Kody promocyjne legalnych bukmacherów 2020

Jeśli sprawia Ci frajdę obstawianie meczy, to kody promocyjne legalnych bukmacherów poprawią Ci humor. Dzięki nim, możesz zmniejszyć ryzyko utraty pieniędzy i bezpiecznie poszaleć uruchamiając bonusy bukmacherskie.

Kody promocyjne legalnych bukmacherów 2020

 1. STS

  freebet 30 zł + cashback 30 zł + 20 zł + 100% do 1200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów w pakiecie powitalny podlega innym warunkom i zasadom. Sprawdź regulamin! Pełen reg
 2. Betclic

  Powiększony zwrot: do 550 zł!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Obrót zwrotem (bonusem) x6 zakładami po kursie min. 2.00 Pełen reg
 3. Superbet

  34 zł free + 100% do 50 zł + 500 zł cashback!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów obejmuje osobny regulamin i wymagania. Sprawdź zasady bonusów! Pełen reg
 4. PZBuk

  cashback 200 zł + 20 000 pkt za darmo
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Zwrot i darmowe punkty są zwolnione z warunku obrotu! Pełen reg
 5. eWinner

  Bonus cashback 155 zł + bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus cashback nie podlega warunkom obrotu! Obrotowi x1 podlega drugi depozyt, a następnie wymaga się obrotu x6 bonusem. Pełen reg
 6. Fortuna

  cashback 210 zł + 100% do 2000 zł + 20 zł w FKP free
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Na każdy z bonusów w pakiecie przypadają osobne zapisy regulaminu. Sprawdź warunki bonusów! Pełen reg
 7. eToto

  Bonus 200%
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Wpłać min. 1 zł, a dostaniesz bonus 200%! Potem obróć 4x depozyt i bonus (masz na to 30 dni) w zakładach o określonych kursach. Pełen reg
 8. LV BET

  freebet 20 zł + bonusy do 3333 zł +14%
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Dla każdego z bonusów przewidziano inne zasady i warunki. Sprawdź regulamin bonusów zanim zabierzesz się do gry! Pełen reg
 9. forBET

  Odbierz 3 bonusy forBET!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów podlega własnemu regulaminowi i warunkom. Sprawdź zasady każdego bonusu! Pełen reg
 10. NobleBet

  18+ | Obowiązuje regulamin
 11. TOTALbet

  Freebet dla każdego
  18+ | Obowiązuje regulamin
 12. Totolotek

  25 zł freebet + 100% do 1000 zł + 49 zł mobile!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Na każdy z bonusów powitalnych przewidziano inne zasady i wymagania. Zapoznaj się z regulaminem każdego z nich! Pełen reg
 13. BetFan

  Pakiet do 3000 zł
  18+ | Obowiązuje regulamin
 14. BetX

  Do 5230 zł w bonusach na start
  18+ | Obowiązuje regulamin
 15. OKbet

  Bukmacher jeszcze nie działa
 16. Traf

  18+ | Obowiązuje regulamin
 17. BestBet

  Bukmacher jeszcze nie działa
 18. Mr Bet

  Bukmacher jeszcze nie działa
 19. Milenium

  Powiększony bonus!
  18+ | Obowiązuje regulamin Pełen reg

Kody promocyjne legalnych bukmacherów to klucze otwierające drzwi do bukmacherskich bonusów. I bukmacherzy, i gracze, uwielbiają kody promocyjne na zakłady. Nic w tym dziwnego. Korzystając z kodów, masz dostęp do różnych promocji. Już sam fakt otrzymania w prezencie dodatkowego bonusu daje poczucie satysfakcji i chociaż częściowej wygranej. Natomiast bukmacher dobrze wie, że sprawiając graczom ten drobny prezent, będzie mógł liczyć na ich zainteresowanie i chęć dalszej gry.

Kody promocyjne na zakłady – jak to działa?

Kody promocyjne legalnych bukmacherów to krótkie hasło, które gracz musi wpisać na swoim internetowym koncie, żeby uruchomić promocję. Czasem kod będzie Ci potrzebny to skorzystania z pakietu powitalnego. W tym wypadku, to krótkie hasło musisz wpisać podczas rejestracji lub w trakcie wpłacania pierwszego depozytu.

Istnieją też kody promocyjne na zakłady bukmacherskie, które sprawiają, że obstawianie meczy na późniejszym etapie staje się bardziej atrakcyjne. Być może bukmacher, po wpisaniu kodu, zaoferuje Ci lepszy kurs, a może darmowy zakład. O tym, na czym polegają bonusy bukmacherskie opowiadamy poniżej.

Bonusy bukmacherskie legalnych bukmacherów

Legalni bukmacherzy mają w swojej ofercie różnorodne bonusy bukmacherskie. Wpisując kody promocyjne na zakłady, zyskujesz dostęp do naprawdę fajnych promocji. Istnieje kilka podstawowych rodzajów bonusów.

Kod promocyjny STS

Najbardziej popularny elementów pakietów powitalnych dla nowych graczy to równowartość pierwszego depozytu. Te bonusy bukmacherskie różnią się nie tylko maksymalną kwotą, którą otrzymują gracze, ale również wymaganymi warunkami obrotu tą kwotą. Nasze ulubione kody promocyjne legalnych bukmacherów otworzą Ci drogę do specjalnej oferty STS i Fortuny.

Inne ważne kategorie bonusów to freebety i cashbacki. Freebet, czyli darmowy zakład, polega na tym, że na Twoje konto bonusowe trafia określona suma na zakłady bukmacherskie. Cashback natomiast to zwrot postawionych pieniędzy w przypadku przegranego zakładu. Często wszystkie trzy opisane promocje są częścią pakietu powitalnego. 

Należy też wspomnieć o innych bonusach, dla graczy, którzy mają już zarejestrowane konto. Te zmieniają się sezonowo – w zależności od aktualnych wydarzeń sportowych. Ciekawym przykładem jest np. bonus STS, w którym bukmacher oferuje 10 000 zł do podziału między wszystkich graczy, którzy poprawnie wytypują dokładny wynik w określonych meczach Ligi Mistrzów. 

Z kolei Fortuna oferuje promocję, w której Twoja wygrana z zakładów na żywo i przedmeczowych zostaje powiększona o 14%. Przykłady można mnożyć. Choć kody promocyjne najczęściej dotyczą pakietów powitalnych, nie są wcale do nich ograniczone.

Zakłady bukmacherskie w Polsce

Legalni bukmacherzy zajmują coraz większą część polskiego rynku zakładów wzajemnych. Niedawno opublikowany raport Najwyższej Izby Kontroli potwierdza skuteczność nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 r. Jej głównym celem było ograniczenie działalności nielegalnych bukmacherów, i w znacznym stopniu udało się ten cel osiągnąć. Obecnie wartość legalnego rynku to blisko 4 mld złotych. Zarejestrowanych jest 14 firm, a 12 z nich ma pozwolenie na prowadzenie działalności w internecie. Kody promocyjne legalnych bukmacherów to ważny element zdobywania udziałów w tym rynku. 

STS – zakłady bukmacherskie największe w Polsce

Zakłady bukmacherskie STS oferta

STS to największy bukmacher w Polsce. Firma powstała w 1997 r., i po sukcesach na polskim rynku, w lutym 2019 r. rozpoczęła skuteczną ekspansję na rynkach zagranicznych. Silna pozycja STS nie dziwi, a jedną z jednej przyczyn jest naprawdę ekscytująca oferta bonusów. Kody promocyjne na zakłady, które znajdziesz na naszej stronie, sprawią, że pakiet powitalny w STS stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Standardowa oferta powitalna STS jest jedną z najlepszych na rynku. Twój pierwszy depozyt zostanie zrównany bonusową kwotą do 1200 zł. Ale wpisując nasz kod promocyjny MAXBONUS podczas rejestracji konta w STS, zapewnisz sobie dodatkowe 30 zł w postaci freebetu i 30 zł w formie cashbacku.

Fortuna – zakłady bukmacherskie od lat

Fortuna kod promocyjny
Bonus powitalny w Fortunie

Fortuna to jeden z najważniejszych bukmacherów na polskim rynku, na którym działa już od 20 lat. Bukmacher jest częścią Fortuna Entertainment Group, która operuje w wielu krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W ofercie Fortuny są nie tylko zakłady sportowe, ale również te dotyczące wydarzeń społecznych i politycznych. Zakłady można stawiać w internecie, przez aplikację mobilną oraz w punktach naziemnych. 

Bonusy bukmacherskie Fortuny są same w sobie jednymi z najbardziej atrakcyjnych na polskim rynku. Na dzień dobry dostajesz więc 100% równowartość pierwszego depozytu do 2000 zł, 200 zł na zakład ubezpieczony i 20 zł w punktach Fortuna Klub Plus. Ale ta oferta staje się jeszcze lepsza, gdy wpiszesz nasz kod promocyjny. Po jego wpisaniu, w razie niepowodzenia, Fortuna zwróci Ci aż 210 zł z przegranego kuponu

Jak widzisz kody promocyjne legalnych bukmacherów to jeszcze jeden element, który sprawia, że obstawianie meczy to dobra zabawa. 

Porównaj kody promocyjne legalnych bukmacherów i oferty bukmacherskie!

Czym są najlepsze kody promocyjne legalnych bukmacherów? To oczywiście kody, które dają dostęp do najlepszych bonusów. Ofert jest mnóstwo, zasady korzystania z nich różnią się, różne są też formy bonusów – może to być freebet, cashback, równowartość pierwszego depozytu i inne. Na szczęście, na naszej stronie znajdziesz liczne artykuły, recenzje, porównania i oczywiście kody promocyjne legalnych bukmacherów.  

Pamiętaj, że jedyną racjonalną opcją są legalni bukmacherzy. Wtedy zakłady bukmacherskie niosą w sobie uczciwe ryzyko – wiesz dokładnie ile możesz przegrać i wygrać, chroni Cię prawo i nikt Cię nie oszuka. Jeśli natomiast korzystasz z usług nielegalnych podmiotów oferujących obstawianie meczy, musisz się liczyć z nieuregulowaną utratą pieniędzy i potencjalną karą finansową.  

Podsumowując, żeby być na bieżąco z najlepszymi ofertami, odwiedzaj naszą stronę regularnie. Znajdziesz tu nie tylko szczegóły aktualnych promocji u wiodących bukmacherów, ale również porównania ich ofert i mnóstwo użytecznych porad. I oczywiście specjalne kody promocyjne legalnych bukmacherów. Koniec końców, wybór należy do Ciebie. My chcemy jedynie upewnić się, że masz dostęp do najświeższych informacji i wiesz wszystko, co niezbędne aby podjąć najlepszą decyzję.