Noblebet kod promocyjny 2022

NobleBet

75/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 01/12/2022
 • Nowy operator

Noblebet kod promocyjny MAXBONUS

Odbierz od Noblebet bonus na start, kolejno: freebet 34 zł, 500 zł, 800 zł i 200 zł, a do tego 30 dni zakładów bez podatku i freebet 20 zł w aplikacji mobile!

Noblebet kod promocyjny na grudzień 2022 – jaki dostaniesz bonus?

Czekamy, czekamy, ale na Noblebet kod promocyjny jeszcze nie zawitał. Możesz więc skorzystać ze standardowych bonusów, które prezentują się następująco:

Noblebet bonusSzczegóły oferty
Freebet 34 złKod: MAXBONUS
Min. depozyt: 50 zł
Obrót: x2 kurs min. 1.85
100% do 500 złMin. depozyt: 10 zł
Obrót: 4x kurs min. 1.85
mnożnik do 800 złMin. depozyt: 10 zł
Obrót: 3x kurs min. 1.85
100% do 200 złMin. depozyt: 10 zł
Obrót: 5x kurs min. 1.85
bez podatku: +12%Kupon: AKO 3+, łączny kurs min. 2.20
Czas trwania: 30 dni
20 zł freebet w appce20 zł za pierwszy zakład
25 zł za esportyObróć 150 zł, odbierz 25 zł
do 100 zł na sporty wirtualneCashback 20% co tydzień

Oferowany przez Noblebet bonus powitalny, jak i cała oferta promocyjna na zakłady – wygląda nieźle. W dalszej części recenzji omawiamy szerzej to, co ma do zaproponowania bukmacher, ale jeżeli już teraz podoba Ci się to, co widzisz, śmiało wal w przycisk poniżej, który zabierze Cię prosto do rejestracji Noblebet, po której odbierzesz bonusy na start!

Promocje na grudzień 2022

Noblebet kod promocyjny – rejestracja 2022

Noblebet kod promocyjny

Rejestracja to odpowiednie miejsce, żeby wykorzystać kod promocyjny Noblebet. Założenie konta gracza przebiega niezwykle sprawnie. Zobowiązany jesteś wprowadzić następujące dane:

 • Imię i nazwisko
 • Narodowość
 • PESEL
 • Adres e-mail
 • Nazwa użytkownika
 • Hasło
 • Numer tel. komórkowego
 • Noblebet kod promocyjny (opcjonalnie)

Na sam koniec wystarczy, że zaznaczysz “ptaszkiem” trzy okienka, w których oświadczasz, że jesteś pełnoletni, akceptujesz regulamin bukmachera oraz potwierdzasz, że wszystkie dane podane podczas rejestracji są prawdziwe.

Czy w Noblebet wymagana jest weryfikacja tożsamości?

I tak, I nie. Z jednej strony możesz założyć konto i rozpocząć grę bez weryfikacji, ale wówczas znacznie ograniczysz swoje pole manewru. Wszystko dlatego, że każdy oferowany przez bukmachera Noblebet bonus przeznaczony jest wyłącznie dla zweryfikowanych graczy. Kolejną rzeczą, którą odblokuje weryfikacja tożsamości, jest możliwość wypłaty wygranych.

Noblebet bonus powitalny do 1500 zł

Freebet 34 zł za kod promocyjny MAXBONUS!

Z naszym kodem promocyjnym Noblebet o treści ‘MAXBONUS’ możesz otrzymać dodatkowy freebet na zakłady bukmacherskie! Chodzi tu oczywiście o darmowe środki, które w tym przypadku wynoszą 34 zł i możesz z nich skorzystać podczas obstawiania, a przy tym nie ryzykujesz własnych środków. To jeden z najpopularniejszych bonusów wśród graczy, dlatego warto się nim zainteresować. Jak go otrzymać?

 • Zarejestruj się z naszego linku w Noblebet i podczas zakładania konta użyj kodu ‘MAXBONUS’.
 • Wpłać min. 50 zł na swoje konto gracza.
 • Postaw swój pierwszy zakład z min. 2 zdarzeniami za kwotę co najmniej 50 zł. Pamiętaj, aby kurs całkowity Twojego kuponu wynosił min. 1,85.

Po spełnieniu powyższych warunków Noblebet przyznaje freebety w każdy piątek do godz. 17:00, ale trzeba pamiętać, że z tej promocji każdy gracz może skorzystać tylko raz.

Otrzymany freebet 34 zł jest ważny przez maksymalnie 30 dni. Jeśli chcesz go użyć, musisz zagrać kupon z co najmniej 3 zdarzeniami (każde z kursem min. 1,30). Łączny kurs kuponu nie może być niższy niż 3,00. Jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany, obrotowi podlega także wygrana kwota z tego zakładu. Należy nią zagrać 2-krotnie kupon z kursem min. 1,85. W tym przypadku nie ma żadnych ograniczeń czasowych, niemniej jeśli zagrasz kupon złożony z kilku zdarzeń, co najmniej jedno z nich musi mieć min. kurs 1,40.

Noblebet bonus powitalny: 1. depozyt 100% do 500 zł

Choć na ten moment w Noblebet kod promocyjny pojawił się tylko w sferze marzeń i domysłów graczy, co może zaoferować i kiedy zostanie zaprezentowany, to mimo wszystko standardowy bonus powitalny wygląda nieźle. Podwojenie depozytu do 500 zł nie jest może najwyższą ofertą na rynku, ale nie można też powiedzieć, że bukmacher poleciał w przysłowiowe kulki.

 • Zarejestruj się w Noblebet.
 • Zweryfikuj swoją tożsamość.
 • Wybierz bonus 100% do 500 zł.
 • Wpłać na pierwszy depozyt min. 10 zł (jeśli zasilasz konto Paysafecard, musi to być min. 20 zł).
 • Otrzymasz bonus 100% swojej wpłaty.
 • Graj za środki bonusowe i spełnij wymagania obrotu, na które masz 30 dni.
 • Bonusem należy obrócić 4-krotnie, a do obrotu zaliczają się kupony wyłącznie w ofercie sportowej, z kursem min. 1.85.
 • Możesz stawiać zakłady SOLO lub AKO.

Pisząc więc pokrótce, w Noblebet bonus na start posiada dość przejrzyste warunki. Nie zapominaj jednak o konieczności weryfikacji tożsamości, minimalnym depozycie 10 złotych oraz warunkach obrotu, z którego wyłączone są zakłady na esport, sporty wirtualne czy gry karciane. Kontroluj także czas, bowiem jeśli nie zdążysz obrócić środkami bonusowymi w ciągu 30 dni, bukmacher będzie bezlitosny, a bonus przepadnie jak kamień w wodę.

Noblebet bonus od 2. depozytu: mnożnik do 800 zł

Jeżeli skorzystasz już z pierwszej promocji, śmiało możesz sięgnąć także po bonus reload, którym jest bonus-mnożnik do 800 zł od drugiego depozytu. Nie aktywuje go żaden podawany w Noblebet kod promocyjny (o podaje się go tylko jeden raz, przy rejestracji), a z oferty mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy dokonali już pierwszej wpłaty. Nie jest to klasyczny bonus reload, ponieważ nie mnoży się tutaj Twojego depozytu (no, w każdym razie nie całkiem), a całkowity kurs kuponu – w taki sposób, aby jego stawka wzrosła nawet do 800 zł!

 • Wpłać min. 10 zł lub 20 zł w przypadku Paysafecard na drugi depozyt.
 • Otrzymasz 5% bonusu (max 80 zł).
 • Wykorzystaj bonus na kuponie AKO z min. 2 zdarzeniami (kurs poj. zdarzenia min. 1.31; kurs całk. kuponu min. 3.00) i kliknij w “użyj bonusu”.
 • Maksymalny bonus to 800 zł przy wykorzystaniu mnożnika na kuponie.

Warunki obrotu

Noblebet zastrzega sobie, że bonus można obracać wyłącznie w ofercie sportowej. Do obrotu nie zaliczają się zatem wszelkie zakłady na esport, sporty wirtualne czy gry karciane. W przypadku warunków obrotu poprzeczka została zawieszona niżej, aniżeli miało to miejsce przy pierwszym depozycie. Bonusem za drugą wpłatę musisz obrócić nie czterokrotnie, a trzykrotnie na zakładach o kursie min. 1.85. Standardowo, możesz stawiać kupony pojedyncze lub wielokrotne. Czas na obrót wynosi 30 dni.

Noblebet bonus od 3. depozytu: 100% do 200 zł

Jak widać, hat-tricki lubi kolekcjonować nie tylko Robert Lewandowski czy Lionel Messi, ale także bukmacher Noblebet. Kod promocyjny nie jest tu potrzebny, a do Twoich rąk może trafić również standardowy bonus za trzeci depozyt. W tym przypadku jest to klasyczne podwojenie wpłaty, ale maksymalna kwota nie powoduje, że komukolwiek ugną się nogi. 200 złotych, powiedzmy sobie szczerze, wygląda średnio na jeża.

Kluczowe jest także to, że w odróżnieniu od poprzednich bonusów depozytowych, ten nie obejmuje oferty sportowej, a dotyczy wyłącznie zakładów na gry karciane i sporty wirtualne. Jak zatem otrzymać ten bonus? 

 • Wpłać trzeci depozyt o wartości minimum 10 zł (20 zł dla Paysafecard).
 • Otrzymasz 100% do 200 zł.

Warunki obrotu

Za środki bonusowe nie zagrasz w ofercie sportowej i tak też wygląda warunek obrotu. Możesz wyrabiać go wyłącznie na grach karcianych i sportach wirtualnych. Bonusem musisz obrócić pięciokrotnie w ciągu 30 dni. Do obrotu zaliczane są wyłącznie kupony z kursem min. 1.85. Mogą to być jednak kupony SOLO, jak i AKO.

Noblebet bez podatku dla nowych graczy – przez 30 dni +12%

O ile poprzednie bonusy, za wyjątkiem powitalnego, podobały nam się mocno średnio, to oferta gry bez podatku robi przysłowiową robotę.

 • Zarejestruj się i zweryfikuj tożsamość.
 • Graj przez 30 dni bez podatku na kwalifikowanych kuponach.
 • Do oferty zaliczają się kupony AKO, z minimum trzema selekcjami i kursem całkowitym min. 2.20.

Warto dodać, że zakładami bez podatku mogą być wyłącznie kupony zagrane za własne środki (nie za środki bonusowe) oraz zakłady na ofertę sportową. Z promocji wyłączone są kupony na esport, wirtualne czy gry karciane.

Do aktywowania bonusu kolejny raz nie będzie potrzebny kod promocyjny Noblebet, o którym bukmacher zdaje się, że zapomniał. Z jednej strony to dobrze, bo oferta przysługuje wszystkim z automatu, a z drugiej szkoda, bo kod mógłby wnieść do niej coś dodatkowego.

Mobilna promocja Noblebet: freebet 20 zł w aplikacji

Noblebet freebet

Często pada pytanie czy jest w Noblebet freebet? Tak, jest! I choć nie jest to klasyczny darmowy zakład bez depozytu, jakiego przyzwyczaiła oferować część konkurencyjnych bukmacherów, to zawsze warto wyciągnąć rękę po dodatkowe środki na grę.

Darmowy zakład dostępny jest w aplikacji mobilnej, a więc musisz ją pobrać ze strony bukmachera lub App Store, a następnie zalogować się i postawić pierwszy zakład o stawce minimum 20 zł (kurs min. 2.00). W nagrodę otrzymasz freebet o wartości 20 zł. Pamiętaj, że objęty jest on warunkiem obrotu, a na wyrobienie 4-krotnego obrotu po kursie min. 1.85 masz 30 dni.

Promocje i bonusy po ofercie powitalnej Noblebet

Bonusy powitalne to dopiero początek przygody po ofertach promocyjnych, jakie przygotował ten bukmacher. Na jego stronie znajdziesz wiele długoterminowych bonusów dla już zarejestrowanych graczy, ale też co rusz pojawiające się krótkoterminowe promocje. Poniżej prezentujemy najciekawsze z ofert. 

Bonus 25 zł na esporty

Bukmacher chce do siebie przyciągnąć nie tylko fanów sportu, ale też esportu. Najlepszym potwierdzeniem tego zamiaru jest kolejna promocja na sporty elektroniczne. W jej ramach możesz otrzymać 25 złotych bonusu, za obrócenie 125 złotych netto w ciągu każdego tygodnia. Tak, promocja odnawia się co tydzień. Pamiętaj jedynie, że do obrotu zaliczane są zakłady o kursie min. 1.75, a Twój bonus będzie wymagał dodatkowego 3-krotnego obrotu po kursie 1.85, w ciągu 30 dni od momentu jego przyznania. 

Bonus do 100 zł na sporty wirtualne

Kolejną z interesujących promocji, też nie za Noblebet kod bonusowy, ale w standardowej ofercie, jest stówka na sporty wirtualne. To cashback o wartości 20% do właśnie 100 zł.

Oferta odnawia się każdego tygodnia i możesz otrzymać zwrot przegranych środków do 100 zł. Zwrot objęty jest sześciokrotnym obrotem, po kursie min. 1.45, w ciągu maksymalnie 30 dni. Całość, a więc cashback, jak i wyrabianie obrotu, dotyczy sportów wirtualnych.

Bonus weekendowy do 400 zł

Jakby komuś było mało bonusów od depozytu w Noblebet, to bukmacher uruchomił specjalną promocję, dzięki której taki bonus możemy otrzymać co tydzień! Jest to bonus 50% od wpłaty, który maksymalnie może osiągnąć wartość nawet 400 złotych. W celu otrzymania maksymalnego bonusu należy dokonać depozytu w wysokości 800 zł pomiędzy piątkiem (10:00), a niedzielą (23:59). Dzięki temu na grę łącznie będziemy mieć 1200 złotych. Otrzymany bonus podlega 3-krotnemu obrotowi, a zagrany kupon musi mieć kurs min. 1,85. Zakłady za środki bonusowe muszą zostać rozliczone do 30 dni po aktywacji bonusu.

Luksusowe AKO+

W zakładach bukmacherskich najczęściej gracze obstawiają kupony złożone z kilku zdarzeń. W Noblebet przygotowano z tego powodu promocję, dzięki której możesz wygrać zdecydowanie więcej. Wystarczy, że na Twoim kuponie znajdą się co najmniej 3 zdarzenia z kursem min. 1,30 i już bukmacher zwiększy ewentualną wygraną o 5%. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym oczywiście większy bonus procentowy do przewidywanej wygranej.

Liczba zdarzeń na kuponieBonus do wygranej
3+5%
4+10%
5+15%
6+25%
7+30%
8+40%
9+50%
10+60%
11+70%
12+80%
13+90%
14+100%

Lojalni zyskują podwójnie

Nie jest żadną tajemnicą, że regularni gracze są traktowani priorytetowo u bukmacherów. W Noblebet mamy do czynienia ze specjalną promocją dla lojalnych typerów. Wystarczy w ciągu całego tygodnia być aktywnym na swoim koncie i można otrzymać ciekawy bonus od Noblebet.

 • Łączna kwota stawek to min. 700 zł i łączna liczba kuponów to min. 10 = bonus 50 zł
 • Łączna kwota stawek to min. 350 zł i łączna liczba kuponów to min. 5 = bonus 20 zł

Okres rozliczenia trwa od środy (00:00) do wtorku (23:59) i co tydzień możesz brać udział w tej promocji.

Bukmacher Noblebet – zakłady na sport i nie tylko

Noblebet zakłady bukmacherskie

Ustaliliśmy już pewne fakty – w Noblebet kod promocyjny nie jest dostępny, ale mimo tego, oferowany przez bukmachera Noblebet bonus na start, jak i pozostałe promocje, są warte rozważenia. Czy podobnie można napisać o ofercie zakładów? Spójrz.

Zakłady bukmacherskie: przedmeczowe i na żywo

Bukmacher oferuje kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportowych, z których prym wiodą piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna i siatkówka. Tam oferta zakładów wygląda najlepiej, a najciekawsze wydarzenia oscylują w kilkaset różnych rynków bukmacherskich.

Transmisje live

Nie można powiedzieć, że Noblebet transmisji wideo po prostu nie ma. Owszem ma, ale oferta pozostawia wiele do życzenia. Buk streamuje jedynie pojedyncze wydarzenia, np. z piłki nożnej czy esportu. To wciąż za mało, żeby konkurować z najlepszymi.

Sporty wirtualne i gry karciane

Bukmacher jest za to mocno konkurencyjny, jeśli chodzi o sporty wirtualne. Wirtualna piłka nożna, tenis, żużel, kolarstwo czy wyścigi konne i psów dostarczają wielu wrażeń. Nieźle wygląda też sekcja z zakładami na gry karciane, gdzie masz do dyspozycji blackjacka, dwie odmiany pokera i trzy rodzaje wojny. Szkoda, że zabrakło jedynie polskiego stołu.

Jak działa Noblebet Betbuilder?

Noblebet bet builder

Standardowo gracze na jednym kuponie mogą obstawiać jedynie po jednym zdarzeniu z każdego meczu. Dzięki funkcji Betbuilder możesz przełamać ten stereotyp i postawić np. na wynik, liczbę bramek i rzutów rożnych w pojedynczym meczu. Jest to więc konstruktor zakładów, którzy umożliwia każdemu graczowi na stworzenie własnego zakładu łączonego.

Co to jest Noblebet Player Bets?

Nikt nie mówi, że tak wiele dodatkowych funkcji zastąpi Noblebet kod promocyjny, bo wciąż gracze upominają się zarówno o niego, jak i o dodatkowe bonusy. Niemniej jednak, nie można nie dostrzec starań bukmachera o zróżnicowanie oferty. Player Bets to zakłady na danego gracza w meczu. Możesz wytypować np. co najmniej dwa gole Messiego czy trzy asysty, a nawet połączyć to w jeden zakład.

Noblebet aplikacja – obstawiaj mobilnie, wykorzystaj bonusy!

Jeżeli lubisz grać z telefonu, przyda Ci się w Noblebet aplikacja. Dzięki niej na telefonie z Androidem lub iOS’em uzyskasz jeszcze łatwiejszy dostęp do zakładów, a dodatkowo czeka na Ciebie bonus mobilny, którym jest freebet 20 złotych.

Płatności w Noblebet

Nie można mieć zastrzeżeń do Noblebet, jeśli chodzi o metody płatności. Jeszcze nie tak dawno temu, kwota minimalnego depozytu wynosiła 25 zł, a teraz bukmacher obniżył ją do symbolicznej złotówki. Możesz płacić BLIK-iem, kartami płatniczymi, Przelewami24, Plixem, PayPalem czy Paysafecardem. Jeśli chodzi wypłaty, to jedyną metodą są przelewy bankowe.

Obsługa klienta Noblebet

Podoba nam się zakres obsługi klienta w Noblebet. Na wsparcie możesz liczyć codziennie, w godzinach 6:00 – 1:00. Uruchom czat online, skorzystaj z adresu e-mail, formularza kontaktowego lub przejdź do działu faq, żeby uzyskać stosowną pomoc. Tam też możesz poszukać info o tym, czy jest i jak ewentualnie działa kod promocyjny Noblebet.

Noblebet opinie

Bukmacher uchodzi na pewno za ciekawego operatora, który wprowadził na rynek kilka innowacyjnych rozwiązań, jak Betbuilder czy Player Bets. Graczom podoba się również bonus za 1. depozyt oraz gra bez podatku. Co do kolejnych promocji, odczucia są dość mieszane. Klienci tego bukmachera wskazują także na dobry wybór zakładów i rynków bukmacherskich oraz względnie korzystne kursy. Pojawiają się też niestety liczne zastrzeżenia o małą dostępność transmisji na żywo. Podpisujemy się pod tymi opiniami.

Plusy Noblebet

 • Dobry bonus za 1. depozyt
 • Gra bez podatku przez 30 dni
 • Bogata oferta zakładów i rynków

Minusy Noblebet

 • Brak bonusu Noblebet bez depozytu
 • Mały zakres transmisji na żywo
 • Sporadyczne problemy z długim ładowaniem się oferty

FAQ

Jaki jest w Noblebet kod promocyjny?

Kod promocyjny Noblebet to MAXBONUS.

Co daje w Noblebet kod promocyjny?

Z kodem promocyjnym możesz liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 34 zł freebetu.

Jaki jest najwyższy możliwy do zdobycia w Noblebet bonus na start?

Pakiet bonusowy maksymalnie może wynieść 1554 zł wliczając w to pakiet bonusów od depozytu, freebet oraz bonus za aplikację mobilną.

Czy jest w Noblebet bonus bez depozytu?

Dzięki kodowi promocyjnemu, otrzymasz bonus bez depozytu w wysokości 34 zł.

Czy jest w do zdobycia w Noblebet freebet?

Z kodem promocyjnym odbierzesz freebet 34 zł. Ponadto w aplikacji czeka darmowy zakład 20 zł!

Czy można grać w Noblebet bez podatku?

Tak. Możesz grać bez podatku przez 30 dni po rejestracji.