MMA zakłady u bukmacherów 2022

Czy jest tu jakiś fan walk w oktagonie? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym artykułem na temat obstawiania walk MMA. Opowiemy tutaj w skrócie o tym, jak znaleźć dobrego bukmachera, o kursach oraz typach na MMA.

Spis treści:

Obstawianie MMA: zakłady bukmacherskie 2022

Walki w zawodników w oktagonie zawsze wzbudzały sporo emocji. Jeżeli nie do końca wiesz, na czym polega ta dyscyplina sportowa, to pozwól, że w tym miejscu szybko Ci to wyjaśnimy. MMA to inaczej mieszane sztuki walki. Zawodnicy walcząc ze sobą, wykorzystają bardzo szeroki zakres technik, które są dozwolone w różnych sportach walki. W MMA liczy się także swoiste show, jednak zasady są tak skonstruowane, aby uniknąć poważnych wypadków oraz zminimalizować ryzyko śmierci. To sport dla ludzi o mocnych nerwach.

Jeżeli interesuje Cię obstawianie walk, to musisz się do tego dobrze przygotować. Gdzie najlepiej zawierać zakłady bukmacherskie MMA? O tym opowiemy Ci już za chwilę.

Gdzie najlepiej robić zakłady bukmacherskie MMA?

U jakiego buka warto typować MMA? Zakłady na tę dyscyplinę można znaleźć u wielu operatorów w Polsce. To jakiego bukmachera wybierzesz, zależy oczywiście tylko od Ciebie. W tabelce poniżej znajdziesz nasze TOP 3, jeśli chodzi o obstawianie walk.

STSBetclicLV BET
Bonus 100% do 300 zł
Bonus 50% do 500 zł
Bonus 50% do 700 zł
Cashback 100 zł
Misja STS 60 zł
Cashback do 200 złBonus 100% do 1500 zł
Bonus reload 50% do 1500 zł
Cashback 333 zł
Freebet 20 zł

Jak dobrać sobie bukmachera na MMA? Zakłady, bonusy, kursy

Zakłady bukmacherskie MMA to wyjątkowo ekscytująca rozrywka. Aby jednak w pełni cieszyć się typując zakłady MMA, warto wybrać sprawdzonego operatora. Co należy wziąć pod uwagę dokonując takiego wyboru?

Oferta zakładów

Obstawianie walk u dobrego bukmachera to podstawa Twojego sukcesu. Jedną z kluczowych kwestii jest to, czy wybrany przez Ciebie operator przygotował szeroka ofertę na walki MMA. Zakłady na tę dyscyplinę powinny obejmować wszystkie najważniejsze imprezy, które odbywają się zarówno na szczeblu krajowym, jak i zagranicznym. Wybierz tego buka, który postarał się o to, aby jego oferta objęła jak najwięcej rynków na MMA. Oto jakie rodzaje zakładów powinny się tam koniecznie znaleźć:zakłady 2 i 3 drogowe, zakłady na rundy, zakłady specjalne oraz zakłady na sposób zakończenia walki. Oczywiście nie musimy chyba dodawać, że obstawiający musi mieć możliwość wybrania obstawiania przedmeczowego lub na żywo.

Oferta powitalna i inne promocje

A teraz pora na to co Tygryski lubią najbardziej! Bonusy! Praktycznie każdy z bukmacherów, którzy działają na polskim rynku, przygotował jakąś promocję dla tych użytkowników, którzy założyli konto na jego stronie. Operatorzy prześcigają się w pomysłowości. Najbardziej popularną formą prezentu powitalnego, jest tzw. bonus od depozytu. Zazwyczaj jest to 100% pierwszej wpłaty do ustalonej kwoty, ale zdarzają się także inne kombinacje, np. 50% od drugiego depozytu. Kolejną promocją, którą upodobali sobie bukmacherzy, jest darmowy zakład. Freebety są bardzo często powiązane z kodami promocyjnymi. Dlatego zawsze warto zwrócić na to uwagę. Taki kod albo zapewni Ci dodatkową promocję albo zwyczajnie powiększa jeden z bonusów. Na co jeszcze możesz się natknąć w ofertach buków? Ostatnio coraz częściej pojawia się tam cashback. To fajna propozycja szczególnie dla początkujących graczy. Jeżeli interesuje Cię obstawianie walk, to oprócz oferty powitalnej, zapoznaj się także promocjami stałymi, które przygotował bukmacher. Pamiętaj, że pod tym względem bukmacherzy bardzo się od siebie różnią. No i jeszcze jedno na koniec. Zawsze zapoznaj się z warunkami obrotu bonusem. Czasami warto wybrać trochę niższą kwotę, ale za to łatwiejszą do zdobycia.

Bonus na obstawianie walk MMA

Chcesz obstawiać MMA? Zakłady na tę dyscyplinę, u niektórych bukmacherów mogą Ci przynieść dodatkowe środki. W jaki sposób? Niektórzy z operatorów przygotowują specjalne bonusy na obstawianie walk. Dlatego śledź uważnie ofert różnych buków. Szybko zorientujesz się, kto traktuje MMA wyjątkowo.

Obstawianie walk MMA: zakłady bezpieczniejsze od walk

mma zakłady

Jak skutecznie i bezpiecznie obstawiać MMA? Zakłady bukmacherskie rządzą się własnymi prawami i jeśli chcesz być efektywnym typerem oraz wygrywać na zakładach, musisz przestrzegać paru podstawowych reguł.

Stań się ekspertem MMA

Jesteś wielbicielem mieszanych sztuk walk i chcesz wygrywać zakłady bukmacherskie? MMA nie może mieć przed Tobą żadnych tajemnic. Poświęć swój czas na czytanie artykułów na ten temat, oglądaj walki na żywo, poznaj słabe i mocne strony zawodników. Zabierając się za typowanie walk, musisz wziąć pod uwagę wiele czynników: jakiej rangi jest to spotkanie, jakie techniki upodobali sobie obaj zawodnicy, prześledź ich sukcesy oraz porażki. Interesuje Cię głównie MMA Polska? Zawodnicy walczący podczas KSW to spektakularne widowisko i dlatego jeżeli chcesz się skupić tylko na naszym własnym podwórku, to od razu mówimy, że jest to bardzo dobra strategia.

Zarządzaj rozsądnie kapitałem

Umiejętne zarządzanie środkami to klucz do sukcesu. Ustaw sobie tzw. płaską stawkę i zawsze się jej trzymaj. Nie staraj się odegrać i zawsze zachowaj chłodne spojrzenie. Zdrowy rozsądek i unikanie brawury, to kluczowe kwestie, jeżeli chcesz wygrywać na zakładach.

Zdobywaj doświadczenie

Stawki na granie zwiększaj wraz ze wzrostem swojego doświadczenia w obstawianiu. Nie daj się wciągnąć w scenariusz, kiedy niesiony hura entuzjazmem po dobrej passie, zaczniesz gwałtownie zwiększać stawki swoich zakładów.To zdecydowanie bardzo kiepski pomysł. Buduj swoje doświadczenie cierpliwie i powoli zwiększaj pulę środków, które przeznaczasz na zakłady.

Jak znaleźć najlepsze kursy MMA?

Gdzie znaleźć najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie MMA? Aby wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę, musisz porównywać ze sobą na bieżąco paru wybranych buków i ich propozycje . Różnice między kursami nie są zazwyczaj duże, ale i tak lepiej wybrać tego buka, który daje najwięcej. Może też się zdarzyć tzw. valuebet. Jest to sytuacja, w której bukmacher źle oszacował szanse wygranej jednego z zawodników i kurs np. na zwycięzcę jest zawyżony. Niestety nie masz gwarancji, że taka wygrana zostanie wypłacona. Zdarza się bowiem i tak, że bukmacherzy w zgodzie ze swoim wewnętrznym regulaminem, nie chcą wypłacać środków w takim przypadku.

Obstawianie walk a dostępne rynki bukmacherskie

A teraz przyjrzyjmy się temu, jak wyglądają rynki na MMA. Zakłady, które możesz obstawiać u większości bukmacherów przedstawimy Ci w paragrafach poniżej.

Zakłady na zwycięzcę

Zakład 2 drogowy 12, to oczywiście najbardziej popularny rynek bukmacherski. Co obstawiasz w tej sytuacji? Oczywiście zwycięzcę spotkania. Czy są to opłacalne zakłady? Hm…Nie zawsze. Kursy na faworyta są niestety zazwyczaj niskie.

Zakłady na ilość rund

Ten rynek ma szeroki zakres. Możesz obstawiać nie tylko to ile rund potrwa cała walka, ale także np. to, w której rundzie wygra zawodnik X lub Y. Zdarzają się nawet rynki w których obstawiasz, w jaki sposób dana runda się zakończy.

Zakłady na to jak skończy się walka

Ten rynek nadaje się raczej dla tych, którzy swoje z MMA i zakładami już przeżyli. Żeby dobrze wytypować zakończenie walki w oktagonie, musisz mieć naprawdę spore doświadczenie. To co możesz typować przy tym rynku to oczywiście knockout (KO) albo technical knockout(TKO) oraz poddanie.

Zakłady specjalne

W przypadku MMA zakłady specjalne są bardzo popularne wśród bukmacherów. Mogą tutaj popuścić wodze fantazji. Kursy na ten rynek są generalnie dosyć wysokie, ale jak pewnie się domyślasz, ryzyko też jest większe.

MMA i typy – na ile można im ufać?

obstawianie walk

Czy radzimy szukać porad w internecie na temat tego, jakie zakłady warto obstawiać na MMA? Typy, które możesz znaleźć w sieci mogą okazać się cenną wskazówką, ale pod warunkiem, że będziesz potrafił sam ocenić ich trafność. Dlatego tak ważne jest to, abyś Ty również posiadał wiedzę na temat MMA. Karta walk na nadchodzące gale, kondycja zawodników oraz preferencje w stylu walki nie powinny mieć przed Tobą żadnych tajemnic. Jeżeli już zdecydujesz skorzystać z porad typerów z internetu, sprawdź ich skuteczność oraz zawsze wybieraj tych, którzy swoje przypuszczenia podpierają solidną analizą.

Czy warto stawiać kupony na MMA?

Czy warto obstawiać MMA? Zakłady na tę dyscyplinę z pewnością mogą się opłacać, jeżeli tylko będziesz się stosował do paru zasad, których przestrzegają skuteczni typerzy oraz zdobędziesz rzetelną wiedzę na temat tej dyscypliny. Sprawdzaj zawsze oferty paru bukmacherów i wybieraj tę najlepszą. Następnie przeanalizuj wszystkie aspekty walki, którą chcesz obstawiać i stwórz swój kupon. Czy będzie to singiel czy akumulator, zależy już tylko od Ciebie. My generalnie nie polecamy grania tzw. taśm.