Jak obrócić bonus u bukmachera?

Jak obrócić bonus u bukmachera? Jeśli zamierzasz obstawiać zakłady online, to musisz to wiedzieć. Na szczęście trafiłeś w dobre miejsce! Zobacz, na czym polegają bonusy bukmacherskie, co to jest obrót bonusem i – co najważniejsze – jak tego dokonać.

Jak obrócić bonus u bukmachera?

Pewnie zdążyłeś zauważyć, że na większości portali z zakładami są obecne bonusy bukmacherskie. Przy ich pomocy poszczególne firmy starają się zachęcić do siebie nowych klientów. To po prostu nagroda za wybranie danego buka i założenie u niego konta. Z kolorowych banerów kuszą więc coraz większe liczby: ja dam pińć złotych! Ja dam pisiont! Ja pinć tysiency! I tak się kręci karuzela, ale przecież nikt nie da Ci do kieszeni pliku banknotów za samo wstukanie danych na portalu bukmacherskim. Ale zachęcić jakoś trzeba. Ale nie można po prostu dać kasy. Ale jakoś trzeba ją dać. Werble – tutaj wchodzi obrót bonusem!

Co to jest obrót bonusu?

Żeby odpowiedzieć na pytanie, jak obrócić bonus u bukmachera, trzeba najpierw wyjaśnić, co to w ogóle jest obrót bonusem. To nam nie zajmie długo. Chodzi po prostu o wymóg obstawienia kwoty bonusu określoną liczbę razy, na określonych warunkach. Podamy Ci kilka przykładów, dzięki którym na pewno szybko załapiesz, na czym polega cała zabawa i jak obrócić bonus u bukmachera – niezależnie od tego, ile jest wypisanych warunków!

Przykładowy bonusJak wypłacić cały bonus bukmacherski
100% do 1000 zł, obrót depozytem + bonusem 3x po kursie minimalnym 2.00
 • wpłać 1000 zł i otrzymaj 1000 zł bonusu,
 • postaw zakłady za łączną kwotę (1000 + 1000) x 3, czyli 6000 zł,
 • obstaw kupony o kursie łącznym co najmniej 2.00.
200% do 500 zł, obrót bonusem 4x po kursie minimalnym 1.90, zakład AKO, kurs pojedynczego wydarzenia min. 1.30
 • wpłać 250 zł i otrzymaj 500 zł bonusu,
 • obstaw zakłady za łączną kwotę 500 x 4 = 2000 zł,
 • obstaw zakłady AKO, czyli składające się z co najmniej 2 selekcji,
 • obstaw tak, by każda selekcja miała kurs co najmniej 1.30, a cały kupon minimum 1.90.
50% do 2000 zł, obrót całą kwotą depozytu naraz x1 po kursie minimalnym 4.00, zakład czterokrotny, kurs pojedynczego wydarzenia min. 1.50
 • wpłać 4000 zł i otrzymaj 2000 zł bonusu,
 • postaw za całą kwotę bonusu, 2000 zł, zakład z czterema wydarzeniami,
 • upewnij się, że każde wydarzenie ma kurs minimalny 1.50, a cały kupon co najmniej 4.00.

Dlaczego bukmacher wymaga obrotu bonusem?

Cóż, to dosyć proste, zasugerowaliśmy Ci odpowiedź w tym artykule już wcześniej. Bukmacher chce Cię zachęcić do rejestracji szansą na dodatkowy zarobek, ale nie ma też środków na to, aby każdemu nowemu klientowi napchać kieszenie pewną kasą. I jeszcze jedno: obrót bonusem chroni też bukmachera przed staniem się maszynką do prania brudnych pieniędzy.

Twój bonus bukmacherski to szansa na zastrzyk gotówki, w niektórych przypadkach mowa o naprawdę dużych kwotach – ale najpierw musisz wykazać się umiejętnością mądrego obstawiania i nie stracić “wirtualnej” bonusowej kasy. Jeżeli zrobisz to na tyle dobrze, żeby spełnić warunek obrotu, Twój bonus zamieni się w prawdziwą kasę, taką, którą możesz wypłacić do banku, a potem wydać na co tylko chcesz!

Takie rozwiązanie wydaje nam się całkiem uczciwe. Buk nie bawi się w loterię albo innego rodzaju zachęty oparte na ślepym losie. Jeśli wśród warunków promocji jest obrót bonusu, to oznacza, że o sukcesie lub porażce zadecydują Twoje własne typerskie umiejętności, a nie czyjś kaprys. Kolejny plus jest taki, że w przypadku bonusu powitalnego regulamin jest taki sam dla wszystkich graczy. Każdy startuje od zera i ma szansę się wykazać, żeby zdobyć od bukmachera nagrodę!

Które bonusy bukmacherskie wymagają obrotu?

Czy istnieje bonus bukmacherski, co do którego nie jest wymagany żaden obrót? Hmm… Różnie bywa, ale o takie oferty jest raczej trudno. Promocja, w ramach której nie obowiązywałby obrót bonusem, to byłoby po prostu rozdawanie pieniędzy. To nie brzmi jak dobry model biznesowy…

Jeśli chcesz wycisnąć z bukmachera jak najwięcej, możesz szukać czegoś zwanego “bonus bez depozytu”. Chodzi tu o promocję, w ramach której możesz podjąć próbę spełnienia warunku obrotowego nawet bez wpłacania własnych pieniędzy! Wtedy zdecydowanie obstawia się z mniejszą obawą o utratę środków. Tego typu bonusy bukmacherskie są cenione w szczególności dlatego, że pozwalają wypróbować dany serwis bez żadnego ryzyka. A może, przy odrobinie szczęścia, także wypłacić kasę zupełnie za darmo!

 1. STS

  Get the latest STS offers
  Aż 4 bonusy powitalne z kodem promocyjnym
  18+ | Obowiązuje regulamin
 2. Betclic

  Get the latest Betclic offers
  18+ | Obowiązuje regulamin
 3. PZBuk

  Get the latest PZBuk offers
  2 bonusy powitalne z kodem bonusowym
  18+ | Obowiązuje regulamin
 4. Fortuna

  Get the latest Fortuna offers
  Aż 3 bonusy powitalne z kodem promocyjnym
  18+ | Obowiązuje regulamin
 5. LV BET

  Get the latest LV BET offers
  Odbierz 3 bonusy za jedną rejestrację!
  18+ | Obowiązuje regulamin
 6. Totolotek

  Get the latest Totolotek offers
  Odbierz nawet 2 bonusy!
  18+ | Obowiązuje regulamin
 7. eToto

  Get the latest eToto offers
  Bonus 200%
  18+ | Obowiązuje regulamin
 8. forBET

  Get the latest forBET offers
  Aż 2000 zł w bonusie powitalnym
  18+ | Obowiązuje regulamin
 9. Milenium

  Get the latest Milenium offers
  Powiększony bonus do 1790 zł!
  18+ | Obowiązuje regulamin
 10. eWinner

  Get the latest eWinner offers
  Do 1150 zł za trzy wpłaty
  18+ | Obowiązuje regulamin
 11. NobleBet

  Get the latest NobleBet offers
  18+ | Obowiązuje regulamin
 12. TOTALbet

  Get the latest TOTALbet offers
  Freebet dla każdego
  18+ | Obowiązuje regulamin
 13. BetFan

  Get the latest BetFan offers
  Pakiet do 3000 zł
  18+ | Obowiązuje regulamin
 14. Superbet

  Get the latest Superbet offers
  Bukmacher nie działa jeszcze online
 15. OKbet

  Get the latest OKbet offers
  Bukmacher jeszcze nie działa
 16. Traf

  Get the latest Traf offers
  18+ | Obowiązuje regulamin
 17. Typiko

  Get the latest Typiko offers
  Bukmacher jeszcze nie działa
 18. BestBet

  Get the latest BestBet offers
  Bukmacher jeszcze nie działa
 19. Mr Bet

  Get the latest Mr Bet offers
  Bukmacher jeszcze nie działa

Jak obrócić bonus u bukmachera i na co zwracać uwagę?

Żeby obrócić bonus bukmacherski, trzeba po prostu mądrze obstawiać – w praktyce ten proces nie różni się od pomnażania własnych środków. Problem jest jednak taki, że ze względu na zasady bonusu, będziesz pewnie zmuszony do komponowania kuponów o określonym poziomie ryzyka, takich z dosyć wysokim kursem. Jeśli chcesz więc zacząć swoją przygodę z obrotami od sukcesu, dobrze byłoby wybrać ofertę, która ma przyjazne warunki bonusu. Pod spodem opisujemy, na co zwrócić uwagę, żeby ocenić stopień trudności obrotu. Przeczytaj, jak obrócić bonus u bukmachera!

Kurs obrotu

Im wyższy wymagany kurs obrotu, tym będzie trudniej. Drobne różnice też mają znaczenie! Może Ci się wydawać, że 1.90 i 2.00 to prawie to samo. No i jest to prawie to samo w kwestii pojemności butelki z Coca Colą, ale jak chodzi o kursy, każda dawka dodatkowego ryzyka składa się na przestrzeni wielu kuponów w zmniejszenie szansy na udany obrót bonusu.

Liczba obróceń

Im więcej wymaganych obrotów, tym gorzej, tyle jest oczywiste. Ale zwróć uwagę, czy obrotowi podlega tylko bonus, czy także depozyt! Możesz nie zauważyć takiego szczegółu, a różnica potrafi być ogromna, nawet podwoić wymaganą kwotę.

Rodzaje zakładów

Zakłady pojedyncze to Twój przyjaciel! Jeśli jakiś obrót wymaga zakładów AKO, to możesz z góry uznać go za trudniejszy niż taki zezwalający na dowolny typ zakładów. Już nie wspominając o przypadkach, kiedy są wymagane trzy albo cztery zdarzenia na kuponie.

Zdarza się, że bukmacher wyklucza niektóre rodzaje wydarzeń. Najczęściej los ten dotyka zakładów na sporty wirtualne. Bywa także, że w którymś serwisie trzeba obstawiać na wydarzenia z co najmniej trzema możliwymi rezultatami. Jeśli spotkasz się z taką zasadą, w praktyce oznacza to, że wykluczone są sporty, w których nie może paść remis, na przykład tenis – chyba że postawisz na taki rynek jak chociażby dokładny wynik.

Co trzeba obrócić?

Koniecznie sprawdź, na jakiej puli pieniędzy musisz wykonywać obrót. Już tłumaczymy, o co chodzi. U większości bukmacherów będziesz mieć dwa osobne salda: depozytowe i bonusowe. Najlepsza sytuacja dla Ciebie to taka, w której bonus leży na saldzie bonusowym i spokojnie sobie nim obracasz, podczas gdy prawdziwe pieniądze bezpiecznie leżą na osobnym saldzie. Niektórzy bukmacherzy wymagają jednak obracania własnym depozytem albo mają taką zasadę, że kasa automatycznie schodzi najpierw z prawdziwego salda, a dopiero po utracie wszystkich środków z bonusowego. Sprawdź te zasady u swojego buka i bądź świadom, którą kasę ryzykujesz przy stawianiu kuponu.

Ile razy trzeba obrócić bonus STS?

Na pewno lepiej przyswoisz sobie wiedzę, jeśli przerobimy praktycznie jakiś obrót bonusem! Na stół jako pierwszy wjeżdża bonus bukmacherski od STS, czyli najpopularniejszego wśród polskich graczy bukmachera. Tylko nie myśl, że cała konkurencja ma takie przyjazne warunki bonusu jak ten buk… bo się przeliczysz! Oto bonusy bukmacherskie od STS:

Bonus STSJak obrócić bonus bukmacherski?
Darmowy zakład 30 zł30 zł obróć x3 w ciągu 120 dni.
Wliczane: kupony o kursie min. 1.91.
Wykluczone: Hit Dnia i MAXIKOMBI.
Cashback 30 złKwota zwrotu x1 na dowolnych kuponach
100% do 1200 złKwota bonusu x3 w ciągu 120 dni.
Wliczane: kupony o kursie min. 1.91.
Wykluczone: Hit Dnia i MAXIKOMBI.

Jak widzisz na STS obrót bonusem jest naprawdę łatwy, a do tego nieskomplikowany. Warunki dla każdej promocji można wyjaśnić dosłownie w kilku zdaniach! Pamiętaj, że w artykule opisujemy wysokość bonusów, które dostaniesz po wpisaniu naszego kodu promocyjnego.

Czy trzeba obracać zwrot z Betclic?

Na Betclic bonus bukmacherski na powitanie to ubezpieczenie pierwszego zakładu na niebagatelną kwotę. Z naszym kodem promocyjnym jest to aż 550 zł stawki netto! Zasady bonusu są dosyć proste. Wystarczy, że obstawisz swój pierwszy kupon na dowolne wydarzenie. Do Ciebie należy decyzja, czy ryzykować, czy postawić na faworyta. Jeśli wygrasz, to super, a jeśli przegrasz – wtedy również nie jest źle.

Betclic zwróci Ci całą stawkę zakładu oprócz podatku do maksymalnej kwoty 550 zł. Otrzymasz ją w formie bonusu. By ponownie móc wypłacić tę kasę, będziesz musiał obrócić nią sześciokrotnie po kursie co najmniej 2.00. 

Czy da się wyrobić obrót bonusu?

Jasne, że się da, czemu miałoby się nie dać. Ale to nie oznacza, że każdemu się uda i że za każdym razem! Obrót bonusu pociąga za sobą pewne ryzyko, taka jest jego natura. Jeśli zamierzasz więc podjąć wyzwanie, musisz być tego świadom. Mamy nadzieję, że ten poradnik pomógł Ci zrozumieć, jak obrócić bonus u bukmachera i na czym on w ogóle polega! Teraz już pewnie wiesz, że kwot wypisanych na banerach nie powinieneś z góry uznawać za swoje. Żeby je wypłacić, musisz zainwestować trochę swojej pracy.

Kiedy nie opłaca się obracać bonusu?

Przed chwilą powiedzieliśmy Ci, że wszystko jest możliwe i w ogóle super, miecz w dłoń i do boju. Ale nikt nie mówi, żebyś niepotrzebnie podejmował przesadzone ryzyko! Bonus bonusowi nierówny. W niektórych przypadkach to, jak obrócić bonus u bukmachera może się dla Ciebie okazać drogą przez mękę i powodem do stresu. Dlatego polecamy dobrze przemyśleć temat, jeszcze zanim przystąpisz do danej promocji.

Bonusem trzeba obrócić dziesięciokrotnie? Czerwona flaga. Kupony muszą mieć po cztery wydarzenia z wysokimi kursami? Czerwona flaga. Na dokonanie obrotu masz tylko dziesięć dni? Czerwona flaga. Nie w każdej promocji warto wziąć udział tylko dlatego, że ktoś taką zaoferował! Nie ma co się porywać z motyką na słońce. Jeśli po prostu czujesz się jeszcze zbyt niepewnie w świecie bukmacherki, to to również jest wystarczającym argumentem, żeby poczekać z niektórymi bonusami. W takich przypadkach radzimy zwrócić uwagę na buków, którzy oferują bonus bez depozytu. Dzięki takiej promocji przetestujesz swoje umiejętności bez ryzykowania własną kasą. To co? Powodzenia z bonusami!