Promocje bukmacherskie 2022

Promocje bukmacherskie to jedna z ważniejszych kwestii, które trzeba wziąć pod uwagę podczas wybierania odpowiedniego miejsca do stawiania zakładów. Bonusy bukmacherskie dają szansę na wzbogacenie się o dodatkową kasę na obstawianie, ale trzeba mądrze dobrać je do swojej strategii i poziomu zaawansowania – sprawdź, spośród jakich ofert możesz wybierać na polskim rynku!

Promocje bukmacherskie na polskim rynku

Bonusy bukmacherskie na powitanie potrafią naprawdę mocno się od siebie różnić – nie tylko oferowaną kwotą, ale także regulaminem i sposobem działania. Poszczególne rodzaje mogą lepiej lub gorzej wpasować się w Twoją osobistą strategię obstawiania, więc warto dowiedzieć się, na czym polegają różnice. Dzięki temu będziesz mógł wziąć na celownik ten typ bonusu, który najbardziej Ci się spodoba i poszukać bukmachera mającego w ofercie właśnie taką promocję. 

Popularne bonusy bukmacherskie

sts kod promocyjny 1660 zł

Oto zasady, którymi rządzą się najlepsze bonusy:

 • Bonus od depozytu 100% – tego rodzaju bonus polega zwykle na podwojeniu kwoty Twojej pierwszej wpłaty. Zdarzają się oczywiście różne wariacje. Niektórzy bukmacherzy potroją depozyt, a inni zastosują mnożnik nie tylko do pierwszej wpłaty, ale także do kilku następnych. Żeby wypłacić otrzymaną kasę, zawsze trzeba spełnić warunek obrotu obowiązującego na danym portalu.
 • Zakład bez ryzyka – tego typu bonusy powitalne cieszą się sporą popularnością, ponieważ pozwalają postawić kasę bez ryzykowania jej utratą. Niektórzy bukmacherzy oferują ubezpieczenie na określoną kwotę, np. do 30 zł albo do 500 zł. Zazwyczaj obowiązuje ono na pierwszy zakład, a w niektórych przypadkach kupon musi spełniać regulamin, np. zawierać co najmniej trzy wydarzenia. Jeśli przegrasz taki zakład, bukmacher zwróci Ci kasę, ale żeby ją wypłacić, będziesz musiał prawdopodobnie spełnić warunek obrotu.
 • Darmowy zakład – bonusy bukmacherskie tego rodzaju określa się też nazwą freebet. Pewnie już się domyślasz, o co tu chodzi. Niektóre serwisy umożliwiają użytkownikom postawienie zakładu i zgarnięcie wygranej bez inwestowania własnych środków. Freebet 10 zł oznacza na przykład, że będziesz mógł postawić za darmo kupon o takiej właśnie wartości. U niektórych bukmacherów w celu wypłacenia kasy trzeba spełnić warunek obrotu, a u innych od wygranej jest odejmowana kwota freebetu.
 • Darmowe środki – ten bonus jest podobny do freebetu, ale różni się w jednej zasadniczej kwestii. Darmowy zakład jest niepodzielny, można postawić tylko jeden kupon dokładnie na taką kwotę, jaka została przydzielona. W przypadku otrzymania środków możesz natomiast dysponować nimi w dowolny sposób.

Bonusy bukmacherskie: który uda Ci się wypłacić?

Bonusy powitalne okażą się opłacalne tylko wtedy, jeżeli zdołasz je wypłacić poza serwis bukmacherski. Oto kilka kwestii, na które musisz zwrócić uwagę, kiedy oceniasz poziom trudności danej promocji:

 • Warunek obrotu – ilukrotny? U niektórych bukmacherów obrotu trzeba dokonać tylko trzy albo cztery raz, u innych może to być nawet dwa razy tyle. Pamiętaj też, by sprawdzić, czy warunek obowiązuje tylko na kwotę bonusu, czy bonusu plus depozytu.
 • Warunek obrotu – jaki kurs? Między minimalnym kursem 1.90 a 2.20 jest pozornie niewielka różnica, ale w praktyce ten pierwszy wymóg jest dużo mniej ryzykowny, szczególnie na kilku kuponach pod rząd.
 • Warunek obrotu – single czy AKO? Jeśli bukmacher pozwala stawiać zakłady single, poziom trudności staje się zdecydowanie niższy. Konieczność komponowania AKO zawsze zwiększa poziom podejmowanego ryzyka.
 • Warunek obrotu – bonusem czy depozytem? Lepiej sprawdź, czy od razu dostaniesz bonus i będziesz mógł stawiać zakłady przy jego użyciu, czy może cały czas będziesz musiał grać na swoim depozycie. Z oczywistych względów to drugie jest bardziej ryzykowne.

Jaki bonus bukmacherski dla początkującego?

Często zdarza się, że jakiś bukmacher, szczególnie taki nowy na rynku, postanawia zaproponować kwotę, na widok której po prostu cieknie ślinka: tysiąc, dwa tysiące, trzy tysiące… Taka strategia ma jeden oczywisty cel: zachęcić graczy do szybkiej rejestracji bez zastanowienia. Oczywiście w niektórych przypadkach te promocje rzeczywiście mają rację bytu, ale radzimy Ci jednak dobrze przeczytać regulamin przed założeniem konta u takiego buka. Równie duże co Twoje oczekiwania będzie Twoje rozczarowanie, jeśli okaże się, że warunek obrotu jest praktycznie nie do spełnienia. 

Warto mierzyć siły na zamiary i podejmować przemyślane decyzje. Jeśli jesteś dopiero początkującym graczem, to wybierz raczej taki bonus, którym można obrócić na zakładach pojedynczych. W większości przypadków swobodny obrót po kursie 2.00 będzie mniej ryzykowny niż warunek z kursem 1.90, ale zmuszający do stawiania AKO z trzema wydarzeniami. Pamiętaj też, żeby mieć już w głowie kwotę, którą planujesz wpłacić. Jeśli masz na zbyciu grubą kasę, to bonus typu 100% do 5000 zł rzeczywiście może wyjść Ci na dobre, ale jeśli planujesz wpłacić tylko stówkę lub dwie na próbę, to nie ma co łapać się na marketing o dużych kwotach.

Legalni bukmacherzy w Polsce – wrzesień 2022

W poniższej tabeli znajdziesz wszystkich legalnych bukmacherów. Mowa o takich, którzy posiadają odpowiednią licencję przyznaną przez polskie Ministerstwo Finansów, więc można bez obaw obstawiać u nich na terenie naszego kraju. Na naszej stronie zawsze znajdziesz wyłącznie informacje na temat legalnych bukmacherów, u których wpłacone pieniądze są bezpieczne. Pamiętaj, że za obstawianie na nielegalnych, zagranicznych serwisach grożą dotkliwe kary, już nie wspominając o tym, że nie masz pewności, czy Twoje kupony zostaną poprawnie rozliczone. Lepiej ogranicz się do oferty polskich buków!

STS
Mistrz i król
97/100
Fortuna
Potężna marka
85/100
Superbet
Wschodząca gwiazda!
78/100
PZBuk
Warto!
78/100
Betclic
Potężna marka
75/100
eWinner
Mocny zawodnik
75/100
eToto
Stara się
68/100
Fuksiarz
Rozwija się
68/100
LV BET
Świetna opcja
65/100
Totolotek
Może być
60/100
Betcris
Będzie się działo!
40/100
TOTALbet
Mocny zawodnik
30/100
BetX
Raczkujący bukmacher
25/100
Betters
Zobaczymy
20/100
BestBet
20/100
OKbet
10/100

Jak widzisz na polskim rynku jest już naprawdę duży wybór bukmacherów. Regularnie kolejne firmy zaczynają starania o licencję Ministerstwa Finansów, są także serwisy, które już ją uzyskały, ale jeszcze nie otworzyły się na użytkowników. Możesz się spodziewać regularnego poszerzania listy legalnych buków!

Promocje bukmacherskie – bonusy na start

Na polskim rynku są dostępne bonusy wszystkich rodzajów, które opisaliśmy wcześniej w tym artykule. Bukmacherzy prześcigają się wzajemnie, starając się zapewnić swoim użytkownikom najciekawszą ofertę i zachęcić ich do wiernego korzystania z serwisu. Z tego względu możesz się spodziewać na rynku sporego ruchu i coraz to nowszych pomysłów. Obecnie modne jest na przykład wśród bukmacherów obdarowywanie nowych użytkowników punktami lojalnościowymi, które można wymienić na darmowe zakłady albo innego rodzaju bonusy bukmacherskie. Czasami pojawiają się także specjalne oferty okolicznościowe. Niektóre serwisy powiększają na przykład oferowane bonusy powitalne na pewien okres z okazji urodzin marki albo ważnego wydarzenia sportowego.

Najlepsze bonusy powitalne

Rzuć okiem na nasz ranking bonusów. Znajdziesz tutaj skrótowe informacje na temat najciekawszych promocji – pamiętaj jednak, że kilka liczb wszystkiego Ci nie wyjaśni. Zanim wybierzesz dla siebie bonus, zerknij na jego regulamin na stronie bukmachera i upewnij się, że oferowane warunki w pełni Ci odpowiadają.

 1. STS

  60 zł jako ekstra
  100 zł bez ryzyka
  Bonusy za wpłaty do 1500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów w pakiecie powitalny podlega innym warunkom i zasadom. Sprawdź regulamin! Pełen reg
 2. Fortuna

  Cashback do 600 zł
  30 zł w punktach FKP bez depozytu
  Bonus 50% do 200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Na każdy z bonusów w pakiecie przypadają osobne zapisy regulaminu. Sprawdź warunki bonusów! Pełen reg
 3. Superbet

  Bonus 100% do 200 zł
  Zwrot do 3500 zł
  Freebet 34 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów obejmuje osobny regulamin i wymagania. Sprawdź zasady bonusów! Pełen reg
 4. BetFan

  Bez ryzyka do 600 zł
  Bonus 100% do 1000 zł
  Freebet do 60 zł
  18+ | Obowiązuje regulamin Pełen reg
 5. PZBuk

  Cashback 1000 zł
  Freebet 50 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Zwrot i darmowy zakład są zwolnione z warunku obrotu! Pełen reg
 6. Betclic

  Cashback:
  do 200 zł!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Zwrot jako freebet. Obstaw kupon po kursie min. 2.14. Pełen reg
 7. eWinner

  Bonus cashback 155 zł
  Bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus cashback nie podlega warunkom obrotu! Obrotowi x1 podlega drugi depozyt, a następnie wymaga się obrotu x6 bonusem. Pełen reg
 8. NobleBet

  Freebety do 54 zł
  Bonus 100% do 1250 zł
  Bonus 50% do 1000 zł
  Bonus 100% do 250 zł
  30 dni bez podatku!
  18+ | Obowiązuje regulamin Pełen reg
 9. eToto

  Bonus 200% do 200 zł
  Freebet do 50 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Wpłać min. 1 zł a dostaniessz bonus 200%! Potem obróć 1x bonus (w 30 dni) w zakładach o określonych kursach. Pełen reg
 10. Fuksiarz

  Bez ryzyka do 500 zł + Polsat Box
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Ten bonus nie wymaga obrotu! Pełen reg
 11. LV BET

  Freebet 20 zł
  Bonusy do 3333 zł
  Bez podatku +14%
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Dla każdego z bonusów przewidziano inne zasady i warunki. Sprawdź regulamin bonusów zanim zabierzesz się do gry! Pełen reg
 12. forBET

  Bez ryzyka do 1200 zł
  Bonus 100% do 2080 zł
  30 dni bez podatku
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów podlega własnemu regulaminowi i warunkom. Sprawdź zasady każdego bonusu! Pełen reg
 13. Totolotek

  25 zł freebet
  100% do 500 zł
  Freebet 49 zł mobile
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Na każdy z bonusów powitalnych przewidziano inne zasady i wymagania. Zapoznaj się z regulaminem każdego z nich! Pełen reg
 14. Betcris

  Cashback do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Pełen reg
 15. TOTALbet

  Bonus powitalny 5000 zł + 60 zł we freebetach
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów w pakiecie powitalny podlega innym warunkom i zasadom. Sprawdź regulamin! Pełen reg
 16. BetX

  1500 zł + freebet 25 zł
  18+ | Obowiązuje regulamin Pełen reg
 17. Betters

  Cashback do 500 zł + freebet 20 zł
  18+ | Obowiązuje regulamin
 18. BestBet

  cashback 1000 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Obrót zwrotem x2 Dowolny kurs, dowolny kupon!
 19. Betway

  Bukmacher jeszcze nie ruszył
 20. OKbet

  Bukmacher nie jest jeszcze dostępny.
  Bukmacher jeszcze nie działa

Promocje bukmacherskie i kody promocyjne

Zanim weźmiesz się za zakłady bukmacherskie, chcesz wycisnąć wszystko, co tylko możliwe z oferty powitalnej danego buka – to oczywiste. A żeby tego dokonać, musisz najpierw zrozumieć, na czym polegają kody promocyjne. System jest prosty. Praktycznie każdy bukmacher ma w swoim formularzu rejestracyjnym okienko zatytułowane “kod promocyjny” lub “kod bonusowy”. Jeśli wpiszesz tam odpowiednie hasło, zgarniesz dodatkowe profity! A skąd taki kod możesz wziąć?

Tutaj wjeżdżamy my, cali na biało. Dzięki ekskluzywnym umowom, które podpisują z nami legalni bukmacherzy możemy zapewnić powiększone bonusy powitalne osobom, które zarejestrują się przy użyciu linków i kodów pokazanych na naszej stronie. Pamiętaj, że wszystkie bonusy bukmacherskie, które opisujemy w artykułach i recenzjach to właśnie oferty z kodem promocyjnym. Jeżeli zapomnisz o powołaniu się na kod, to niestety będziesz musiał się zadowolić niższym, standardowym bonusem.

Najlepsze promocje bukmacherskie za kody promocyjne

Kod promocyjny STS MAXBONUS

sts bonus powitalny 1500-zl

STS nie bez przyczyny otwiera ranking bonusów. Łączna wartość nagród za rejestrację to u tego buka nawet 1660 zł. Dostępny mamy zakład bez ryzyka 100 zł, 1500 zł w bonusie reload rozłożonym na trzy pierwsze depozyty i do tego jeszcze 60 zł do zgarnięcia za wykonanie kilku zadań w STS. Ten bukmacher zasługuje na pochwałę również dlatego, że jego warunek obrotowy jest bardzo przyjazny użytkownikom. To zazwyczaj jedynie 3x obstawienie po kursie co najmniej 1.91.

Kod promocyjny Betclic

betclic cashback

Bonus powitalny Betclic to ciekawa propozycja dla osób, którym zależy na minimalizowaniu ryzyka. U tego buka możesz postawić bezpieczny zakład o wartości nawet 200 zł! Jeśli pierwszy kupon okaże się nieudany, to otrzymasz zwrot całej stawki do kwoty maksymalnie 200 zł. Zwrot pojawi się pod postacią darmowego zakładu, za który będziesz musiał wysłać kolejny kupon. Jedyny wymóg tym razem to kurs całkowity min. 2.14. Wygrana będzie Twoja i nie będziesz musiał nią dalej obracać.

Kod promocyjny Superbet

Superbet kod promocyjny

Superbet, jak na bukmachera, chcącego zaistnieć na polskim rynku zakładów wzajemnych, poleciał grubo. Do “wyjęcia” jest u niego aż 3754 złotych na start!

Przygotowane zostały aż cztery bonusy powitalne: 100% do 200 zł, cashback do 3500 zł, 20 zł w aplikacji mobilnej, a dodatkowo rejestrując się z kodem promocyjnym, otrzymasz za pierwszy depozyt darmowy zakład w wysokości 34 złotych! To jeszcze nie wszystko, bowiem Superbet dostarcza regularne promocje, podwyższające kursy bukmacherskie, czy wygrane na kuponach AKO.

Kod bonusowy PZBuk

pzbuk kod bonusowy

PZBuk nie ma dla Ciebie kodu rejestracyjnego, ale będziesz mógł zgarnąć dwa ciekawe bonusy: darmowy zakład 50 zł + ubezpieczony zakład do 1000 zł W Sklepie Gracza znajdziesz sporo ciekawych opcji do wykupienia za wewnętrzną walutę bukmachera.

Kod promocyjny Fortuna

Fortuna kod promocyjny

Fortuna to kolejny legalny bukmacher, u którego bonus powitalny składa się z kilku różnych ciekawych promocji. Mamy tu 100% do 2100 zł, ale również bezpieczny zakład do aż 600 zł, a do tego jeszcze 20 zł na zakłady przyznawane w lojalnościowych punktach FKP. Byłoby z czego wybierać, ale wybierać nie trzeba, bo przysługują Ci wszystkie te bonusy! Zwrotem za zakład ubezpieczony wystarczy obrócić tylko raz. Żeby otrzymać 100% do 2100 zł, trzeba natomiast czterokrotnie obrócić depozytem po kursach co najmniej 1.80.

Kod bonusowy eToto

etoto bonus bez obrotu

Na eToto bonus na powitanie to 200% do 200 zł. Bukmacher potraja Twój pierwszy depozyt. Minimalna kwota depozytu, przy której aktywuje się bonus, to nawet jedna złotówka! Żeby wypłacić dodatkową kasę, nie musisz obracać bonusem. Wystarczy jeden raz zagrać za jego równowartość, po kursie co najmniej 2.20, przy czym na zakładach AKO minimalny kurs dla każdego wydarzenia to 1.30.

Kod promocyjny eWinner

ewinner kod promocyjny

Kolejnym bukmacherem, który przygotował dla graczy bardzo fajny bonus, jest eWinner. Kod promocyjny to MAXBONUS, a podanie go podczas rejestracji powiększy Twój powitalny cashback, który może wynieść aż 110 zł. Oprócz bezpiecznego zakładu bukmacher przygotował dla każdego nowego gracza bonus 50% od drugiego depozytu do 500 zł. Jeśli to wciąż dla Ciebie za mało, to powiemy Ci, że u tego buka na dzień dobry możesz dostać freebety za 100 zł. A co najlepsze, takie darmowe zakłady masz szansę zgarniać co tydzień! Jak dobrze to rozegrasz, to w miesiącu dodatkowe cztery stówki mogą wylądować na Twoim koncie.

Jakie proponuje się promocje bukmacherskie?

Kiedy wykorzystasz już bonusy bukmacherskie oferowane na powitanie, potrzebujesz przecież powodu, żeby kontynuować obstawianie akurat na tym portalu, a nie innym. Dlatego poszczególne serwisy starają się publikować dodatkowe promocje dostępne także dla stałych klientów. Oto kilka popularnych rodzajów tego typu bonusów.

Darmowy zakład/ freebet

Niektórzy bukmacherzy przydzielają darmowe zakłady w nagrodę albo w formie pocieszenia po przegranym kuponie. Pamiętaj, żeby przed postawieniem kuponu sprawdzić, jakie są warunki promocji. Możliwe, że bukmacher wprowadził jakieś ograniczenia i trzeba na przykład postawić na co najmniej dwa wydarzenia naraz. Przeczytaj także, czy wygrana od razu wyląduje na Twoim saldzie głównym, czy może będziesz musiał nią jakoś obrócić.

Bonus reload

Bonus reload to w zasadzie to samo co bonus powitalny od depozytu – po prostu dotyczy Twoich kolejnych wpłat, a nie tych składanych zaraz po otwarciu konta. Tego typu promocje dla stałych klientów działają na różnej zasadzie, ale można się po nich spodziewać sporo mniejszych kwot typu 25 zł czy 50 zł. Czasami zamiast 100% bukmacherzy oferują tylko 50%.

Zakład bez ryzyka/ cashback

Jeżeli bukmacher przydzieli Ci zakład bez ryzyka w formie bonusu powitalnego, to będzie on zwykle automatycznie obejmował pierwszy kupon. Jeśli otrzymasz go natomiast już jako stały klient, to prawdopodobnie będziesz musiał w jakiś sposób go aktywować. To, jak dokładnie działa aktywacja zależy od używanego przez bukmachera systemu zarządzania bonusami. Koniecznie dobrze przeczytaj zasady.

Zakład bez podatku

Jak pewnie wiesz (a jak nie wiesz, to zaraz się dowiesz) – w Polsce wszystkie puszczane u bukmacherów kupony podlegają podatkowi 12% od stawianej kwoty. Czasami serwisy oferują promocje pozwalające uniknąć graczom uiszczania tej opłaty. Bez obaw, wszystko jest legalne, podatek i tak trafia do Urzędu Skarbowego. Bukmacher dodaje po prostu do Twojego kuponu mnożnik 1.14, który niweluje wpływ daniny na wysokość wygranej. Pamiętaj tylko, żeby zawsze dokładnie czytać regulamin promocji. Zazwyczaj obowiązują jakieś ograniczenia co do tego, jakie zakłady są objęte mnożnikiem bez podatku. Niektórzy bukmacherzy włączają promocję tylko w określonych godzinach, a inni wymagają jeszcze oprócz tego na przykład postawienia AKO o określonej liczbie zdarzeń.

Programy lojalnościowe

Na niektórych serwisach są obecne programy lojalnościowe, w ramach których można zbierać specjalne punkty i wymieniać je na nagrody. Są to na przykład darmowe zakłady i dodatkowe bonusy. Punkty przyznaje się zwykle za aktywność w serwisie: po prostu za stawianie kolejnych kuponów. Czasami pojawiają się mnożniki za obstawianie w jakiś szczególny sposób. We wrześniu mogą być dodatkowe punkty za zakłady na tenisa, a w październiku za kupony AKO – zawsze warto na bieżąco śledzić informacje wrzucane przez bukmachera na stronę!

Gdzie znajdę aktualne promocje bukmacherskie?

Jeśli chodzi o szczegóły ofert poszczególnych bukmacherów, to najbardziej aktualne informacje znajdziesz oczywiście na ich stronach. My również staramy się jednak mieć wszystko pod kontrolą i jak najszybciej wrzucać i na bieżąco recenzować pojawiające się promocje! Warto tutaj zaglądać także dlatego, że chcesz przecież wykorzystywać kody promocyjne, dzięki którym będziesz mógł dostać bonusy bukmacherskie o podwyższonej wartości. Koniecznie sprawdzaj przed rejestracją w jakimś serwisie, czy mamy dla niego kod bonusowy – wyjdzie Ci to na plus!

FAQ

Jakie są najlepsze promocje bukmacherskie?

Najlepsze bonusy bukmacherskie to darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka, a także podwyższone kursy bukmacherskie, większe wygrane no i oczywiście gra bez podatku. Na naszej stronie znajdziesz aktualne promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów.

Jak odebrać bonus na start?

Jak sama nazwa wskazuje taki bonus został przygotowany dla nowych klientów. Bonusy bukmacherskie na start oferują wszyscy legalni bukmacherzy. U niektórych wystarczy się zarejestrować, a kolejni przygotowali kody promocyjne, które gwarantują wiele dodatkowych promocji.

Gdzie znajdę zakłady bez podatku?

Co jakiś czas legalni bukmacherzy w ramach promocji okresowych proponują zakłady bez podatku, w których można wygrać o 12% więcej, niż w standardowej ofercie (tyle wynosi własnie podatek). Zapoznaj się z aktualnymi promocjami bukmacherskimi na naszej stronie.