Okbet

OKbet

20/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 18 Oct 2019
  • już wkrótce!

Nadchodzi nowość

OKbet to brat bukmachera NobleBet. Czy pojawią się na rynku w tym samym czasie? Czekamy!

✓ polska licencja
✓ polska marka


Kolejny bukmacher wkracza na polski rynek. Dla Ciebie jako klienta jest to doskonała wiadomość: im więcej konkuruje ze sobą marek, tym większe muszą oferować bonusy, żeby zachęcić do siebie nowych użytkowników! Radzimy więc uważnie śledzić najświeższe informacje na temat OKbet, bo tak właśnie nazywa się najnowszy gracz w świecie polskiej bukmacherki.

Ten bukmacher jeszcze nie działa!
TEN OPERATOR JESZCZE NIE URUCHOMIŁ SWOJEGO SERWISU DLA POLSKICH GRACZY, DLATEGO NA PRZECZEKANIE PROPONUJEMY INNEGO, LEGALNEGO BUKMACHERA!

OKbet legalny w Polsce – jest licencja!

Na szczęście w kwestii wiarygodności nowego buka nie ma się czego obawiać. Wszystkie formalności zostały już dopełnione przez firmę Polski Bukmacher Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Limanowskiego 10 (KRS: 0000687635; NIP: 6292481907, REGON: 367989720). Dnia 3 stycznia 2019 r. zostało wydane zezwolenie nr PS4.6831.28.2017 na działalność związaną z grami losowymi i zakładami wzajemnymi online. Firma otrzymała więc zgodę na oferowanie zakładów bukmacherskich na stronie okbet.pl.

Rejestracja na OKbet

Póki co nie jest jeszcze możliwe zobaczenie strony okbet.pl w pełnej krasie, ale kilku kwestii możemy być pewni ze względu na polskie prawo, do którego nowy bukmacher OKbet będzie musiał się dostosować. Rejestracja w serwisie na pewno pociągnie za sobą konieczność podania swoich prawdziwych danych osobowych i zweryfikowania ich przy pomocy zdjęć dowodu osobistego lub innego dokumentu poświadczającego o tożsamości. Aby w pełni korzystać z usług strony będziesz musiał także podać dane konta bankowego założonego na to samo nazwisko, na które dostarczysz dowodu tożsamości. W przeciwnym wypadku nie zdołasz przecież wypłacić swoich wygranych!

OKbet kod bonusowy

OKbet kod promocyjny? Jak dla nas byłby nawet bardziej, niż OK! Chętnie zobaczymy, jak do tematu podejdzie nowy bukmacher. Czy wyciągnie rękę do partnerów i wyda im specjalne kody, czy może najpierw sam stworzy jeden, ogólnodostępny kod, za który nagrodzi swoich graczy? Co by to nie było, my trzymamy naszą rękę na pulsie i pilnujemy, by nie umknęło nam nic, co związane z OKbet: kod bonusowy, zakłady, otwarcie strony…

Na razie więc czekamy!

OKbet bonus powitalny

Kiedy OKbet już wejdzie na rynek, pierwszą i najważniejszą kwestią będzie OKbet bonus! Czego się spodziewamy? Jakimi korzyściami obdarzy nas OKbet kod promocyjny? Nowy bukmacher OKbet na pewno będzie chciał pochwalić się dużymi kwotami na start. Dlatego właśnie liczymy na hojny bonus polegający na pomnożeniu pierwszego złożonego depozytu przez jakiś smakowicie wysoki mnożnik! Standardem rynkowym jest podwojenie pierwszej wpłaty. Zrobiłoby na nas spore wrażenie, gdyby OKbet bonus na przykład potrajał pierwszy depozyt.

Pamiętajmy jednak, żeby nie dać się zmylić marketingowcom – duże liczby to nie wszystko. U wielu bukmacherów najlepiej zapowiadające się akcje promocyjne schodzą na niczym ze względu na wyśrubowane warunki obrotowe, przez które niezwykle trudno jest wypłacić zdobyte bonusowe fundusze. W naszych analizach koniecznie będziemy więc zwracać uwagę na to, jak bardzo przyjazne użytkownikom są akcje promocyjne serwowane na OKbet.pl.

Niektórzy bukmacherzy oferują także specjalne bonusy dla fanów poszczególnych klubów sportowych. Taka akcja promocyjna odbywa się zazwyczaj dzięki umowom sponsorskim pomiędzy bukiem a daną ekipą. To raczej mało prawdopodobne, żeby nowa firma była gotowa na podpisanie takiej umowy z jakimś polskim klubem, ale niczego nie można wykluczyć. W takim przypadku spodziewamy się jednak ewentualnej współpracy z piłkarskim klubem pierwszo- czy drugoligowym lub drużyną reprezentującą sport mniej popularny niż piłka nożna.

OKbet aplikacja mobilna

Póki co nie wiadomo, czy nowy bukmacher OKbet wejdzie na rynek od razu z aplikacją mobilną. Jest jednak niemal pewne, że prędzej czy później wyda aplikacje dla użytkowników Androida i iOS. Zignorowanie rynku mobilnego byłoby strzałem w stopę – praktycznie każdy liczący się w Polsce buk ma już swoją aplikację. Na początek oczekujemy przynajmniej dobrze zaprojektowanej mobilnej wersji strony OKbet.pl. Start marki wraz z gotową aplikacją mobilną byłby jednak przyjemnym zaskoczeniem.

Zakłady bukmacherskie na OKbet.pl

Jakiego rodzaju zakłady zaproponuje nam nowy bukmacher OKbet? Czekamy z niecierpliwością, ale póki co pozostają nam tylko spekulacje. Na pewno uświadczymy piłkę nożną, tenisa, siatkówkę czy hokeja – bez takich sportów trudno byłoby konkurować o względy polskich klientów! Oprócz tego liczymy jednak, że OKbet spróbuje też zadowolić fanów bardziej niszowych sportów. Jeśli strona wyruszy szybko, mamy też nadzieję na szeroką ofertę sportów zimowych. Może jakaś umowa sponsorska ze skoczkami narciarskimi? Jest na to dobry moment! Ciekawym kierunkiem wydają się także esporty. Większość polskich bukmacherów ma je już w swojej ofercie, ale żaden porządnie się na nich nie koncentruje. Brzmi jak dobra nisza dla nowego buka.

OKbet zakłady na żywo i live streaming

Moduł zakładów na żywo nie jest łatwy do zrealizowania, ale trudno sobie wyobrazić, żeby bukmacher próbował rozpocząć działalność bez takiej opcji. Live betting to już norma, pytania można natomiast stawiać na temat live streamingu. Póki co właściwie tylko STS oferuje porządne usługi w tym zakresie. Czy możemy spodziewać się przetasowania wśród bukmacherów? Zaoferowanie streamingu wideo dla klientów to nic prostego, ale może to właśnie OKbet spróbuje podważyć dominację STS.

Kiedy OKbet?

Kiedy OKbet wystartuje? Tego nie wie jeszcze nikt, ale wszystkiego będziesz się od nas dowiadywać na bieżąco. Już ostrzymy sobie zęby na OKbet kod bonusowy, który zapewni świetna zabawę przy obstawianiu. Gdy tylko okbet.pl wystartuje, poinformujemy Cię jako pierwsi!