STS kod promocyjny

STS

97/100

Wykorzystaj w STS kod promocyjny i odbierz:

60 zł za misje STS

125 zł bez ryzyka

Bonusy za wpłaty do 1500 zł

Jak działa kod promocyjny STS?

Kod promocyjny STS pozwala zgarnąć nie jeden, a aż dwa bonusy powitalne! Z czego jeszcze warto skorzystać? Prześwietliliśmy STS: bonusy, zakłady bukmacherskie, kursy i usługi. Ten bukmacher zdążył przez lata wbić się w świadomość Polaków i to zasłużenie!

Bonus STSKod promocyjny
Bonus 100% do 300 złMAXBONUS
Bonus 50% do 500 złMAXBONUS
Bonus 50% do 700 złMAXBONUS
Cashback 125 zł!MAXBONUS
Misje STS 60 zł!MAXBONUS
Min. depozyt dla bonusu 100%1 zł
Wymagany obrót2x po kursie min.1.91

Jeśli podasz podczas rejestracji w STS kod promocyjny, to otrzymasz 125 zł ubezpieczenia pierwszego postawionego zakładu! Do tego oczywiście przysługują Ci także aż 3 bonusy depozytowe na łączną sumę 1500 zł oraz cashbacki w Betgames i sportach wirtualnych po 20 zł na każdy! Prawda, że fajnie? Zobacz poniżej, jakie jeszcze promocje przygotował dla Ciebie bukmacher STS.

Uwaga! Jeśli nie logujesz się z Polski, to strona przekieruje Cię automatycznie do serwisu STSbet, którego oferta różni się od STS.pl!

STS kod promocyjny MAXBONUS

Promocje na grudzień 2022

Rejestracja w STS: kod promocyjny i akceptacja bonusu

STS postanowiło jeszcze bardziej ułatwić nowym graczom proces zakładania profilu w serwisie, dlatego bukmacher wprowadził konto tymczasowe. Oznacza to, że w formularzu rejestracyjnym podajesz tylko te najbardziej podstawowe dane, a np. skan dowodu osobistego uzupełniasz później. Aby założyć konto tymczasowe potrzebujesz dosłownie dwóch minut – jesli masz długie imię. Nie zapomnij tylko wykorzystać pola, w którym podajesz do systemu STS kod promocyjny!

Pamiętaj także, że konto tymczasowe naprawdę jest tylko tymczasowe – nie możesz jechać na części danych i obstawiać w nieskończoność. Szybka rejestracja to fajna opcja i oczywiście możesz odebrać bonus, ale jeżeli chcesz obstawiać zakłady, to konieczne będzie dopełnienie formalności.

sts rejestracja

Nowa oferta STS: bonus powitalny za 3 depozyty do 1500 zł!

Zakładając teraz konto dostajesz od STS bonusy, jakich jeszcze u tego bukmachera nie było. To znaczy owszem, już wcześniej widzieliśmy w STS bonus depozytowy, jednak tym razem jest on dostępny w trzech odsłonach, za trzy pierwsze wpłaty po rejestracji!

 • bonus 100% do 300 zł za 1. wpłatę
 • bonus 50% do 500 zł za 2. wpłatę
 • bonus 50% do 700 zł za 3. wpłatę

Aby odebrać każdy z nich, musisz oczywiście wyrazić zgodę na udział w akcji promocyjnej. Co ważne, pierwszy bonus STS przyzna Ci automatycznie, zaś dwa kolejne dodawane są po dokonaniu obrotu poprzednio odebranym bonusem i kliknięciu “Odbierz bonus”. Bonusy za 2. i 3. wpłatę są dostępne do odbioru w ciągu 90 dni od dokonania każdej z wpłat na konto depozytowe.

Jak odebrać 1500 zł w bonusach?

Podążaj poniższymi krokami, aby otrzymać od STS 1500 zł za trzy pierwsze depozyty:

 • zarejestruj konto: podaj dane, kod promocyjny STS MAXBONUS i zaznacz oświadczenia;
 • zaznacz w formularzu “Chcę otrzymać swój bonus powitalny”;
 • wpłać pierwszy depozyt w wysokości 300 zł, aby odebrać bonus 100% do 300 zł;
 • wykonaj wymagany obrót bonusem;
 • wpłać drugi depozyt w wysokości 1000 zł, aby odebrać bonus 50% do 500 zł;
 • wykonaj wymagany obrót bonusem;
 • wpłać trzeci depozyt w wysokości 1400 zł, aby odebrać bonus 50% do 700 zł.

Warunki obrotu bonusami depozytowymi

Każdy przyznawany przez STS bonus zasila Twoje konto bonusowe kwotą wynosząca odpowiedni procent wysokości Twojego depozytu. Oczywiście za to, że podasz w STS kod promocyjny dostajesz do tego jeszcze ubezpieczenie zakładu, ale to zupełnie różne oferty i nie wolno ich mieszać – dlatego o zakładzie bez ryzyka powiemy za chwilę.

Wypłacenie każdego z bonusów depozytowych odblokowywane jest po wykonaniu zadania, jakim jest obrót bonusem. Chociaż wysokości procentowe powiększające saldo są tutaj różne, warunki obrotowe obowiązują za każdym razem te same.

Jak obrócić bonus STS

 • dokonaj 2x obrotu kwotą bonusu
 • do obrotu zaliczają się kupony o kursie min. 1.91
 • do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady Hit Dnia oraz MAXIKOMBI, zakłady wypłacone z Cash-out i rozliczone przez bukmachera jako 1.00

Proces należy powtórzyć za każdym razem, kiedy przyjmiesz od STS bonus depozytowy. Pamiętaj także, że kolejny z nich możesz odebrać dopiero po wykręceniu warunku obrotowego poprzedniego.

STS zakład bez ryzyka 100 zł

Kod promocyjny STS: zakład bez ryzyka 125 zł

Wykorzystaj w STS kod promocyjny MAXBONUS, a dostaniesz nie tylko bonusy depozytowe, ale też zakład bez ryzyka w wysokości 125 zł! Możesz go wykorzystać na zakłady praktycznie od ręki, a jego zasady są doprawdy banalne:

 • zakładasz konto i podajesz kod promocyjny STS;
 • wpłacasz depozyt min. 50 zł i stawiasz zakład;
 • STS ubezpiecza Twój kupon;
 • za przegrany zakład dostajesz zwrot 125 zł.

Zauważ, że ta oferta dostępna jest wyłącznie po podaniu w formularzu rejestracyjnym kodu promocyjnego. Nie pomijaj tego kroku podczas zakładania konta!

Warunki zakładu bez ryzyka

Aby Twój pierwszy kupon zakwalifikował się jako zakład bez ryzyka, musisz wpłacić min. 50 zł depozytu i postawić dowolny zakład (pojedynczy albo AKO) z oferty przedmeczowej lub live. Dowolny? No, prawie, bo naturalnie nie są brane pod uwagę zakłady wypłacone przy użyciu opcji Cash-out, zakłady z serii STS Bezpieczny, Superoferta, MaxiKombi, Hit dnia, Mecz dnia, Podwyższony kurs oraz zakłady rozliczone przez bukmachera w części lub całości jako zwrot, po kursie 1.00.

Warunki obrotu cashbackiem

Wymagany obrót to x2 wysokością bonusu (otrzymanego zwrotu) po kursie min. 1.91. Tak samo, jak w przypadku bonusów depozytowych, do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady Hit Dnia oraz MAXIKOMBI, zakłady wypłacone z Cash-out i rozliczone przez STS jako 1.00.

Bonus 60 zł za misje w STS!

Bukmacher STS postanowił urozmaicić swoją ofertę powitalną dla najbardziej aktywnych graczy. Ci, którzy skorzystają ze wszystkich 3 bonusów od depozytu, mogą odebrać dodatkowe 60 zł za wykonanie poszczególnych zadań. Nazwaliśmy je misjami, ale bez obaw – nie są one skomplikowane, więc bonus można zgarnąć dość łatwo.

Wystarczy dokonać 3 depozyty na swoje konto gracza, aby odblokować możliwość wykonania misji. Jest ich łącznie 6, czyli po dwie do każdej wpłaty. Pamiętaj, że żeby otrzymać bonus 60 zł, musisz pomyślnie ukończyć każde zadanie. Na pewno Ci się to uda, ale warto zaznajomić się z warunkami przed rozpoczęciem misji.

Po dokonaniu 1. depozytu masz pierwsze 2 zadania:

 • zagraj kupon z min. 2 zdarzeniami z oferty przedmeczowej (kurs min. 1.91, stawka min. 15 zł)
 • postaw dowolny zakład przez aplikację mobilną STS (kurs min. 1.91, stawka min. 15 zł)

Po dokonaniu 2. depozytu odblokowujesz następne 2 zadania:

 • zagraj kupon z min. 2 zdarzeniami z oferty na żywo (kurs min. 1.91, stawka min. 15 zł)
 • postaw zakład z dokładnie 1 zdarzeniem z oferty Betgames na gry karciane (kurs min. 1.91, stawka min. 15 zł)

Po dokonaniu 3. depozytu dostajesz ostatnie 2 zadania:

 • postaw zakład zawierający dokładnie 1 zdarzenie z oferty E-sport (kurs min. 1.91, stawka min. 15 zł)
 • zagraj kupon z dokładnie 1 zdarzeniem z oferty na Sporty Wirtualne (kurs min. 1.91, stawka min. 15 zł)

Misja zostaje zaliczona niezależnie od tego, czy kupon gracza był wygrany czy przegrany. Na spełnienie powyższych warunków masz jednak ograniczony czas. Musisz się zmieścić w ciągu 30 dni od daty rejestracji, bo w przeciwnym razie bonus 60 zł przepadnie.

STS Promocje i bonusy

Bukmacher STS nie ma wielu innych bonusów, ale oferta nie jest wcale zła. Przede wszystkim trzeba tu zwrócić uwagę na oferty tymczasowe, które pojawiają się na specjalne okazje, np. wielki mecz sponsorowanej drużyny albo Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Bywają także pomniejsze bonusiki dla stałych graczy, dla których warto odhaczyć zgody marketingowe – dzięki informacjom otrzymywanym bezpośrednio od bukmachera, nie przegapisz żadnej specjalnej promocji STS! 

STS zakłady bukmacherskie

Teraz pora przyjrzeć się, jaka jest sama oferta zakładów na STS. Prawdą jest, że to największa taka firma w Polsce, ale czy młodsza konkurencja już jej przypadkiem nie wyprzedziła? STS dumnie kroczy na przedzie popularności wśród polskich bukmacherów. Chociaż więc pewnie czuje na karku oddech rywali, to wciąż jest numerem jeden.

Oferta zakładów w STS to około 20 dyscyplin sportowych, które są najczęściej obstawiane przez Polaków. Oprócz standardu: piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka i piłka ręczna, znalazły się także boks, baseball, badminton, golf, futsal, snooker, czy rugby. Nie jest to więc zestaw do skrytykowania, bo ma w zasadzie wszystko to, co faktycznie jest obstawiane. Do tego w odpowiednich momentach pojawiają się także dodatkowe kategorie, np. polityka, gdy zbliżają się ważne wybory (Polska, świat) lub rozrywka, kiedy w świecie show biznesu ma się dziać coś emocjonującego (np. rozdanie Oscarów, co roku dostępne jest także obstawianie Eurowizji). Nie można więc powiedzieć, że jest tu biednie, wręcz przeciwnie – dobrych zakładów do obstawiania jest całe mnóstwo. Podsumowując tę kwestię: oferta zakładów na STS powinna zadowolić każdego gracza.

Piłka nożna

Rozwinięta zakładka piłki nożnej robi wrażenie. W porządku, być może zakłady na mecze 1. ligi Arabii Saudyjskiej nie są obfite w rynki i możemy postawić tylko podstawowe zakłady, jak 1X2, ale dla osób, które orientują się w tak niszowych ligach sprawa jest zupełnie prosta. Jedno spojrzenie na linijki kursów na mecze i od razu wiadomo, czy warto dziś postawić w STS, czy nie.

Ucieszą się natomiast wielbiciele amatorskiej piłki w Anglii. Na zakłady aż do 6. ligi mogą liczyć na różnorodne rynki i mieć większe szanse na znalezienie value!

A duże ligi? Ma się rozumieć, że rodzajów zakładów jest tu istne mrowie. Na pojedynczy mecz Ligi Mistrzów w fazie grupowej jest ponad 50 rynków do obstawienia. Liczymy tutaj faktycznie rodzaje zakładów, a nie sumę wyborów, jakich możesz w ich ramach dokonać.

Piłka ręczna

Wśród fanów piłki ręcznej na pewno znajdą się tacy, którzy interesują się nie tylko polskim podwórkiem i Ligą Mistrzów, ale także innymi ligami. STS zadbał, aby do obstawiania były dostępne także rozgrywki w Danii, Francji, Niemczech, Szwecji, Hiszpanii i innych mocnych lig. Zakłady przyjmowane są zazwyczaj zarówno na ligi mężczyzn, jak i kobiet.

Oferta nie jest tu jednak aż tak szeroka, jak np. w LVbet. Ten bukmacher na swojej liście ma więcej lig i możliwości zakładów. STS, chociaż się stara, to jednak w tym konkretnym miejscu przegrywa ze znacznie młodszą konkurencją.

Sporty walki

W STS możesz obstawiać także sporty walki, przede wszystkim MMA, ale też nasze własne gale KSW. Nie każdy bukmacher ma to w ofercie! W dodatku w ramach zakładki MMA uwzględnione są walki UFC, Bellator, czy Legacy Fighting Alliance. Rynków nie ma niestety tak dużo, jak byśmy chcieli i rzadko obstawisz coś więcej, niż tylko zwycięzcę pojedynku. Ale doceniamy i to.

Kasyno STS? Betgames w grze!

Kasyno STS: Betgames
nowy produkt kasyno STS: Betgames

STS to jeden z najstarszych bukmacherów na polskim rynku. Jednak pomimo tak świetnie wyrobionej marki, operator ten nigdy nie spoczywa na laurach. Właśnie wypuścił nowy, świeżutki produkt bukmacherski, który z pewnością szybko zdobędzie grono wielbicieli. STS Betgames to propozycja dla wszystkich tych, którzy kochają gry karciane. Nie jest to prawdziwe kasyno, ponieważ Ty nie możesz zagrać z krupierem np. w pokera. To co proponuje STS, to obstawianie wyników gier. Kontrowersje budzi fakt, że Betgames STS do złudzenia przypomina prawdziwe kasyno online. Jednak bukmacher zorganizował to tak, że wszystko jest zgodne z prawem. Ty tylko obstawiasz wynik gry karcianej, a sam w niej nie uczestniczysz. Prawda, że sprytnie?

Zakłady na żywo

STS zakłady bukmacherskie
tabela zakładów bukmacherskich STS

Zakłady na żywo w STS zasługują na pochwałę. Zacznijmy przede wszystkim od tego, że to w tej chwili jedyny serwis bukmacherski, który oferuje transmisje na żywo swoim użytkownikom! Usługa nazywa się STS TV i jest dostępna dla wszystkich klientów bukmachera.

A same zakłady? To solidna oferta. Nawet na mecze 2. ligi Indonezji znajdzie się zestaw rynków do obstawienia live. Poza tym piłka nożna to nie jedyne, co proponuje STS. Tenis, piłka ręczna, koszykówka, tenis stołowy, rugby – wszystko to, co faktycznie obstawiają na żywo Polacy.

Jeśli chodzi o rynki w zakładach na żywo, to wszystko zależy od tego, jak bardzo medialne i popularne jest spotkanie. Kiedy na murawie ścierają się ze sobą potężne drużyny albo na korcie stają naprzeciw siebie najlepsze tenisistki, to możesz mieć pewność, że liczby zakładów pójdą w dziesiątki. Kiedy jednak grają ze sobą (powiedzmy wprost) mniej ważne zespoły lub zawodnicy, to zestaw rynków będzie bardzo podstawowy.

Jeśli chcesz sprawdzić, kiedy rozpocznie się każde z interesujących Cię spotkań, kliknij w “Kalendarz”, w którym możesz skorzystać z widoku ogólnego lub wybrać konkretny sport z listy. Bardzo fajny jest też specjalny suwak w STS TV, dzięki któremu zobaczysz harmonogram meczów z dostępem do transmisji live.

STS kursy

Kursy w STS są całkiem niezłe – i to chyba załatwia sprawę. Niektórymi zakładami faktycznie wygrywa z konkurencją, ale zazwyczaj oferta kursowa jest zbliżona do innych. Niestety, nie ma tu nawet bonusowej okazji do poszarżowania mocniejszym kuponem bez odliczonego podatku, jak np. w Totolotku.

Nie jest więc tak, że to wstyd grać w STS. Kursy są bardzo przyzwoite, od czasu do czasu trafia się perełka, więc zachęcamy do wypróbowania STSa, a dopiero później próbowania innych bukmacherów.

Sporty wirtualne

STS jako trzeci w Polsce wystartował z ofertą obstawiania wirtualnych sportów, czyli komputerowych symulacji meczów piłki nożnej i innych. Rozgrywki trwają krótko i wszystko dzieje się szybko, dlatego możesz obejrzeć i obstawić nawet kilkadziesiąt wirtualnych spotkań dziennie.

Zakłady na wirtualne sporty przyjmowane są całą dobę, bo i rozgrywki generowane są w dzień i w nocy. Jeśli więc nie możesz zasnąć albo masz w pracy potwornie nudny dyżur nocny, możesz umilić sobie czas obstawianiem i błyskawicznym rozstrzyganiem kuponów w STS – jeśli rzecz jasna, nie jesteś dróżnikiem. Dróżników prosimy o granie poza godzinami pracy.

STS zakłady bukmacherskie

Spółka STS (kiedyś Star-Typ Sport) powstała w 1997 roku i działa w najlepsze do dziś. To duża firma, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek (obecnie kontroluje niemal 48% rynku w Polsce), które weszły nawet do języka codziennego. Jeśli ktoś mówi, że „robi zakłady w STSach” w drodze z pracy, nie oznacza to, że faktycznie chodzi do lokali pod szyldem STS. Równie dobrze może mu chodzić o Totolotka albo innego polskiego bukmachera.

STS.pl, czyli strona do obstawiania zakładów online, działa na licencji wydanej w 2018 roku przez Ministra Finansów (przedtem została przyznana licencja w 2012 roku na 6 lat), jest to więc legalny bukmacher i śmiało możesz korzystać z jego strony. Bukmachera tego wyróżnia jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Otóż STS wspiera polski sport, ale o tym już w następnym paragrafie…

STS wspiera polski sport

Firma STS nie trzyma wszystkich pieniędzy dla siebie, ale dzieli się nimi wspierając polski sport. Sponsoruje przede wszystkim reprezentację Polski, a także kluby piłkarskie – Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin. STS wspiera także siatkarską Asseco Resovię Rzeszów, czy szczypiornistów KS Vive Kielce.

Fundacja STS

Sponsoring tych największych to nie wszystko. Legalni bukmacherzy często wspierają także tych, którzy są dopiero na początku swojej kariery i potrzebują pomocy. Dlatego powstała fundacja STS (Sport Twoją Szansą), której zadaniem jest wspieranie rozwoju polskiego sportu i utalentowanych sportowców. W 2017 roku Fundacja STS drogą głosowania graczy, wybrała kolejnych podopiecznych. Zagłosować mógł każdy zarejestrowany, aktywny użytkownik. Oznaczało to, że swój głos mogli zostawić tylko ci, którzy obstawili przynajmniej jeden zakład, więc uniknięto nagłego napływu pustych kont. Oczywiście ktoś powie, że STS sprytnie zdobył nowych depozytorów. Ale z drugiej strony: w porównaniu z pieniędzmi, jakimi bukmacher obraca codziennie, tych kilkudziesięciu przyjaciół, którzy zarejestrowali się, coś wpłacili i postawili parę groszy tylko po to, by zagłosować na swoich, to naprawdę żaden zysk.

Podopiecznymi Fundacji są między innymi:

 • lekkoatletka Joanna Mazur i Michał Stawicki
 • skacząca o tyczce Kamila Przybyła
 • Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej
 • paraolimpijczyk Rafał Czuper 
 • szkółka Global Boxing
 • reprezentacja Polski w rugby na wózkach
 • pływak Paweł Juraszek

Więcej o Fundacji STS możesz przeczytać na jej stronie. Nam bardzo się ta inicjatywa podoba! Jeśli masz jakieś luźne zaskórniaki i chcesz także wesprzeć obiecujących sportowców, możesz wpłacić darowiznę bezpośrednio z poziomu serwisu lub przelewem. Ty również możesz wesprzeć polski sport!

STS mobile

STS mobile: aplikacja mobilna
aplikacja bukmacherska na telefon

Z mobilnego STS możesz skorzystać:

 • z poziomu przeglądarki,
 • z poziomu specjalnej aplikacji.

O tej drugiej porozmawiamy za chwilę, ale najpierw powiedzmy ogólnie o STS mobile.

Wersja mobilna zakładów jest zaskakująco kolorowa w porównaniu z designem strony internetowej. Zapisujemy to na plus – na małym ekranie zdecydowanie szybciej można dzięki temu rozróżnić i odnaleźć dyscypliny sportowe. Poruszanie się po serwisie w wersji mini także odbywa się sprawnie. Nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem opcji i usług bukmachera.

Aplikacja STS

Aplikację STS pobierzesz na sprzęt Apple’a (oprogramowanie iOS) lub na urządzenia z Androidem. Bukmacher przygotował pełną instrukcję, co robić krok po kroku, by zainstalować jego appkę. Tyczy się to szczególnie Androida, w którym trzeba odhaczyć zezwolenie pobierania z “nieznanych źródeł”, a więc wszystkiego, co nie pochodzi bezpośrednio z usługi Google Play.

STS płatności

Płatności w STS rozwinęły się w ostatnim czasie do całkiem pokaźnej jak na polskie warunki puli. Metody wpłat może nie są tak imponujące, jak u buków zagranicą, ale i tak podoba nam się determinacja STSu, by ich pod tym względem gonić.

Wśród metod wpłat są:

 • karty Visa i MasterCard,
 • przelewy t-pay, PayU, DotPay,
 • BLIK, Paysafecard,
 • e-portfele Paypal, Skrill oraz Neteller,
 • wpłata gotówką w punkcie STS.

Wypłaty możliwe są już tylko drogą przelewu na konto bankowe. Bukmacher podpisał umowę z kilkoma popularnymi w Polsce bankami, np. ING, czy Millennium, więc do nich pieniądze trafią migiem.

Punkty STS – naziemne zakłady bukmacherskie

Punkty naziemne STS powstają to tu, to tam. W tej chwili jest ich ponad 400 w całej Polsce. Nic więc dziwnego, że nie ważne, czy przeciętny gracz wchodzi do lokalu Totolotka, czy LVbet – i tak powie kumplom w pracy, że idzie do “esteesu”.

Na stronie bukmachera sprawdzisz na mapie, gdzie jest najbliższy punkt przyjmowania zakładów. Dowiesz się też, czy np. obejrzysz tam transmisje z meczów lub czy zapłacisz za zakład kartą. Wszystkie punkty STS przyjmują zakłady na wirtualne sporty i są odznaczone tarczą “bezpieczny zakład”.

STS pomoc i kontakt

STS obsługa klienta
całodobowa obsługa klienta na STS

Pomoc w STS to fajnie zbudowana zakładka na stronie. Domyślnie otwiera się nam “Kontakt”, gdzie możesz wypełnić formularz kontaktowy lub przeczytać pełen regulamin korzystania z serwisu STS. Chat możesz otworzyć w każdej chwili, gdyż konsultanci dostępni są przez 24 godziny na dobę – siedem w dni tygodniu!

W Centrum Pomocy znajduje się także “ABC Gracza” i “Samouczek” (bardzo dobre dla początkujących graczy), nieszczególnie długie “FAQ” (ale zawiera podstawowe informacje), “Reklamacje”, “Odpowiedzialna gra”, a także instrukcja “Chcę otworzyć punkt STS” (dla tych, którzy chcieliby podjąć współpracę i prowadzić lokal bukmacherski).

Summa summarum, dział pomocy uważamy za udany twór. Może rozbudowalibyśmy zakładkę z FAQ tak, aby w razie wątpliwości odsyłała w określone miejsce w serwisie (np. “gdzie znajdę kalendarz STS TV?”) i postarali się o infolinię, na którą gracz mógłby zadzwonić, żeby porozmawiać o problemie albo wątpliwościach, ale to już takie nasze zachciewajki. Może kiedyś…

STS opinie

STS to dobry bukmacher i polska firma. Prowadzi mnóstwo punktów naziemnych, w których przyjmuje zakłady i wprowadza nowe rozwiązania i oferty, jak choćby Betgames. Na poniższej liście znajdziesz największe naszym zdaniem plusy STS, a także kwestie, nad którymi legalny bukmacher powinien jeszcze bardziej popracować.

Plusy STS

 • Szeroka oferta zakładów
 • Transmisje wideo
 • Funkcjonalna aplikacja mobilna
 • Całodobowa pomoc
 • Dostępność metod płatności

Minusy STS

 • Przeciętne kursy na niektóre wydarzenia
 • Brak aplikacji dla Windows Phone

FAQ

Czy bonusy STS są dostępne bez kodu?

Standardowy pakiet bonusów depozytowych do 1500 zł oraz bonusu 60 zł za misje STS są dostępne bez kodu. Dopiero kiedy wpiszesz kod promocyjny MAXBONUS powiększysz swój bonus powitalny o zakład bez ryzyka do kwoty 125 zł!

Czy bonus jest dla wszystkich?

Każdy nowy klient serwisu, który nigdy jeszcze nie miał tam konta jest upoważniony do odebrania bonusu na start. Ponadto należy pamiętać, że bonusy i zakłady są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Jak odebrać bonus?

Aby odebrać pełen pakiet promocyjny, zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym MAXBONUS.

Jak wypłacić bonus STS?

Aby móc wypłacić bonus, musisz spełnić jego warunki. Szczegółowy regulamin każdej z promocji znajdziesz zawsze na stronie bukmachera. Wypłaty wygranych w STS dokonasz natomiast przelewem STS-pay na konto bankowe.

Czy STS jest dobry dla początkujących?

Pewnie! Każdy początkujący gracz może uczyć się obstawiania w STS, szczególnie z jego promocją za kod promocyjny MAXBONUS, który pozwala zrobić ubezpieczony zakład do kwoty 125 zł!