Mobilebet

Mobilebet zakłady bukmacherskie

Mobilebet nie działa w Polsce. Graj legalnie!

Sprawdź LVbet
Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Mobilebet to marka właściciela innego znanego za Polską granicą bukmachera, ComeOn! i tak się składa, że tenże właściciel zarejestrował się w naszym kraju jako Cherry Online Polska. Czekamy więc na nowego bukmachera – być może właśnie Mobilebet!

Mobilebet nie działa jeszcze w Polsce!

Cherry Online Polska

Niestety na Mobilebet trzeba jeszcze zaczekać, ponieważ Cherry Online Polska - chociaż ma już licencję - nie zdradza kiedy i z jaką marką chce u nas wystartować. Więcej na ten temat piszemy niżej, ale jeśli szukasz bukmachera, u którego możesz obstawiać już teraz, wal śmiało do LVbet!

Mobilebet kod promocyjny

Zakładając, że dostaniemy w Polsce Mobilebet, kod promocyjny byłby niezmiernie mile widziany, prawda? Póki co oczywiście pozostajemy w sferze domysłów – w końcu bukmacher jeszcze się u nas nie pojawił – ale z tego, co widzimy na wersjach zachodnich, jest możliwy do uzyskania w Mobilebet kod promocyjny.

Co w ogóle daje taki kod? Różne rzeczy – jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działają kody promocyjne, wal śmiało do specjalnie stworzonego na tę okazję przewodnika po kodach bukmacherskich. Nie bój się zadawać pytań – bo i my nie boimy się na nie odpowiadać!

Mobilebet bonus powitalny

Mobilebet bonus

Oczywiście, każdemu nowemu graczowi przysługuje w Mobilebet bonus powitalny. (Tobie jeszcze nie – Mobilebet nie działa w Polsce, ponieważ nie ma na to licencji jako takiej, więc póki jesteś w Polsce, póty nie pooglądasz sobie nawet strony startowej bukmachera.) Oferta zmienia się co jakiś czas i może być także różna ze względu na kraj logowania. Tak więc w tym samym czasie Brytyjczycy mogą dostać darmowy zakład na 10 GBP, zaś Duńczycy bonus 200% do 30 EUR. Co dostaną Polacy?

Ostatnio bukmacherzy w Polsce lubią obdarowywać nowych graczy freebetami – nam się to oczywiście bardzo podoba! Gdyby więc i Mobilebet poszedł w darmowe zakłady, zupełnie realną opcją byłoby otrzymanie na dzień dobry oferty typu freebet 25 zł. Przyznasz, że to rozsądna kwota? Gdyby zaś miał to być bonus depozytowy, nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby było to coś podobnego do oferty z zachodu. Owszem, 30 zł nie byłoby szałem, ale gdyby Mobilebet zrobił z tego bonus 200% do 200 zł? Też niewiele w porównaniu do innych bukmacherów, ale z drugiej strony gdyby wpłacić 100 zł i dostać do tego 200 zł w bonusie, aby grać za 300 zł…? Całkiem przyjemnie, co?

Inne bonusy w Mobilebet

Bonusy w Mobilebet faktycznie są inne! Bukmacher stawia bardziej na niespodzianki, niż typowe, stałe oferty. Jest tu więc specjalny kalendarz, w którym możesz sprawdzić ofertę na dziś, a może to być doprawdy cokolwiek, np. petardyczna ilość punktów za złożony depozyt. “Jakie punkty?” zapytasz. Otóż w Mobilebet działa szczególny system lojalnościowy, w którym nagradzane są praktycznie wszystkie najważniejsze czynności wykonane w serwisie: rejestrację, logowanie, depozyt, obstawianie, a nawet wypłacanie! Punkty, które otrzymasz możesz wydać w sklepie z bonusami. W krajach, w których jest to dopuszczalne, możesz np. wykupić darmowe obroty na slotach w kasynie online, ale równie dobrze możesz wybrać sobie bonus reload (czyli od kolejnego depozytu) albo darmowy zakład. Wszystko zależy od tego, jaki towar zostanie wyłożony na półki.

Czy taka forma nagradzania przyjęłaby się także w Polsce? Naszym zdaniem tak! Ale czy Cherry Online Polska zdecyduje się na to, by przeszczepić swoje pomysły na nasz grunt? To bardzo możliwe, więc trzymamy kciuki, aby pojawiła się u nas w końcu inna propozycja na bonusy dla graczy!

Kiedy Mobilebet w Polsce?

Nie wiadomo jeszcze, kiedy – i czy w ogóle! – Mobilebet pojawi się w Polsce. Cherry Online Polska otrzymało licencję na prowadzenie u nas zakładów bukmacherskich, ale nie ogłosiło jeszcze wszem i wobec, z jaką marką będzie chciało u nas konkurować: Mobilebet, ComeOn, czy może z nowym bukmacherem, o którym plotkuje się, że będzie się nazywał PZBuk.

Mobilebet zakłady bukmacherskie

Mobilebet zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie Mobilebet mają dokładnie to, czego trzeba każdemu typerowi: solidną porcję wydarzeń i rynków do obstawiania. Jest tutaj wiele dyscyplin sportowych – od najważniejszych (najbardziej popularnych), aż po te dość niszowe, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Oczywiście te sporty, które cieszą się największym zainteresowaniem są wspierane najbardziej, tzn. mają najszerszą ofertę lig i możliwych do obstawienia zdarzeń w czasie meczów, jednak nie jest to przecież niczym dziwnym.

Mobilebet zakłady na żywo

Mobilebet zakłady na żywo

W zakładach na żywo dzieje się sporo, chociaż od razu zaznaczymy, że brakuje tutaj transmisji na żywo, dzięki którym można śledzić mecz bezpośrednio z poziomu zakładów bukmacherskich. Mimo wszystko, oferta jest jednak zadowalająca pod względem dyscyplin sportowych i wydarzeń. Siatkówka, e-sport, tenis stołowy, kolarstwo, golf – to tylko niektóre sporty oprócz tradycyjnej piłki nożnej, czy tenisa, które możesz obstawiać w Mobilebet live.

Mobilebet zakłady mobilne

Jak sama nazwa wskazuje, Mobilebet świetnie sprawdza się jako bukmacher na komórkę lub tablet.Oczywiście oferta w wersji na małe ekrany jest dokładnie tak samo bogata, jak w przypadku wejścia na stronę internetową. Obstawianie mobilne w Mobilebet jest bardzo wygodne – z wielu przyczyn. Przede wszystkim layout jest intuicyjny i doskonale przystosowany do obsługi ekranów dotykowych – w końcu nazwa zobowiązuje, prawda? Do tego zakłady na komórkę są dostępne zawsze i wszędzie: byle mieć pod ręką telefon i zasięg internetu.

Nie widzimy niestety żadnego specjalnego bonusu na zakłady mobilne w Mobilebet. Trochę kicha, co? Myślałby kto, że jeśli nazywa się swój serwis zakładami mobilnymi, to obstawianie przez smartfona byłoby traktowane szczególnie, prawda?

Mobilebet – zakłady bez podatku?

Jakie są szanse na to, że będzie można w Polsce zagrać na Mobilebet bez podatku? Trudno powiedzieć. Być może taka promocja pojawi się jako opcja do wykupienia w sklepie za punkty? W innych krajach gra bez podatku nie jest szczególną atrakcją (głównie dlatego, że podatek od stawki jest tam znacznie niższy, niż u nas), więc nie mamy tutaj żadnego punktu odniesienia z któregoś z sąsiednich rynków.

Mobilebet opinie

Jeśli chodzi o zagranicznych użytkowników serwisu (bo tych z Polski siłą rzeczy tam nie ma – a w każdym razie byłoby lepiej dla nich, żeby ich tam nie było), to są oni zadowoleni z usług tego konkretnego bukmachera. Czy będziemy mieli szansę przekonać się o jakości jego zakładów w Polsce? Trzymamy kciuki i nasłuchujemy informacji!