O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ekipą pasjonatów zakładów bukmacherskich i gier hazardowych. Współpracujemy z przedstawicielami branży, by przekazywać wszystkim zainteresowanym jak najbardziej sprawdzone informacje. Pisząc nasze recenzje nie kierujemy się sympatiami – nawet jeśli nie mamy umowy z bukmacherem, oceniamy go jak najobiektywniej. Nie chodzi nam o to, żeby na siłę sprzedać Ci buka, ale o to, żebyś znalazł (lub znalazła!) najlepszego dla siebie operatora zakładów.

Jak to robimy?

Zanim napiszemy recenzję bukmachera, spędzamy u niego trochę czasu i sprawdzamy jego usługi. Liczy się dla nas nie tylko pierwsze wrażenie, ale także każde kolejne, kiedy dostrzegamy coraz więcej zalet i wad funkcjonowania strony i proponowanych przez bukmachera usług. Zawsze, szczególnie na nowych bukmacherów, patrzymy przez pryzmat tego, co oferują inni. W końcu funkcjonujemy na rynku z rosnącą konkurencją!

Na co zwracamy uwagę?

Na wszystko! Jesteśmy w stanie skrytykować lub pochwalić nawet kształt i kolor czcionki na stronie bukmachera, jeśli ma to znaczenie z punktu widzenia wygody korzystania z serwisu. To, co jednak kompletnie ignorujemy, to fakt posiadania lub nie umowy z bukmacherem. Postanowiliśmy, że będziemy tak bezstronni, jak to tylko możliwe – i już.

Umowy z bukmacherem?

Nie ukrywamy, że zarabiamy i chcemy zarabiać na tym, czym się zajmujemy. Podpisujemy więc umowy partnerskie z polskimi bukmacherami – stąd mamy do nich linki, kody promocyjne oraz specjalne oferty bonusowe. Bez nich nie moglibyśmy na przykład dostarczyć Ci najwygodniejszych rozwiązań, jakim są bezpośrednie odnośniki do promocji albo formularzy rejestracyjnych z uzupełnionymi kodami. Gdzie w tym nasz interes? To bardzo proste: jeśli klikniesz w nasz link i to nim przejdziesz do bukmachera, my dostaniemy za to prowizję. I już.

Czyli wciskacie mi bukmacherów, którzy Wam za to zapłacą?

O nie, takich rzeczy nie robimy. Polecani przez nas bukmacherzy to wyłącznie marki, które po pierwsze: dostarczają usługi na wysokim poziomie, a po drugie: są przyjazne swoim użytkownikom. Wszystkie zalety i wady w naszych tekstach wskazywane są szczerze i bez owijania w bawełnę.

Chcesz nam coś powiedzieć?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, kliknij tutaj. Chętnie przeczytamy, co masz nam do powiedzenia!

Do przeczytania!

Ekipa zaklady-bonusowy-kod.pl