Milenium kod promocyjny

Co da Ci na Milenium kod promocyjny?

Rodzaj bonusuKwota
100% od depozytu1000 zł
Cashback760 zł
Bezpieczny zakład10 zł
Kredyty na zakłady20 zł
Graj w Milenium!Zobacz kod

Milenium to jeden z najstarszych graczy na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Przedstawiamy jego ofertę, aktualny bonus na start, promocje dla graczy oraz udostępniamy Milenium kod promocyjny. Sprawdź co zyskasz, jeżeli podczas rejestracji podasz nasz kod bonusowy!

Promocje na grudzień 2022

Milenium kod promocyjny 2022

Zakłady bukmacherskie Milenium, jak już wspomnieliśmy, to jeden z najstarszych graczy na rodzimym rynku zakładów wzajemnych. Zapewne spodziewałeś się, że na wstępie znajdziesz kod bonusowy… I tak też się właśnie stanie! Bukmacher w końcu przygotował długo wyczekiwany kod. Co musisz zrobić, żeby oprócz podstawowej oferty powitalnej, skorzystać z tej promocji i zyskać dodatkowe 20 zł? Wystarczy, że klikniesz na nasz link, a darmowe kredyty na grę, są już praktycznie Twoje!

Milenium bonus powitalny
MegaBonus urodzinowy

Milenium urodzinowy bonus 3170 zł!

Na Milenium bonus powitalny nabrał z okazji urodzin bukmachera niebotycznych rozmiarów. To łącznie aż 3190 zł w formie czterech ciekawych i opłacalnych promocji.

Na początek zamiast 100% do 1000 zł Milenium serwuje bonus od pierwszego depozytu w wysokości 100% do 1500 zł. Niezła sumka, co? Oczywiście wszystkie pozostałe warunki są takie same jak zwykle. Rośnie po prostu kwota, którą możesz otrzymać.

Podobny wzrost zaliczył także cashback. W normalnych warunkach na Milenium można zgarnąć cashback o wartości maksymalnie 760 zł. Teraz wzrasta on jednak niemal dwukrotnie. Za październik możesz dostać jednak aż 1500 zł! Mamy tu już aż 3000 zł, a to nie koniec.

Normalnie bukmacher Milenium oferuje darmowy zakład ubezpieczony w wysokości 10 zł. Dzięki temu Twój pierwszy kupon postawiony na portalu może być pozbawiony ryzyka. Teraz kwota zakładu wzrasta jednak aż piętnastokrotnie do 150 zł!

A oprócz tego, bez żadnych zmian, wciąż możesz liczyć jeszcze na 20 zł w kredytach, dzięki którym można stawiać zakłady. I jak Ci się podoba? Łącznie to wszystko naprawdę daje 3170 zł! Początkowo promocja w zwiększonym wymiarze miała obowiązywać tylko do końca listopada 2019, ale Milenium zdecydowało się na utrzymanie bonusu. Nie wiadomo jednak, do kiedy będzie możliwość, żeby z niego skorzystać. Konsultant poinformował nas, że promocja obowiązuje “do odwołania”. Lepiej się więc pospieszyć!

Milenium bonus powitalny

Milenium bonus powitalny
Bonus 1000 zł na start

Bonus na start w Milenium wynosi 100% pierwszego depozytu. Co należy zrobić, żeby go odebrać? Wystarczy, że dokonasz pierwszego depozytu i spełnisz określone warunki obrotu. Wówczas bonus trafi na Twoje konto – w postaci podwojenia pierwszej wpłaty – aż do kwoty maksymalnej 1000 złotych. Pamiętaj, żeby podczas rejestracji wykorzystać Milenium kod promocyjny, który dodatkowo urozmaici Twój pakiet powitalny. Żeby móc to zrobić kliknij nasz link.

Bonus powitalny – warunki

Aby otrzymać w Milenium bonus, należy obrócić czterokrotnie pierwszą wpłatą w ciągu 60 dni od jej zrealizowania. Obrotu należy dokonać na pojedynczych zdarzeniach o kursie min. 1,20 lub zakładach akumulowanych z kursem min. 2,00. Po spełnieniu tych warunków, bonus zostanie doliczony do twojego salda gracza.

Zakład bez ryzyka do 10 zł

Milenium freebet
Darmowy zakład bezpieczny

Darmowy zakład różni się nieco od tego, do którego z pewnością przyzwyczaiłeś się w branży bukmacherskiej. Zakład nie jest darmowy tylko dlatego, że bukmacher w razie czego zwróci przegraną stawkę – przecież musisz wpłacić i wykorzystać do tego swoje pieniądze. Darmowy zakład stawia się za środki otrzymane od bukmachera, a w tym przypadku, jak już wspomnieliśmy – nie jest to stricte bonus bez depozytu, lecz gra za własne pieniądze. Wszystko jest jednak zabezpieczone zwrotem, na wypadek przegrania kuponu.

Oferta nazwana bonus darmowy zakład od Milenium przeznaczona jest dla nowych graczy, którzy biorą udział w Lidze Mistrzów Milenium – czyli dla wszystkich, którzy zarejestrują się przez Internet lub założą konto gracza w punkcie naziemnym i zgłoszą pracownikowi lokalu chęć uczestnictwa w programie.

Reasumując, nie otrzymasz 10 PLN bez depozytu, ale bukmachera pochwalić można za to, że oferta obowiązuje zarówno na pojedynczy, jak i akumulowany zakład – bez względu na kurs. Pamiętaj – bonus bez depozytu, a w rzeczywistości zakład bez ryzyka, przeznaczony jest tylko dla pierwszego, postawionego w serwisie kuponu.

Zasady i warunki bonusu

Bukmacher nie stawia wygórowanych warunków bonusu. Zakład musi zostać postawiony w ciągu 10 dni, licząc od dnia pozytywnej weryfikacji konta (czyli dnia rejestracji – weryfikacja przebiega sprawnie). Jeśli postawiony zakład okaże się przegrany, Milenium online zwróci stawkę kuponu (może to potrwać do 30 dni) do kwoty 10 zł w postaci punktów premiowych, które będzie można wykorzystać na dalsze obstawianie. Punkty te nie podlegają wypłacie, ale co najważniejsze – nie ma też żadnych warunków obrotu.

Milenium kod promocyjny
Pakiet powitalny Milenium

Milenium kod promocyjny na grudzień 2022

Poznałeś już szczegóły oferty powitalnej tego bukmachera. Teraz pora na zapoznanie się z promocją skierowaną do nowych graczy, którzy użyją na Milenium kod promocyjny. Od czego zacząć? Przejdź naszym linkiem na specjalną stronę, na której następnie musisz kliknąć w okienko “Skorzystaj z oferty”. Zostaniesz wtedy przekierowany na stronę bukmachera, gdzie rozpoczniesz proces rejestracji. Dzięki wykorzystaniu kodu, dostaniesz od Milenium dodatkowe 20 zł kredytów na grę! Aby otrzymać ten ekstra bonus, najpierw dokonaj depozytu za minimum 50 zł, a potem dokonaj obrotu tą kwotą. Pamiętaj, że masz na to aż 30 dni.

Casback do 760 zł

Jeżeli zajrzysz do zakładki “Bonusy” znajdziesz tam jedną bardzo ciekawą propozycję. Bukmacher przygotował bowiem promocję “Wygraj Ligę”, która nagradza najlepszych graczy miesiąca cashbackiem nawet do 760 zł! Także jeżeli założysz już konto u tego buka, to koniecznie zapoznaj się z tym bonusem!

Pozostałe promocje dla graczy

Milenium przygotowało nie tylko bonusy bukmacherskie i kod promocyjny dla nowych graczy, ale także ofertę promocyjną dla najbardziej aktywnych klientów. Pokrótce postaramy się przedstawić jej najważniejsze punkty, a także wyszczególnić wady i zalety.

Happy Hour w Milenium online

Milenium bonusy
Milenium Happy Hour

Pierwszą z propozycji dla wszystkich graczy Milenium jest oferta „Happy Hour”. Polski bukmacher przygotował ją w trzech wariantach:

– Happy Hour Prematch

Dzięki tej promocji masz możliwość zwiększenia potencjalnej wygranej o 14%. W czasie trwania promocji musisz wysłać kupon na zdarzenia przedmeczowe, zawierający minimum 3 zdarzenia (członkowie Ligi Mistrzów Milenium – złota lub platynowa karta) lub 4 zdarzenia (ww. członkowie z czerwoną lub srebrną kartą).


– Happy Hour Live

Drugi wariant „Happy Hour” został przygotowany z myślą o graczach ceniących sobie zawieranie zakładów na żywo. Promocja obowiązuje codziennie, w godzinach 00:05 – 08:00. Po raz kolejny masz możliwość zwiększenia wygranych o 14%. Warunkiem jest wysłanie kuponu wielokrotnego – minimum dwa zdarzenia, każde z nich o minimalnym kursie 1,20.

– Happy Hour Wirtual

I tak oto dochodzimy do ostatniej możliwości podwyższenia wygranej o 14%. Tym razem promocja skierowana jest dla oferty sportów wirtualnych. Obowiązuje codziennie, w wybranych godzinach. Podobnie, jak w przypadku zakładów na żywo, zobligowany jesteś do wysłania kuponu z co najmniej dwoma zdarzeniami o kursach min. 1,20.

Bonus 5-10-15

Swego rodzaju Milenium bonus możesz otrzymać, jeżeli specjalizujesz się w kuponach akumulowanych. Dla tego typu zakładów, bukmacher przygotował promocję nazwana „Bonus 5-10-15”. W jej ramach możesz zwiększyć ewentualną wygraną o:

 • 5% – w przypadku kuponu zawierającego od 5 do 9 zdarzeń
 • 10% – kupon z 10-14 zdarzeniami
 • 15% – 15 i więcej zdarzeń

Aby otrzymać bonus musisz mieć na swoim kuponie zdarzenia z kursem minimalnym 1,20 każde.

Bonus GRAND

Dla każdego bukmachera skarbem są gracze, którzy lubią jak największe ryzyko. Milenium przygotował dla tego rodzaju typerów „Bonus GRAND”. Dzięki niemu możesz podwyższyć wygraną o 20%. Wystarczy, że trafisz zakład z min. 5 zdarzeniami, w którym każde będzie posiadało kurs minimalny 2,00. Lubisz tego rodzaju zakłady? Zarejestruj się i odbierz bonus.

SUPEROFERTA

Na sam koniec docieramy do „Superoferty”, którą posiadają niemalże wszyscy polscy bukmacherzy. „Superoferta” to nic innego, jak wyższe kursy na najciekawsze według bukmachera zdarzenia. W Milenium w jej ramach możesz znaleźć nawet kilkanaście spotkań dziennie.

Milenium a ustawa hazardowa

Milenium posiada stosowne zezwolenie Ministerstwa Finansów, zarówno na prowadzenie zakładów w punktach sprzedaży, jak również w serwisie internetowym. Jest to więc legalny, polski bukmacher, u którego możesz śmiało obstawiać swoje ulubione mecze.

Zakłady bukmacherskie

Milenium zaklady sportowe
Milenium zakłady sportowe

Milenium bukmacher posiada w ofercie całkiem sporo zakładów. Oprócz bogatej oferty w najpopularniejszych dyscyplinach, jak piłka nożna, siatkówka, czy tenis ziemny, znajdziesz tutaj także sporo zakładów na rodzime rozgrywki z różnych dyscyplin sportowych.

Oferta Milenium nie jest jakoś szczególnie zaskakująca, ale zdecydowanie nie można jej również zarzucić, że wieje nudą. Co ciekawe, jeszcze jakiś czas temu był problem z obstawianiem w Milenium chociażby 1. Ligi polskiej. Bukmacher jednak sprostał oczekiwaniom rynku i w jego ofercie znaleźć możesz już nie tylko zaplecze PKO Ekstraklasy, ale także drugą, czy trzecią ligę piłkarską.

Analiza rynków

W kwestii liczby rynków bukmacher prezentuje się naprawdę dobrze, na tle konkurencji. W przypadku ciekawszych spotkań – tych dostępnych chociażby w „Superofercie” – masz do wyboru grubo ponad 100 rynków, a liczba ta sięga czasem nawet 200!

Trochę gorzej sprawa ma się odnośnie mniej popularnych wydarzeń. Za przykład weźmy wspomniane niższe ligi polskie – tutaj do dyspozycji mamy zaledwie kilka rynków. Mamy jednak nadzieję, że Milenium wkrótce naprawi to małe niedociągnięcie.

W tej materii bukmacher powinien zbierać, jak najwięcej informacji, korygować kursy i w ten sposób bawić się z graczem, dając mu jak największe pole do rozrywki. W dodatku mówimy tu o naszych rodzimych rozgrywkach, więc pozyskanie informacji i wystawienie kursów na więcej, niż 5-6 rynków nie jest czymś niewykonalnym.

Same rynki (gdy już występują w przyzwoitej ilości) to w dużej mierze to, czego można się spodziewać: zakłady 1X2, podwójna szansa, zakłady na połowy/ sety/ kwarty/ gemy, handicapy.

Zakłady na żywo

Zakłady na żywo to już standard wśród propozycji bukmacherów. Nie posiadając tego punktu w swoim „programie” nie można się liczyć na ogólnopolskim rynku. Milenium w swojej ofercie na żywo posiada wszystkie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Nieco boli brak streamingu. Transmisje wideo zawsze ułatwiają i z całą pewnością umilają typerom grę.

W dużym stopniu, w sukurs przychodzi popularny wśród mniejszych bukmacherów „match tracker”, czyli wizualizacje z danymi i statystykami aktualizowanymi na bieżąco. Cały interfejs obstawiania na żywo również jest bardzo wygodny w obsłudze.

Zakłady na wirtualne sporty

Sporty wirtualne, to mecze rozgrywane przez skomplikowane algorytmy, które biorą pod uwagę statystyki zawodników i całych drużyn plus (oczywiście) element niepewności, dzięki któremu nie jest wcale takie oczywiste, że wygra klub X tylko dlatego, że ma o kilka punktów wyższe statystyki od klubu Y. Ty za to możesz obstawiać przedmeczowo i na żywo dokładnie takie same rynki, jak przy prawdziwych meczach.

Wirtualne sporty to właśnie odzwierciedlenie realnych dyscyplin. W Milenium mamy do wyboru kilka autorskich rozgrywek. Co ciekawe mecze trwają całą dobę, więc jest to iście prawdziwa gratka dla najzagorzalszych typerów.

Wśród dostępnych dyscyplin w tej ofercie wyróżnić możemy:

 • Ekstraligę, czyli rozgrywki piłkarskie, w których uczestniczy co sezon 16 drużyn.
 • Puchar Globu, a więc rywalizacja 24 reprezentacji narodowych.
 • Koszykówka, to rozgrywki wzorowane na najpopularniejszej lidze, jaką niewątpliwie jest NBA.
 • Tenis, rywalizacja 16 zawodników na kortach trawiastych i twardych.
 • Wyścigi psów oraz wyścigi koni.

Szybki kupon

Całkiem niedawno wprowadzoną opcją i dość ciekawą jest funkcja tzw. „szybkiego kuponu”, gdzie jednym kliknięciem bukmacher zaproponuje losowo wybrany kupon. Możesz go puścić, ustalając samodzielnie stawkę lub poprosić o kolejny, czy też zrezygnować z tej drogi obstawiania. Opcja jest szczególnie doceniana przez graczy, którzy nie mogą się zdecydować, jakie zdarzenia wybrać. To swoistego rodzaju „chybił-trafił”, znany z kolektur LOTTO. Chodzą słuchy, że nad wszystkim czuwa specjalny algorytm, który wybiera spotkania m.in. na podstawie najczęściej granych zdarzeń przez innych typerów.

Naziemne punkty Milenium

Milenium punkty naziemne
Punkty naziemne Milenium

Zawieranie zakładów w Milenium jest dostępne nie tylko online. Bukmacher przywiązuje sporą uwagę do swoich punktów naziemnych i nic w tym dziwnego, bo ma ich w całej Polsce około 200. To solidnie rozwinięta sieć, w tej chwili 3. największa w Polsce – za Fortuną i STSem. Imponujące, prawda?

Dokładną mapę wraz z adresami punktów znajdziesz na stronie bukmachera, ale jak możesz zobaczyć na naszym screenie, lokale Milenium rozsiane są po całym kraju, więc jest spora szansa, że jeden z nich znajduje się gdzieś całkiem niedaleko Ciebie. Punkty Milenium znajdziesz nie tylko w największych miastach w Polsce, takich, jak chociażby Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, czy Warszawa. Bukmacher swoje placówki posiada także w mniejszych ośrodkach, jak na przykład Gostyń (woj. Wielkopolskie), czy Głogów (woj. Dolnośląskie)

Rejestracja nowego gracza w Milenium

Warunkiem niezbędnym do założenia konta gracza w Milenium jest pełnoletność i posiadanie polskiego obywatelstwa.

Zacznij od przejścia na stronę bukmachera klikając w podany przez nas link. Tylko dzięki temu masz szansę wykorzystać na Milenium kod promocyjny, który zagwarantuje Ci dodatkowy bonus za 20 zł!

Proces rejestracyjny i strona internetowa w tym zakresie jest bardzo intuicyjna. Rejestracja rozpoczyna się od utworzenia od konta tymczasowego. Tworzymy się je po podaniu adresu e-mail oraz ustaleniu hasła. Po przebrnięciu przez ten krótki, pierwszy etap możesz się zalogować.

Po zalogowaniu masz dostęp do platformy Milenium, ale nie możesz dokonać depozytu, czy obstawiać zdarzeń. Musisz przejść do drugiego kroku formularza rejestracyjnego. W nim wypełniasz swoje podstawowe dane osobowe (jak chociażby imię, nazwisko, adres, PESEL). Co ważne! Musisz zaznaczyć także chęć otrzymania Milenium bonusu na start oraz Milenium bonus zakład bez ryzyka. W przypadku pominięcia tego kroku, nie zostaniesz objęty ofertą powitalną. To jedyny wymóg, by utorować sobie do niej drogę. Nie znajdziesz tutaj okienka oznaczonego kod promocji, czy jakkolwiek inaczej. Po uzupełnieniu danych i wysłaniu formularza, wchodzisz na skrzynkę e-mail, gdzie klikasz w link potwierdzający rejestrację.

W tym momencie masz już w pełni aktywne konto tymczasowe, które umożliwi m.in. dokonanie depozytu, czy obstawianie zakładów. Konto to jednak jest objęte kilkoma obostrzeniami – przede wszystkim nie możesz zlecić wypłaty środków.

Na zamianę konta tymczasowego w pełnowartościowe konto gracza masz 28 dni. Dokonujesz tego poprzez weryfikację swojej tożsamości, którą pracownicy Milenium dokonają na podstawienie przesłanych przez Ciebie skanów dowodu tożsamości.

Metody płatności

Zasilenia konta gracza możesz dokonać za pośrednictwem szybkich przelewów. Gotówka na koncie księgowana jest do 15 minut. Możesz skorzystać z następujących operatorów: BLIK, pay.com oraz PayU.

Zgodnie z informacją udzieloną przez konsultanta, nie ma ograniczeń co do kwoty wpłaty lub wypłaty.

Aplikacja Milenium

Milenium aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna Milenium bukmacher

Funkcjonalna aplikacja mobilna to jeden z podstawowych elementów, z których składa się sukces danego bukmachera. Aplikacja ma być przede wszystkim intuicyjna, a także zawierać jak najwięcej funkcjonalności. Oceniając apkę od Milenium, braliśmy pod uwagę właśnie powyższe kryteria. Naszym zdaniem jest u tego bukmachera raczej średnio.

Aplikacja mobilna została przygotowana na systemy iOS oraz Android. Jeśli masz sprzęt od Apple, możesz pobrać plik instalacyjny z AppStore bądź iTunes. W przypadku systemów rodziny Android, ściągnięcie aplikacji możliwe jest tylko bezpośrednio ze strony bukmachera. Ma to związek z obostrzeniami jakie firma Google nałożyła na całą branżę zakładów wzajemnych. Przed pobraniem instalatora należy zmienić ustawienia bezpieczeństwa w swoim telefonie. (najczęściej znajdziemy je w Ustawienia – Zabezpieczenia – Nieznane źródła – pozwól na instalowanie aplikacji spoza oficjalnego Sklepy Play).

Aplikacja mobilna – najważniejsze funkcje

 • zakłady na wszystkie zdarzenia z oferty
 • pełen dostęp do oferty LIVE
 • możliwość zasilenia konta/wypłaty środków
 • funkcja szybki kupon
 • typy bukmacherskie na najważniejsze wydarzenia
 • powiadomienia PUSH o najnowszych promocjach i najważniejszych zdarzeniach sportowych

Niestety w ogóle nie ma u tego bukmachera możliwości mobilnego zarządzania środkami, wpłaty lub wypłaty da się dokonać wyłącznie z komputera, z pełnowymiarowej strony internetowej. Nie ma również w ofercie live streamingu.

Obsługa klienta

Z Milenium możesz skontaktować się przez czat online lub formularz, który znajdziesz na stronie w zakładce “Kontakt”. Pracownicy bukmachera starają się bardzo, aby odpowiadać tak szybko, jak się da i są przy tym bardzo konkretni w swoich odpowiedziach. Możesz także poszukać odpowiedzi na nurtujące Cię w sekcji FAQ. Nie jest może ona jakoś szczególnie rozbudowana, ale może będziesz miał akurat szczęście i znajdziesz to co Cię właśnie interesuje.

Podsumowanie

Bukmacher ten już od 2003 roku operuje na polskim rynku. Milenium stara się podążać za najnowszymi trendami i wychodzi mu to coraz lepiej. Na plus zasługuje przede wszystkim coraz szersza oferta zakładów, przyjazny interfejs oraz aplikacja mobilna. Ciekawy jest także program lojalnościowy. Bardzo dobrze prezentuje się też oferta powitalna, która została właśnie wzbogacona o kod promocyjny! To zdecydowanie podnosi notowania tego buka Doczepić można się jedynie do liczby rynków na mniej popularne zdarzenia, a także do braku transmisji wideo. Ranking bukmacherów daje Milenium mocną czwórkę z plusem!

Milenium bukmacher kod promocyjny

Na zakończenie warto jeszcze raz przypomnieć, że na Milenium kod promocyjny jest w końcu dostępny! Długo na to czekaliśmy, ale było warto! Teraz Twój bonus powitalny u tego buka może sięgnąć niebagatelnej kwoty nawet 1790 zł!

Pamiętaj – graj odpowiedzialnie i wybieraj legalnych bukmacherów. Przed rozpoczęciem gry warto także rozejrzeć się, czy nie pojawił się u któregoś bukmachera kod promocji.

Zalety:

 • wysoki i różnorodny bonus powitalny z kodem promocyjnym,
 • Happy Hours z grą bez podatku,
 • dobre promocje na zakłady AKO.

Wady

 • mało funkcjonalna aplikacja,
 • brak różnorodnych metod płatności.

Najczęściej zadawane pytania

Czy bukmacher Milenium działa?

Niestety nie. Strona bukmachera świeci pustką, a punkty naziemne zostały zamknięte.

Czy Milenium wróci jeszcze kiedyś?

Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale.

Co się stało z punktami naziemnymi Milenium?

Część lokali została przebranżowiona na inną działalność, a w części z nich, z powodzeniem działają inni bukmacherzy.

Jak długo istniały zakłady bukmacherskie Milenium?

Milenium pierwsze zakłady przyjęło już w 2004 roku, a swoją działalność zakończyło w roku 2020.