LVbet kod promocyjny: MAXBONUS

podłużne logo LVbet

Zarejestruj się w LVbet
Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

✓ bonus mnożący kursy Twoich zakładów – wygrane nawet do 1500 zł!
✓ darmowy zakład 30 zł


W LVbet kod promocyjny i specjalny link to ekskluzywna oferta na rok 2018! Odbierz od LVbet bonus powitalny lepszy, niż inni! Zagraj za 30 zł za darmo, a potem powiększ kurs swojego kuponu aż sto razy (!) i zgarnij mega wygraną powiększoną nawet o 1000 zł (!!). Mało? No to zrób to jeszcze raz, tym razem x50 i wygraj 500 zł!

Podczas rejestracji koniecznie podaj systemowi LVbet kod promocji: MAXBONUS

LVbet kod promocyjny

LVbet kod promocyjny i bonus powitalny

Skoro dajemy Ci już do wykorzystania w LVbet kod bonusowy (przypominamy, że brzmi on MAXBONUS), to znaczy, że szykowany jest też bonus, prawda? Prawda! I są to nawet 3 bonusy. Pierwszy z nich to specjalna oferta bonusu bez depozytu dostępna wyłącznie dla nowych graczy, którzy zarejestrowali się u bukmachera przez specjalny link (wsadziliśmy go we wszystkie nasze odnośniki, więc w którymkolwiek miejscu na naszej stronie klikniesz w LVbet, trafisz do zamkniętej strefy z bonusem!) i podali kod promocji MAXBONUS. Drugi to niespotykana nigdzie indziej oferta powiększenia kursy zakładu aż 100 razy, dzięki czemu możesz zgarnąć aż 1000 zł przy wypłacie wygranej, zaś trzecia, to mnożnik x50 i wygrana nawet 500 zł za jeden zakład!

LVbet bonus bez depozytu

 

Zacznijmy od bonusu, który dostajesz na samym początku i do którego nie potrzebujesz żadnych własnych środków. Pierwsze i najważniejsze zasady dotarcia do niego znasz: kliknij w link partnerski i załóż konto w LVbet (kod promocyjny wpisz w formularzu). Wyślij maila na adres promocje@lvbet.pl z tematem “Bonus bez Depozytu”. Teraz w ciągu 48h otrzymasz od LVbet bonus za darmo! Nie zobaczysz go jednak jako 30 zł na bonusowym saldzie, ponieważ działa on bardzo podobnie do depozytowego bonusu powiększającego kurs, o którym mówimy niżej.
Kiedy na Twoim bonusowym koncie zobaczysz 1 zł (serio, złotówkę), przejdź się po LVbet i wybierz przynajmniej 3 zakłady do swojego kuponu kombi. Muszą to być typy wybrane z zakładów o kursach nie niższych, niż 1.25 każdy. To akurat nie będzie trudne. Sprawdź, czy Twój kupon kombi ma łączny kurs wynoszący min. 2.50 – jeśli tak, to aktywuj bonus, który powiększy ten kurs 30 razy. To sprawi, że postawiona bonusowa złotówka działa jak podarowane 30 zł!

Obrót bonusu

Obrót tego bonusu nie jest wymagany, jeśli nic nie wygrasz – wtedy po prostu sięgasz po kolejną promocję. Ale wygrane z darmowego zakładu podlegają 2-krotnemu obrotowi w zakładach o min. 3 możliwych wynikach, np. 1X2, a ich kursy nie mogą być niższe, niż 2.00. Wyjątkiem są zakłady kombi – wtedy wystarczy, że kurs zdarzenia będzie wynosił przynajmniej 1.50. I gotowe!

KURSY I OFERTY

No offers found

LVbet bonus-mnożnik x100!

Chcesz odebrać od LVbet bonus na start? Śmiało, bo to łatwizna! Napierw zarejestruj się w LVbet – kod promocyjny MAXBONUS podaj w formularzu rejestracyjnym w miejscu, które zaznaczyliśmy na obrazku strzałką. Następnie zaznacz, że chcesz otrzymać dostęp do bonusu i wpłać pierwszy depozyt wynoszący minimim 100 zł.

LVbet bonus powitalny

Teraz tak: od kwoty, którą wpłacisz otrzymasz bonusik w wysokości 1% (tyle, ile podatku możesz każdego roku przekazać np. na organizacje pozarządowe). Jest tyci, to prawda, ale teraz możesz postawić za to zakład, którego kurs zostanie powiększony 100 razy, więc i tak będzie moc!

Jak pomnożyć kurs x100?

Zasady bonusu powitalnego są na pierwszy rzut oka zagmatwane, ale sprawa jest całkiem prosta. Minimalna kwota kwalifikująca do powiększania kursu wynosi 100 zł, od której zostanie wyliczony bonus wynoszący 1% tej kwoty. Te pieniądze (lub pieniążek) możesz wnieść w zakład w ciągu 30 dni. To nie musi być Twój pierwszy zakład! Musi on jednak spełniać pewne wymagania:

 • zakład kombi na min. 3 zdarzenia,
 • łączny kurs kuponu 2.50,
 • min. kurs każdego zdarzenia na kuponie 1.25.

Jeśli spełnisz powyższe warunki, przy kuponie pojawi się opcja aktywacji bonusu x100 i Twój kurs zostanie pomnożony – dokładnie 100 razy! Możesz w ten sposób wygrać do 1000 zł więcej!

Obrót bonusu

Widząc taką ofertę pewnie aż drżysz o to, jak będą wyglądały warunki obrotu, co? Szczerze mówiąc bardzo nas zaskoczyli, bo zasady bonusu w LVbet są zupełnie niezłe. Przede wszystkim obracasz wyłącznie kwotę depozytu, a wysokość obrotu to x4 bez limitu czasowego (uff!). Wliczają się zakłady o kursie minimalnym 2.00, chyba że są to zakłady typu kombi – wtedy przynajmniej jedna selekcja musi mieć kurs wynoszący min. 1.50. Sporty wirtualne nie są kwalifikowane do obrotu.

Jak wykorzystać w LVbet bonus?

LVbet bonus powitalny

Aktualnie w LVbet kod promocyjny prowadzi Cię to bonusu, który to robi cuda z Twoim kuponem. Możesz więc zaczaić się na zakład z fajnym kursem i dodatkowo go podbić, dzięki czemu zgarniesz znacznie większą nagrodę. Co więc warto obstawiać w LVbet? Bonus wykorzystasz na określony kupon: 3 zdarzenia z całkowitym kursem min. 2.50. Poskładaj go więc ostrożnie, bo to nie jest darmowy zakład! Jeśli przegrasz, kwotę depozytu musisz tak czy inaczej obrócić, a nie ma nic gorszego, niż wyrabianie bonusu, z którego tak naprawdę nic się nie ma.

Bonus w LVbet nie jest więc ofertą dla narwanych (to znaczy bukmacher bardzo się z takich osób ucieszy, ale to nie on ma mieć dobry humor, tylko Ty), ale dla osób, które zawsze najpierw dobrze przemyślą swoje zakłady, a dopiero potem wysyłają kupon.

Podsumowując: przed wykorzystaniem bonusu zapoznaj się dokładnie z regulaminem i warunkami, na jakich będzie możliwe postawienie zakładu x100 wypłacenie wszystkich środków z Twojego konta. Nie rób też byle jakiego kuponu – dobrze przelicz szanse na zwycięstwo i zorientuj się w sytuacji.

Graj w LVbet - kod promocyjny MAXBONUS!

LVbet bonus-mnożnik: kurs x10!

Bukmacher zauważa także graczy, którzy obstawiają za niskie stawki i nie chcą od razu wpłacać więcej, niż 50 zł. Specjalnie dla nich powstał w LVbet bonus x10, czyli wariant oferty powitalnej z mnożnikiem x100 dla niższego depozytu. Wpłać od 10 zł do 49 zł i napisz maila na adres promocje@lvbet.pl o tytule “Bonus Powitalny”. W ciągu 48h do Twojego konta zostanie przypisany bonus w wysokości 10% Twojej wpłaty z mnożnikiem x10 (czyli summa summarum: równowartość depozytu), który wykorzystujesz dokładnie tak samo, jak bonus mnożnik x100. Zasady obrotu także są takie same, czyli żadne!

LVbet bonus do 500 zł

Bukmacher postanowił zaszaleć i dorzucić jeszcze jeden bonus powitalny. Wpłać drugi depozyt w LVbet i odbierz możliwość wygrania nawet 500 zł! Działanie promocji jest podobne do tego, co mamy w bonusie z mnożnikiem x100. Tym razem wpłacając min. 50 zł otrzymujesz 1% wysokości depozytu i obstawiasz je w zakładzie, którego kurs pomnożysz x50. Aby uruchomienie mnożnika było możliwe, Twój kupon musi składać się z przynajmniej 3 zdarzeń o łącznym kursie min. 2.50, jednakże każde zdarzenie na liście musi mieć kurs min. 1.25.

Obrót bonusu

Obrotowi podlega tylko kwota wpłacona jako drugi depozyt. Nie trzeba więc martwić się o dodatkowe sumy!
Obróć więc swoją wpłatę 3x w zakładach po kursie min. 2.00 w zakładach akumulowanych, w których przynajmniej jedno zdarzenie ma kurs min. 1.50. Obrót możesz wykonać przed lub po wykorzystaniu mnożnika. Masz na to 30 dni.

Inne promocje w LVbet

Prawda, że oferta bonusowa daje radę? A to nie wszystko, co czeka na Ciebie u tego bukmachera. Przygotowano tutaj oferty także na później, gdy już wkręcisz się w obstawianie na dobre.

Cashback na Ekstraklasę!

LVbet promocje - cashback VAR

Obstawiasz Ekstraklasę? VAR psuje Ci kupon? Nic nie szkodzi, bo teraz możesz odebrać od LVbet zwrot za nieudany zakład na naszą najwyższą ligę piłkarską!

Postaw kupon, na którym znajdzie się przynajmniej jeden zakład na wynik meczu Ekstraklasy (dokładny wynik, suma goli, powyżej/ poniżej etc.) – pamiętaj tylko, aby min. kurs kuponu wyniósł 1.50, zaś stawka: min. 10 zł. Jeśli po weryfikacji VAR sędzia cofnie bramkę, przez co Twój kupon przegra, LVbet zwróci Twoją stawkę (minus podatek) aż do kwoty 100 zł! Cashback trafi na Twoje konto jako bonus podlegający obrotowi x3 w zakładach po kursie min. 1.75 w ciągu 30 dni.

Aby otrzymać od LVbet cashback, musisz wysłać numer swojego kuponu na adres promocje@lvbet.pl.

Turniej Europejskie Puchary LVbet – bonus do 2000 zł!

Kiedy tylko wyruszyły europejskie puchary, wyruszyła także specjalna, piłkarska promocja LVbet! Obstawiaj kolejki Ligi Europy i Ligi Mistrzów i pnij się w rankingu o nagrody. Prowadzone są aż 2 klasyfikacje, więc warto się postarać!

Za każdy kwalifikujący się kupon otrzymasz punkty liczone wedle wzorów:

 • kupon wygrany: kurs x stawka x ilość selekcji
 • kupon przegrany: stawka x ilość selekcji

Pamiętaj, że liczą się kupony złożone wyłącznie z zakładów na Ligę Mistrzów i Ligę Europy!

Po każdej kolejce najlepszym graczom przyznawane będą specjalne bonusy wynoszące od 50 zł (za 7. miejsce) do 600 zł (za 1. miejsce). Kiedy rozstrzygnięte zostaną pojedyncze rankingi za kolejki od 1. do 6., nastąpi podsumowanie i wyłonienie najlepszych graczy, którym przyznane zostaną nagrody:

 • 1. miejsce: 2000 zł
 • 2. miejsce: 1000 zł
 • 3. miejsce: 600 zł
 • 4. miejsce: 500 zł
 • 5. miejsce: 300 zł
 • 6. miejsce: 200 zł
 • 7. miejsce: 150 zł
 • 8. miejsce: 150 zł
 • 9. miejsce: 100 zł
 • 10. miejsce: 100 zł

Szczegóły promocji znajdziesz jak zawsze na stronie LVbet.

Masz karnet? Masz bonus freebet 50 zł!

Dla kibiców drużyn sponsorowanych przez LVbet:

 • Widzew Łódź,
 • Arka Gdynia,
 • Wisła Płock,
 • Wisła Kraków,
 • Lechia Tomaszów Mazowiecki,

przygotowano specjalne bonusy. Pokaż bukmacherowi, ze masz karnet na mecze swoich ulubieńców, a dostaniesz 50 zł na zakłady!

Bezpieczny kupon 5+

Przez długi czas był jeden spoecjalny bonus w LVbet: Bezpieczny kupon 5+. Warunkiem wzięcia udziału w promocji było postawienie zakładu typu kombi składającego się z min. 5 zdarzeń na łączny kurs 3.00 i stawkę min. 20 zł. Jeżeli jeden z typów przegrał, a reszta kuponu była wygrana, LVbet wypłacił Ci zwrot stawki do wysokości 50 zł w najbliższy po rozstrzygnięciu zakładu poniedziałek do godziny 17:00. Ponieważ promocja ta trwała dłużej, niż pierwotnie zakładano, wierzymy, że jeszcze znów ją zobaczymy – w takiej samej lub podobnej odsłonie.

LVPunkty – teraz też dla bukmachera!

Graj w LVbet, zbieraj punkty i wymieniaj je na gotówkę, którą możesz przenaczyć na dalszą grę. Zasady są proste i zdziała to krótko mówiąc tak: za każde wydane 25 zł, dostajesz 1 punkt.

LVPunkty są dodawane do Twojego profilu automatycznie, więc nie musisz gorączkowo szukać jakiegoś formularza zgłoszeniowego. Nie jest tu potrzebny nawet żaden specjalny dostępny tylko dla wybrańców LVbet kod promocji. Po prostu graj, a bukmacherowi zostaw resztę!

Za 100 LVPunktów dostajesz 5 zł. Uzbierane punkty na zakładach nigdy nie wygasają, więc jeśli nie masz ochoty, z niczym się nie spiesz. A co ważniejsze: pieniądze zdobyte dzięki punktom są od razu dostępne i – uwaga! – nie podlegają żadnemu obrotowi! Możesz od razu włączyć je do puli, którą wypłacisz, razem z wygranymi z zakładów!

Bierz bonusy od LVbet!

LVbet bukmacher

Porozmawiajmy o tym, co proponuje bukmacher LVbet. Bonus możesz wykorzystać w ciągu 30 dni od depozytu, więc masz czas, by porozglądać się za jakimiś obiecującymi zakładami.

Jak to zrobili?

To, co rzuca się w oczy tuż po wejściu do LVbet, to bardzo starannie wykonana oprawa. Można powiedzieć, że w porównaniu z innymi bukmacherami online, jest tu wręcz tłoczno, ale ma to swoje zalety: dzięki temu jesteś w stanie jednym kliknięciem znaleźć się, gdzie tylko zechcesz. Poprzedni projekt serwisu był pomysłem z zupełnie przeciwnej strony (sami pisaliśmy, że jest niemal pusto), więc niektórzy gracze przyzwyczajeni do innej nawigacji LVbet mogą poczuć się przytłoczeni.

Lista sportów – przedtem kafelki poukładane najpierw wedle popularności (około 8-10 pierwszych kratek), a potem w kolejności alfabetycznej – teraz widnieje po lewej stronie jako pionowe, tradycyjne menu, które możesz rozwijać. W innej opcji, po kliknięciu w Zakłady Bukmacherskie, oferta dyscyplin do obstawiania wyświetli się w podobnej do pierwotnej wersji, czyli jako kafelki na środku ekranu.

Niestety, z jakiegoś powodu, postanowiono zrezygnować z fantastycznej wyszukiwarki, dzięki której można było w mig przefiltrować i znaleźć odpowiednie wydarzenia. Wystarczyło np. wpisać “Polska”, a już tanecznym krokiem kafle układały się tak, by znalazły się w nich tylko polskie wątki. Będziemy za tym tęsknić.

Bukmacherzy lubią się też chwalić ilością zakładów dostępnych w danej dyscyplinie. Widzisz więc na przykład, że bukmacher X oferuje 40 zakładów na kolarstwo. Wchodzisz, by zobaczyć, co możesz obstawić. Okazuje się, że to nie 40 zakładów, a 40 możliwości obstawienia takiego samego rynku. W LVbet nie ma takiego sztucznego powiększania liczby zakładów i wprowadzania gracza w błąd. Bukmacher uczciwie podaje ile “zdarzeń” możesz postawić w każdej kategorii, a gdy wejdziesz dalej, zobaczysz, ile opcji zakładów dane zdarzenie proponuje. Nie myśl więc po wejściu do LVbet, że jest tu mniejsza oferta zakładów, niż gdzie indziej tylko dlatego, że wyświetlane liczby są niższe. To po prostu uczciwe podejście do sprawy, bez czarowania.

LVbet bonus na zakłady

Nawigacja

Nawigowanie po stronie bukmachera LVbet też jest udane. Bez problemu wrócisz do którejś z poprzednich stron bez wyklikiwania się w przeglądarce. Spójrz na obrazek wyżej. Bukmacher zapamiętuje i wyświetla Twoją ścieżkę, dzięki czemu jednym kliknięciem znajdziesz się znów tam, gdzie zechcesz. W odnalezieniu się w LVbet pomaga też bardzo prosta struktura i design.

Zakłady bukmacherskie

Poruszanie się po stronie opanowane? Więc czas na robienie zakładów bukmacherskich! Pamiętaj, że teraz realizujac należny Ci w LVbet bonus powiększasz kurs swojego kuponu x100, więc to nie lada gratka. Jest w czym wybierać, więc pozwiedzaj wszystkie działy sportowe, o których zaraz powiemy. Ale najpierw…

LVbet.pl legalny w Polsce!

Zanim przejdziemy do omawiania zakładów w LVbet.pl, chcemy przekazać najważniejszą informacje: LVbet jest legalny w Polsce! Już w maju 2016 otrzymał on błogosławieństwo (a w każdym razie przyzwalające skinienie) Ministerstwa Finansów. Numer licencji: PS4.6831.9.2016.EQK. Możesz więc robić zakłady i korzystać z całej oferty w LVbet bez obaw, że zapuka do Ciebie CBŚ.

Sporty

Lista sportów dostępnych na liście kategorii do obstawiania w LVbet jest imponująca jak na bukmachera, który dopiero ruszył do wyścigu. Nie będziemy wymieniać dokładnie wszystkiego, co tu oferują (lista jest zbyt długa!), ale damy Ci przedsmak tego, co czeka w LVbet.pl kiedy go odwiedzisz.

To na pewno obstawisz w LVbet

 • piłka nożna
 • koszykówka
 • hokej na lodzie
 • tenis
 • piłka ręczna
 • baseball
 • siatkówka
 • dart
 • football amerykański
 • boks
 • MMA
 • rugby
 • skoki narciarskie
 • żużel
 • snooker
 • tenis stołowy

Teraz wyobraź sobie, że masz wydany przez LVbet kod promocji i możesz wykorzystać bonus na zakłady w sumie w ponad 50 kategoriach sportowych licząc te, które wymieniliśmy dla Ciebie wyżej!

E-sport – zakłady online

Bukmacher LVbet dba też o miłośników e-sportu. Każdy fan takich gier jak Starcraft 2, League of Legends, Counter Strike, Hearth Stone, Overwatch czy Dota 2 znajdzie tu odpowiednie do okazji zakłady. W porównaniu z innymi bukmacherami to bardzo szeroka oferta doceniająca zjawisko zainteresowania grami (e-sportem) do tego stopnia, że są osoby gotowe zakładać się o zwycięstwo jednej drużyny nad drugą. Dlaczego więc nie dać im takiej możliwości? A ponieważ są wśród nas miłośnicy e-sportów, zaliczamy to LVbet na wielki plus!

Piłka nożna

LVbet zakłady na piłkę nożną

Powiedzmy jednak więcej o najbardziej popularnym sporcie na świecie – piłce nożnej. Jak została potraktowana w LVbet? Po królewsku, nie mogło być inaczej! Polskie ligi nie były dostępne od początku, ale szybko ogarnieto tutaj temat i w tej chwili można obstawiać nie tylko Ekstraklasę, ale także na 1. Ligę, 2. Ligę, czy 3. Ligę – brawo! Są jednak również inne kraje, których ligi obstawisz w LVbet. Piłka nożna Anglii, Francji, Irlandii, Włoch, Niemiec… Jeśli masz ochotę, obstawiaj nawet rozgrywki w Wietnamie, Chinach, Wenezueli, czy na Filipinach. Przy okazji: czy wiesz, że największe value, a więc wartościowy zakład z dużym i bardzo prawdopodobnym zyskiem, tkwi najczęściej właśnie w zakładach na mniejsze i mało popularne ligi? W przypadku lig z odległych zakątków świata, gdzie zaglądają bociany na zimę i Janusze na egzotycznym urlopie, najłatwiej o błąd lub niedociągnięcie bukmachera w oszacowaniu szans zespołów i wyliczeniu prawidłowego kursu. Oczywiście znalezienie takiej sytuacji jest trudne, a w dodatku trzeba wiedzieć, co w trawie piszczy, żeby wyłapać zakład życia, ale hej – nic nie jest niemożliwe, a z taką kolekcją, jaką oferuje LVbet możesz obserwować rozwój na rynkach bukmacherskich kiedy tylko zechcesz!

Tenis

Tenis to dynamiczna oferta obejmująca wydarzenia ze świata ATP, WTA, czy ITF. I tak, jeśli w Polsce dzieje się coś godnego uwagi, pojawią się na to zakłady w LVbet.

Oczywiście nie brakuje także Wielkich Szlemów, które ekscytują fanów tenisa na całym świecie. Czy to zakłady przedmeczowe, czy na żywo, nie zawiedziesz się. Oczywiście im bliżej wydarzenia, tym więcej możliwości obstawiania się pojawia. Zakładaj się na mecze singla i debla, o ostatecznego zwycięzcę turnieju lub jakie będą wyniki poszczególnych setów w meczu – droga wolna!

Koszykówka

Oczywiście nie mogło tu zabraknąć koszykówki. Obstawiaj to, co dzieje się w Ameryce Północnej, Południowej, w Europie, czy wydarzenia na skalę światową. HKBL jest w fazie rozgrywek w Hong Kongu? Obstawiaj w LVbet. W Urugwaju trwa Torneo Metropolitano? Obstawiaj w LVbet. W WNBA walczą o mistrzostwo? Obstawiaj w LVbet!

Zarejestruj się i graj legalnie - z bonusem!

Widzisz już, do czego zmierzamy?

Aha, żeby nie było wątpliwości: zakłady na koszykówkę obejmują tutaj także polskie mecze!

LVbet zakłady na żywo

Zakłady na żywo

Co obstawisz tu na żywo? Nie każde możliwe wydarzenie ze świata, ale z całą pewnością rozpościerają się przez Tobą możliwości obstawiania piłki nożnej na żywo, tenisa, hokeja, siatkówki, badmintona, koszykówki… Jest dobrze!

Kiedy wybierzesz wydarzenie do obstawiania, bukmacher pokaże Ci osobną stronę z dynamicznie zmieniającymi się kursami na zakłady, bieżącą sytuację punktową oraz inne informacje. Nie ma tu jeszcze możliwości oglądania spotkań na żywo, to wielka szkoda. W tej chwili to wada, ale wierzymy w LVbet i bronimy jego niedociągnięć. Widzimy ogromny potencjał tej marki, która ma szansę zawojować polską branżę zupełnie nową jakością usług.

Trzeba też pamiętać (wracając do livestreama), że załatwienie transmisji i pozwolenia na jej udostępnianie to mnóstwo papierologii i spory koszt. Należy więc dać bukmacherowi czas. A póki co możesz śledzić wizualizację meczu widniejącą z prawej strony witryny w oknie obstawianego wydarzenia. Jest całkiem udana i nieźle oddaje przebieg spotkania. To nie to samo, co transmisja, ale czasami trzeba sobie radzić i bez niej.

Kursy

Kursy w LVbet można porównywać z tymi, które wystawiane są przez gigantów o umocnionej już pozycji na rynku światowym, jak np. bet365. Kursy na zakłady bukmacherskie może nie przebijają oferty czołowych bukmacherów zagranicznych, ale śmiało się z nimi równają i owszem, widzieliśmy wydarzenia, które LVbet.pl były wyceniane lepiej, niż u liderów branży (!), chociaż nie robilibyśmy z tego punktu wyjścia w dyskusji o ofercie. Można jednak spojrzeć na nowego bukmachera z innej strony: to, co ma do powiedzenia znacznie przewyższa to, co mówią inni bukmacherzy obecni w Polsce od lat!

LVbet mobile

LVbet mobile - aplikacja

LVbet.pl mobile ruszyło w tym samym momencie, co strona internetowa i… czapki z głów! Zakłady na komórce to w pełni funkcjonalna oferta bez ograniczeń. Obstawisz tu wszystkie wydarzenia, które LVbet udostępnia na swojej stronie, zarówno przedmeczowe, jak i na żywo.

Poruszanie się jest tutaj dokładnie tak sprawne i łatwe, jak powinno być. Ikony bezbłędnie reagują na dotknięcie, nie mieliśmy problemów z odczytywaniem ruchów, a ładowanie kolejnych stron i statystyk jest szybkie, choć nie tak błyskawiczne, jak przy poprzedniej wersji graficznej – dajmy jednak technikom czas, bo szata graficzna zmieniła się dosłownie przed chwilą. Mobilka jest jednak udana.

Jeśli jednak wolisz mieć usługi bukmacherskie tylko na jedno pyknięcie palca, pobierz aplikację mobilną LVbet – dostępną na Androida oraz iOS! W obu wersjach sprawdza się znakomicie, więc nie musisz się martwić, że akurat Twój smartfon może trafić na słabszą wersję.

Kasyno

Zacznijmy od tego, że kasyno LVbet nie jest dostępne z Polski – z przyczyn prawnych, naturalnie. Dla tych, którzy rezydują za granicą postanowiliśmy jednak opisać to, co oferuje część kasynowa LVbet. Z tym, co można tam znaleźć jest różnie – niektóre elementy nam się podobają, inne… Po prostu poczytaj dalej.

Gry

W części kasynowej LVbet gry znajdziesz przy pomocy górnego menu lub po wyfiltrowaniu developerów – szybko się połapiesz. Najważniejsze jednak, że zagrasz tu w największe hity kasyn online i nowości na rynku. Gonzo’s Quest, Koi Princess, Esqueleto Explosivo, Starburst, Mega Joker, Twin Spin… Wybieraj! I pamiętaj, że za grę na pieniądze zbierasz LVpoints, które po uzbieraniu odpowiedniej ich ilości możesz spowrotem zamienić na gotówkę!

LVbet - bonus na sloty w kasynie

Następca Stargames?

Zamknięcie się Stargames dla polskich graczy było sporym ciosem dla wielbicieli tego kasyna – a było (i wciąż jest) ich bardzo dużo. Teraz pozostaje im tylko przezimować paskudny okres i czekać na ewentualny powrót Stargames pod polskie strzechy, chociaż nie zapowiada się na to: polskie prawo skutecznie ogranicza ruchy właścicielom kasyn online.

Nie ważne więc jak bardzo chcielibyśmy, żeby LVbet Casino stało się u nas następcą Stargames, nowa ustawa hazardowa pozwoli działać w naszym kraju tylko jednemu operatorowi – monopoliście – i nie wygląda na to, by miała to być którakolwiek ze znanych marek.

Bonus w kasynie

Kasyno LVbet bonus przyznaje aż przez pierwsze 4 depozyty – w sumie można zdobyć 1000€ i nawet 1000 darmowych obrotów na określone gry! Kto więc może grać w części kasynowej LVbet, powinien zakręcić się wokół tej oferty, bo zostala ona udostępniona na calkiem fajnych warunkach!

Support

W razie kłopotów, gotów do niesienia pomocy jest support. I nie musisz się zastanawiać, jak przetłumaczyć na angielski lub niemiecki “Obawiam się, że mój zakład systemowy został źle rozliczony, czy możecie to sprawdzić?” – to polski bukmacher, którego siedziba mieści się w Katowicach, więc jedyne, co może Cię ewentualnie zaskoczyć, to elementy gwary śląskiej w odpowiedzi (niestety my nigdy na nią nie trafiliśmy, ale musisz przyznać, że byłoby zabawnie).

Kontaktować się z działem obsługi możesz na 2 sposoby: mailem lub na czacie. Czat nie jest czynny całą dobę, ale konsultanci siedzą na swoich stanowiskach w godzinach, w których faktycznie jest na stronie największy ruch (i przed nim).

Jeśli nie chcesz z nikim rozmawiać, nie ma problemu. LVbet ma także opcję FAQ, czyli listy najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Zapomniane hasło, gdzie znaleźć bonusy, co to jest IBAN i gdzie go znaleźć, dlaczego depozyt nie został jeszcze zaksięgowany na koncie, ile trwa wypłata – to wszystko znajdziesz właśnie w FAQ. Wszystkie kwestie są raczej standardowymi zagadnieniami, ale i problemy najczęściej są standardowe. Istnieje więc spora szansa na to, że znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie bez podejmowania kontaktu z konsultantami.

Wpłaty i wypłaty

Skoro napomknęliśmy o odpowiedziach na pytania związane z wpłatami i wypłatami, powiedzmy jeszcze o nich. Możliwości nie ma w LVbet wiele, ale to domena polskich bukmacherów. Wypłaty to jeszcze mniejsza kolekcja, niż sposoby złożenia depozytów, ale znów: mówimy tu o Polsce, w której kontrola tej gałęzi rozrywki jest chyba jedną z najściślejszych. Tak czy inaczej, jeśli chcesz wpłacić pieniądze na swoje nowe, świeże konto LVbet, masz następujące opcje:

 • Paymenticon,
 • dotpay,
 • Przelewy24,
 • Tpay,
 • Skrill.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 zł, zaś maksymalna to 10 000 zł oraz 40 000 zł jeśli korzystasz z Przelewów24.

LVbet Rapid Pay

LVbet Rapid Pay

A wypłaty? Do tej pory były to tylko 2 możliwości: zwykły przelew bankowy lub Paymenticon, czyli chyba najmniej popularny portfel elektroniczny. No cóż, przynajmniej spróbowali, no nie? Ale teraz możesz skorzystać ze specjalnej, autorskiej usługi LVbet: Rapid Pay! Działa ona dokładnie tak samo, jak operatorzy błyskawicznych przelewów, jak np. Przelewy24, ale z tą różnicą, że nie jest zewnetrzną firmą zajmującą się transakcjami online, ale produktem należącym i obsługiwanym przez LVbet. Przelewy realizowane są więc bardzo szybko, o ile posiadasz konto w jednym ze współpracujących banków (ich listę znajdziesz na stronie LVbet), wypłaty mogą znaleźć się na Twoim koncie bankowym nawet w ciągu 10 minut.

Minimalna wypłata w LVbet to 25 zł, maksymalnego limitu nie nałożono. Mogą jednak wystąpić pewne opłaty związane z transakcjami, np. prowizje bankowe – te są natomiast niezależne od bukmachera.

LVbet opinie

LVbet podoba się graczom – tak kasynowym zagranicą, jak i miłośnikom zakładów sportowych w Polsce. Aktualny kod promocji w LVbet to MAXBONUS. Oferta bonusowa to najbardziej pomysłowa akcja, z jaką się spotkaliśmy. Powiększenie kursu zakładu aż 100 razy? I możliwość zatrzymania całej wygranej bez konieczności dokonywania obrotu? Brawo, LVbet! Zwróciliście na siebie uwagę!

Trzymamy rękę na pulsie i nie odpuszczamy żadnego newsa o LVbet – zawsze aktualizujemy naszą recenzję na bieżąco. Ty zaś skup się na porównywaniu jego oferty z bukmacherem, u którego już grasz. Jeśli postanowisz włączyć się do zabawy, to będzie wściekle dobra decyzja, bo LVbet.pl przedstawia się nie tylko nowocześnie i elegancko, ale też wnosi powiew świeżości, którego tak bardzo brakowało nam na polskim rynku zakładów. Podoba nam się to, w jakim kierunku chce iść ten bukmacher i jesteśmy pewni, że Tobie też się spodoba.

Polski bukmacher z licencją!

LVbet- pytania i odpowiedzi

LVbet punkty

Ma! Lokale LVbet znajdziesz w wielu miastach w Polsce i to nie tylko w tych największych! Oprócz stolicy, LVbet zakłady przyjmuje także w lokalach w Krakowie, Legnicy, Siedlcach, Gawrolinie, czy w Ząbkach. Pełną listę miast i dokładnych adresów lokali znajdziesz na stronie bukmachera.

LVbet w Warszawie prowadzi mnóstwo punktów naziemnych:

 • ul. Powstańców Śląskich 61/U5
 • ul. Ostrobramska 126
 • ul. Gen. T. Bora-Komorowskiego 12G
 • ul. Puławska 152
 • ul. Wiertnicza 115
 • ul. Puławska 228
 • ul. Targowa 72 lok. 6
 • ul. Ptasia 6 02U
 • ul. Grochowska 204 paw.11
 • ul. Marymoncka 55
 • ul. Bracka 3
 • ul. Grójecka 62A
 • ul. Powstańców Śląskich 106 lok. 14
 • ul. Wolska 50A, paw.3B
 • ul. Żelazna 76 lok. 110,113A

Aktualną listę lokali LVbet znajdziesz na stronie bukmachera: zjedź na sam dół i w stopce kliknij w “LV lokale”, które znajdziesz po prawej stronie.

LVbet sponsor Widzewa Łódź

Tak jest, LVbet jest oficjalnym sponsorem klubu Widzew Łódź! Wśród drużyn i organizacji, z którymi działa bukmacher są też Lechia Tomaszów Mazowiecki, Wisła Kraków, Arka Gdynia oraz FEN MMA Federation.

Widać nawet efekty współpracy! Oprócz doskonałej formy, pewnie również zastrzyk gotówki pomógł Arce Gdynia zgarnąć Mistrzostwo w Pucharze Polski w 2017! Widać, opłaca się działać wspólnie z najlepszymi!

Nie, tej drużyny na liście sponsorowanych przez LVbet akurat brakuje. Pewnie kojarzysz logo bukmachera z LV Drinks, które jest jednym ze sponsorów naszej reprezentacji? I słusznie, bo to w dość zawiły sposób dalece spokrewniona firma.

Zasada jest bardzo prosta: każde postawione 25 zł przelicza się na 1 punkt w LVbet. Potem każde 100 punktów możesz zamienić na 5 zł, które wypłacisz albo przeznaczysz na dalszą grę. Nie musisz się nigdzie zapisywać ani odhaczać niczego przy kuponach – punkty LVbet naliczane są automatycznie.

LVbet Rapid Pay to nowa, niezależna od zewnętrznych operatorów usługa, pozwalająca na dokonanie błyskawicznego przelewu bankowego od bukmachera na Twoje konto. LVbet zachęcił do współpracy wiele popularnych banków, więc sprawdź, czy Ty także możesz szybko wypłacić pieniądze z LVbet Rapid Pay!

Kasyno LVbet nie jest dostępne dla graczy z Polski ze względu na panujące u nas prawo zabraniające działalności kasyn online z wyjątkiem jednego, państwowego operatora – monopolisty.

Pewnie! Co prawda nie pojechali po całości jak ForBET i nie oferują tu gry bez podatku, ale oferta zakładów i kursów jest na tyle bogata i ciekawa, że nie ma się co boczyć i upierać, tylko trzeba korzystać!

Idź do LVbet!

LVbet
4.4 (87.5%) 8 votes