Kod promocyjny STS

STS

97/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18 Nov 2019
 • Kod promocyjny MAXBONUS

Kod promocyjny STS

Wykorzystaj kod promocyjny STS do najlepszych celów: 30 zł bez depozytu, 30 zł bez ryzyka, 20 zł cashback na Betgames i bonus 100% do 1200 zł!

✓ Kod promocyjny STS: freebet na 30 zł, cashbacki do 50 zł i bonus 100% do 1200 zł
✓ największy polski bukmacher!
Ranking bukmacherów: numer 1!


Kod promocyjny STS pozwala zgarnąć nie jeden, a aż dwa bonusy powitalne! Z czego jeszcze warto skorzystać? Prześwietliliśmy STS: bonusy, zakłady bukmacherskie, kursy i usługi. Ten bukmacher zdążył przez lata wbić się w świadomość Polaków i to zasłużenie!

Kod promocyjny STS 2019

Kod promocyjny STS bonus freebet

Jeśli podasz podczas rejestracji w STS kod promocyjny MAXBONUS, to otrzymasz 30 zł za darmo do wykorzystania jako darmowy zakład oraz ubezpieczenie zakładu na kolejne 30 zł. To więcej, niż da Ci ktokolwiek inny! Poza tym dostępny jest także bonus 100% do 1200 zł, zależny od pierwszego depozytu oraz ubezpieczenie zakładu do kwoty 20 zł w Betgames! Prawda, że fajnie? Zobacz więc, jak przedstawiają się szczegóły tych bonusów, ich zasady i warunki.

Kod promocyjny STS vs kody promocyjne na zakłady

Zakłady BukmacherskieBonus PowitalnyKod Promocyjny
STSstandardowa oferta 1225 PLN
+ 55 PLN ekstra
MAXBONUS
Fortunastandardowa oferta 1120 PLN
+ 45 PLN ekstra
Zobacz kod
Betclicstandardowa oferta 500 PLNZobacz kod
PZBukstandardowa oferta 500 PLN
+ 10 PLN ekstra
Zobacz kod
Totolotekstandardowa oferta 1000 PLN
+ 136 PLN ekstra
Zobacz kod
LV BETstandardowa oferta 1500 PLN
+ 70 PLN ekstra
Zobacz kod
forBETstandardowa oferta 2000 PLNZobacz kod
Mileniumstandardowa oferta 1770 PLN +
20 PLN ekstra
Zobacz kod
TOTALbetstandardowa oferta  510 PLNZobacz kod
BetFanstandardowa oferta 3000 PLNZobacz kod

Kod promocyjny STS: bonus powitalny

No więc bonus powitalny w STS przyjął aż trzy, a nawet cztery postacie. Najlepsza informacja, jest taka, że nie musisz wybierać, którą z nich wolisz: wszystkie są wzięcia! Pamiętaj tylko, że w przypadku udziału w grze o ubezpieczony zakład i powiększony darmowy zakład, wymagany jest kod promocyjny STS MAXBONUS; bez niego przysługuje Ci tylko bonus depozytowy i niższy freebet.

Kod promocyjny STS: freebet 30 zł

Zdecydowanie najbardziej ulubiona oferta powitalna wszystkich graczy: darmowy zakład, bez depozytu. Wpisz na stronie STS kod promocyjny MAXBONUS w formularzu rejestracyjnym, aby bukmacher dodał do Twojego konta aż 30 zł za darmo do wykorzystania jako freebet. Nie musisz wpłacać żadnego depozytu! Wystarczy tylko podać nasz kod rejestracyjny, a potem spełnić warunki obrotu bonusem, aby móc wypłacić dodatkowe środki.

Uwaga!

Freebet nie może zostać wykorzystany na zakłady HIT Dnia oraz MAXIKOMBI, nawet jeśli podasz kod.

Warunki freebetu

Mówimy freebet w liczbie pojedynczej, ale tak naprawdę za otrzymanych 30 zł możesz dokonać nawet kilku darmowych zakładów. Warunki obrotu są proste. Aby móc wypłacić wygrane, musisz obrócić kwotę bonusu 3x w zakładach po kursie min. 1.91. Nie ma znaczenia, na jakie rynki będziesz stawiać zakłady, ani czy na kuponie znajdował się zakład pojedynczy, czy akumulator. Ważne, by ostatecznie kurs widniejący w podsumowaniu wynosił przynajmniej 1.91. Regulamin bonusu ustala też, że na wyrobienie obrotu masz aż 120 dni, czyli około 4 miesięcy. To mnóstwo czasu na zagranie za 90 zł! Trzeba przyznać, że bukmacher wie, jak przyciągnąć do siebie nowych graczy.

Kod promocyjny STS: cashback 30 zł!

Zaraz, zaraz, bonus 100%, freebet i jeszcze cashback? Mają rozmach, STSy!

Za wykorzystanie w STS kodu promocyjnego MAXBONUS dostajesz od bukmachera okazję do postawienia ubezpieczonego zakładu aż do kwoty 30 zł. Musisz po prostu wpłacić pierwszy depozyt w kwocie min. 20 zł i postawić swój pierwszy zakład za środki z konta gotówkowego (a nie za otrzymany przy okazji bonus 100% – o nim za chwilę). Jeśli przegrasz, cashback zostanie aktywowany i otrzymasz zwrot stawki aż do kwoty 30 zł!

Warunki zwrotu

Jeżeli chodzi o zakład bez ryzyka, to nie ma tu właściwie o czym pisać, bo jedyny warunek, to obrót bonusu (czyli zwróconej kwoty) x1. Nie ma żadnych dodatkowych wytycznych – wystarczy dowolna liczba zakładów, którymi obrócisz jednokrotnie swój cashback i już! To się nazywa porządny bonus! STS wie jak zachęcić nowych graczy do odwiedzenia strony bukmachera.

Uwaga!

Bonus cashback jest dostępny wyłącznie za podany podczas rejestracji w STS kod promocyjny!

Bonus 100% do 1200 zł

Kod promocyjny STS - bonus do 1200 zł

Ta oferta STS jest dostępna dla wszystkich nowych użytkowników STS. Kod promocyjny nie jest tym razem potrzebny – bonus przyznawany jest każdemu, kto w formularzu rejestracyjnym odhaczy “Chcę otrzymać swój bonus powitalny!”.

Wielu bukmacherów ma podobną promocję, więc ta nie jest szczególnie innowacyjna. Z drugiej strony podwojenie depozytu do kwoty 1200 zł nie jest wcale złą opcją, ba: to jedna z wyższych na polskim rynku. Wszystko tak naprawdę zależy do tego, jakimi środkami dysponujesz i jak dobrze znasz się na bukmacherce. Nowicjuszom zdecydowanie nie polecamy rzucania się na najwyższą kwotę bonusu, bo chociaż spełnienie warunków obrotowych nie jest tu kosmiczne, to jednak wykręcenie maksimum może źle się skończyć, jeśli nie masz w tym doświadczenia.

Warunki bonusu 100%

Przyznawany przez STS bonus zasila Twoje konto bonusowe kwotą wynosząca 100% wysokości Twojego depozytu. Jeśli wpłacisz np. 20 zł, to bukmacher dorzuci drugie tyle. Minimalny podwajany depozyt wynosi więc dokładnie tyle, ile minimalna wpłata przyjmowana przez STS, czyli… 1 zł. Tak jest, w ramach bonusu możesz podwoić złotówkę! Za to maksymalna kwota podlegająca powiększeniu wynosi 1200 zł. Jeśli więc wpłacisz 1200 zł, STS doda do twojego konta bonusowego kolejne 1200 zł, co jest górną granicą tej sumy.

Kwotę bonusu należy obrócić (postawić) 3x w zakładach po kursie min. 1.91. Tak samo jak w przypadku freebetu, tak i w tym nie ma znaczenia, czy będziesz wykonywać kupony pojedyncze, czy akumulowane. Najważniejsze, by nie prezentowały kursu niższego, niż wymagany. Na obrócenie bonusu masz aż 120 dni. To bardzo dużo, co sprawia, że za tę ofertę mogą śmiało spróbować wziąć się nawet początkujący gracze. Przy tej promocji STS kod bonusowy nie jest wymagany, gdyż liczy tu się tylko Twój pierwszy depozyt.

Uwaga!

Zakłady HIT Dnia i MAXIKOMBI nie wliczają się do obrotu tym bonusem.

STS bonus cashback na Betgames!

STS cashback 20 zł Betgames

Hej, hej! To jeszcze nie koniec! Zakładając konto na STS przysługuje Ci jeszcze kilka innych bonusów, a najfajniejszy z nich to ubezpieczenie zakładu na pierwszy kupon w Betgames! Postaw zakład np. na pokera, a jeżeli przegrasz, to niewielka strata: bukmacher zwraca bowiem stawkę do 20 zł jako bonus! Dzień dobry!

Inne bonusy bukmacherskie w STS

Bukmacher STS nie ma wielu innych bonusów, ale oferta nie jest wcale zła. Fajną akcją jest na przykład Polubisz Poniedziałek, które regularnie nagradza aktywnych graczy. A może zaintersuje Cię również promocja “Emocje rządzą”, czy też “ Twoja gra – pewna kasa”. Szczegóły ofert znajdziesz na stronie bukmachera. My przybliżymy Ci tutaj jedynie pierwszą z wymienionych promocji.

Polubisz poniedziałek

Dla najbardziej aktywnych graczy przygotowano w STS bonus “polubisz poniedziałek” przyznawany za zajęcie wysokich pozycji w cotygodniowym rankingu. 

Miejsce w rankinguBonus od STS
1 – 10100 zł
11 – 10050 zł
101 – 20025 zł
201 – 100020 zł

Twoje konto gracza nie jest zasilane automatycznie. W każdy poniedziałek (tzn. o ile łapiesz się na miejsce w rankingu), zostaniesz powiadomiony mailowo o możliwości wykorzystania kodu promocyjnego vouchera na określoną kwotę.

Warunki tego doładowania są takie, jak w przypadku oferty powitalnej: obrót 3x w zakładach po kursie min. 1.91 w ciągu 120 dni. HIT Dnia i MAXIKOMBI nie wliczają się do wyrabiania obrotu.

Konto tymczasowe – szybka rejestracja

STS postanowiło jeszcze bardziej ułatwić nowym graczom proces zakładania profilu w serwisie, dlatego bukmacher wprowadził konto tymczasowe. Oznacza to, że w formularzu rejestracyjnym podajesz tylko te najbardziej podstawowe dane, a np. skan dowodu osobistego uzupełniasz później. Aby założyć konto tymczasowe potrzebujesz dosłownie dwóch minut. Nie zapomnij tylko rozwinąć pola, w którym ukrył nasz sprytny STS kod promocyjny – na pierwszej stronie formularza musisz kliknąć w „Masz kod promocyjny?”, a następnie wpisać kod, aby móc zgarnąć bonus na start.

Pamiętaj także, że konto tymczasowe naprawdę jest tylko tymczasowe – nie możesz jechać na części danych i obstawiać w nieskończoność. Szybka rejestracja to fajna opcja i oczywiście możesz odebrać bonus, ale jeżeli chcesz obstawiać zakłady, to konieczne będzie dopełnienie formalności.

STS zakłady bukmacherskie

STS zakłady bukmacherskie

Teraz pora przyjrzeć się, jaka jest sama oferta zakładów na STS. Prawdą jest, że to największa taka firma w Polsce, ale czy młodsza konkurencja już jej przypadkiem nie wyprzedziła? STS dumnie kroczy na przedzie popularności wśród polskich bukmacherów. Chociaż więc pewnie czuje na karku oddech rywali, to wciąż jest numerem jeden.

Oferta zakładów w STS to około 20 dyscyplin sportowych, które są najczęściej obstawiane przez Polaków. Oprócz standardu: piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka i piłka ręczna, znalazły się także boks, baseball, badminton, golf, futsal, snooker, czy rugby. Nie jest to więc zestaw do skrytykowania, bo ma w zasadzie wszystko to, co faktycznie jest obstawiane. Do tego w odpowiednich momentach pojawiają się także dodatkowe kategorie, np. polityka, gdy zbliżają się ważne wybory (Polska, świat) lub rozrywka, kiedy w świecie show biznesu ma się dziać coś emocjonującego (np. rozdanie Oscarów). Nie można więc powiedzieć, że jest tu biednie, wręcz przeciwnie – dobrych zakładów do obstawiania jest całe mnóstwo. Podsumowując tę kwestię: oferta zakładów na STS powinna zadowolić każdego gracza.

Piłka nożna

Rozwinięta zakładka piłki nożnej robi wrażenie. W porządku, być może zakłady na mecze 1. ligi Arabii Saudyjskiej nie są obfite w rynki i możemy postawić tylko podstawowe zakłady, jak 1X2, ale dla osób, które orientują się w tak niszowych ligach sprawa jest zupełnie prosta. Jedno spojrzenie na linijki kursów na mecze i od razu wiadomo, czy warto dziś postawić w STS, czy nie.

Ucieszą się natomiast wielbiciele amatorskiej piłki w Anglii. Na zakłady aż do 6. ligi mogą liczyć na różnorodne rynki i mieć większe szanse na znalezienie value!

A duże ligi? Ma się rozumieć, że rodzajów zakładów jest tu istne mrowie. Na pojedynczy mecz Ligi Mistrzów w fazie grupowej jest ponad 50 rynków do obstawienia. Liczymy tutaj faktycznie rodzaje zakładów, a nie sumę wyborów, jakich możesz w ich ramach dokonać.

Piłka ręczna

Wśród fanów piłki ręcznej na pewno znajdą się tacy, którzy interesują się nie tylko polskim podwórkiem i Ligą Mistrzów, ale także innymi ligami. STS zadbał, aby do obstawiania były dostępne także rozgrywki w Danii, Francji, Niemczech, Szwecji, Hiszpanii i innych mocnych lig. Zakłady przyjmowane są zazwyczaj zarówno na ligi mężczyzn, jak i kobiet.

Oferta nie jest tu jednak aż tak szeroka, jak np. w LVbet. Ten bukmacher na swojej liście ma więcej lig i możliwości zakładów. STS, chociaż się stara, to jednak w tym konkretnym miejscu przegrywa ze znacznie młodszą konkurencją.

Sporty walki

W STS możesz obstawiać także sporty walki, przede wszystkim MMA, ale też nasze własne gale KSW. Nie każdy bukmacher ma to w ofercie! W dodatku w ramach zakładki MMA uwzględnione są walki UFC, Bellator, czy Legacy Fighting Alliance. Rynków nie ma niestety tak dużo, jak byśmy chcieli i rzadko obstawisz coś więcej, niż tylko zwycięzcę pojedynku. Ale doceniamy i to.

Kasyno STS? Betgames w grze!

Kasyno STS: Betgames

STS to jeden z najstarszych bukmacherów na polskim rynku. Jednak pomimo tak świetnie wyrobionej marki, operator ten nigdy nie spoczywa na laurach. Właśnie wypuścił nowy, świeżutki produkt bukmacherski, który z pewnością szybko zdobędzie grono wielbicieli. STS Betgames to propozycja dla wszystkich tych, którzy kochają gry karciane. Nie jest to prawdziwe kasyno, ponieważ Ty nie możesz zagrać z krupierem np. w pokera. To co proponuje STS, to obstawianie wyników gier. Kontrowersje budzi fakt, że Betgames STS do złudzenia przypomina prawdziwe kasyno online. Jednak bukmacher zorganizował to tak, że wszystko jest zgodne z prawem. Ty tylko obstawiasz wynik gry karcianej, a sam w niej nie uczestniczysz. Prawda, że sprytnie?

Zakłady na żywo

Zakłady na żywo w STS zasługują na pochwałę. Zacznijmy przede wszystkim od tego, że to w tej chwili jedyny serwis bukmacherski, który oferuje transmisje na żywo swoim użytkownikom! Usługa nazywa się STS TV i jest dostępna dla wszystkich klientów bukmachera.

STS zakłady live

A same zakłady? To solidna oferta. Nawet na mecze 2. ligi Indonezji znajdzie się zestaw rynków do obstawienia live. Poza tym piłka nożna to nie jedyne, co proponuje STS. Tenis, piłka ręczna, koszykówka, tenis stołowy, rugby – wszystko to, co faktycznie obstawiają na żywo Polacy.

Jeśli chodzi o rynki w zakładach na żywo, to wszystko zależy od tego, jak bardzo medialne i popularne jest spotkanie. Kiedy na murawie ścierają się ze sobą potężne drużyny albo na korcie stają naprzeciw siebie najlepsze tenisistki, to możesz mieć pewność, że liczby zakładów pójdą w dziesiątki. Kiedy jednak grają ze sobą (powiedzmy wprost) mniej ważne zespoły lub zawodnicy, to zestaw rynków będzie bardzo podstawowy.

Jeśli chcesz sprawdzić, kiedy rozpocznie się każde z interesujących Cię spotkań, kliknij w “Kalendarz”, w którym możesz skorzystać z widoku ogólnego lub wybrać konkretny sport z listy. Bardzo fajny jest też specjalny przesuwak w STS TV, dzięki któremu zobaczysz harmonogram meczów z dostępem do transmisji live.

STS kursy

Kursy w STS są całkiem niezłe – i to chyba załatwia sprawę. Niektórymi zakładami faktycznie wygrywa z konkurencją, ale zazwyczaj oferta kursowa jest zbliżona do innych. Niestety, nie ma tu nawet bonusowej okazji do poszarżowania mocniejszym kuponem bez odliczonego podatku, jak np. w Totolotku.

Nie jest więc tak, że to wstyd grać w STS. Kursy są bardzo przyzwoite, od czasu do czasu trafia się perełka, więc zachęcamy do wypróbowania STSa, a dopiero później próbowania innych bukmacherów.

Sporty wirtualne

STS jako trzeci w Polsce wystartował z ofertą obstawiania wirtualnych sportów, czyli komputerowych symulacji meczów piłki nożnej i innych. Rozgrywki trwają krótko i wszystko dzieje się szybko, dlatego możesz obejrzeć i obstawić nawet kilkadziesiąt wirtualnych spotkań dziennie.

Zakłady na wirtualne sporty przyjmowane są całą dobę, bo i rozgrywki generowane są w dzień i w nocy. Jeśli więc nie możesz zasnąć albo masz w pracy potwornie nudny dyżur nocny, możesz umilić sobie czas obstawianiem i błyskawicznym rozstrzyganiem kuponów w STS – jeśli rzecz jasna, nie jesteś dróżnikiem. Dróżników prosimy o granie poza godzinami pracy.

STS zakłady bukmacherskie

Spółka STS (kiedyś Star-Typ Sport) powstała w 1997 roku i działa w najlepsze do dziś. To duża firma, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek (obecnie kontroluje niemal 48% rynku w Polsce), które weszły nawet do języka codziennego. Jeśli ktoś mówi, że „robi zakłady w STSach” w drodze z pracy, nie oznacza to, że faktycznie zachodzi do lokali pod szyldem STS. Równie dobrze może mu chodzić o Totolotka albo innego polskiego bukmachera.

STS.pl, czyli strona do obstawiania zakładów online, działa na licencji wydanej w 2018 roku przez Ministra Finansów (przedtem została przyznana licencja w 2012 roku na 6 lat), jest to więc legalny bukmacher i śmiało możesz korzystać z jego strony. Bukmachera tego wyróżnia jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Otóż STS wspiera polski sport, ale o tym już w następnym paragrafie…

STS wspiera polski sport

STS sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej

Firma STS nie trzyma wszystkich pieniędzy dla siebie, ale dzieli się nimi wspierając polski sport. Sponsoruje przede wszystkim kluby piłki nożnej, ale pod skrzydłami bukmachera znaleźli się także szczypiorniści z Vive Kielce i siatkarze z Asseco Resovia.

Fundacja STS

Sponsoring tych największych to nie wszystko. Legalni bukmacherzy często wspierają także tych, którzy są dopiero na początku swojej kariery i potrzebują pomocy. Dlatego powstała fundacja STS (Sport Twoją Szansą), której zadaniem jest wspieranie rozwoju polskiego sportu i utalentowanych sportowców. W 2017 roku Fundacja STS drogą głosowania graczy, wybrała kolejnych podopiecznych. Zagłosować mógł każdy zarejestrowany, aktywny użytkownik. Oznaczało to, że swój głos mogli zostawić tylko ci, którzy obstawili przynajmniej jeden zakład, więc uniknięto nagłego napływu pustych kont. Oczywiście ktoś powie, że STS sprytnie zdobył nowych depozytorów. Ale z drugiej strony: w porównaniu z pieniędzmi, jakimi bukmacher obraca codziennie, tych kilkudziesięciu przyjaciół, którzy zarejestrowali się, coś wpłacili i postawili parę groszy tylko po to, by zagłosować na swoich, to naprawdę żaden zysk.

Podopiecznymi Fundacji są między innymi:

 • lekkoatletka Joanna Mazur i Michał Stawicki
 • skacząca o tyczce Kamila Przybyła
 • Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej
 • paraolimpijczyk Rafał Czuper 
 • szkółka Global Boxing
 • reprezentacja Polski w rugby na wózkach
 • pływak Paweł Juraszek

Więcej o Fundacji STS możesz przeczytać na jej stronie. Nam bardzo się ta inicjatywa podoba! Jeśli masz jakieś luźne zaskórniaki i chcesz także wesprzeć obiecujących sportowców, możesz wpłacić darowiznę bezpośrednio z poziomu serwisu lub przelewem. Ty również możesz wesprzeć polski sport!

STS mobile

STS mobile: aplikacja mobilna

Z mobilnego STS możesz skorzystać:

 • z poziomu przeglądarki,
 • z poziomu specjalnej aplikacji.

O tej drugiej porozmawiamy za chwilę, ale najpierw powiedzmy ogólnie o STS mobile.

Wersja mobilna zakładów jest zaskakująco kolorowa w porównaniu z designem strony internetowej. Zapisujemy to na plus – na małym ekranie zdecydowanie szybciej można dzięki temu rozróżnić i odnaleźć dyscypliny sportowe. Poruszanie się po serwisie w wersji mini także odbywa się sprawnie. Nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem opcji i usług bukmachera.

Aplikacja STS

Aplikację STS pobierzesz na sprzęt Apple’a (oprogramowanie iOS) lub na urządzenia z Androidem. Bukmacher przygotował pełną instrukcję, co robić krok po kroku, by zainstalować jego appkę. Tyczy się to szczególnie Androida, w którym trzeba odhaczyć zezwolenie pobierania z “nieznanych źródeł”, a więc wszystkiego, co nie pochodzi bezpośrednio z usługi Google Play.

STS płatności

Płatności w STS rozwinęły się w ostatnim czasie do całkiem pokaźnej jak na polskie warunki puli. Metody wpłat może nie są tak imponujące, jak u buków zagranicą, ale i tak podoba nam się determinacja STSu, by ich pod tym względem gonić.

Wśród metod wpłat są:

 • karty Visa i Master Card,
 • przelewy t-pay, PayU, DotPay,
 • e-portfel Skrill,
 • wpłata gotówką w punkcie STS.

Wypłaty możliwe są już tylko drogą przelewu na konto bankowe. Bukmacher podpisał umowę z kilkoma popularnymi w Polsce bankami, np. ING, czy Millennium, więc do nich pieniądze trafią migiem.

Punkty STS – naziemne zakłady bukmacherskie

Punkty naziemne STS powstają to tu, to tam. W tej chwili jest ich ponad 400 w całej Polsce. Nic więc dziwnego, że nie ważne, czy przeciętny gracz wchodzi do lokalu Totolotka, czy LVbet – i tak powie kumplom w pracy, że idzie do “esteesu”.

Na stronie bukmachera sprawdzisz na mapie, gdzie jest najbliższy punkt przyjmowania zakładów. Dowiesz się też, czy np. obejrzysz tam transmisje z meczów lub czy zapłacisz za zakład kartą. Wszystkie punkty STS przyjmują zakłady na wirtualne sporty i są odznaczone tarczą “bezpieczny zakład”.

STS pomoc i kontakt

Pomoc w STS to fajnie zbudowana zakładka na stronie. Domyślnie otwiera się nam “Kontakt”, gdzie możesz wypełnić formularz kontaktowy lub przeczytać pełen regulamin korzystania z serwisu STS. Chat możesz otworzyć w każdej chwili, ale nie zawsze będzie z kim porozmawiać. Jeśli włączysz go poza godzinami pracy konsultantów (codziennie 9:00 – 23:00), po prostu wyślesz wiadomość, która będzie czekała na swoją kolej.

STS pomoc i kontakt

W Centrum Pomocy znajduje się także “ABC Gracza” i “Samouczek” (bardzo dobre dla początkujących graczy), nieszczególnie długie “FAQ” (ale zawiera podstawowe informacje), “Reklamacje”, “Odpowiedzialna gra”, a także instrukcja “Chcę otworzyć punkt STS” (dla tych, którzy chcieliby podjąć współpracę i prowadzić lokal bukmacherski).

Summa summarum, dział pomocy uważamy za udany twór. Może rozbudowalibyśmy zakładkę z FAQ tak, aby w razie wątpliwości odsyłała w określone miejsce w serwisie (np. “gdzie znajdę kalendarz STS TV?”) i postarali się o infolinię, na którą gracz mógłby zadzwonić, żeby porozmawiać o problemie albo wątpliwościach, ale to już takie nasze zachciewajki. Moze kiedyś…

STS opinie

STS to dobry bukmacher i polska firma. Prowadzi mnóstwo punktów naziemnych, w których przyjmuje zakłady i wprowadza nowe rozwiązania i oferty, jak choćby obstawianie wirtualnych sportów. Z drugiej strony: kursy bywają dość przeciętne, więc trzeba pilnować okazji. Z trzeciej strony: to w zasadzie jedyny zarzut, jaki mamy. Cała reszta jest bardzo dobra, a „przeciętny” nie oznacza przecież „niski” albo „zły”.

Czy warto więc grać w STS? Kod promocyjny MAXBONUS dający ekskluzywny dostęp do darmowego zakładu za 30 zł, ubezpieczenia pierwszego zakładu do kwoty 30 zł oraz  bonusu 100% do 1200 zł jeżeli wpłacisz swój pierwszy depozyt to naprawdę porządny zastrzyk gotówki na rozpoczęcie gry. Warunki bonusów też są zupełnie ok.

Co jeszcze? Przyjazna dla użytkownika budowa serwisu, obszerny dział pomocy, zakłady live i transmisje na żywo, aplikacja mobilna, zakłady na pokera na żywo i inne gry kasynowe, czy też zadowalające metody płatności – to cały szereg zalet tego bukmachera. Klikaj więc w link i zakładaj konto!

FAQ

Czy bonusy STS są dostępne bez kodu?

Standardowy bonus 100% do 1200 zł i freebet 25 zł są dostępne bez kodu. Dopiero kiedy wpiszesz kod promocyjny MAXBONUS powiększysz gwarantowany freebet do kwoty 30 zł, a do tego otrzymasz ekskluzywną ofertę cashback do 30 zł.

Czy bonus jest dla wszystkich?

Każdy nowy klient serwisu, który nigdy jeszcze nie miał tam konta jest upoważniony do odebrania bonusu na start. Ponadto należy pamiętać, że bonusy i zakłady są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Jak odebrać bonus?

Aby odebrać pełen pakiet promocyjny, zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym MAXBONUS. Bonus bez depozytu 30 zł zostanie Ci przyznany od razu. Bonusy cashback 30 zł i bonus do 1200 zł zostana przyznane po wpłacie depozytu.

Jak wypłacić bonus STS?

Aby móc wypłacić bonus, musisz spełnić jego warunki. Szczegółowy regulamin każdej z promocji znajdziesz zawsze na stronie bukmachera. Wypłaty wygranych w STS dokonasz natomiast przelewem STS-pay na konto bankowe.

Czy STS jest dobry dla początkujących?

Pewnie! Każdy początkujący gracz może uczyć się obstawiania w STS, szczególnie z jego promocją za kod promocyjny MAXBONUS, który pozwala zrobić ubezpieczony zakład do kwoty 30 zł oraz darmowy zakład za 30 zł – wypróbuj STS na nasz koszt!