocyjny się nie pojawił, a więc nie ma co dywagować, jak będzie działać. Spójrzmy jednak na to, co w tym momencie oferuje nowy bukmacher.

Bonus GoBetOpis promocji
Darmowy zakład do 100 złKod niewymagany!
Zakłady bez podatku na wszystko+14% do wygranych (min. kurs 1.14)

Trzeba uczciwie przyznać, że w zakładach bukmacherskich GoBet oferta powitalna jest bardzo skromna. Liczyliśmy na wejście smoka na polski rynek bukmacherski, a tymczasem wygląda to, jak nieśmiałe przemknięcie przez delikatnie uchylone drzwi. Przydałby się do GoBet kod promocyjny, oj przydałby się…

Promocje na maj 2022

Rejestracja w GoBet: kod promocyjny

Spoglądając w formularz rejestracyjny na stronie nowego bukmachera, można odnieść wrażenie, że lada moment pojawi się do GoBet kod promocyjny. Stosowne pole jest już przygotowane, ale obecnie, nie ma czym go wypełnić. Czekamy zatem.

W międzyczasie warto jednak przyjrzeć się, jak przebiega w GoBet rejestracja konta. Po przejściu na witrynę bukmachera możesz kliknąć w przycisk “zarejestruj się”, a po chwili zobaczysz nowe okienko z formularzem. W przypadku GoBet rejestracja wygląda podobnie, jak na większości stron bukmacherskich, czyli mówiąc wprost, niczym nie odbiega od wypracowanych w ostatnich latach standardów. W mgnieniu oka możesz założyć konto i rozpocząć grę.

gobet kod promocyjny

Cały proces zakładania konta złożony jest z trzech kroków. W pierwszym z nich zostaniesz zobligowany do podania swojego adresu e-mail, utworzenia loginu oraz ustalenia silnego hasła. Konieczne jest też wprowadzenie numeru telefonu, na który po kliknięciu przycisku “pobierz kod”, otrzymasz kod weryfikacyjny od GoBet. Kod promocyjny na razie zostawmy, bowiem tak, jak pisaliśmy, jest niedostępny.

Kliknij przycisk “dalej”, a Twoja w GoBet rejestracja będzie kontynuowana. Ujrzysz nowe okienko, a w nim będziesz musiał wypełnić pola takie, jak: imię i nazwisko, obywatelstwo oraz PESEL. Ostatnim krokiem jest wskazanie, skąd pochodzą środki na grę. Wśród opcji wyboru znajdziesz między innymi oszczędności czy umowę o pracę. Po co bukmacherowi taka wiedza? To wymóg, wynikający z zapisów ustawy hazardowej, który ma na celu zapobieganie praniu brudnych pieniędzy.

Zanim będziesz mógł zalogować się na nowe konto, zostaniesz jeszcze poproszony o akceptację regulaminu, potwierdzenie, że wszystkie wprowadzone dane są poprawne oraz o ustalenie limitów gry. Możesz zdefiniować własne dzienne, tygodniowe i miesięczne limity bądź skorzystać ze standardowych ustawień odpowiedzialnej gry. Sugerujemy też zaznaczyć zgodę na kontakty marketingowe, gdyż bukmacherzy często wykorzystują kanały e-mail czy sms do przekazywania dedykowanych bonusów. Po wszystkim wystarczy, że klikniesz “aktywuj”, a bukmacher automatycznie zaloguje Cię na nowo utworzone konto.

Czy jest w GoBet konto tymczasowe?

Jak widzisz, w GoBet rejestracja nie wymaga załączania skanów dokumentu tożsamości. Oznacza to wprost, że jest możliwość zarejestrowania konta tymczasowego bez weryfikacji. Wiąże się jednak to z pewnymi ograniczeniami. Przede wszystkim, konto tymczasowe można posiadać wyłącznie przez 90 dni oraz/lub do limitu 5000 złotych, przeznaczonych na zakłady. Kolejnym ograniczeniem jest tymczasowa blokada możliwości wypłaty wygranych. No i chyba najpoważniejsza rzecz, to GoBet bonus powitalny. Darmowy zakład do 100 zł otrzymasz jedynie wtedy, kiedy zweryfikujesz swoją tożsamość. Kiedy? Tuż po rejestracji lub przed wysłaniem pierwszego kuponu.

GoBet bonus powitalny

Kochamy bukmacherów, którzy sypią bonusami, niczym śnieg w środku zimy. Chociaż zaraz, zaraz… nie zawsze zima oznacza opady śniegu, a ostatnimi czasy, brakuje go zaskakująco często. Podobnie jest w zakładach bukmacherskich. Jedni mają bonusów bez liku, a inni próbują przyciągnąć czymś innym. Na stronie GoBet bonus powitalny jest tylko jeden. Mało? Trochę tak. Z drugiej strony ktoś powie, że przecież to freebet. No tak, ale przyglądając się jego warunkom, też nie można być do końca zadowolonym…

W tym miejscu chcielibyśmy napisać, no ale mamy do GoBet kod promocyjny, który daje dodatkowe bonusy… no ale… nie mamy. Czekamy, a na ten moment musisz zadowolić się (albo też nie) standardowym freebetem do 100 złotych.

gobet bonus

Jak otrzymać bonus GoBet – freebet do 100 złotych?

Podążaj za poniższymi krokami, a będziesz miał pewność, że GoBet bonus zląduje tam, gdzie powinien, a więc na Twoim koncie gracza.

 • Zarejestruj się.
 • Zaloguj się na konto i zweryfikuj tożsamość.
 • Dokonaj pierwszej wpłaty.
 • Wyślij pierwszy kupon o stawce minimum 20 zł, posiadający kurs całkowity co najmniej 1.80.
 • Otrzymasz freebet, wynoszący 50% stawki (max. 100 zł).

Jak widzisz, żeby wycisnąć z bukmachera maksimum, należy posłać pierwszy kupon za 200 zł. Wówczas na Twoim koncie pojawi się darmowy zakład o wartości 100 złotych. Najbardziej szkoda, że bukmacher nie zdecydował się na bonus bez depozytu. Kwota mogłaby być nieco niższa, a i tak za darmoszkę wyglądałaby dużo przyjemniej, niż 50% freebet za pierwszy kupon. Liczymy, że prędko pojawi się do GoBet kod promocyjny, który być może rozwiąże tę kwestię.

Warunki darmowego zakładu

Jeżeli jednak już w tym momencie zdecydowałeś się odebrać od GoBet bonus powitalny, to koniecznie rzuć okiem na kolejne warunki, a mianowicie na to, jak zagrać za darmowy zakład.

 • Na wykorzystanie freebetu masz max. 7 dni.
 • Możesz aktywować go wyłącznie na kuponie ako, z minimum 3 selekcjami.
 • Kurs każdego zdarzenia powinien wynosić przynajmniej 1.30.
 • Obrót? Wygrana z darmowego zakładu nie podlega warunkom obrotu.

I właśnie ten ostatni punkt wydaje się być w tym wszystkim najbardziej przystępny.

Zakłady bez podatku

Owszem, niedostępny na GoBet kod promocyjny i darmowy zakład z wymogiem depozytu oraz wysłaniem kwalifikowanego kuponu trochę nas przybił. Bukmacher postanowił jednak przeprowadzić kontratak i pokazać, że nie warto oceniać go z góry. Zwłaszcza, kiedy spojrzymy na promocję “wszystko bez podatku”.

GoBet mówi wprost, żebyś raz na zawsze zapomniał o skomplikowanych zasadach zakładów bez podatku. Happy Hours? Minimalna liczba zdarzeń na kuponie? Minimalna stawka? Absolutnie nie. GoBet zakłady bukmacherskie proponują obstawianie bez podatku na wszystko, także esport, karty czy sporty wirtualne! Jedyny warunek to minimalny kurs zdarzenia 1.14, ale to przecież bułka z masłem, bo nawet większość pewniaczków ma wyższe kursy!

Stawiaj więc po kursie 1.14 lub wyższym bez podatku w GoBet zakłady bukmacherskie, dzięki czemu wygrasz o 14% więcej!

Edytuj kupon

Ciekawie wygląda też na GoBet oferta pod nazwą “edytuj kupon”. I choć nie jest to stricte promocja bukmacherska, to warto rzucić okiem. Dzięki temu narzędziu, możesz dokonać zmian na wysłanym już kuponie. Jedyny warunek jest taki, żeby był on wciąż w grze, czyli nie miał przegranego zdarzenia oraz nie został całkowicie rozliczony. Jakich zmian możesz dokonać? To aż pięć możliwości edycji, zaczynając od dodawania selekcji, zamiany selekcji, usunięcia selekcji, przez zmianę typu zakładu, a kończąc na zwiększeniu stawki. Nieźle!

GoBet oferta zakładów

gobet oferta

Skoro rozstrzygnęliśmy już, jak wygląda w GoBet oferta powitalna i wiesz też już, że w przypadku GoBet kod promocyjny gdzieś się zapodział, to znaczy, w ogóle nie został jeszcze zaprezentowany, to pora przyjrzeć się kolejnej rzeczy. Mowa o ofercie zakładów bukmacherskich.

Zakłady sportowe

Każdy operator wie, że zakłady sportowe są papierkiem lakmusowym, dzięki któremu gracze potrafią rozróżnić solidnego od kiepskiego bukmachera. W GoBet zakłady bukmacherskie na sport wyglądają bardzo dobrze. Kilkadziesiąt dyscyplin, kilkaset rozgrywek i kilkaset rynków dla najważniejszych wydarzeń są tym, co przykuwa wzrok. Podobać mogą się też kursy, a sporadczynie zaczęły pojawiać się już pierwsze transmisje online. Jest dobrze, ale czekamy na więcej!

eSport

GoBet ruszył z kopyta i udostępnił także zakłady na esport. W ofercie znalazły się takie gry, jak CS: GO, Dota 2, King of Glory, LoL, Rainbow Six, Starcraft 2 oraz Valorant. Podobnie, jak w zakładach sportowych, można betować przedmeczowo lub na żywo.

Sporty wirtualne

Jest też kilka sportów wirtualnych, a mianowicie rzuty karne, piłka nożna, kolarstwo torowe, wyścigi konne oraz wyścigi chartów. Cała wizualizacja i system rozgrywki do złudzenia może przypominać inne strony hazardowe, bowiem GoBet zakłady bukmacherskie korzystają w tym zakresie z gotowych rozwiązań.

Karty

Ostatnim punktem oferty są gry karciane. Usługę dostarcza znane studio TVBET i dostępne są jak na razie trzy gry: blackjack, indyjski poker i poker.

GoBet aplikacja mobilna

Rzadko który bukmacher debiutował z aplikacją mobilną na sztandarach. Zwłaszcza, kiedy weźmiemy pod uwagę operatorów, zaczynających od zera. Tak samo jest w przypadku GoBet. Aplikacja jeszcze nie powstała, ale liczymy na to, że w najbliższym czasie się jej doczekamy. Bukmacher wie, że kluczem do sukcesu jest też odpowiednie zagospodarowanie rynku mobilnego, a GoBet aplikacja jest ku temu niezbędna. Nie wiadomo jednak, czy od razu pojawi się wersja i na Andorida i na iOS’a, czy jednak GoBet podąży wytartymi już ścieżkami i na początku zaprezentuje apkę na Androida, a dopiero później rozpocznie pracę nad platformą dla systemu rodziny Apple. Pozostaje czekać.

Jak robić płatności w GoBet

Nie musisz za to czekać, żeby poznać dostępne w GoBet metody płatności.

Wpłaty GoBet

Minimalny depozyt w GoBet wynosi 2 zł, a maksymalnie jednorazowo możesz wpłacić nawet 100 000 złotych. Z jakich metod można skorzystać? Spójrz na poniższą tabelę.

Metoda płatności GoBetWpłata minimalna
Przelewy242 zł
BLIK2 zł

Jak widać nie jest ich za wiele. Brakuje przede wszystkim kart płatniczych, ale też e-portfeli.

Wypłaty GoBet

W zakładach bukmacherskich GoBet wszytkie wypłaty wygranych realizowane są przelewami na indywidualne rachunki bankowe graczy. Minimalna kwota wypłaty wynosi 20 zł, a dzienny limit wypłat to 50 000 zł dla każdego konta.

GoBet opinie

Pora zebrać się na podsumowanie. Wiesz, jak wygląda na GoBet bonus powitalny. Wiesz także, że w GoBet kod promocyjny to melodia przyszłości. Poznałeś inne ważne informacje, które pomogą Ci zadecydować, czy warto zarejestrować się u tego bukmachera. Zbierzmy to jednak w jedną całość.

W naszym odczuciu GoBet ma spory potencjał, ale póki co, szczerze musimy przyznać, że znamy kilku lepszych bukmacherów, a jednym z nich jest BetFan. Wstrzymaj się zatem, bo być może w przyszłości w GoBet rejestracja będzie się opłacać bardziej. GoBet kod promocyjny i nowe bonusy? Nie jest to wykluczone.

Plusy GoBet

 • Zakłady bez podatku na wszystko
 • Niezła oferta zakładów
 • Dobra obsługa klienta

Minusy GoBet

 • Przeciętny bonus powitalny
 • Niedostępna GoBet aplikacja mobilna
 • Płatności tylko przelewami i BLIK-iem

FAQ – co warto wiedzieć o GoBet?

Czy jest już dostępny kod promocyjny GoBet?

Niestety, ale w GoBet kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny.

Jaki jest w GoBet bonus na start?

Freebet o wartości 100 złotych.

Czy w GoBet rejestracja bez dowodu jest możliwa?

Jak najbardziej, możesz założyć konto tymczasowe, które nie wymaga weryfikacji tożsamości. Zapoznaj się jednak w naszym tekście z wszystkimi ograczeniami, wynikającymi z tego tytułu.