Noblebet Zakłady Bukmacherskie

NobleBet

20 / 100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 14 Aug 2019
  • już wkrótce!

Nic jeszcze nie wiadomo

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, co sprzeda nam ten bukmacher. Czekamy.

✓ polska licencja
✓ polska marka


Noblebet to świeżynka na rynku legalnych bukmacherów. Dopiero otwiera swoje podwoje i jesteśmy ciekawi co dla nas przygotował. Czy możemy liczyć na pakiet powitalny i czy będzie dostępny kod promocyjny?

Ten bukmacher jeszcze nie działa!
TEN OPERATOR JESZCZE NIE URUCHOMIŁ SWOJEGO SERWISU DLA POLSKICH GRACZY, DLATEGO NA PRZECZEKANIE PROPONUJEMY INNEGO, LEGALNEGO BUKMACHERA!
Załóż konto w PZBuk!

Nowy bukmacher Noblebet na polskim rynku

Noblebet to polski bukmacher, który dopiero próbuje wystartować na naszym rodzimym rynku. 3 stycznia 2019 uzyskał licencję – a raczej właściciel tej marki, Polski Bukmacher sp. z o.o., który jednak we wpisie na listę legalnych bukmacherów wyodrębnił noblebet.pl. Ile będziemy czekać na to kiedy zaprezentuje się w pełnej krasie z kompletną już ofertą? Miejmy nadzieję, wkrótce, chociaż musimy pamiętać, że wszystkie formalności związane z uruchomieniem takiego przedsięwzięcia trwają zwykle nie krócej, niż pół roku.

Noblebet.pl i kto za nim stoi

Na razie niewiele wiemy na temat tego nowego bukmachera. Kiedy dokładnie wystartuje? Co znajdzie się w jego ofercie zakładów? Czy będzie można wykorzystać w Noblebet kod promocyjny?

Na razie udało nam się zdobyć parę bardzo podstawowych informacji:

  • Neblebet Polski Bukmacher Sp. z o.o
  • Siedziba: Dąbrowa Górnicza, ul. Limanowskiego 10
  • (KRS: 0000687635; NIP: 6292481907, REGON: 367989720)
  • zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r. nr PS4.6831.28.2017

Noblebet kod promocyjny

Można się spodziewać, że Noblebet zaproponuje nowym użytkownikom kod promocyjny. Jest to już teraz raczej standard, że bukmacherzy przyciągają nową klientelę w ten właśnie sposób i oczekujemy, że i ten bukmacher nie pozostanie w tyle i zaskoczy nas ciekawą ofertą.
My oczywiście będziemy czuwać, kiedy Noblebet kod promocyjny się pojawi, żeby od razu tutaj udostępnić.


Bukmacher
Bonus PowitalnyKod BonusowyOdbierz Bonus
NoblebetCzekamy na
otwarcie!
Nie dotyczyJuż wkrótce
otwarcie!
STS100% do 1200zł +
freebet za 30zł
MAXBONUSODBIERZ BONUS!
PZBbuk100% do 500 zł za
pierwszy depozyt +
20 000 pkt. za darmo+
freebet 5 zł x 2
BUKBONUSODBIERZ BONUS!
LV BETBonus do 1500zł +
freebet za 20 zł
MAXBONUSODBIERZ BONUS!

Noblebet bonus powitalny

Czy Noblebet przygotuje bonus powitalny dla nowych graczy? Nie mamy co do tego wątpliwości, ale na czym będzie on polegał? Czy będzie to bonus od pierwszej wpłaty, czy darmowy zakład? Albo jedno i drugie? Czy dostępna będzie wersja mobilna strony i aplikacja? Musimy być cierpliwi i czekać aż nasz bukmacher ruszy z działalnością pełną parą. Przyjrzyjmy się w takim razie, co proponują inni legalni bukmacherzy w swoich ofertach powitalnych.

Jak widać bukmacherzy działający od dłuższego czasu w Polsce przygotowali całkiem atrakcyjne oferty powitalne. Czym zaskoczy nas Noblebet.pl? Czy uda mu się być konkurencyjnym na dosyć już tłocznym rynku bukmacherskim? O tym przekonamy się w niedalekiej przyszłości. Miejmy nadzieję, że warto będzie czekać.

Noblebet bonusy

To, że pojawi się Noblebet bonus powitalny jest właściwie pewnikiem. A co z innymi bonusami? Może bukmacher zdecyduje się na promocję, w której przyznawany będzie bonus za zaproszenie do obstawiania na jego stronie swojego kumpla? Nie byłby to głupi pomysł biorąc pod uwagę, że Noblebet będzie musiał ostro powalczyć o nowych klientów. Nie oszukujmy się, taki młodziutki bukmacher może mieć w tej branży na początku pod górkę i dla niego każdy nowy gracz będzie na wagę złota. Myk jest banalnie prosty. Jeżeli namówisz znajomego do rejestracji na stronie dostaniecie oboje bonus, np. 50 zł do podziału. Fajne rozwiązanie, bo z kumplem zawsze raźniej a do tego darmowe środki na koncie na pewno się nie zmarnują.

Noblebet zakłady sportowe

Czego możemy się spodziewać jeżeli chodzi o ofertę zakładów na Noblebet? Pewnie nie będzie większego zaskoczenia i bukmacher postawi na tradycyjne dyscypliny takie jak piłka nożna, tenis czy hokej. Zobaczymy jak z czasem się rozwinie i jakie nowe dyscypliny będą dostępne do obstawiania. Czy znajdzie się tam miejsce na sporty wirtualne? A może Noblebet pl. sprawi niespodziankę fanom gier komputerowych i postawi na dynamicznie rozwijający się e-sport? O tym wszystkim przekonamy się kiedy Noblebet na dobre się rozkręci.

Noblebet mobile i aplikacja mobilna

Jeśli zapytasz nas o zdanie, to uważamy, że wersja mobilna strony powinna pojawić się od razu. Jest to bowiem już norma w świecie niemalże już rządzonym przez internet i smartfony. Co do dostępności apki nie można już być pewnym, bo jednak jest to często nowość, nawet na stronach bukmacherów działających na naszym rynku od bardzo dawna. A może Noblebet stanie na wysokości zadania i będzie można taką aplikację zainstalować tuż po uruchomieniu strony.

Noblebet zakłady live i streaming

To prawie pewne, że zakłady na żywo pojawią się od razu na stronie bukmachera. Mając taką konkurencję nie może sobie pozwolić, żeby nie było ich w ofercie. Przecież w końcu to zakłady live wzbudzają największe emocje a o to chodzi ustawiającym. Co do możliwości oglądania spotkań na żywo to pewnie będziemy musieli trochę poczekać, ponieważ sama procedura udostępnienia takiej funkcji jest dosyć skomplikowana.

Kiedy Noblebet zacznie działać?

Kiedy Noblebet rozpocznie na dobre swoją działalność? Tego dokładnie nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ale obiecujemy, że będziemy trzymać rękę na pulsie. Uruchomienie strony na pewno jeszcze trochę potrwa; biorąc pod uwagę, że bukmacher został zarejestrowany w styczniu, w pełni funkcjonalny portal noblebet.pl ruszy pewnie nie wcześniej, niż w czerwcu 2019. Czy będą to wakacje tego roku? Tego zdecydowanie byśmy sobie życzyli.

Obstawiaj w PZBuk!