STS kod promocyjny

STS kod promocyjny

Zobacz kod do forBET

✓ freebet na 20 zł
✓ bonus 100% do 500 zł


W STS kod promocyjny pozwala zgarnąć nie jeden, a aż dwa bonusy powitalne. Z czego jeszcze warto skorzystać? Prześwietliliśmy STS: bonusy, zakłady bukmacherskie, kursy i usługi. Ten bukmacher zdążył przez lata wbić się w świadomość Polaków, ale czy zasłużenie?

Załóż konto na forBET

STS kod promocyjny

STS kod promocyjny

Jeśli podasz podczas rejestracji w STS kod promocyjny, to otrzymasz 20 zł za darmo do wykorzystania jako freebet. To ostatnie do wypełnienia w formularzu okienko, które możesz też pozostawić puste, jeżeli nie interesuje Cię darmowy zakład, a wyłącznie bonus 100% do 500 zł. Ale bądźmy poważni: kto nie chciałby dostać 20 zł na zakłady za free?

STS bonus powitalny

STS bonus powitalny

Bonus powitalny w STS przyjął dwie postacie, a najlepsza informacja, jest taka, że nie musisz wybierać, którą z nich wolisz: obie są wzięcia! Pamiętaj tylko, że w przypadku darmowego zakładu, niezbędny jest wskazany przez STS kod promocyjny.

Freebet 20 zł

Zdecydowanie najbardziej ulubiona oferta powitalna wszystkich graczy: darmowy zakład. Wpisz podany na stronie STS kod promocyjny już w formularzu rejestracyjnym, aby bukmacher dodał do Twojego konta 20 zł za darmo do wykorzystania jako freebet. Nie musisz wpłacać żadnego depozytu!

Uwaga! Freebet nie może zostać wykorzystany na zakłady HIT Dnia oraz MAXIKOMBI.

Warunki bonusu

Mówimy freebet, ale tak naprawdę za otrzymanych 20 zł możesz dokonać nawet kilku darmowych zakładów. Ale aby móc wypłacić wygrane, musisz obrócić kwotę bonusu 3x w zakładach po kursie min. 1.91. Nie ma znaczenia, na jakie rynki będziesz stawiać zakłady, ani czy na kuponie znajdował się zakład pojedynczy, czy akumulator – ważne, by ostatecznie kurs widniejący w podsumowaniu wynosił przynajmniej 1.91. Regulamin bonusu ustala też, że na wyrobienie obrotu masz aż 120 dni, czyli około 4 miesięcy. To mnóstwo czasu na zagranie za 60 zł!

Bonus 100% do 500 zł

Ta oferta jest dostępna dla wszystkich nowych użytkowników STS. Kod promocyjny nie jest tym razem potrzebny – bonus przyznawany jest każdemu, kto w formularzu rejestracyjnym odhaczy “Chcę otrzymać swój bonus powitalny!”.

Wielu bukmacherów ma podobną promocję, więc ta nie jest szczególnie innowacyjna. Podwojenie depozytu do kwoty 500 zł nie jest też najwyższym bonusem, jaki widzieliśmy (np. forBET oferuje więcej), ale można powiedzieć, że STS mieści się w przeciętnej skali.

Warunki bonusu

Przyznawany przez STS bonus zasila Twoje konto kwotą wynosząca 100% wysokości Twojego depozytu. Jeśli wpłacisz np. 20 zł, to bukmacher dorzuci drugie tyle. Minimalny podwajany depozyt wynosi dokładnie tyle, ile minimalna wpłata przyjmowana przez STS, czyli… 1 zł. Tak jest, w ramach bonusu możesz podwoić złotówkę! Maksymalna kwota podlegająca powiększeniu wynosi 500 zł, więc jeśli wpłacisz 600 zł, otrzymasz w bonusie 500 zł, czyli sumę z górnej granicy.

Bonus należy obrócić 3x w zakładach po kursie min. 1.91. Tak samo jak w przypadku freebetu, tak i w tym nie ma znaczenia, czy będziesz wykonywać kupony pojedyncze, czy akumulowane – najważniejsze, by nie prezentowały kursu niższego, niż wymagany. Jedyne, jakich musisz się wystrzegać, to zakłady HIT Dnia i MAXIKOMBI.

Na obrócenie bonusu masz aż 120 dni. To bardzo dużo, co sprawia, że za tę ofertę mogą śmiało spróbować wziąć się nawet początkujący gracze.

Inne bonusy w STS

STS nie ma wielu dodatkowych promocji, które moglibyśmy tutaj zaprezentować. Nie chodzi nawet o to, że propozycje bukmachera nam się nie podobają. Problem polega na tym, że dodatkowe bonusy w STS to dosłownie jedna – dwie oferty, które od czasu do czasu wymienią szczegóły swoich regulaminów albo zamienią się miejscami z innymi. Innymi słowy: nie ma szału. Ale skoro coś mają, to może warto skorzystać?

Bonus w poniedziałek

STS bonusy

Dla najbardziej aktywnych graczy przygotowano w STS bonus przyznawany za zajęcie wysokich pozycji w cotygodniowym rankingu.

Miejsce w rankinguBonus od STS
1-10100 zł
11-10050 zł
101-20025 zł
201-100020 zł

Twoje konto gracza nie jest zasilane automatycznie, ale w każdy poniedziałek (tzn. o ile łapiesz się na miejsce w rankingu), zostaniesz powiadomiony mailowo o możliwości wykorzystania kodu promocyjnego vouchera na określoną kwotę.

Warunki tego doładowania są takie, jak w przypadku oferty powitalnej: obrót 3x w zakładach po kursie min. 1.91 w ciągu 120 dni. HIT Dnia i MAXIKOMBI nie wliczają się do wyrabiania obrotu.

Gdzie jest lepiej?

forBET bonus do 600 zł + 50 zł za darmo

Większą i bardziej dynamiczną ofertę bonusową znajdziesz w forBET. Nam samym ciężko nadążyć za zmianami, więc nigdy nie jest tam nudno. Sprawdź recenzję forBET, w której opisujemy ofertę świeżaka albo od razu przejdź do bukmachera. Kod promocyjny forBET poznasz po drodze.

Przejdź do forBET

STS polski bukmacher

Spółka STS (Star-Typ Sport) powstała w 1997 roku i działa w najlepsze do dziś. To duża firma, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, które weszły nawet do języka codziennego. Jeśli ktoś mówi, że robi zakłady “w STSach w drodze z pracy”, nie oznacza to, że faktycznie zachodzi do lokali pod szyldem STS. Równie dobrze może mu chodzić o Totolotka albo innego polskiego bukmachera.

STS.pl, czyli strona do robienia zakładów online, działa na licencji wydanej w 2012 roku przez Ministra Finansów (nr licencji: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12), jest to więc legalny bukmacher.

STS sponsoruje sport

STS sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej
Firma STS nie trzyma wszystkich pieniędzy dla siebie, ale dzieli się nimi wspierając polski sport. Sponsoruje przede wszystkim kluby piłki nożnej, ale pod skrzydłami bukmachera znaleźli się także szczypiorniści z Vive Kielce i siatkarze z Asseco Resovia.

STS jest głównym partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej i sponsorem głównym Jegiellonii Białystok. Jako oficjalny bukmacher służy Lechowi Poznań, Pogoni Szczecin, Koronie Kielce, Cracovii oraz Górnikowi Zabrze.

Fundacja STS

Sponsoring tych największych to nie wszystko. Od pewnego czasu działa także Fundacja STS (Sport Twoją Szansą), której zadaniem jest wspieranie rozwoju polskiego sportu i utalentowanych sportowców. W 2017 roku Fundacja STS drogą głosowania graczy, wybrała kolejnych podopiecznych. Zagłosować mógł każdy zarejestrowany, aktywny użytkownik. Oznaczało to, że swój głos mogli zostawić tylko ci, którzy obstawili przynajmniej jeden zakład, więc uniknięto nagłego napływu pustych kont. Oczywiście ktoś powie, że STS sprytnie zdobył nowych depozytorów, ale z drugiej strony: w porównaniu z pieniędzmi, jakimi bukmacher obraca codziennie, tych kilkudziesięciu przyjaciół, którzy zarejestrowali się, coś wpłacili i postawili parę groszy tylko po to, by zagłosować na swoich, to naprawdę żaden zysk.

Fundacja STS

Najnowszymi podopiecznymi Fundacji zostali:

 • Reprezentacja Polski w rugby na wózkach,
 • lekkoatletka Magdalena Stefanowicz,
 • jeżdżąca konno Kamelia Babicka,
 • gimnastyczka Julia Siepetowska,
 • szkółka Global Boxing,
 • pływak Paweł Juraszek.

Więcej o Fundacji STS możesz przeczytać na jej stronie. Nam bardzo się ta inicjatywa podoba! Jeśli masz jakieś luźne zaskórniaki i chcesz także wesprzeć obiecujących sportowców, możesz wpłacić darowiznę bezpośrednio z poziomu serwisu lub przelewem.

STS zakłady bukmacherskie

Pomówmy teraz o samych zakładach bukmacherskich, które oferuje STS. Prawdą jest, że to największa taka firma w Polsce, ale czy młodsza konkurencja już jej przypadkiem nie wyprzedziła? Szczodre wspieranie sportu to postawa godna pochwały i wzór do naśladowania dla innych, jednak nie o to w tym mimo wszystko chodzi.

STS zakłady bukmacherskie

Oferta zakładów w STS to około 20 dyscyplin sportowych, które są najczęściej obstawiane przez Polaków. Oprócz standardu: piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka i piłka ręczna, znalazły się także boks, baseball, badminton, golf, futsal, snooker, czy rugby. Nie jest to więc zestaw do skrytykowania, bo ma w zasadzie wszystko to, co faktycznie jest obstawiane, a do tego w odpowiednich momentach pojawiają się także dodatkowe kategorie, np. polityka, gdy zbliżają się ważne wybory (Polska, świat) lub rozrywka, kiedy w świecie show biznesu ma się dziać coś emocjonującego (np. rozdanie Oscarów). Nie można więc powiedzieć, że jest tu biednie.

Piłka nożna

Rozwinięta zakładka piłki nożnej robi wrażenie. W porządku, być może zakłady na mecze 1. ligi Arabii Saudyjskiej nie są obfite w rynki i możemy postawić tylko 1X2, ale dla osób, które orientują się w tak niszowych ligach sprawa jest zupełnie prosta. Jedno spojrzenie na linijki kursów na mecze i od razu wiadomo, czy warto dziś postawić w STS, czy nie.

Ucieszą się natomiast wielbiciele amatorskiej piłki w Anglii, którzy na zakłady aż do 6. ligi mogą liczyć na różnorodne rynki i mieć większe szanse na znalezienie value.

A duże ligi? Ma się rozumieć, że rodzajów zakładów jest tu istne mrowie. Na pojedynczy mecz Ligi Mistrzów w fazie grupowej jest ponad 50 rynków do obstawienia i liczymy tutaj faktycznie rodzaje zakładów, a nie sumę wyborów, jakich możesz w ich ramach dokonać.

Piłka ręczna

Wśród fanów piłki ręcznej na pewno znajdą się tacy, którzy interesują się nie tylko polskim podwórkiem i Ligą Mistrzów, ale także innymi ligami. STS zadbał, aby do obstawiania były dostępne także rozgrywki w Danii, Francji, Niemczech, Szwecji, Hiszpanii i innych. Zakłady przyjmowane są zazwyczaj zarówno na ligi mężczyzn, jak i kobiet.

Oferta nie jest tu jednak aż tak szeroka, jak np. w forBET, które na swojej liście ma więcej lig i możliwości zakładów. STS, chociaż się stara, to jednak przegrywa na tym polu ze znacznie młodszą konkurencją.

Sporty walki

W STS możesz obstawiać także sporty walki, przede wszystkim MMA, ale też nasze własne gale KSW. Nie każdy bukmacher ma to w ofercie! W dodatku w ramach zakładki MMA uwzględnione są walki UFC, Bellator, czy Legacy Fighting Alliance. Rynków nie ma niestety wiele i rzadko obstawisz coś więcej, niż tylko zwycięzcę pojedynku.

Zakłady na żywo

Zakłady na żywo w STS zasługują na pochwałę. Zacznijmy przede wszystkim od tego, że to w tej chwili jedyny serwis bukmacherski, który oferuje transmisje na żywo swoim użytkownikom! Usługa nazywa się STS TV i jest dostępna dla wszystkich klientów bukmachera.

A same zakłady? To solidna oferta. Nawet na mecze 2. ligi Indonezji znajdzie się zestaw rynków do obstawienia live. Poza tym piłka nożna to nie jedyne, co proponuje STS. Tenis, piłka ręczna, koszykówka, tenis stołowy, rugby – wszystko to, co faktycznie obstawiają na żywo Polacy.

Jeśli chodzi o rynki w zakładach na żywo, to wszystko zależy od tego, jak bardzo medialne i popularne jest spotkanie. Kiedy na murawie ścierają się ze sobą potężne drużyny albo na korcie stają naprzeciw siebie najlepsze tenisistki, to możesz mieć pewność, że liczby zakładów pójdą w dziesiątki. Kiedy jednak grają ze sobą (powiedzmy wprost) mniej ważne zespoły lub zawodnicy, to zestaw rynków będzie bardzo podstawowy.

Jeśli chcesz sprawdzić, kiedy rozpocznie się każde z interesujących Cię spotkań, kliknij w “Kalendarz”, w którym możesz skorzystać z widoku ogólnego lub wybrać konkretny sport z listy. Bardzo fajny jest też specjalny przesuwak w STS TV, dzięki któremu zobaczysz harmonogram meczów z dostępem do transmisji live.

Sporty wirtualne

STS jako trzeci w Polsce wystartował z ofertą obstawiania wirtualnych sportów, czyli komputerowych symulacji meczów piłki nożnej. Rozgrywki trwają krótko i wszystko dzieje się szybko, dlatego możesz obejrzeć i obstawić nawet kilkadziesiąt wirtualnych spotkań dziennie. Na razie jednak tylko w kolekturach.

Punkty STS

Punkty STS

Punkty naziemne STS powstają to tu, to tam. W tej chwili jest ich około 300 w całej Polsce. Nic więc dziwnego, że nie ważne, czy przeciętny gracz wchodzi do lokalu Totolotka, czy LVbet – i tak powie kumplom w pracy, że idzie do “esteesu”.

Na stronie bukmachera sprawdzisz na mapie, gdzie jest najbliższy punkt przyjmowania zakładów. Dowiesz się też, czy np. obejrzysz tam transmisje z meczów lub czy zapłacisz za zakład kartą. Wszystkie punkty STS przyjmują zakłady na wirtualne sporty i są odznaczone tarczą “bezpieczny zakład”.

STS mobile

Z mobilnego STS możesz skorzystać:

 • z poziomu przeglądarki,
 • z poziomu specjalnej aplikacji.

O tej drugiej porozmawiamy za chwilę, ale najpierw powiedzmy ogólnie o STS mobile.

Wersja mobilna zakładów jest zaskakująco kolorowa w porównaniu z designem strony internetowej. Zapisujemy to na plus – na małym ekranie zdecydowanie szybciej można dzięki temu rozróżnić i odnaleźć dyscypliny sportowe. Poruszanie się po serwisie w wersji mini także odbywa się sprawnie. Nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem opcji i usług bukmachera.

Aplikacja STSSTS aplikacja

Aplikację STS pobierzesz na sprzęt Apple’a (oprogramowanie iOS) lub na urządzenia z Androidem. Bukmacher przygotował pełną instrukcję, co robić krok po kroku, by zainstalować jego appkę – tyczy się to szczególnie Androida, w którym trzeba odhaczyć zezwolenie pobierania z “nieznanych źródeł”, a więc wszystkiego, co nie pochodzi bezpośrednio z usługi Google Play.

STS kursy

Kursy w STS nie są złe – i to chyba załatwia sprawę. Niektórymi zakładami faktycznie wygrywa z konkurencją, ale zazwyczaj oferta kursowa jest taka sama, jak wszędzie indziej. Niestety, nie ma tu nawet bonusowej okazji do poszarżowania mocniejszym kuponem bez odliczonego podatku, jak np. w forBET.

Nie jest więc tak, że to wstyd grać w STS – kursy są przyzwoite, czasem nawet trafi się perełka, ale na Twoim miejscu nie ograniczalibyśmy się do grania tylko w STSie. Znajdź dla siebie przynajmniej jeszcze jednego buka, u którego będziesz obstawiać.

Wypróbuj zakłady w forBET

STS płatności

Płatności w STS rozwinęły się w ostatnim czasie do całkiem pokaźnej jak na polskie warunki puli. Metody wpłat może nie są tak imponujące, jak u buków zagranicą, ale i tak podoba nam się determinacja STSu, by ich pod tym względem gonić.

Wśród metod wpłat są:

 • karty Visa i Master Card,
 • przelewy t-pay, PayU, DotPay,
 • e-portfel Skrill,
 • wpłata gotówką w punkcie STS.

Wypłaty możliwe są już tylko drogą przelewu na konto bankowe. Bukmacher podpisał umowę z kilkoma popularnymi w Polsce bankami, np. ING, czy Millennium, więc do nich pieniądze trafią migiem.

STS pomoc i kontakt

Pomoc w STS to fajnie zbudowana zakładka na stronie. Domyślnie otwiera się na “Kontakt”, gdzie możesz wypełnić formularz kontaktowy lub przeczytaćpełen regulamin korzystania z serwisu STS. Chat możesz otworzyć w każdej chwili, ale nie zawsze będzie z kim porozmawiać. Jeśli włączysz go poza godzinami pracy konsultantów (codziennie 9:00 – 23:00), po prostu wyślesz wiadomość, która będzie czekała na swoją kolej.

STS pomoc

W Centrum Pomocy znajduje się także “ABC Gracza” i “Samouczek” (bardzo dobre dla początkujących graczy), nieszczególnie długie “FAQ” (ale zawiera podstawowe informacje), “Reklamacje”, “Odpowiedzialna gra”, a także instrukcja “Chcę otworzyć punkt STS” (dla tych, którzy chcieliby podjąć współpracę i prowadzić lokal bukmacherski).

Summa summarum, dział pomocy uważamy za udany twór. Może rozbudowalibyśmy zakładkę z FAQ tak, aby w razie wątpliwości odsyłała w określone miejsce w serwisie (np. “gdzie znajdę kalendarz STS TV?”) i postarali się o infolinię, na którą gracz mógłby zadzwonić, żeby porozmawiać o problemie albo wątpliwościach.

STS opinie

Mamy kłopot z STS. To dobry bukmacher, polska firma, prowadzi mnóstwo punktów naziemnych, w których przyjmuje zakłady i wprowadza nowe rozwiązania i oferty, jak choćby obstawianie wirtualnych sportów. Z drugiej strony: zmiany w STS są raczej kosmetyczne, kursy dość przeciętne i ogólnie odnosi się wrażenie, że bukmacher lekceważy konkurencję.

Czy warto grać w STS? Warto, ale nie ograniczalibyśmy się do tego jednego buka. Są u nas też inni, legalni operatorzy zakładów, którzy zasługują na większy aplauz – np. forBET, który w szybkim czasie zdobył serca polskich graczy.

Poznaj kod promocyjny forBET

FAQ

STS to inaczej Star-Typ Sport sp. z o.o. istniejąca od 1997 roku. Nie jest to więc obcy twór zarządzany z zewnątrz.

STS otwiera swoje punkty o różnych porach – wszystko zależy okolicy i dnia tygodnia. Zazwyczaj Punkty STS są czynne od 9:00 do 18:00 lub do 20:00. Na stronie STS możesz wyszukać konkretny lokal i sprawdzić jego godziny otwarcia.

W przypadku kreczu STS rozlicza zakład po kursie 1.00, czyli dokonywany jest zwrot stawki.

Wypłaty w STS dokonasz przelewem STS-pay na konto bankowe. Niestety inne metody nie są dostępne.

Tak jest! STS działa na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra Finansów w 2012 roku.

Pewnie. Każdy początkujący gracz może uczyć się obstawiania w STS, szczególnie z jego promocją za kod promocyjny, który pozwala zrobić darmowy zakład za 20 zł.

Obstawiaj zakłady w forBET