LV BET

LVbet

75 / 100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 10 Jul 2019
 • Kod promocji MAXBONUS

Prężnie rozwijający się bukmacher!

LV BET szybko zyskał na popularności w Polsce. Zobacz, ile jest w stanie Ci zaoferować!

✓ bonus mnożący kursy Twoich zakładów – wygrane nawet do 1500 zł!
✓ darmowy zakład 20 zł


W LV BET kod promocji i specjalny link to ekskluzywna oferta na rok 2019! Odbierz od LV BET bonus powitalny lepszy, niż inni! Zagraj za 20 zł za darmo, a potem powiększ kurs swojego kuponu aż sto razy (!) i zgarnij mega wygraną powiększoną nawet o 1000 zł (!!). Mało? No to zrób to jeszcze raz, tym razem x50 i wygraj 500 zł!

Podczas rejestracji koniecznie podaj systemowi LV BET kod promocji: MAXBONUS

LV BET kod promocyjny
Graj w LV BET!

LV BET kod promocji i bonus powitalny

Skoro dajemy Ci już do wykorzystania w LV BET kod bonusowy (przypominamy, że brzmi on MAXBONUS), to znaczy, że szykowany jest też bonus, prawda? Prawda! I są to nawet 3 bonusy. Pierwszy z nich to specjalna oferta bonusu bez depozytu dostępna wyłącznie dla nowych graczy, którzy zarejestrowali się u bukmachera przez specjalny link (wsadziliśmy go we wszystkie nasze odnośniki, więc w którymkolwiek miejscu na naszej stronie klikniesz w LV BET, trafisz do zamkniętej strefy z bonusem!) i podali kod promocji MAXBONUS. Drugi to niespotykana nigdzie indziej oferta powiększenia kursy zakładu aż 100 razy, dzięki czemu możesz zgarnąć aż 1000 zł przy wypłacie wygranej, zaś trzecia, to mnożnik x50 i wygrana nawet 500 zł za jeden zakład!

LV BET bonus bez depozytu

Zacznijmy od bonusu, który dostajesz na samym początku i do którego nie potrzebujesz żadnych własnych środków. Pierwsze i najważniejsze zasady dotarcia do niego znasz: kliknij w link partnerski i załóż konto w LV BET (kod promocji wpisz w formularzu). Wyślij maila na adres promocje@lvbet.pl z tematem „Bonus bez Depozytu”. Teraz w ciągu 48h otrzymasz od LV BET bonus za darmo! Nie zobaczysz go jednak jako 20 zł na bonusowym saldzie, ponieważ działa on bardzo podobnie do depozytowego bonusu powiększającego kurs, o którym mówimy niżej.
Kiedy na Twoim bonusowym koncie zobaczysz 1 zł (serio, złotówkę), przejdź się po LV BET

i wybierz przynajmniej 3 zakłady do swojego kuponu kombi. Muszą to być typy wybrane z zakładów o kursach nie niższych, niż 1.25 każdy. To akurat nie będzie trudne. Sprawdź, czy Twój kupon kombi ma łączny kurs wynoszący min. 2.50 – jeśli tak, to aktywuj bonus, który powiększy ten kurs 20 razy. To sprawi, że postawiona bonusowa złotówka działa jak podarowane 20 zł!

Obrót bonusu

Obrót tego bonusu nie jest wymagany, jeśli nic nie wygrasz – wtedy po prostu sięgasz po kolejną promocję. Ale wygrane z darmowego zakładu podlegają 2-krotnemu obrotowi w zakładach o min. 3 możliwych wynikach, np. 1X2, a ich kursy nie mogą być niższe, niż 2.00. Wyjątkiem są zakłady kombi – wtedy wystarczy, że kurs zdarzenia będzie wynosił przynajmniej 1.50. I gotowe!

LV BET bonus-mnożnik x100!

Chcesz odebrać od LV BET bonus na start? Śmiało, bo to łatwizna! Napierw zarejestruj się w LV BET – kod promocji MAXBONUS podaj w formularzu rejestracyjnym w miejscu, które zaznaczyliśmy na obrazku strzałką. Następnie zaznacz, że chcesz otrzymać dostęp do bonusu i wpłać pierwszy depozyt wynoszący minimum 100 zł.

Teraz tak: od kwoty, którą wpłacisz otrzymasz bonusik w wysokości 1% (tyle, ile podatku możesz każdego roku przekazać np. na organizacje pozarządowe). Jest tyci, to prawda, ale teraz możesz postawić za to zakład, którego kurs zostanie powiększony 100 razy, więc i tak będzie moc!

Jak pomnożyć kurs x100?

Zasady bonusu powitalnego są na pierwszy rzut oka zagmatwane, ale sprawa jest całkiem prosta. Minimalna kwota kwalifikująca do powiększania kursu wynosi 100 zł, od której zostanie wyliczony bonus wynoszący 1% tej kwoty. Te pieniądze (lub pieniążek) możesz wnieść w zakład w ciągu 30 dni. To nie musi być Twój pierwszy zakład! Musi on jednak spełniać pewne wymagania:

 • zakład kombi na min. 3 zdarzenia,
 • łączny kurs kuponu 2.50,
 • min. kurs każdego zdarzenia na kuponie 1.25.

Jeśli spełnisz powyższe warunki, przy kuponie pojawi się opcja aktywacji bonusu x100 i Twój kurs zostanie pomnożony – dokładnie 100 razy! Możesz w ten sposób wygrać do 1000 zł więcej!

Obrót bonusu

Widząc taką ofertę pewnie aż drżysz o to, jak będą wyglądały warunki obrotu, co? Szczerze mówiąc bardzo nas zaskoczyli, bo zasady bonusu w LV BET są zupełnie niezłe. Przede wszystkim obracasz wyłącznie kwotę depozytu, a wysokość obrotu to x4 bez limitu czasowego (uff!). Wliczają się zakłady o kursie minimalnym 2.00, chyba że są to zakłady typu kombi – wtedy przynajmniej jedna selekcja musi mieć kurs wynoszący min. 1.50. Sporty wirtualne nie są kwalifikowane do obrotu.

Jak wykorzystać w LV BET bonus?

Aktualnie w LV BET kod promocji prowadzi Cię to bonusu, który to robi cuda z Twoim kuponem. Możesz więc zaczaić się na zakład z fajnym kursem i dodatkowo go podbić, dzięki czemu zgarniesz znacznie większą nagrodę. Co więc warto obstawiać w LV BET? Bonus wykorzystasz na określony kupon: 3 zdarzenia z całkowitym kursem min. 2.50. Poskładaj go więc ostrożnie, bo to nie jest darmowy zakład! Jeśli przegrasz, kwotę depozytu musisz tak czy inaczej obrócić, a nie ma nic gorszego, niż wyrabianie bonusu, z którego tak naprawdę nic się nie ma.

Bonus w LV BET nie jest więc ofertą dla narwanych (to znaczy bukmacher bardzo się z takich osób ucieszy, ale to nie on ma mieć dobry humor, tylko Ty), ale dla osób, które zawsze najpierw dobrze przemyślą swoje zakłady, a dopiero potem wysyłają kupon.

Podsumowując: przed wykorzystaniem bonusu zapoznaj się dokładnie z regulaminem i warunkami, na jakich będzie możliwe postawienie zakładu x100 wypłacenie wszystkich środków z Twojego konta. Nie rób też byle jakiego kuponu – dobrze przelicz szanse na zwycięstwo i zorientuj się w sytuacji.

LV BET: kod promocji MAXBONUS czeka!

LV BET bonus-mnożnik: kurs x10!

Bukmacher zauważa także graczy, którzy obstawiają za niskie stawki i nie chcą od razu wpłacać więcej, niż 50 zł. Specjalnie dla nich powstał w LV BET bonus x10, czyli wariant oferty powitalnej z mnożnikiem x100 dla niższego depozytu. Wpłać od 10 zł do 49 zł i napisz maila na adres promocje@lvbet.pl o tytule „Bonus Powitalny”. W ciągu 48h do Twojego konta zostanie przypisany bonus w wysokości 10% Twojej wpłaty z mnożnikiem x10 (czyli summa summarum: równowartość depozytu), który wykorzystujesz dokładnie tak samo, jak bonus mnożnik x100. Zasady obrotu także są takie same, czyli żadne!

LV BET bonus do 500 zł

Bukmacher postanowił zaszaleć i dorzucić jeszcze jeden bonus powitalny. Wpłać drugi depozyt w LV BET i odbierz możliwość wygrania nawet 500 zł! Działanie promocji jest podobne do tego, co mamy w bonusie z mnożnikiem x100. Tym razem wpłacając min. 50 zł otrzymujesz 1% wysokości depozytu i obstawiasz je w zakładzie, którego kurs pomnożysz x50. Aby uruchomienie mnożnika było możliwe, Twój kupon musi składać się z przynajmniej 3 zdarzeń o łącznym kursie min. 2.50, jednakże każde zdarzenie na liście musi mieć kurs min. 1.25.

LV BET bonus powitalny

Obrót bonusu

Obrotowi podlega tylko kwota wpłacona jako drugi depozyt. Nie trzeba więc martwić się o dodatkowe sumy!
Obróć więc swoją wpłatę 3x w zakładach po kursie min. 2.00 w zakładach akumulowanych, w których przynajmniej jedno zdarzenie ma kurs min. 1.50. Obrót możesz wykonać przed lub po wykorzystaniu mnożnika. Masz na to 30 dni.

Inne promocje w LV BET

Prawda, że oferta bonusowa daje radę? A to nie wszystko, co czeka na Ciebie u tego bukmachera. Przygotowano tutaj oferty także na później, gdy już wkręcisz się w obstawianie na dobre.

Bonus na Australian Open do 2000 zł!

Jeśli lubisz obstawiać Australian Open, LV BET ma dla Ciebie specjalny bonus wynoszący nawet 2000 zł! Weź więc udział w turnieju o najwyższą wygraną obstawiając mecze australijskiego Wielkiego Szlema, zbieraj punkty za postawione kupony – liczą się zarówno te wygrane, jak i przegrane! Pnij się w drabince razem ze swoimi faworytami i wygraj w nagrodę od 80 zł do 2000 zł!

Masz karnet? Masz bonus freebet 50 zł!

Dla kibiców drużyn sponsorowanych przez LV BET:

 • Widzew Łódź,
 • Arka Gdynia,
 • Wisła Płock,
 • Wisła Kraków,
 • Lechia Tomaszów Mazowiecki,

przygotowano specjalne bonusy. Pokaż bukmacherowi, ze masz karnet na mecze swoich ulubieńców, a dostaniesz 50 zł na zakłady!

Bezpieczny kupon 5+

Przez długi czas był jeden specjalny bonus w LV BET: Bezpieczny kupon 5+. Warunkiem wzięcia udziału w promocji było postawienie zakładu typu kombi składającego się z min. 5 zdarzeń na łączny kurs 3.00 i stawkę min. 20 zł. Jeżeli jeden z typów przegrał, a reszta kuponu była wygrana, LV BET

wypłacił Ci zwrot stawki do wysokości 50 zł w najbliższy po rozstrzygnięciu zakładu poniedziałek do godziny 17:00. Ponieważ promocja ta trwała dłużej, niż pierwotnie zakładano, wierzymy, że jeszcze znów ją zobaczymy – w takiej samej lub podobnej odsłonie.

LV BET Punkty

Graj w LV BET, zbieraj punkty i wymieniaj je na gotówkę, którą możesz przeznaczyć na dalszą grę. Zasady są proste i zdziała to krótko mówiąc tak: za każde wydane 25 zł, dostajesz 1 punkt.

LVPunkty są dodawane do Twojego profilu automatycznie, więc nie musisz gorączkowo szukać jakiegoś formularza zgłoszeniowego. Nie jest tu potrzebny nawet żaden specjalny dostępny tylko dla wybrańców LV BET kod promocji. Po prostu graj, a bukmacherowi zostaw resztę!

Za 100 LVPunktów dostajesz 5 zł. Uzbierane punkty na zakładach nigdy nie wygasają, więc jeśli nie masz ochoty, z niczym się nie spiesz. A co ważniejsze: pieniądze zdobyte dzięki punktom są od razu dostępne i – uwaga! – nie podlegają żadnemu obrotowi! Możesz od razu włączyć je do puli, którą wypłacisz, razem z wygranymi z zakładów!

Bie bonusy LV BET!

Szybka rejestracja w LV BET

Od teraz bukmacher LV BET jako jedyny w Polsce oferuje innowacyjną możliwość gry po tak zwanej szybkiej rejestracji. To oznacza, że nie musisz już od razu wgrywać zdjęć dowodu tożsamości czy paszportu, aby móc cieszyć się obstawianiem zakładów za pomocą portalu LV BET. Bukmacher chwali się, że dzięki nowemu rozwiązaniu rejestracja zajmuje tylko minutę! Aby założyć konto LV BET w ten skrócony sposób, należy podać swoje imię, nazwisko, numer PESEL, adres email i numer telefonu. Następnie trzeba zweryfikować podany adres email… I już po wszystkim! Twoje konto jest gotowe do gry.

Pamiętaj jednak, że założone “na szybko” konto jest obarczone pewnymi ograniczeniami, którymi nie muszą się przejmować użytkownicy dokonujący klasycznej rejestracji. Maksymalna możliwa kwota obstawiania zakładów to 5200 złotych. Nie ma także możliwości wypłacenia wygranych środków: dokonasz tego z powodzeniem dopiero po zakończeniu pełnej weryfikacji. Konto stałe LV BET, czyli takie uzyskiwane po pomyślnym przejściu weryfikacji i wgraniu zdjęcia dowodu tożsamości, jest wymagane także w celu skorzystania z bonusu.

Jaki z tego wniosek? Skorzystanie z szybkiej rejestracji to doskonałe wyjście dla osób, które chcą przetestować portal LV BET i zdecydować, czy planują poświęcić mu więcej czasu. To także dobry sposób na szybkie rozpoczęcie rozgrywki dla każdego, kto z jakiegoś względu nie ma akurat dostępu do dokumentów, dzięki którym mógłby się zweryfikować. Jeśli planujesz jednak długą przygodę z LV BET, lepiej dokonać pełnej rejestracji, by cieszyć się bonusem i móc wypłacać pieniądze.

Bukmacher LV BET

To, co rzuca się w oczy tuż po wejściu do LV BET, to bardzo starannie wykonana oprawa. Można powiedzieć, że w porównaniu z innymi bukmacherami online, jest tu wręcz tłoczno, ale ma to swoje zalety: dzięki temu jesteś w stanie jednym kliknięciem znaleźć się, gdzie tylko zechcesz. Poprzedni projekt serwisu był pomysłem z zupełnie przeciwnej strony (sami pisaliśmy, że jest niemal pusto), więc niektórzy gracze przyzwyczajeni do innej nawigacji LV BET mogą poczuć się przytłoczeni.

Lista sportów – przedtem kafelki poukładane najpierw wedle popularności (około 8-10 pierwszych kratek), a potem w kolejności alfabetycznej – teraz widnieje po lewej stronie jako pionowe, tradycyjne menu, które możesz rozwijać. W innej opcji, po kliknięciu w Zakłady Bukmacherskie, oferta dyscyplin do obstawiania wyświetli się w podobnej do pierwotnej wersji, czyli jako kafelki na środku ekranu.

Niestety, z jakiegoś powodu, postanowiono zrezygnować z fantastycznej wyszukiwarki, dzięki której można było w mig przefiltrować i znaleźć odpowiednie wydarzenia. Wystarczyło np. wpisać „Polska”, a już tanecznym krokiem kafle układały się tak, by znalazły się w nich tylko polskie wątki. Będziemy za tym tęsknić.

Bukmacherzy lubią się też chwalić ilością zakładów dostępnych w danej dyscyplinie. Widzisz więc na przykład, że bukmacher X oferuje 40 zakładów na kolarstwo. Wchodzisz, by zobaczyć, co możesz obstawić. Okazuje się, że to nie 40 zakładów, a 40 możliwości obstawienia takiego samego rynku. W LV BET nie ma takiego sztucznego powiększania liczby zakładów i wprowadzania gracza w błąd. Bukmacher uczciwie podaje ile “zdarzeń” możesz postawić w każdej kategorii, a gdy wejdziesz dalej, zobaczysz, ile opcji zakładów dane zdarzenie proponuje. Nie myśl więc po wejściu do LV BET, że jest tu mniejsza oferta zakładów, niż gdzie indziej tylko dlatego, że wyświetlane liczby są niższe. To po prostu uczciwe podejście do sprawy, bez czarowania.

Nawigacja

Nawigowanie po stronie bukmachera LV BET też jest udane. Bez problemu wrócisz do którejś z poprzednich stron bez wyklikiwania się w przeglądarce. Spójrz na obrazek wyżej. Bukmacher zapamiętuje i wyświetla Twoją ścieżkę, dzięki czemu jednym kliknięciem znajdziesz się znów tam, gdzie zechcesz. W odnalezieniu się w LV BET pomaga też bardzo prosta struktura i design.

Zakłady bukmacherskie

Poruszanie się po stronie opanowane? Więc czas na robienie zakładów bukmacherskich! Pamiętaj, że teraz realizujac należny Ci w LV BET bonus powiększasz kurs swojego kuponu x100, więc to nie lada gratka. Jest w czym wybierać, więc pozwiedzaj wszystkie działy sportowe, o których zaraz powiemy. Ale najpierw…

Sporty

Lista sportów dostępnych na liście kategorii do obstawiania w LV BET jest imponująca jak na bukmachera, który dopiero ruszył do wyścigu. Nie będziemy wymieniać dokładnie wszystkiego, co tu oferują (lista jest zbyt długa!), ale damy Ci przedsmak tego, co czeka w LVbet.pl kiedy go odwiedzisz.

To na pewno obstawisz w LV BET

 • piłka nożna
 • koszykówka
 • hokej na lodzie
 • tenis
 • piłka ręczna
 • baseball
 • siatkówka
 • dart
 • football amerykański
 • boks
 • MMA
 • rugby
 • skoki narciarskie
 • żużel
 • snooker
 • tenis stołowy

Teraz wyobraź sobie, że masz wydany przez LV BET kod promocji i możesz wykorzystać bonus na zakłady w sumie w ponad 50 kategoriach sportowych licząc te, które wymieniliśmy dla Ciebie wyżej!

E-sport – zakłady online

Bukmacher LV BET dba też o miłośników e-sportu. Każdy fan takich gier jak Starcraft 2, League of Legends, Counter Strike, Hearth Stone, Overwatch czy Dota 2 znajdzie tu odpowiednie do okazji zakłady. W porównaniu z innymi bukmacherami to bardzo szeroka oferta doceniająca zjawisko zainteresowania grami (e-sportem) do tego stopnia, że są osoby gotowe zakładać się o zwycięstwo jednej drużyny nad drugą. Dlaczego więc nie dać im takiej możliwości? A ponieważ są wśród nas miłośnicy e-sportów, zaliczamy to LV BET na wielki plus!

Piłka nożna

LV BET zakłady na piłkę nożną

Powiedzmy jednak więcej o najbardziej popularnym sporcie na świecie – piłce nożnej. Jak została potraktowana w LV BET? Po królewsku, nie mogło być inaczej! Polskie ligi nie były dostępne od początku, ale szybko ogarnieto tutaj temat i w tej chwili można obstawiać nie tylko Ekstraklasę, ale także na 1. Ligę, 2. Ligę, czy 3. Ligę – brawo! Są jednak również inne kraje, których ligi obstawisz w LV BET. Piłka nożna Anglii, Francji, Irlandii, Włoch, Niemiec… Jeśli masz ochotę, obstawiaj nawet rozgrywki w Wietnamie, Chinach, Wenezueli, czy na Filipinach. Przy okazji: czy wiesz, że największe value, a więc wartościowy zakład z dużym i bardzo prawdopodobnym zyskiem, tkwi najczęściej właśnie w zakładach na mniejsze i mało popularne ligi? W przypadku lig z odległych zakątków świata, gdzie zaglądają bociany na zimę i Janusze na egzotycznym urlopie, najłatwiej o błąd lub niedociągnięcie bukmachera w oszacowaniu szans zespołów i wyliczeniu prawidłowego kursu. Oczywiście znalezienie takiej sytuacji jest trudne, a w dodatku trzeba wiedzieć, co w trawie piszczy, żeby wyłapać zakład życia, ale hej – nic nie jest niemożliwe, a z taką kolekcją, jaką oferuje LV BET możesz obserwować rozwój na rynkach bukmacherskich kiedy tylko zechcesz!

Tenis

Tenis to dynamiczna oferta obejmująca wydarzenia ze świata ATP, WTA, czy ITF. I tak, jeśli w Polsce dzieje się coś godnego uwagi, pojawią się na to zakłady w LV BET.

Oczywiście nie brakuje także Wielkich Szlemów, które ekscytują fanów tenisa na całym świecie. Czy to zakłady przedmeczowe, czy na żywo, nie zawiedziesz się. Oczywiście im bliżej wydarzenia, tym więcej możliwości obstawiania się pojawia. Zakładaj się na mecze singla i debla, o ostatecznego zwycięzcę turnieju lub jakie będą wyniki poszczególnych setów w meczu – droga wolna!

Koszykówka

Oczywiście nie mogło tu zabraknąć koszykówki. Obstawiaj to, co dzieje się w Ameryce Północnej, Południowej, w Europie, czy wydarzenia na skalę światową. HKBL jest w fazie rozgrywek w Hong Kongu? Obstawiaj w LV BET. W Urugwaju trwa Torneo Metropolitano? Obstawiaj w LV BET. W WNBA walczą o mistrzostwo? Obstawiaj w LV BET!

Graj legalnie - z bonusem LV BET!

Widzisz już, do czego zmierzamy?

Aha, żeby nie było wątpliwości: zakłady na koszykówkę obejmują tutaj także polskie mecze!

Zakłady na żywo

Co obstawisz tu na żywo? Nie każde możliwe wydarzenie ze świata, ale z całą pewnością rozpościerają się przez Tobą możliwości obstawiania piłki nożnej na żywo, tenisa, hokeja, siatkówki, badmintona, koszykówki… Jest dobrze!

Kiedy wybierzesz wydarzenie do obstawiania, bukmacher pokaże Ci osobną stronę z dynamicznie zmieniającymi się kursami na zakłady, bieżącą sytuację punktową oraz inne informacje. Nie ma tu jeszcze możliwości oglądania spotkań na żywo, to wielka szkoda. W tej chwili to wada, ale wierzymy w LV BET i bronimy jego niedociągnięć. Widzimy ogromny potencjał tej marki, która ma szansę zawojować polską branżę zupełnie nową jakością usług.

Trzeba też pamiętać (wracając do livestreama), że załatwienie transmisji i pozwolenia na jej udostępnianie to mnóstwo papierologii i spory koszt. Należy więc dać bukmacherowi czas. A póki co możesz śledzić wizualizację meczu widniejącą z prawej strony witryny w oknie obstawianego wydarzenia. Jest całkiem udana i nieźle oddaje przebieg spotkania. To nie to samo, co transmisja, ale czasami trzeba sobie radzić i bez niej.

LV BET Zakłady na żywo

Kursy

Kursy w LV BET można porównywać z tymi, które wystawiane są przez gigantów o umocnionej już pozycji na rynku światowym, jak np. bet365. Kursy na zakłady bukmacherskie może nie przebijają oferty czołowych bukmacherów zagranicznych, ale śmiało się z nimi równają i owszem, widzieliśmy wydarzenia, które LVbet.pl były wyceniane lepiej, niż u liderów branży (!), chociaż nie robilibyśmy z tego punktu wyjścia w dyskusji o ofercie. Można jednak spojrzeć na nowego bukmachera z innej strony: to, co ma do powiedzenia znacznie przewyższa to, co mówią inni bukmacherzy obecni w Polsce od lat!

LV BET mobile

LVbet.pl mobile ruszyło w tym samym momencie, co strona internetowa i… czapki z głów! Zakłady na komórce to w pełni funkcjonalna oferta bez ograniczeń. Obstawisz tu wszystkie wydarzenia, które LV BET udostępnia na swojej stronie, zarówno przedmeczowe, jak i na żywo.

Poruszanie się jest tutaj dokładnie tak sprawne i łatwe, jak powinno być. Ikony bezbłędnie reagują na dotknięcie, nie mieliśmy problemów z odczytywaniem ruchów, a ładowanie kolejnych stron i statystyk jest szybkie, choć nie tak błyskawiczne, jak przy poprzedniej wersji graficznej – dajmy jednak technikom czas, bo szata graficzna zmieniła się dosłownie przed chwilą. Mobilka jest jednak udana.

Jeśli jednak wolisz mieć usługi bukmacherskie tylko na jedno pyknięcie palca, pobierz aplikację mobilną LV BET – dostępną na Androida oraz iOS! W obu wersjach sprawdza się znakomicie, więc nie musisz się martwić, że akurat Twój smartfon może trafić na słabszą wersję.

Kasyno

Zacznijmy od tego, że kasyno LV BET nie jest dostępne z Polski – z przyczyn prawnych, naturalnie. Dla tych, którzy rezydują za granicą mamy jednak dobrą wiadomość: jeśli kraj, w którym mieszkasz zezwala na działalność kasyn online i LV BET Casino jest tam zupełnie legalne, gra w nim będzie możliwa i pewnie załapiesz się na soczysty bonus powitalny. Niestety nasz kod promocji LV BET nie zadziała – będziesz musiał poszukać innego, który załatwi Ci coś fajnego w kasynie.

Support

W razie kłopotów, gotów do niesienia pomocy jest support. I nie musisz się zastanawiać, jak przetłumaczyć na angielski lub niemiecki “Obawiam się, że mój zakład systemowy został źle rozliczony, czy możecie to sprawdzić?” – to polski bukmacher, którego siedziba mieści się w Katowicach, więc jedyne, co może Cię ewentualnie zaskoczyć, to elementy gwary śląskiej w odpowiedzi (niestety my nigdy na nią nie trafiliśmy, ale musisz przyznać, że byłoby zabawnie).

Kontaktować się z działem obsługi możesz na 2 sposoby: mailem lub na czacie. Czat nie jest czynny całą dobę, ale konsultanci siedzą na swoich stanowiskach w godzinach, w których faktycznie jest na stronie największy ruch (i przed nim).

Jeśli nie chcesz z nikim rozmawiać, nie ma problemu. LV BET ma także opcję FAQ, czyli listy najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Zapomniane hasło, gdzie znaleźć bonusy, co to jest IBAN i gdzie go znaleźć, dlaczego depozyt nie został jeszcze zaksięgowany na koncie, ile trwa wypłata – to wszystko znajdziesz właśnie w FAQ. Wszystkie kwestie są raczej standardowymi zagadnieniami, ale i problemy najczęściej są standardowe. Istnieje więc spora szansa na to, że znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie bez podejmowania kontaktu z konsultantami.

Wpłaty i wypłaty

Skoro napomknęliśmy o odpowiedziach na pytania związane z wpłatami i wypłatami, powiedzmy jeszcze o nich. Możliwości nie ma w LV BET wiele, ale to domena polskich bukmacherów. Wypłaty to jeszcze mniejsza kolekcja, niż sposoby złożenia depozytów, ale znów: mówimy tu o Polsce, w której kontrola tej gałęzi rozrywki jest chyba jedną z najściślejszych. Tak czy inaczej, jeśli chcesz wpłacić pieniądze na swoje nowe, świeże konto LV BET, masz następujące opcje:

 • Paymenticon,
 • dotpay,
 • Przelewy24,
 • Tpay,
 • Skrill.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 zł, zaś maksymalna to 10 000 zł oraz 40 000 zł jeśli korzystasz z Przelewów24.

LV BET Rapid Pay

A wypłaty? Do tej pory były to tylko 2 możliwości: zwykły przelew bankowy lub Paymenticon, czyli chyba najmniej popularny portfel elektroniczny. No cóż, przynajmniej spróbowali, no nie? Ale teraz możesz skorzystać ze specjalnej, autorskiej usługi LV BET: Rapid Pay! Działa ona dokładnie tak samo, jak operatorzy błyskawicznych przelewów, jak np. Przelewy24, ale z tą różnicą, że nie jest zewnetrzną firmą zajmującą się transakcjami online, ale produktem należącym i obsługiwanym przez LV BET. Przelewy realizowane są więc bardzo szybko, o ile posiadasz konto w jednym ze współpracujących banków (ich listę znajdziesz na stronie LV BET), wypłaty mogą znaleźć się na Twoim koncie bankowym nawet w ciągu 10 minut.

Minimalna wypłata w LV BET to 25 zł, maksymalnego limitu nie nałożono. Mogą jednak wystąpić pewne opłaty związane z transakcjami, np. prowizje bankowe – te są natomiast niezależne od bukmachera.

LV bet Rapid Pay

LV BET opinie

LV BET podoba się graczom w Polsce. Aktualny kod promocji w LV BET to MAXBONUS. Oferta bonusowa to także najbardziej pomysłowa akcja, z jaką się spotkaliśmy. Powiększenie kursu zakładu aż 100 razy? Freebet 20 zł? Brawo, LV BET! Zwróciliście na siebie uwagę!

Trzymamy rękę na pulsie i nie odpuszczamy żadnego newsa o LV BET – zawsze aktualizujemy naszą recenzję na bieżąco. Ty zaś skup się na porównywaniu jego oferty z bukmacherem, u którego już grasz. Jeśli postanowisz włączyć się do zabawy, to będzie wściekle dobra decyzja, bo LVbet.pl przedstawia się nie tylko nowocześnie i elegancko, ale też wnosi powiew świeżości, którego długo tak bardzo brakowało nam na polskim rynku zakładów. Podoba nam się to, w jakim kierunku idzie ten bukmacher i jesteśmy pewni, że Tobie też przypadnie do gustu.

Obstawiaj w LV BET!

FAQ

Czy LV BET kod promocyjny coś daje?

Daje, daje! Za podany podczas rejestracji w LV BET kod promocji MAXBONUS otrzymasz darmowy zakład na kwotę 20 zł, a potem możesz sobie jeszcze wykorzystać aż dwa nieliche mnożniki kuponów: x100 i x50!

Czy w LV BET bonus jest do wzięcia tylko z kodem?

To zależy, o który bonus LV BET pytasz.

Oferta freebet 20 zł jest dostępna wyłącznie z kodem promocyjnym (MAXBONUS) podanym podczas rejestracji. Pozostała oferta bonusowa – powitalna i ta dla zarejestrowanych już graczy – jest dostępna bez kodu.

Czy obstawię w LV BET Fame MMA?

Oczywiście! LV BET nie tylko udostępnia zakłady na walki Fame MMA – on je także sponsoruje! Spodziewaj się więc także specjalnych bonusów z okazji kolejnej gali!

Idź do LV BET!