Legalny bukmacher – bonus

Bonusy legalnych bukmacherów w Polsce wcale nie są gorsze od tych, które proponują inni operatorzy za granicą. Zobacz aktualne promocje bukmacherskie, z których możesz skorzystać już teraz!

Legalny bukmacher – bonus bukmacherski w Polsce

Mamy w Polsce tylu działających zupełnie legalnie bukmacherów, że aż dziw, że niektórzy gracze wciąż oglądają się na zagranicznych operatorów i kombinują, jak by tu u nich zagrać. Oferty zakładów są u nas bogate, a bonusy powitalne – i nie tylko – są wcale atrakcyjne, dlatego nie ma co wydziwiać, tylko śmiało odwiedzić naszych rodzimych buków i korzystać z ich usług.

Zebraliśmy dla Ciebie bonusy polskich bukmacherów, aby pokazać Ci, jak fajne przygotowali promocje dla nowych i stałych graczy!

BukmacherBonus powitalnyInne bonusyOdbierz bonus!STS
freebet 30 zł
cashback 30 zł
bonus 100% do 1200zł
kod promocyjny MAXBONUS
Bonus 20 – 100 zł co tydzień
Cashback do 30 zł co tydzień
Inne
Odbierz bonus!

LVbet
freebet 20 zł
bonus do 1500 zł
kod promocyjny MAXBONUS
Bonus do +25%
Cashback do 50 zł
Inne
Odbierz bonus!Fortuna
cashback do 125 zł
10 zł w FPK
bonus 100% do 400 zł
Darmowy zakład do 200 zł
Nagrody rzeczowe
Inne
Odbierz bonus!Totolotek
freebet 25 zł
bonus 100% do 1111 zł
kod promocyjny MAXBONUS
Gra bez podatku 12%/ 6%
Inne
Odbierz bonus!eToto
bonus 200% do 200 zł
Freebet 50 zł
Freebet do 100 zł
Inne
Odbierz bonus!

PZBuk
bonus 100% do 500 zł
20 000 punktów do wymiany na freebety
Sklep gracza
Kombodoładowanie
Odbierz bonus!forbet
bonus 3x 400 złInneOdbierz bonus!TOTALbet
bonus 100% do 760 zł / cashback do 10 złTOTAL bonus
Safebet
brak umowy z bukmacheremMilenium
freebet 25 zł
bonus 100% do 500 zł
Kasomaniabrak umowy z bukmacheremSuperbet


Bonus do 150%
Bonus 10%
Inne
operuje tylko naziemnie

**Każdy bonus zostaje przydzielony na określonych warunkach**

Spójrz tylko, jak różnorodne promocje oferowane są u naszych bukmacherów: darmowe zakłady, cashbacki, bonusy depozytowe, gra bez podatku… Nic tylko brać, prawda? Nie zapominaj jednak o najważniejszym: każdy bonus zostaje przydzielony na określonych warunkach, z którymi koniecznie musisz się zapoznać zanim rzucisz się w wir odbierania wielkich pieniędzy.

Poniżej znajdziesz szczegółowe opisy ofert dwóch bukmacherów, którzy mają na swoich stronach podobne, ale jednak odmienne bonusy powitalne oraz dalszą ofertę. Porównaj je ze sobą i zwróć uwagę, jak mogą się różnić od siebie promocje bukmacherskie!

Bonusy bukmacherskie STS

Kod promocyjny STS - bonus do 1200 zł

Jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert bukmacherskich dla nowych graczy ma w tej chwili STS. Za kod promocyjny MAXBONUS otrzymasz 30 zł za darmo, a potem jeszcze bonus depozytowy 100% do 1200 zł. Nie jest to oferta standardowa, a dostępna wyłącznie z kodem!

Kiedy już wykorzystasz bonus powitalny, bukmacher uraczy Cię jeszcze innymi promocjami, w których warto wziąć udział.

Bonus bez depozytu: 30 zł za darmo

Bonus bukmacherski bez depozytu to nie lada gratka dla każdego gracza, bez względu na to, czy jest początkujący, czy z niejednego kuponu kupił chleb. Jedynym sposobem na otrzymanie darmowego zakładu w STS jest podanie kodu promocyjnego MAXBONUS w formularzu rejestracyjnym – innego sposobu nie ma. Jeśli tego nie zrobisz, pozostanie Ci tylko bonus depozytowy, który też jest fajny, ale przecież nie chodzi o to, żeby brać pierwsze lepsze z brzegu oferty, prawda?

Poza początkowymi istnieją jeszcze warunki obrotu bonusu, ale nie są one wygórowane. Przede wszystkim obracasz tylko kwotę bonusową (a nie swoją wygraną) 3 razy w zakładach po kursie min. 1.91 i masz na to aż 120 dni, czyli około 4 miesiące. To mnóstwo czasu! W dodatku wymagany kurs dotyczy nie tylko pojedynczego zakładu, ale także łącznego kursu całego kuponu.

Bonus depozytowy: 100% do 1200 zł

Bonus 100% do 1200 zł to druga część oferty powitalnej w STS i – tak jest! – możesz sięgnąć po nią, kiedy rozprawisz się z darmowym zakładem. Nie musisz więc wybierać, który wolisz. To znaczy możesz, nikt Ci tego nie zabrania, ale masz też możliwość skorzystania z obu! Wpłać więc swój pierwszy depozyt w wysokości maksymalnie 1200 zł (oczywiście możesz więcej, ale bukmacher i tak przyzna Ci wtedy 1200 zł bonusu, nie więcej) i bierz się za obstawianie.

Wymagany obrót to trzykrotność kwoty otrzymanego bonusu, a więc jeśli wpłaciłeś 200 zł i dostałeś od STS bonus 200 zł, obracasz 200 zł x 3, czyli 600 zł. Liczyć się będą zakłady z kursem min. 1.91 i tak samo, jak w przypadku darmowego zakładu, może być to zarówno kurs pojedynczego zakładu, jak i całego kuponu. Tutaj także masz aż 120 dni na wyrobienie obrotu, więc spokojna Twoja głowa – zdążysz!

Bonus 20 zł – 100 zł w każdy poniedziałek

STS zachęca graczy do pozostania w grze także innymi ofertami bonusowymi. Jedną z takich promocji jest Polubisz poniedziałek. To specjalny, cotygodniowy ranking, w którym bukmacher nagradza 1000 (słownie: tysiąc) najbardziej aktywnych graczy. Nie musisz się zapisywać do żadnego turnieju, aby wziąć udział w wyścigu o nagrodę – STS zbiera dane wszystkich graczy na bieżąco i na tej podstawie w każdy poniedziałek wypuszcza aktualną listę, a wraz z nią, rozdaje bonusową kasę! Do wygrania jest od 20 zł do 100 zł, które wydawane są zależnie od zajmowanego w rankingu miejsca:

  • miejsca 1 – 10: 100 zł,
  • miejsca 11 – 100: 50 zł,
  • miejsca 101 – 200: 25 zł,
  • miejsca 201 – 1000: 20 zł.

Nagrody przyznawane są za zasadach bonusu, dlatego obowiązuje także warunek obrotu, ale spokojnie, jest on tak samo niewymagający, jak pozostałe: 3x w zakładach z kursem min. 1.91 (zakłady pojedyncze i akumulatory) w ciągu 120 dni.

Cashback do 30 zł co tydzień

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to najwyższy czas zapoznać się ze sportami wirtualnymi! STS zachęca do tego w bardzo fajny sposób: wystarczy, że na Twoim kuponie za min. 10 zł znajdzie się chociaż jedno zdarzenie z min. kursem 1.50 z oferty wirtualnych sportów, a jeśli kupon okaże się przegrany, bukmacher wypłaci Ci zwrot w wysokości 10 zł. W ciągu tygodnia możesz wykonać podobny manewr aż 3 razy, więc cashback STS wyniesie nawet 30 zł. To świetna okazja, by wypróbować sporty wirtualne nie ryzykując dużych strat.

Zwrócone Ci przez STS pieniądze trafiają na konto bonusowe. Pewnie domyślasz się, co dzieje się dalej? Tak jest, dokonujesz obrotu 3x kwotą bonusu w zakładach po min. kursie 1.91 w ciągu maksymalnie 120 dni.

Inne bonusy warte uwagi

Poza wymienionymi wyżej, STS posiada także inne bonusy, które ulegają zmianie – to sezonowe, często jednorazowe akcje promocyjne, np. z okazji udziału polskiej reprezentacji w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Warto odwiedzać dział z bonusami, aby nie przeoczyć czegoś naprawdę fajnego!

Odbierz bonusy STS!

Bonusy w Totolotku

Totolotek kod promocyjny i bonus powitalny

Totolotek, podobnie jak STS, nie robi niczego na pół gwizdka. Dlatego właśnie za podany podczas rejestracji kod promocyjny, otrzymasz darmowy zakład 25 zł, a także bonus 100% do 1111 zł. Tym razem jednak kod działa na oba bonusy, ponieważ w ofercie standardowej Totolotka bonus powitalny to freebet 20 zł i bonus 100% do 1000 zł, my za to sprawiamy, że obie kwoty wzrastają!

Kolejną wielką zaletą Totolotka jest możliwość gry bez podatku po spełnieniu odpowiednich warunków. Możesz więc wygrać nawet o 12% więcej, niż gdziekolwiek indziej za podobny zakład, bo bukmacher nie odciągnie od Twojej stawki należnego podatku – wyłoży Skarbowi Państwa tę kwotę za Ciebie!

25 zł bonusu bez depozytu

Nie 20 zł, a 25 zł bez depozytu czeka na Ciebie w Totolotku pod warunkiem, że przejdziesz do niego odpowiednim partnerskim linkiem i podasz kod promocyjny. Dobrze zgadujesz – mamy oba! Jest to więc oferta, której nie zobaczysz po wejściu do Totolotka ot tak!

Kliknij więc w dowolny odnośnik to Totolotka, który znajdziesz na naszej stronie, a przejdziesz do bukmachera i poznasz aktualny kod promocyjny na darmowy zakład 25 zł, czyli do powiększonej oferty powitalnej.

Warunki bonusu są bardzo korzystne! Po pierwsze: otrzymaną kwotę należy wykorzystać w zakładach po kursie min. 1.50. Jeśli kupon będzie akumulatorem, przynajmniej jedno zdarzenie musi posiadać minimalny kurs 1.50.

Aby móc potem wypłacić wygraną, trzeba dokonać obrotu kwoty otrzymanego bonusu x3 w zakładach po kursie min. 1.50. Prawda, że proste? Należy więc postawić w sumie 75 zł w kuponach na kurs min. 1.50. Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że nie ma żadnego terminu, w jakim obrót musi zostać wykonany – jest to więc świetna okazja szczególnie dla początkujących graczy, aby spróbować swoich sił w akcjach bonusowych u bukmacherów.

Bonus 100% od depozytu do 1111 zł

Ponownie mamy do czynienia z powiększonym bonusem powitalnym: nie 1000 zł, ale 1111 zł za przejście do Totolotka linkiem i podanie kodu promocyjnego, a więc tak samo jak w przypadku bonusu bez depozytu. I jeszcze jedno: obie oferty są na wyciągnięcie ręki – nie trzeba wybierać na zasadzie albo – albo.

Bonus 100% działa tak, jak zawsze: za wpłacony depozyt, bukmacher dorzuca do konta użytkownika drugie tyle. Minimalna kwota kwalifikująca do bonusu wynosi 20 zł. Oznacza to więc, że wystarczy wpłacić już 20 zł, aby Totolotek podwoił tę kwotę. Maksymalnie można natomiast otrzymać 1111 zł – owszem, możesz wpłacić więcej, ale bukmacher nawet za wpłatę 1500 zł odda Ci bonus w wysokości 1111 zł.

Co do warunków obrotowych, to należy zagrać za trzykrotność łącznej kwoty depozytu i bonusu w zakładach z kursem min. 2.00 w ciągu 180 dni. To naprawdę mnóstwo czasu!

Gra bez podatku

Gra bez podatku u Polskiego bukmachera? Ależ bardzo chętnie! W Totolotku masz ku temu wiele okazji, a Twoje wygrane mogą zwiększyć się od 6% do 12%. Działa to w bardzo prostu sposób: od Twojej stawki odciągana jest tylko połowa lub cała wartość należnego podatku. Nie musisz się więc o nic martwić, bukmacher bierze wszystko na siebie!

W Totolotku gra bez podatku obowiązuje na piątkowe kupony TotoMix lub Live, a także zakłady na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy, a także na inne kupony spełniające postawione w regulaminie wymagania. Aby nie przedłużać i nie komplikować, streścimy Ci założenia tych promocji.

Zacznijmy od Gram Grubo, czyli możliwości zagrania bez 12% podatku w piątki oraz najważniejsze europejskie puchary ligowe.

Promocja TotolotkaWarunkiWygrana
Graj w piątekpostaw w piątek kupon prosty TotoMix/ Live za min. 100 zł; łączny kurs kuponu: min. 2.00+12%
Liga Mistrzówpostaw we wtorek i/lub środę kupon prosty TotoMix/ Live za min. 100 zł z przynajmniej 1 zdarzeniem na Ligę Mistrzów; łączny kurs kuponu: min. 2.00+12%
Liga Europypostaw w czwartek kupon prosty TotoMix/ Live za min. 100 zł z przynajmniej 1 zdarzeniem na Ligę Europy; łączny kurs kuponu: min. 2.00+12%
Totolotek mobilnyobstawiaj przez aplikację lub wersję mobilną Totolotka zakłady przedmeczowe, zakłady Live, kupony proste za min. 20 zł z min. 3 zdarzeniami; łączny kurs kuponu min. 2.50 (pojedynczy kurs min. 1.30)+12%
Totolotek onlineobstawiaj na stronie Totolotka zakłady przedmeczowe, zakłady Live, kupony proste za min. 20 zł z min. 3 zdarzeniami; łączny kurs kuponu min. 2.50 (pojedynczy kurs min. 1.30)+6%
Odbierz bonusy Totolotka!

Bonusy legalnych bukmacherów

Jak widzisz, legalne promocje bukmacherskie są w Polsce niczego sobie! Pamiętaj tylko, aby zawsze mierzyć siły na zamiary. Po pierwsze, czytaj warunki i regulaminy promocji, aby potem nie wyjść na niedoinformowanego, kiedy zgłosisz się z reklamacją, że nie możesz wypłacić wygranej lub bonus nie został w ogóle przyznany. Po drugie, jeśli nie rozumiesz zasad bonusu albo jego wymagania są ponad Twoje siły i umiejętności, odpuść – na pewno są inne rewelacyjne promocje, które Ci go bezpiecznie zastąpią.

Pamiętaj też, że legalni bukmacherzy oznaczają w pełni zgodne z prawem akcje promocyjne. Nie musisz więc się obawiać, że gra bez podatku może oznaczać dla Ciebie kłopoty z Urzędem Skarbowym – wszystko jest w należytym porządku.