Mr Bet

✓ stara się o polską licencję
✓ polska marka


Mr Bet – nowy, polski bukmacher, który oczkuje na decyzję Ministerstwa Finansów w sprawie uzyskania licencji na działalność. Co już wiadomo o nowej marce? Czy będzie w Mr Bet kod promocyjny?

Ten bukmacher jeszcze nie działa!
TEN OPERATOR JESZCZE NIE URUCHOMIŁ SWOJEGO SERWISU DLA POLSKICH GRACZY, DLATEGO NA PRZECZEKANIE PROPONUJEMY INNEGO, LEGALNEGO BUKMACHERA!

Mr Bet zakłady bukmacherskie online

Mr Bet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. – tak brzmi pełna nazwa firmy zarejestrowanej w KRS i tak będzie wyglądała na liście legalnych bukmacherów, kiedy MF wyda Mr Bet licencję.

Kto robi Mr Bet?

Mr Bet to zupełnie nowa marka polskiego kapitału. Jeśli zastanawiałeś się, czy jest to może jakaś gałąź bukmachera/ kasyna MrGreen, to musimy Cię rozczarować (bo sami lubiliśmy tę firmę). Jest to też jednak dobra wiadomość: polski biznes bukmacherski ma apetyt na sukces i chce się rozwijać, zamiast ściągać tylko zagraniczne marki. Spójrz zresztą, jak świetnie radzą sobie STS, czy eToto, które po odświeżeniu wizerunku wojuje polskie poletko!

Nie ma jeszcze zbyt wielu informacji na temat samego właściciela Mr Bet i doświadczenia załogi w temacie bukmacherki. Wiadomo tylko tyle, że prezesem zarządu jest pani Lucie Łabudek. Domena mrbet.pl została wykupiona we wrześniu 2018 r., ale na razie nic się tam nie dzieje.

Mr Bet kod promocyjny

Widywaliśmy już różne starty i restarty bukmacherów online, jednak wiemy, że prędzej czy później zawsze, choćby i tylko na chwilę, pojawi się jakiś kod na bonus. Podejrzewamy więc, że i w Mr Bet kod promocyjny zostanie udostępniony graczom – jeśli nie na początku, to po jakimś czasie na pewno.

Co daje kod promocyjny u bukmachera?

Kody promocyjne u bukmacherów najczęściej wykorzystywane są do odblokowania klientowi specjalnej oferty, do której nie miałby on dostępu bez kodu. Może to być więc powiększenie maksymalnej kwoty bonusu 100% lub powiększenie samego procentu (np. 120%), a nawet dorzucenie dodatkowej promocji do standardowej oferty, np. darmowego zakładu. Warto więc wypatrywać, czy zostanie wypuszczony w Mr Bet kod promocyjny!

Mr Bet bonus powitalny

Bardzo chcielibyśmy już wiedzieć więcej o nowym bukmacherze, ale niestety nie ma on jeszcze nawet licencji, więc nie ma mowy o tym, byśmy mieli pierwsze informacje o bonusie na start. Możemy więc sobie uporządkować to, co możesz spotkać u innych bukmacherów online:

  • bonus od depozytu: 100% do… (np. 500 zł),
  • bezpieczny zakład (np. ubezpieczenie do 100 zł stawki),
  • darmowy zakład (np. 30 zł),
  • mnożnik kursu (np. x100).

Czy bonus Mr Bet skorzysta z dotychczasowych rozwiązań spotykanych na rynku, czy może opracuje coś zupełnie nowego, jak LVbet ze swoim mnożnikiem? Czas pokaże!

Mr Bet zakłady bukmacherskie

Co obstawisz w Mr Bet? Zakłady bukmacherskie jeszcze nie ruszyły, więc jest zbyt wcześnie, by omawiać ofertę, ale jeśli nowy buk chce zostać zauważony wśród konkurencji, powinien solidnie wyposażyć się w rynki do obstawiania. Nie wystarczą same Ligi Mistrzów i inne wielkie imprezy sportowe; Polacy są mistrzami specjalizowania się w niższych ligach, a także udoskonalania typowania nowych dyscyplin, np. e-sportu. Polscy gracze bardzo lubią też żużel i inne sporty motorowe, a także MMA z rodzimym KSW na pokładzie. A jakby tego było mało, w zakładach dobrze sobie radzą także wydarzenia zupełnie niesportowe, np. wybory prezydenckie, rozdanie Oscarów, czy nawet Eurowizja.

Mr Bet zakłady na żywo

Obstawianie w Mr Bet na żywo powinno być możliwe od samego startu – w końcu tworzenie takiej usługi to nie wiedza tajemna. Jednak jak szeroki będzie zakres wydarzeń, tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Widzieliśmy już w swojej karierze starty bez zakładów na żywo, bukmacherów zaczynających z dość skromną ofertą live, jak i z bardzo atrakcyjną.

Mr Bet aplikacja mobilna

Tak samo ma się sprawa z aplikacją mobilną: niejedno już wiedzieliśmy, więc spodziewamy się absolutnie wszystkiego. Ale aby przedstawić swoje stanowisko, napiszmy, że bardzo mile widziana byłaby aplikacja mobilna Mr Bet dostępna od razu z serwisem online.

Płatności w MrBet

Nie spodziewamy się cudów, jeśli chodzi o formy płatności w MrBet. Metody wpłat i wypłat to ciężki temat w Polsce i niewielu jest u nas bukmacherów, którzy udostępniają nie tylko zwykłe przelewy bankowe, ale także karty kredytowe, czy e-portfele. Oczywiście byłoby miłym zaskoczeniem, gdyby te i/lub inne formy pojawiły się w MrBet nawet jeśli nie już na starcie, to nieco później. Jesteśmy jednak w tej kwestii badziej realistami i nie oczekujemy wiele od nowego bukmachera.

Kiedy będzie można obstawiać w MrBet?

Ponieważ bukmacher nie otrzymał jeszcze polskiej licencji, nie spodziewamy się jego otwarcia wcześniej, niż w połowie 2019 roku. Przez cały czas będziemy za to na pewno nasłuchiwać informacji z branży i aktualizować ten artykuł na bieżąco.