Promocje bukmacherskie 2020

Promocje bukmacherskie to jedna z ważniejszych kwestii, które trzeba wziąć pod uwagę podczas wybierania odpowiedniego miejsca do stawiania zakładów. Bonusy bukmacherskie dają szansę na wzbogacenie się o dodatkową kasę na obstawianie, ale trzeba mądrze dobrać je do swojej strategii i poziomu zaawansowania – sprawdź, spośród jakich ofert możesz wybierać na polskim rynku!

Promocje bukmacherskie na polskim rynku

Bonusy bukmacherskie na powitanie potrafią naprawdę mocno się od siebie różnić – nie tylko oferowaną kwotą, ale także regulaminem i sposobem działania. Poszczególne rodzaje mogą lepiej lub gorzej wpasować się w Twoją osobistą strategię obstawiania, więc warto dowiedzieć się, na czym polegają różnice. Dzięki temu będziesz mógł wziąć na celownik ten typ bonusu, który najbardziej Ci się spodoba i poszukać bukmachera mającego w ofercie właśnie taką promocję. 

Popularne bonusy bukmacherskie

Kod promocyjny STS

Oto zasady, którymi rządzą się najlepsze bonusy:

 • Bonus od depozytu 100% – tego rodzaju bonus polega zwykle na podwojeniu kwoty Twojej pierwszej wpłaty. Zdarzają się oczywiście różne wariacje. Niektórzy bukmacherzy potroją depozyt, a inni zastosują mnożnik nie tylko do pierwszej wpłaty, ale także do kilku następnych. Żeby wypłacić otrzymaną kasę, zawsze trzeba spełnić warunek obrotu obowiązującego na danym portalu.
 • Zakład bez ryzyka – tego typu bonusy powitalne cieszą się sporą popularnością, ponieważ pozwalają postawić kasę bez ryzykowania jej utratą. Niektórzy bukmacherzy oferują ubezpieczenie na określoną kwotę, np. do 30 zł albo do 500 zł. Zazwyczaj obowiązuje ono na pierwszy zakład, a w niektórych przypadkach kupon musi spełniać regulamin, np. zawierać co najmniej trzy wydarzenia. Jeśli przegrasz taki zakład, bukmacher zwróci Ci kasę, ale żeby ją wypłacić, będziesz musiał prawdopodobnie spełnić warunek obrotu.
 • Darmowy zakład – bonusy bukmacherskie tego rodzaju określa się też nazwą freebet. Pewnie już się domyślasz, o co tu chodzi. Niektóre serwisy umożliwiają użytkownikom postawienie zakładu i zgarnięcie wygranej bez inwestowania własnych środków. Freebet 10 zł oznacza na przykład, że będziesz mógł postawić za darmo kupon o takiej właśnie wartości. U niektórych bukmacherów w celu wypłacenia kasy trzeba spełnić warunek obrotu, a u innych od wygranej jest odejmowana kwota freebetu.
 • Darmowe środki – ten bonus jest podobny do freebetu, ale różni się w jednej zasadniczej kwestii. Darmowy zakład jest niepodzielny, można postawić tylko jeden kupon dokładnie na taką kwotę, jaka została przydzielona. W przypadku otrzymania środków możesz natomiast dysponować nimi w dowolny sposób.

Bonusy bukmacherskie: który uda Ci się wypłacić?

Bonusy powitalne okażą się opłacalne tylko wtedy, jeżeli zdołasz je wypłacić poza serwis bukmacherski. Oto kilka kwestii, na które musisz zwrócić uwagę, kiedy oceniasz poziom trudności danej promocji:

 • Warunek obrotu – ilukrotny? U niektórych bukmacherów obrotu trzeba dokonać tylko trzy albo cztery raz, u innych może to być nawet dwa razy tyle. Pamiętaj też, by sprawdzić, czy warunek obowiązuje tylko na kwotę bonusu, czy bonusu plus depozytu.
 • Warunek obrotu – jaki kurs? Między minimalnym kursem 1.90 a 2.20 jest pozornie niewielka różnica, ale w praktyce ten pierwszy wymóg jest dużo mniej ryzykowny, szczególnie na kilku kuponach pod rząd.
 • Warunek obrotu – single czy AKO? Jeśli bukmacher pozwala stawiać zakłady single, poziom trudności staje się zdecydowanie niższy. Konieczność komponowania AKO zawsze zwiększa poziom podejmowanego ryzyka.
 • Warunek obrotu – bonusem czy depozytem? Lepiej sprawdź, czy od razu dostaniesz bonus i będziesz mógł stawiać zakłady przy jego użyciu, czy może cały czas będziesz musiał grać na swoim depozycie. Z oczywistych względów to drugie jest bardziej ryzykowne.

Jaki bonus bukmacherski dla początkującego?

Często zdarza się, że jakiś bukmacher, szczególnie taki nowy na rynku, postanawia zaproponować kwotę, na widok której po prostu cieknie ślinka: tysiąc, dwa tysiące, trzy tysiące… Taka strategia ma jeden oczywisty cel: zachęcić graczy do szybkiej rejestracji bez zastanowienia. Oczywiście w niektórych przypadkach te promocje rzeczywiście mają rację bytu, ale radzimy Ci jednak dobrze przeczytać regulamin przed założeniem konta u takiego buka. Równie duże co Twoje oczekiwania będzie Twoje rozczarowanie, jeśli okaże się, że warunek obrotu jest praktycznie nie do spełnienia. 

Warto mierzyć siły na zamiary i podejmować przemyślane decyzje. Jeśli jesteś dopiero początkującym graczem, to wybierz raczej taki bonus, którym można obrócić na zakładach pojedynczych. W większości przypadków swobodny obrót po kursie 2.00 będzie mniej ryzykowny niż warunek z kursem 1.90, ale zmuszający do stawiania AKO z trzema wydarzeniami. Pamiętaj też, żeby mieć już w głowie kwotę, którą planujesz wpłacić. Jeśli masz na zbyciu grubą kasę, to bonus typu 100% do 5000 zł rzeczywiście może wyjść Ci na dobre, ale jeśli planujesz wpłacić tylko stówkę lub dwie na próbę, to nie ma co łapać się na marketing o dużych kwotach.

Legalni bukmacherzy w Polsce – Październik 2020

W poniższej tabeli znajdziesz wszystkich legalnych bukmacherów. Mowa o takich, którzy posiadają odpowiednią licencję przyznaną przez polskie Ministerstwo Finansów, więc można bez obaw obstawiać u nich na terenie naszego kraju. Na naszej stronie zawsze znajdziesz wyłącznie informacje na temat legalnych bukmacherów, u których wpłacone pieniądze są bezpieczne. Pamiętaj, że za obstawianie na nielegalnych, zagranicznych serwisach grożą dotkliwe kary, już nie wspominając o tym, że nie masz pewności, czy Twoje kupony zostaną poprawnie rozliczone. Lepiej ogranicz się do oferty polskich buków!

Legalny bukmacherRecenzja – kod promocyjny
STSSprawdź kod STS
BetclicSprawdź kod Betclic
SuperBetSprawdź kod SuperBet
PZBukSprawdź kod PZBuk
FortunaSprawdź kod Fortuny
LV BETSprawdź kod LV BET
MileniumSprawdź kod Milenium
eTotoSprawdź kod eToto
TotolotekSprawdź kod Totolotek
forBETSprawdź kod forBET
BetFanSprawdź kod BetFan
TotalBetSprawdź kod TotalBet
NobleBetSprawdź kod NobleBet
eWinnerSprawdź kod eWinner

Jak widzisz na polskim rynku jest już naprawdę duży wybór bukmacherów. Regularnie kolejne firmy zaczynają starania o licencję Ministerstwa Finansów, są także serwisy, które już ją uzyskały, ale jeszcze nie otworzyły się na użytkowników. Możesz się spodziewać regularnego poszerzania listy legalnych buków!

Promocje bukmacherskie – bonusy na start

Na polskim rynku są dostępne bonusy wszystkich rodzajów, które opisaliśmy wcześniej w tym artykule. Bukmacherzy prześcigają się wzajemnie, starając się zapewnić swoim użytkownikom najciekawszą ofertę i zachęcić ich do wiernego korzystania z serwisu. Z tego względu możesz się spodziewać na rynku sporego ruchu i coraz to nowszych pomysłów. Obecnie modne jest na przykład wśród bukmacherów obdarowywanie nowych użytkowników punktami lojalnościowymi, które można wymienić na darmowe zakłady albo innego rodzaju bonusy bukmacherskie. Czasami pojawiają się także specjalne oferty okolicznościowe. Niektóre serwisy powiększają na przykład oferowane bonusy powitalne na pewien okres z okazji urodzin marki albo ważnego wydarzenia sportowego.

Najlepsze bonusy powitalne

Rzuć okiem na nasz ranking bonusów. Znajdziesz tutaj skrótowe informacje na temat najciekawszych promocji – pamiętaj jednak, że kilka liczb wszystkiego Ci nie wyjaśni. Zanim wybierzesz dla siebie bonus, zerknij na jego regulamin na stronie bukmachera i upewnij się, że oferowane warunki w pełni Ci odpowiadają.

 1. STS

  freebet 30 zł + cashback 30 zł + 20 zł + 100% do 1200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów w pakiecie powitalny podlega innym warunkom i zasadom. Sprawdź regulamin! Pełen reg
 2. Betclic

  Powiększony zwrot: do 550 zł!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Obrót zwrotem (bonusem) x6 zakładami po kursie min. 2.00 Pełen reg
 3. Superbet

  34 zł free + 100% do 50 zł + 500 zł cashback!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów obejmuje osobny regulamin i wymagania. Sprawdź zasady bonusów! Pełen reg
 4. PZBuk

  cashback 200 zł + 20 000 pkt za darmo
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Zwrot i darmowe punkty są zwolnione z warunku obrotu! Pełen reg
 5. eWinner

  Bonus cashback 155 zł + bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus cashback nie podlega warunkom obrotu! Obrotowi x1 podlega drugi depozyt, a następnie wymaga się obrotu x6 bonusem. Pełen reg
 6. Fortuna

  cashback 210 zł + 100% do 2000 zł + 20 zł w FKP free
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Na każdy z bonusów w pakiecie przypadają osobne zapisy regulaminu. Sprawdź warunki bonusów! Pełen reg
 7. eToto

  Bonus 200%
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Wpłać min. 1 zł, a dostaniesz bonus 200%! Potem obróć 4x depozyt i bonus (masz na to 30 dni) w zakładach o określonych kursach. Pełen reg
 8. LV BET

  freebet 20 zł + bonusy do 3333 zł +14%
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Dla każdego z bonusów przewidziano inne zasady i warunki. Sprawdź regulamin bonusów zanim zabierzesz się do gry! Pełen reg
 9. forBET

  Odbierz 3 bonusy forBET!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów podlega własnemu regulaminowi i warunkom. Sprawdź zasady każdego bonusu! Pełen reg
 10. NobleBet

  18+ | Obowiązuje regulamin
 11. TOTALbet

  Freebet dla każdego
  18+ | Obowiązuje regulamin
 12. Totolotek

  25 zł freebet + 100% do 1000 zł + 49 zł mobile!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Na każdy z bonusów powitalnych przewidziano inne zasady i wymagania. Zapoznaj się z regulaminem każdego z nich! Pełen reg
 13. BetFan

  Pakiet do 3000 zł
  18+ | Obowiązuje regulamin
 14. BetX

  Do 5230 zł w bonusach na start
  18+ | Obowiązuje regulamin
 15. OKbet

  Bukmacher jeszcze nie działa
 16. Traf

  18+ | Obowiązuje regulamin
 17. BestBet

  Bukmacher jeszcze nie działa
 18. Mr Bet

  Bukmacher jeszcze nie działa
 19. Milenium

  Powiększony bonus!
  18+ | Obowiązuje regulamin Pełen reg

Promocje bukmacherskie i kody promocyjne

Zanim weźmiesz się za zakłady bukmacherskie, chcesz wycisnąć wszystko, co tylko możliwe z oferty powitalnej danego buka – to oczywiste. A żeby tego dokonać, musisz najpierw zrozumieć, na czym polegają kody promocyjne. System jest prosty. Praktycznie każdy bukmacher ma w swoim formularzu rejestracyjnym okienko zatytułowane “kod promocyjny” lub “kod bonusowy”. Jeśli wpiszesz tam odpowiednie hasło, zgarniesz dodatkowe profity! A skąd taki kod możesz wziąć?

Tutaj wjeżdżamy my, cali na biało. Dzięki ekskluzywnym umowom, które podpisują z nami legalni bukmacherzy możemy zapewnić powiększone bonusy powitalne osobom, które zarejestrują się przy użyciu linków i kodów pokazanych na naszej stronie. Pamiętaj, że wszystkie bonusy bukmacherskie, które opisujemy w artykułach i recenzjach to właśnie oferty z kodem promocyjnym. Jeżeli zapomnisz o powołaniu się na kod, to niestety będziesz musiał się zadowolić niższym, standardowym bonusem.

Najlepsze promocje bukmacherskie za kody promocyjne

Kod promocyjny STS MAXBONUS

STS bukmacher bez depozytu

STS nie bez przyczyny otwiera ranking bonusów. Łączna wartość nagród za rejestrację to u tego buka nawet 1280 zł. Dostępny mamy zakład bez ryzyka 30 zł, freebet 30 zł, 1200 zł jako bonus od depozytu i do tego jeszcze 20 zł cashbacku do wykorzystania w STS Betgames, czyli innowacyjnym trybie obstawiania wzorowanym na grach kasynowych. Ten bukmacher zasługuje na pochwałę również dlatego, że jego warunek obrotowy jest bardzo przyjazny użytkownikom. To zazwyczaj jedynie 3x obstawienie po kursie co najmniej 1.91. Żeby wypłacić zwrot z bezpiecznego zakładu, wystarczy natomiast obrócić tylko raz!

Kod promocyjny Betclic

Kod promocyjny Betclic

Bonus powitalny Betclic to ciekawa propozycja dla osób, którym zależy na minimalizowaniu ryzyka. U tego buka możesz postawić bezpieczny zakład o wartości nawet 500 zł! Jeśli pierwszy kupon okaże się nieudany, to otrzymasz zwrot całej stawki netto, czyli bez podatku, do kwoty maksymalnie 500 zł. To oznacza, że w celu wyciśnięcia z tego bonusu ostatniej złotówki musiałbyś postawić 568 zł. 68 zł pójdzie niestety na podatek, a 500 zł będzie grało na kuponie i właśnie tę kwotę zwróci Ci bukmacher w przypadku porażki. Żeby wypłacić cashback, trzeba obrócić nim 6x po kursie co najmniej 2.00.

Kod promocyjny Superbet

kod promocyjny Superbet

W końcu jest! Superbet długo kazał na siebie czekać w wydaniu online, ale teraz już nie ma żadnych wątpliwości – było warto! Już na starcie operator wywodzący się z Rumunii poleciał grubo!

Przygotował trzy bonusy powitalne od trzech pierwszych depozytów – łącznie 100% do 600 zł, a dodatkowo rejestrując się z kodem promocyjnym, otrzymasz za pierwszy depozyt darmowy zakład w wysokości 34 złotych! To jeszcze nie wszystko, bowiem Superbet dostarcza regularne promocje, podwyższające kursy bukmacherskie, czy wygrane na kuponach AKO.

Kod bonusowy PZBuk BUKBONUS

PZBuk bonus cashback

Wpisz na PZBuk nasz kod rejestracyjny, a będziesz mógł zgarnąć ubezpieczony zakład do 200 zł i do tego 20 000 pkt. lojalnościowych, za które należy Ci się kolejna stówka. Możesz także dozbierać punktów na jeszcze bardziej wartościową nagrodę. W Sklepie Gracza znajdziesz sporo ciekawych opcji do wykupienia za wewnętrzną walutę bukmachera.

Kod promocyjny Fortuna

Fortuna Bonus
Bonus powitalny w Fortunie

Fortuna to kolejny legalny bukmacher, u którego bonus powitalny składa się z kilku różnych ciekawych promocji. Mamy tu 100% do 2000 zł, ale również bezpieczny zakład do aż 210 zł, a do tego jeszcze 20 zł na zakłady przyznawane w lojalnościowych punktach FKP. Byłoby z czego wybierać, ale wybierać nie trzeba, bo przysługują Ci wszystkie te bonusy! Zwrotem za zakład ubezpieczony wystarczy obrócić tylko raz. Żeby otrzymać 100% do 2000 zł, trzeba natomiast czterokrotnie obrócić depozytem po kursach co najmniej 1.60, na kuponach AKO z minimum trzema wydarzeniami.

Kod promocyjny Milenium

Milenium kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie na Milenium możesz rozpocząć z dodatkową kasą o wartości nawet 1790 zł. W zestawie znajduje się 1000 zł w formie 100% od depozytu, bezpieczny zakład 10 zł, 20 zł w kredytach i 760 zł cashbacku. Kwotą depozytu trzeba obrócić czterokrotnie na kuponach AKO z minimum trzema zdarzeniami, każde z nich kurs co najmniej 1.20, kurs łączny minimum 2.00. Do końca listopada 2019 roku można skorzystać z powiększonej wersji bonusu, którą bukmacher wprowadził z okazji swoich urodzin. Lepiej się pospieszyć, bo kwota nagrody za rejestrację może po wykorzystaniu naszego bonusu wynieść nawet 3170 zł!

Kod bonusowy eToto

eToto kod promocyjny

Na eToto maksymalnie możesz dostać bonus na powitanie w wysokości 200 zł, co nie wydaje się szczególnie efektowne, ale plus jest taki, że promocja działa na zasadzie 200%. To znaczy, że wystarczy wpłacić stówkę, żeby dostać dwa razy tyle i zacząć grę, mając na koncie łącznie 300 zł! Żeby wypłacić dodatkową kasę, musisz czterokrotnie obrócić kwotą bonus + wpłata po kursie co najmniej 2.20, przy czym na zakładach AKO minimalny kurs dla każdego wydarzenia to 1.50.

Kod promocyjny eWinner

eWinner kod promocyjny

Kolejnym bukmacherem, który przygotował dla graczy bardzo fajny bonus, jest eWinner. Kod promocyjny to MAXBONUS, a podanie go podczas rejestracji powiększy Twój powitalny cashback, który może wynieść aż 155 zł. Oprócz bezpiecznego zakładu bukmacher przygotował dla każdego nowego gracza bonus 50% od drugiego depozytu do 500 zł. Jeśli to wciąż dla Ciebie za mało, to powiemy Ci, że u tego buka na dzień dobry możesz dostać freebety za 100 zł. A co najlepsze, takie darmowe zakłady masz szansę zgarniać co tydzień! Jak dobrze to rozegrasz, to w miesiącu dodatkowe cztery stówki mogą wylądować na Twoim koncie.

Jakie proponuje się promocje bukmacherskie?

Kiedy wykorzystasz już bonusy bukmacherskie oferowane na powitanie, potrzebujesz przecież powodu, żeby kontynuować obstawianie akurat na tym portalu, a nie innym. Dlatego poszczególne serwisy starają się publikować dodatkowe promocje dostępne także dla stałych klientów. Oto kilka popularnych rodzajów tego typu bonusów.

Darmowy zakład/ freebet

Niektórzy bukmacherzy przydzielają darmowe zakłady w nagrodę albo w formie pocieszenia po przegranym kuponie. Pamiętaj, żeby przed postawieniem kuponu sprawdzić, jakie są warunki promocji. Możliwe, że bukmacher wprowadził jakieś ograniczenia i trzeba na przykład postawić na co najmniej dwa wydarzenia naraz. Przeczytaj także, czy wygrana od razu wyląduje na Twoim saldzie głównym, czy może będziesz musiał nią jakoś obrócić.

Bonus reload

Bonus reload to w zasadzie to samo co bonus powitalny od depozytu – po prostu dotyczy Twoich kolejnych wpłat, a nie tych składanych zaraz po otwarciu konta. Tego typu promocje dla stałych klientów działają na różnej zasadzie, ale można się po nich spodziewać sporo mniejszych kwot typu 25 zł czy 50 zł. Czasami zamiast 100% bukmacherzy oferują tylko 50%.

Zakład bez ryzyka/ cashback

Jeżeli bukmacher przydzieli Ci zakład bez ryzyka w formie bonusu powitalnego, to będzie on zwykle automatycznie obejmował pierwszy kupon. Jeśli otrzymasz go natomiast już jako stały klient, to prawdopodobnie będziesz musiał w jakiś sposób go aktywować. To, jak dokładnie działa aktywacja zależy od używanego przez bukmachera systemu zarządzania bonusami. Koniecznie dobrze przeczytaj zasady.

Zakład bez podatku

Jak pewnie wiesz (a jak nie wiesz, to zaraz się dowiesz) – w Polsce wszystkie puszczane u bukmacherów kupony podlegają podatkowi 12% od stawianej kwoty. Czasami serwisy oferują promocje pozwalające uniknąć graczom uiszczania tej opłaty. Bez obaw, wszystko jest legalne, podatek i tak trafia do Urzędu Skarbowego. Bukmacher dodaje po prostu do Twojego kuponu mnożnik 1.14, który niweluje wpływ daniny na wysokość wygranej. Pamiętaj tylko, żeby zawsze dokładnie czytać regulamin promocji. Zazwyczaj obowiązują jakieś ograniczenia co do tego, jakie zakłady są objęte mnożnikiem bez podatku. Niektórzy bukmacherzy włączają promocję tylko w określonych godzinach, a inni wymagają jeszcze oprócz tego na przykład postawienia AKO o określonej liczbie zdarzeń.

Programy lojalnościowe

Na niektórych serwisach są obecne programy lojalnościowe, w ramach których można zbierać specjalne punkty i wymieniać je na nagrody. Są to na przykład darmowe zakłady i dodatkowe bonusy. Punkty przyznaje się zwykle za aktywność w serwisie: po prostu za stawianie kolejnych kuponów. Czasami pojawiają się mnożniki za obstawianie w jakiś szczególny sposób. We wrześniu mogą być dodatkowe punkty za zakłady na tenisa, a w październiku za kupony AKO – zawsze warto na bieżąco śledzić informacje wrzucane przez bukmachera na stronę!

Gdzie znajdę aktualne promocje bukmacherskie?

Jeśli chodzi o szczegóły ofert poszczególnych bukmacherów, to najbardziej aktualne informacje znajdziesz oczywiście na ich stronach. My również staramy się jednak mieć wszystko pod kontrolą i jak najszybciej wrzucać i na bieżąco recenzować pojawiające się promocje! Warto tutaj zaglądać także dlatego, że chcesz przecież wykorzystywać kody promocyjne, dzięki którym będziesz mógł dostać bonusy bukmacherskie o podwyższonej wartości. Koniecznie sprawdzaj przed rejestracją w jakimś serwisie, czy mamy dla niego kod bonusowy – wyjdzie Ci to na plus!

FAQ

Jakie są najlepsze promocje bukmacherskie?

Najlepsze bonusy bukmacherskie to darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka, a także podwyższone kursy bukmacherskie, większe wygrane no i oczywiście gra bez podatku. Na naszej stronie znajdziesz aktualne promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów.

Jak odebrać bonus na start?

Jak sama nazwa wskazuje taki bonus został przygotowany dla nowych klientów. Bonusy bukmacherskie na start oferują wszyscy legalni bukmacherzy. U niektórych wystarczy się zarejestrować, a kolejni przygotowali kody promocyjne, które gwarantują wiele dodatkowych promocji.

Gdzie znajdę zakłady bez podatku?

Co jakiś czas legalni bukmacherzy w ramach promocji okresowych proponują zakłady bez podatku, w których można wygrać o 12% więcej, niż w standardowej ofercie (tyle wynosi własnie podatek). Zapoznaj się z aktualnymi promocjami bukmacherskimi na naszej stronie.