Kody promocyjne legalnych bukmacherów 2021

Jeśli sprawia Ci frajdę obstawianie meczy, to kody promocyjne legalnych bukmacherów poprawią Ci humor. Dzięki nim, możesz zmniejszyć ryzyko utraty pieniędzy i bezpiecznie poszaleć uruchamiając bonusy bukmacherskie.

Kody promocyjne legalnych bukmacherów 2021

 1. STS

  30 zł bez depozytu
  230 zł bez ryzyka
  20 zł cashback na Betgames
  20 zł na Sporty Wirtualne Bonus 100% do 1200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów w pakiecie powitalny podlega innym warunkom i zasadom. Sprawdź regulamin! Pełen reg
 2. Fortuna

  Cashback do 210 zł
  20 zł w punktach FKP bez depozytu
  Bonus 100% do 2000 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Na każdy z bonusów w pakiecie przypadają osobne zapisy regulaminu. Sprawdź warunki bonusów! Pełen reg
 3. Superbet

  Bonus 100% do 50 zł
  Zwrot do 1000 zł
  Freebet 34 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów obejmuje osobny regulamin i wymagania. Sprawdź zasady bonusów! Pełen reg
 4. BetFan

  Bez ryzyka do 600 zł
  Bonus 100% do 1000 zł
  18+ | Obowiązuje regulamin Pełen reg
 5. PZBuk

  Cashback 500 zł
  Freebet 20 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Zwrot i darmowy zakład są zwolnione z warunku obrotu! Pełen reg
 6. Betclic

  Powiększony zwrot:
  do 550 zł!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Obrót zwrotem (bonusem) x6 zakładami po kursie min. 2.00 Pełen reg
 7. eWinner

  Bonus cashback 155 zł
  Bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus cashback nie podlega warunkom obrotu! Obrotowi x1 podlega drugi depozyt, a następnie wymaga się obrotu x6 bonusem. Pełen reg
 8. eToto

  Bonus 100% do 1500 zł
  Bonusy do 500 zł
  Srebrny status Etotomania
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Wpłać min. 1 zł a dostaniessz bonus 200%! Potem obróć 6x depozyt i bonus (masz na to 30 dni) w zakładach o określonych kursach. Pełen reg
 9. LV BET

  Freebet 20 zł
  Bonusy do 3333 zł
  Bez podatku +14%
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Dla każdego z bonusów przewidziano inne zasady i warunki. Sprawdź regulamin bonusów zanim zabierzesz się do gry! Pełen reg
 10. forBET

  Bonus 100% do 2080 zł
  Zakład bez ryzyka do 200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów podlega własnemu regulaminowi i warunkom. Sprawdź zasady każdego bonusu! Pełen reg
 11. Fuksiarz

  Bez ryzyka do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Ten bonus nie wymaga obrotu! Pełen reg
 12. Totolotek

  25 zł freebet
  100% do 1000 zł
  Freebet 49 zł mobile
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Na każdy z bonusów powitalnych przewidziano inne zasady i wymagania. Zapoznaj się z regulaminem każdego z nich! Pełen reg
 13. Betcris

  Freebet 50% do 200 zł + cashback 50 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
 14. NobleBet

  Bukmacher nie jest jeszcze dostępny.
  18+ | Obowiązuje regulamin
 15. TOTALbet

  Bukmacher nie jest jeszcze dostępny.
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów w pakiecie powitalny podlega innym warunkom i zasadom. Sprawdź regulamin! Pełen reg
 16. BetX

  Bukmacher nie jest jeszcze dostępny.
  18+ | Obowiązuje regulamin
 17. BestBet

  Bukmacher nie jest jeszcze dostępny.
  Bukmacher jeszcze nie działa
 18. Bet4fun

  Bukmacher nie jest jeszcze dostępny.
 19. OKbet

  Bukmacher nie jest jeszcze dostępny.
  Bukmacher jeszcze nie działa
 20. Betters

  Bukmacher nie jest jeszcze dostępny.
  18+ | Oboiązuje regulamin

Kody promocyjne legalnych bukmacherów to klucze otwierające drzwi do bukmacherskich bonusów. I bukmacherzy, i gracze, uwielbiają kody promocyjne na zakłady. Nic w tym dziwnego. Korzystając z kodów, masz dostęp do różnych promocji. Już sam fakt otrzymania w prezencie dodatkowego bonusu daje poczucie satysfakcji i chociaż częściowej wygranej. Natomiast bukmacher dobrze wie, że sprawiając graczom ten drobny prezent, będzie mógł liczyć na ich zainteresowanie i chęć dalszej gry.

Kody promocyjne na zakłady – jak to działa?

Kody promocyjne legalnych bukmacherów to krótkie hasło, które gracz musi wpisać na swoim internetowym koncie, żeby uruchomić promocję. Czasem kod będzie Ci potrzebny to skorzystania z pakietu powitalnego. W tym wypadku, to krótkie hasło musisz wpisać podczas rejestracji lub w trakcie wpłacania pierwszego depozytu.

Istnieją też kody promocyjne na zakłady bukmacherskie, które sprawiają, że obstawianie meczy na późniejszym etapie staje się bardziej atrakcyjne. Być może bukmacher, po wpisaniu kodu, zaoferuje Ci lepszy kurs, a może darmowy zakład. O tym, na czym polegają bonusy bukmacherskie opowiadamy poniżej.

Bonusy bukmacherskie legalnych bukmacherów

Legalni bukmacherzy mają w swojej ofercie różnorodne bonusy bukmacherskie. Wpisując kody promocyjne na zakłady, zyskujesz dostęp do naprawdę fajnych promocji. Istnieje kilka podstawowych rodzajów bonusów.

sts kod promocyjny bonus

Najbardziej popularny elementów pakietów powitalnych dla nowych graczy to równowartość pierwszego depozytu. Te bonusy bukmacherskie różnią się nie tylko maksymalną kwotą, którą otrzymują gracze, ale również wymaganymi warunkami obrotu tą kwotą. Nasze ulubione kody promocyjne legalnych bukmacherów otworzą Ci drogę do specjalnej oferty STS i Fortuny.

Inne ważne kategorie bonusów to freebety i cashbacki. Freebet, czyli darmowy zakład, polega na tym, że na Twoje konto bonusowe trafia określona suma na zakłady bukmacherskie. Cashback natomiast to zwrot postawionych pieniędzy w przypadku przegranego zakładu. Często wszystkie trzy opisane promocje są częścią pakietu powitalnego. 

Należy też wspomnieć o innych bonusach, dla graczy, którzy mają już zarejestrowane konto. Te zmieniają się sezonowo – w zależności od aktualnych wydarzeń sportowych. Ciekawym przykładem jest np. bonus STS, w którym bukmacher oferuje 10 000 zł do podziału między wszystkich graczy, którzy poprawnie wytypują dokładny wynik w określonych meczach Ligi Mistrzów. 

Z kolei Fortuna oferuje promocję, w której Twoja wygrana z zakładów na żywo i przedmeczowych zostaje powiększona o 14%. Przykłady można mnożyć. Choć kody promocyjne najczęściej dotyczą pakietów powitalnych, nie są wcale do nich ograniczone.

Zakłady bukmacherskie w Polsce

Legalni bukmacherzy zajmują coraz większą część polskiego rynku zakładów wzajemnych. Niedawno opublikowany raport Najwyższej Izby Kontroli potwierdza skuteczność nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 r. Jej głównym celem było ograniczenie działalności nielegalnych bukmacherów, i w znacznym stopniu udało się ten cel osiągnąć. Obecnie wartość legalnego rynku to blisko 4 mld złotych. Zarejestrowanych jest 14 firm, a 12 z nich ma pozwolenie na prowadzenie działalności w internecie. Kody promocyjne legalnych bukmacherów to ważny element zdobywania udziałów w tym rynku. 

STS – zakłady bukmacherskie największe w Polsce

Zakłady bukmacherskie STS oferta

STS to największy bukmacher w Polsce. Firma powstała w 1997 r., i po sukcesach na polskim rynku, w lutym 2019 r. rozpoczęła skuteczną ekspansję na rynkach zagranicznych. Silna pozycja STS nie dziwi, a jedną z jednej przyczyn jest naprawdę ekscytująca oferta bonusów. Kody promocyjne na zakłady, które znajdziesz na naszej stronie, sprawią, że pakiet powitalny w STS stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Standardowa oferta powitalna STS jest jedną z najlepszych na rynku. Twój pierwszy depozyt zostanie zrównany bonusową kwotą do 1200 zł. Ale wpisując nasz kod promocyjny MAXBONUS podczas rejestracji konta w STS, zapewnisz sobie dodatkowe 30 zł w postaci freebetu i 234 zł w formie cashbacku.

Fortuna – zakłady bukmacherskie od lat

Fortuna kod promocyjny

Fortuna to jeden z najważniejszych bukmacherów na polskim rynku, na którym działa już od 20 lat. Bukmacher jest częścią Fortuna Entertainment Group, która operuje w wielu krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W ofercie Fortuny są nie tylko zakłady sportowe, ale również te dotyczące wydarzeń społecznych i politycznych. Zakłady można stawiać w internecie, przez aplikację mobilną oraz w punktach naziemnych. 

Bonusy bukmacherskie Fortuny są same w sobie jednymi z najbardziej atrakcyjnych na polskim rynku. Na dzień dobry dostajesz więc 100% równowartość drugiego depozytu do 2000 zł, 600 zł na zakład ubezpieczony i 20 zł w punktach Fortuna Klub Plus. Ale ta oferta staje się jeszcze lepsza, gdy wpiszesz nasz kod promocyjny. Po jego wpisaniu, w razie niepowodzenia, Fortuna przyzna Ci aż 2100 zł od depozytu zamiast 2000 zł

Jak widzisz kody promocyjne legalnych bukmacherów to jeszcze jeden element, który sprawia, że obstawianie meczy to dobra zabawa. 

Porównaj kody promocyjne legalnych bukmacherów i oferty bukmacherskie!

Czym są najlepsze kody promocyjne legalnych bukmacherów? To oczywiście kody, które dają dostęp do najlepszych bonusów. Ofert jest mnóstwo, zasady korzystania z nich różnią się, różne są też formy bonusów – może to być freebet, cashback, równowartość pierwszego depozytu i inne. Na szczęście, na naszej stronie znajdziesz liczne artykuły, recenzje, porównania i oczywiście kody promocyjne legalnych bukmacherów.  

Pamiętaj, że jedyną racjonalną opcją są legalni bukmacherzy. Wtedy zakłady bukmacherskie niosą w sobie uczciwe ryzyko – wiesz dokładnie ile możesz przegrać i wygrać, chroni Cię prawo i nikt Cię nie oszuka. Jeśli natomiast korzystasz z usług nielegalnych podmiotów oferujących obstawianie meczy, musisz się liczyć z nieuregulowaną utratą pieniędzy i potencjalną karą finansową.  

Podsumowując, żeby być na bieżąco z najlepszymi ofertami, odwiedzaj naszą stronę regularnie. Znajdziesz tu nie tylko szczegóły aktualnych promocji u wiodących bukmacherów, ale również porównania ich ofert i mnóstwo użytecznych porad. I oczywiście specjalne kody promocyjne legalnych bukmacherów. Koniec końców, wybór należy do Ciebie. My chcemy jedynie upewnić się, że masz dostęp do najświeższych informacji i wiesz wszystko, co niezbędne aby podjąć najlepszą decyzję.