Bonusy bukmacherskie legalnych bukmacherów 2022

Legalne bonusy bukmacherskie w Polsce wcale nie są gorsze od tych, które proponują inni operatorzy za granicą. Ba, okazuje się, że wręcz przeciwnie, w wielu przypadkach to my przodujemy! Zobacz aktualne promocje, z których możesz skorzystać już teraz, i zacznij obstawiać zakłady bukmacherskie! Bonusy już na Ciebie czekają.

Bonusy bukmacherskie w Polsce

Mamy w Polsce tylu działających zupełnie legalnie bukmacherów, że aż dziw, że niektórzy gracze wciąż oglądają się na zagranicznych operatorów i kombinują, jak by tu u nich zagrać. Oferty zakładów są u nas bogate, a bonusy powitalne – i nie tylko – są wcale atrakcyjne, dlatego nie ma co wydziwiać, tylko śmiało odwiedzić naszych rodzimych buków i korzystać z ich usług.

Mamy w Polsce tylu działających zupełnie legalnie bukmacherów, że aż dziw, że niektórzy gracze wciąż oglądają się na zagranicznych operatorów i kombinują, jak by tu u nich zagrać. Oferty zakładów są u nas bogate, a bonusy powitalne – i nie tylko – bardzo atrakcyjne, dlatego nie ma co wydziwiać, tylko śmiało odwiedzić naszych rodzimych buków i korzystać z ich usług. Bezpośrednio po wprowadzeniu ustawy hazardowej polski rynek bukmacherski mógł się wydawać nieco pustawy, ale od tamtego czasu już dużo wody upłynęło w Wiśle. Otwarło się mnóstwo nowych buków, niektórzy zagraniczni również zdążyli się już dostosować do polskiego prawa (a niektórzy są jeszcze w trakcie), i teraz wszyscy konkurują o Twoje względy przy pomocy opłacalnych bonusów! Koniecznie sprawdź, co mają do zaoferowania.

Jeśli chcesz zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie, bonusy będą dla Ciebie bardzo pomocne, w końcu po co odbierać sobie szansę na dodatkowy zarobek. Dlatego przed Tobą zbiór ofert powitalnych, z których możesz skorzystać na legalnych portalach. Jest wśród nich także bukmacher bez depozytu!

STS
Mistrz i król
97/100
Fortuna
Potężna marka
85/100
Superbet
Wschodząca gwiazda!
78/100
PZBuk
Warto!
78/100
BetFan
78/100

**Każdy bonus zostaje przydzielony na określonych warunkach**

Spójrz tylko, jak różnorodne promocje oferowane są u naszych bukmacherów: darmowe zakłady, cashbacki, bonusy depozytowe, gra bez podatku… Nic tylko brać, prawda? Nie zapominaj jednak o najważniejszym: każdy bonus zostaje przydzielony na określonych warunkach, z którymi koniecznie musisz się zapoznać zanim rzucisz się w wir odbierania wielkich pieniędzy. Bukmacherzy udostępniają regulaminy zawierające dokładne warunki otrzymania bonusowej kasy i jej wypłacenia.

Pamiętaj też, żeby podczas rejestracji na dowolnym serwisie koniecznie wpisywać kod promocyjny, oczywiście jeśli jest on dostępny. Dzięki temu będziesz miał możliwość zwiększenia otrzymywanego bonusu, więc nie warto odpuszczać sobie tej kwestii. W niektórych przypadkach różnica pomiędzy ofertą z kodem i bez kodu to potrafi być spora kasa!

Typowe bonusy bukmacherskie

Żeby było Ci łatwiej znaleźć dla siebie odpowiednią ofertę, pokrótce opisujemy najczęściej spotykane rodzaje bonusów oraz ich wady i zalety.

Bonus od depozytu

Jeden z najpopularniejszych bonusów polega na powiększeniu wpłaconej przez Ciebie kwoty. Zazwyczaj bukowie oferują jej podwojenie (100% od depozytu) lub potrojenie (200% od depozytu) do określonej kwoty, np. 1000 zł. Czyli wpłacasz, powiedzmy, 1200 zł i otrzymujesz podwojenie pierwszego tysiąca: bonus w wysokości 1000 zł. Dzięki temu masz łącznie 2200 zł na grę! Żeby wypłacić otrzymaną kasę, trzeba zazwyczaj spełnić warunek obrotu, czyli obstawić tę kwotę określoną liczbę razy po wymaganym kursie minimalnym. O atrakcyjności bonusu często decyduje właśnie poziom trudności warunku obrotowego.

Freebet – darmowy zakład

Freebet to po prostu bonusowy kupon, który możesz postawić bez konieczności inwestowania własnej kasy. Jeśli otrzymasz na przykład darmowy zakład o wartości 20 zł, to mimo że go postawisz, z Twojego salda nie zniknie ani złotówka. Tego rodzaju bonusy są bardzo opłacalne, ale zwykle oferuje się je w niedużych kwotach typu 10-30 zł

Cashback – zakład ubezpieczony

Dzięki cashbackowi możesz postawić zakład bez obaw o jego wynik. Jeśli na przykład buk oferuje cashback 100 zł, to znaczy, że pozwoli Ci postawić kupon za stówkę i w razie niepowodzenia odda Ci całą tę kwotę. Żeby wypłacić zwróconą kasę, trzeba zwykle spełnić warunek obrotu.

Punkty lojalnościowe

U niektórych bukmacherów obowiązują programy lojalnościowe, w ramach których można zbierać punkty. Każdy serwis ma oczywiście własny regulamin, ale ogólnie możesz spodziewać się tego, że walutę będziesz zbierać na zakłady, a wymieniać będziesz ją na bonusy. Niektóre portale oferują za rejestrację sporą sumkę punktów, którą normalnie zbierałbyś tygodniami! Dzięki temu możesz od razu wymienić je na ciekawe bonusy i odebrać dodatkową kasę na zakłady.

Mnożnik kursów

Tego typu bonus polega na zwiększeniu kursu na stawianym przez Ciebie kuponie. Zakład po kursie 2.00 jest całkiem atrakcyjny, ale co, gdybyś mógł zwiększyć go do 50.00 albo do 200.00? U niektórych buków da się tak zrobić! Aby wypłacić zdobyte środki, trzeba zazwyczaj spełnić warunek obrotu na wygranej lub na depozycie.

Poniżej znajdziesz szczegółowe opisy ofert dwóch buków, którzy mają na swoich stronach podobne, ale jednak odmienne bonusy powitalne oraz dalszą ofertę. Porównaj je ze sobą i zwróć uwagę, jak mogą się różnić od siebie promocje bukmacherskie! W szczególności zwróć uwagę na warunki obrotu, ponieważ to właśnie od nich zależy, czy uda Ci się ostatecznie wypłacić bonusową kasę i na niej zarobić.

Bonusy bukmacherskie STS

sts bonus

Jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert dla nowych graczy ma w tej chwili STS, najpopularniejszy w Polsce i w pełni legalny bukmacher. Bonus to u niego nie tylko spora kwota, ale również duża szansa na jej wypłacenie. Kiedyś STS to był bukmacher bez depozytu, ale obecnie freebet bez depozytu nie jest już dostępny, oby wrócił! A jak wygląda sytuacja obecnie? Za kod promocyjny MAXBONUS otrzymasz ekskluzywny cashback 125 zł, a także bonus depozytowy 100% do 300 zł, 50% do 500 zł i 50% do 700 zł, a na deser 60 zł za wykonanie misji w STS. Łącznie możesz zgarnąć nawet 1685 zł: chyba przyznasz, że to spora kwota. Pamiętaj, że nie jest to oferta standardowa, a dostępna wyłącznie z kodem! Jeżeli zapomnisz go wpisać, otrzymasz mniej bonusów. Oprócz oferty powitalnej STS regularnie publikuje także inne promocje. Jeśli rozpoczniesz grę u tego bukmachera, to koniecznie je sprawdź, możesz dzięki nim dodatkowo zarobić lub zmniejszyć ryzyko zakładów.

Bonus STS warunek obrotowy

Bukmacher STS może się pochwalić jednym z najbardziej przyjaznych użytkownikom warunków obrotowych. W większości przypadków, np. dla bonusu 300 zł i pozostałych reloadów, wystarczy trzykrotnie obstawić otrzymaną kwotę po kursie co najmniej 1.91. W porównaniu z konkurencją ten warunek jest po prostu łatwy zarówno pod względem wysokości kursu, jak i liczby wymaganych obrotów. A w przypadku niektórych bonusów wystarczy nawet dokonać obrotu mniej niż trzy razy! Zawsze sprawdzaj regulamin dla każdej promocji, w której bierzesz udział. U tego buka możesz pozytywnie się zaskoczyć.

Bonusy bukmacherskie PZBuk

pzbuk kod bonusowy

PZBuk również oferuje nowym użytkownikom bardzo ciekawy bonus powitalny, choć nie jest to niestety bukmacher bez depozytu. Oferta spodoba się szczególnie osobom, które planują rozpocząć grę z raczej mniejszą niż większą kwotą oraz którzy lubią mieć pewność, że ich zakład jest zabezpieczony na wypadek przegranej. Wystarczy, że zdeponujesz min. 50 zł i postawisz pierwszy zakład za tę kwotę (AKO, min. kurs łączny 2.00), a w ramach bonusu otrzymasz freebet 50 zł. Będziesz mógł nim zagrać na kuponie akumulowanym, na którym każde wydarzenie będzie miało kurs nie niższy, od 1.40. PZBuk dorzuci także drugi bonus, którym jest cashback. W celu jego aktywacji, postaw zakład za min. 100 zł. Musi to być kupon akumulowany z wymogiem minimalnego kursu 1.40 dla każdego zdarzenia. Jeśli przegrasz, otrzymasz 100% zwrotu, a jeśli wygrasz, bonus przejdzie na kolejny, spełniający opisane wymagania kupon – aż do pierwszego przegranego kuponu, kiedy cashback trafi na Twoje konto bonusowe.

PZBuk ma oczywiście oprócz oferty powitalnej także inne darmowe bonusy, wyróżnia się na przykład promocja Kombodoładowanie, dzięki której możesz liczyć na dodatkowe zarobki z wygranych zakładów AKO.

Bonus PZBuk warunek obrotowy

Żeby wypłacić bonus PZBuk, którym jest freebet, wystarczy, że użyjesz go na kwalifikowanym kuponie, a wygrane będą już środkami depozytowymi, dostępnymi do wypłaty. Cashback do 1000 zł przyznawany jest także w formie darmowego zakładu i wymaga 1-krotnego obrotu na kuponie AKO z min. kursem każdego zdarzenia, wynoszącym 1.40.

Bonusy legalnych bukmacherów

Nie wszystkie bonusy bukmacherskie polegają na pomnożeniu depozytu. Tak naprawdę występują one w bardzo różnych rodzajach, mają też różne plusy i minusy. Zazwyczaj wybór polega tutaj albo na większym bezpieczeństwie, albo na większej kwocie. Bonusy bukmacherskie typu freebet czy cashback, czyli bezpieczny zakład, nie wiążą się z dużym ryzykiem, niekiedy pozwalają wręcz wygrywać kasę zupełnie bez wkładu własnego. Występują one jednak w raczej niewielkich kwotach. Mnożniki do depozytu wiążą się natomiast z koniecznością kilkukrotnego obstawiania sporych kwot, co wiąże się ze zwiększonym ryzykiem, ale zwykle mają dużo wyższy potencjał zarobkowy.

Pamiętaj, że oferta na start to nie koniec. Bukmacherzy mają także sporo bonusów dla swoich aktywnych użytkowników. W zależności od tego, jakie sporty i jakie rodzaje zakładów obstawiasz najczęściej, do Twojego stylu gry będą dopasowane innego rodzaju akcje promocyjne. Zanim podejmiesz decyzję o wyborze bukmachera, koniecznie sprawdź jego zakładkę z bonusami i przyjrzyj się nie tylko nagrodom oferowanym na start. Mamy na rynku sporą różnorodność, więc na pewno znajdziesz dla siebie zarówno opłacalny bonus za rejestrację, jak i odpowiednią ofertę promocyjną!

Bukmacher bez depozytu – jak go znaleźć?

Ach, ktoś, kto oferuje darmowe bonusy bez konieczności wpłacania kasy… Tego mitycznego stwora każdy chciałby odnaleźć. Gdzie się kryje bukmacher bez depozytu? Najłatwiej będzie Ci go znaleźć wśród tych serwisów, które oferują na powitanie freebety lub punkty lojalnościowe. Jest to z oczywistych względów najłatwiejszy do zrealizowania bez depozytu rodzaj bonusów. W końcu trudno byłoby bukowi pomnożyć wpłatę, której nie ma! Chodzi tutaj o to, żeby zdobyć jakieś profity bez konieczności deponowania kasy. Nie ma sensu także oferowanie ubezpieczonego zakładu, ponieważ tego rodzaju promocje polegają na zdejmowaniu ryzyka z Twojej inwestycji przeprowadzonej własną kasą.

A więc freebety i punkty lojalnościowe – ale czy ich obecność w ofercie sama z siebie oznacza, że nie ma potrzeby uiścić depozytu? Nie możesz mieć takiej pewności. Darmowe zakłady oraz punkty da się przyznać bez wpłaty, ale bukmacher równie dobrze może jej wymagać. Dlatego należy pamiętać, żeby zawsze dokładnie czytać warunki każdej promocji. Pewnie jesteś sobie w stanie wyobrazić, jak bardzo byłbyś zirytowany, gdybyś przeszedł przez cały proces rejestracji i weryfikacji, po czym dowiedział się, że z bonusu bez depozytu jednak nici!

Okej, teraz przyjmijmy, że najtrudniejsze za Tobą – znalazłeś dla siebie buka bez depozytu! (W zasadzie to my już Ci takiego pokazaliśmy, mowa oczywiście o STS, ale powiedzmy, że Ty jesteś ambitnym myśliwym i jedna zwierzyna Ci nie wystarcza). Możliwość otrzymania bonusu bez wpłacania kasy to świetna sprawa, ale nawet jeśli bukmacher nie wymaga złożenia depozytu, może on mieć innego rodzaju zasady. Oto najczęściej spotykane warunki, które trzeba spełnić, żeby dostać bonus bez depozytu:

  • Po raz pierwszy założyć konto w serwisie bukmacherskim.
  • Podać prawdziwe dane osobowe i zweryfikować je przy pomocy zdjęć lub skanów odpowiednich dokumentów.
  • Podać prawdziwy numer konta bankowego.
  • Podać prawdziwy numer telefonu komórkowego i go zweryfikować.
  • Wpisać odpowiedni kod promocyjny.

Jak widzisz wymienione przez nas wymagania są bardzo proste, ale trzeba mieć świadomość, że istnieją – dlatego należy dokładnie czytać regulaminy. Jeśli od początku będziesz wiedział, których czynności koniecznie musisz dopełnić, to od razu się tym zajmiesz i szybko dostaniesz swój wymarzony bonus. Pamiętaj, że na naszej stronie znajdziesz szerokie opisy ofert wszystkich legalnych bukmacherów działających w Polsce. Zawsze możesz przejrzeć nasze artykuły i w ten sposób zapoznać się z oferowanymi bonusami, także tymi, które nie wymagają depozytu!

Bonusy bukmacherskie zagranicznych bukmacherów

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, co? Pewnie zastanawiasz się, jak wyglądają bonusy bukmacherskie za granicą. Nie zdziwiłoby nas też, gdyby okazało się, że spodziewasz się tam złotych gór. Cóż, miło nam powiedzieć, że nie miałbyś wtedy racji. Oczywiście, że za granicą bukowie również oferują na start różne ciekawe bonusy, ale prawda jest taka, że polskie serwisy w większości przypadków wypadają na ich tle nawet lepiej. Nad Wisłą bonusy są zazwyczaj sporo wyższe i do tego w wielu przypadkach łatwiejsze do wypłacenia.

Czy wiedziałeś, że polski bukmacher STS ma również stronę przeznaczoną dla zagranicznych klientów? Cóż, teraz już wiesz. A po co ta ciekawostka? Ano po to, żeby porównać bonus powitalny STS w Polsce i za granicą. Jak zapewne pamiętasz na naszym podwórku można zgarnąć od tego bukmachera łącznie do 1280 zł, a za granicą jest to… 100 euro, czyli tylko niecałe 430 zł, praktycznie trzy razy mniej! Do tego w Polsce wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu, a za granicą wymagane jest aż ośmiokrotne obstawienie całej kwoty i do tego nie wolno wykorzystywać do tego meczów tenisa. Pewnie spodziewałeś się czegoś zupełnie innego, ale jak widzisz nawet nowa, walcząca o klientów marka może sobie pozwolić za granicą na oferowanie dużo mniejszej kasy niż znany wszystkim w Polsce serwis.

Po raz kolejny prawdą okazuje się powiedzenie, że cudze chwalicie, swego nie znacie! Jak widzisz raczej nie warto szukać dla siebie zagranicznego bukmachera. Nie dość, że byłoby to nielegalne, to jeszcze ryzyko wcale nie zostałoby jakoś specjalnie wynagrodzone. Już lepiej ograniczyć się do rodzimych buków i na bieżąco wykorzystywać coraz to nowsze akcje promocyjne, które oni oferują.

Bierz tylko legalne bonusy!

bonus 1660 zł w sts

Pamiętaj, że jedyny słuszny wybór to legalny bukmacher. Bonus od takiego buka może dać Ci dodatkowy zarobek, a do tego Twoja kasa pozostaje w pełni bezpieczna. Gra u zagranicznych bukmacherów jest dla osób przebywających na terenie Polski nielegalna i z bardzo dużym prawdopodobieństwem może się skończyć zablokowaniem Twojego konta albo problemami z prawem. Korzystanie z usług bukmacherów bez licencji to też wystawianie się na spore ryzyko – nie masz gwarancji, że zakłady zostaną uczciwie rozliczone ani że ktoś nie ucieknie z Twoją kasą na Seszele. 

W tym artykule pokazaliśmy, że u polskiego bukmachera bonus za rejestrację potrafi być dużo bardziej atrakcyjny niż za granicą. Do tego obstawianie u legalnego buka daje gwarancję pełnego bezpieczeństwa. W obliczu tych informacji byłoby bezsensem skazywanie się na ryzyko w imię otrzymania… niższych bonusów! Jeśli chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie, wybierz dla siebie odpowiedni licencjonowany serwis i zacznij grę. Życzymy Ci dużo legalnych wygranych!

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Jakie są te najbardziej popularne bonusy bukmacherskie?  

Typowymi promocjami u buków są: bonusy od depozytów, freebety, zakłady ubezpieczone, punkty lojalnościowe oraz mnożniki kursów.

Który z bukmacherów ma w swojej ofercie bonus bez depozytu?

Bukmacher bez depozytu to np. STS. U tego operatora dostaniesz freebet za 100 zł, za sam fakt założenia u niego konta oraz podania naszego kodu promocyjnego.

Czy STS to legalny bukmacher?

Tak! STS działa w Polsce legalnie.