Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

✓ polska licencja na zakłady online
✓ polska licencja na zakłady naziemne


Nowy bukmacher na horyzoncie! Robimy, co możemy, by dowiedzieć się jak najwięcej o Totalbet (wyniki dochodzeń możesz przeczytać niżej) i czekamy z niecierpliwością na to, co zrobi z rynkiem w Polsce!

W oczekiwaniu na Totalbet

Totalbet ma polską licencję!

Totalbet otrzymał polską licencję na prowadzenie zakładów naziemnych. Oznacza to, że możesz już obstawiać w lokalach Totalbet! Bukmacher online musi jeszcze zaczekać na swoją kolej, pomimo iż licencja już jest. Póki co pozostaje więc obstawianie u innych polskich bukmacherów. My polecamy LVbet, które za kod promocyjny daje nowym graczom freebet 20 zł i powiększa kurs zakładu x100!

Odbierz bonus LVbet!

Totalbet kod bonusowy

Totalbet kod promocyjny

Nie wiemy jeszcze, czy wystąpi w Totalbet kod bonusowy. My oczywiście bylibyśmy za i silnie ubiegalibyśmy się o jakiś dla nas – i dla Ciebie. Nie mamy na razie jednak żadnego pola manewru ani nawet podpowiedzi, czy zakłady bukmacherskie Totalbet będą chciały rozdawać specjalne bonusy za kod.

Totalbet bonus powitalny

Totalbet to jeszcze dla nas tajemnica. Próbowaliśmy dowiedzieć się czegokolwiek o nowej marce i wiemy na razie tylko tyle, że będzie ją prowadzić polska firma, która nie ma nic wspólnego z innym Totalbet działającym w Rumunii. Gdyby tak było, moglibyśmy powiedzieć – a w każdym razie podomyślać się – o bonusie powitalnym (jak w Superbet).

Spróbujmy w takim razie przewidzieć na podstawie doświadczeń z promocji otwarcia innych bukmacherów, jaki może przygotować bonus Totalbet.

Bonus 100%

To taki bezpieczny standard – każdy go ma albo miał, każdy wie, o co w nim chodzi, każdy potrafi taki wydać. Czy jest jednak wystarczająco dobry na nasz rynek, a przede wszystkim: na powitanie nowych graczy w świeżych, pachnących jeszcze farbą ze ścian progach?

Bonus bez depozytu

O, to już ciekawsza opcja. Podobną miał na start LVbet, który nagradzał w ten sposób tych klientów, którzy przed otwarciem odwiedzili stronę bukmachera i zapisali się do newslettera. Ciekawy wybieg, prawda?

Dobrym rozwiązaniem byłoby także, gdyby Totalbet bonus bez depozytu rozdawał po prostu jako bonus powitalny. Niechby nawet był za kod promocyjny, ale taki smakowity kąsek byłby bardzo mile widziany!

Freebet

Darmowy zakład na wypróbowanie nowego bukmachera? O tak, poprosimy! To świetna forma zachęty dla każdego ciekawego nowej marki gracza. W końcu nie wydaje ani grosza na zrobienie pierwszego zakładu w nowym miejscu. Jeśli spodoba mu się oferta, oprawa i forma, to na pewno chętnie zostanie.

Zakład ubezpieczony

Zakład ubezpieczony, czyli taki, za który w razie porażki bukmacher zwraca straconą stawkę. Co prawda trzeba najpierw wpłacić własne pieniądze, ale przecież nikt nie będzie kazał deponować 100 zł. W każdym razie gdyby kazał, byłaby to straszna głupota.

Opcja zakładu ubezpieczonego na start wyglądałaby bardzo dobrze – nie mamy wielu takich ofert na polskim rynku, więc przydałaby się nam różnorodność.

Inne bonusy w Totalbet

Po ofercie powitalnej dobrze byłoby mieć coś więcej, chociaż widzieliśmy już kilka otwarć i tego, jak bukmacher rozpoczyna działalność i z dodatkowymi bonusami bywało różnie. O ile np. forBET dość szybko postarał się o poszerzenie oferty, tak LVbet dość długo zwlekał. Kiedy już jednak ruszył z kopyta, nie da się go zatrzymać i tego samego oczekiwalibyśmy po Totalbet!

Totalbet legalny w Polsce

W tej chwili można obstawiać w Totalbet w punktach naziemnych. Bukmacher otrzymał licencję na prowadzenie lokali na terenie całej Polski, więc spodziewamy się regularnych informacji o tym, gdzie pojawiają się nowe miejsca do obstawiania. Być może nawet wykonają ten sam manewr, co Superbet i uruchomią stronę internetową, na której przedstawią swoją ofertę (dostępną w punktach), a którą potem przerobią na pełnoprawny serwis przyjmowania zakładów.

Kiedy internetowy Totalbet.pl będzie legalny w Polsce? Nie wiadomo. Powinno to nastąpić po 2. kwartale 2018 roku, czyli okolice lata. Czy nowy bukmacher zdąży na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji? Pewnie bardzo by chciał, bo byłby to dobry moment na pozyskanie nowych klientów, ale wiele zależy od tego, kiedy zostanie mu przyznana polska licencja. Procedura może trwać do 6 miesięcy, ale zakładając, że komplet dokumentów będzie się zgadzał. Jeśli nie i przyszły bukmacher będzie musiał cokolwiek uzupełnić, cała zabawa zaczyna się od początku… Wierzymy w Ciebie, Totalbet!

Totalbet zakłady bukmacherskie

Totalbet zakłady bukmacherskie

Zdjęcie: damonify / CC0

Jeśli Totalbet chce konkurować z bukmacherami, którzy dobrze się już umościli na polskim rynku, będzie musiał wystartować z przytupem – żadnych kompromisów! Uważamy co prawda za bardziej, niż oczywiste, że Totalbet od początku zaprezentuje tam pełną gamę zakładów na piłkę nożną i tenisa, ale są też inne sporty, których nie wolno w Polsce ignorować. Bardzo popularne są u nas przecież także koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, czy hokej na lodzie. I nie hołubimy przecież tylko polskich lig, ale także te światowe!

Zakłady na żywo

Z całą pewnością pojawią się w Totalbet zakłady na żywo. Jeśli nie, to bukmacher może równie dobrze darować sobie cały ten biznes, bo bez tej usługi nie wygra z konkurencją.

Gdyby Totalbet udało się ruszyć na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, musiałby zapewnić kursy na zakłady live na wysokim poziomie – na tyle wysokim, by zainteresować graczy swoją ofertą i przekonać ich, że warto obstawiać właśnie u niego.

Zakłady bez podatku

…albo po prostu poprowadzić zakłady bez podatku. W końcu ciężko dyskutować o wysokościach kursów, jeśli jest bukmacher, który bierze na siebie 12% podatku z wszystkich postawionych zakładów prawda?

Czy Totalbet zdecyduje się na taki manewr? Ciężko wyrokować. Fakt, że forBET zapadł dzięki temu wszystkim w pamięć (ach, ten szał obstawiania bez podatku!) przemawiałby na korzyść takiego rozwiązania.

Punkty zakładów bukmacherskich

Pomyliliśmy się w naszej ocenie Totalbet – nie spodziewaliśmy się, że bukmacher zdecyduje się na prowadzenie zakładów naziemnych, a okazuje się, że to właśnie na nie otrzymał licencję w pierwszej kolejności. I bardzo dobrze, lubimy się tak mylić!

Pierwsze punkty naziemne Totalbet ruszyły w pierwszych tygodniach roku 2018. Bukmacher otrzymał licencję 24.01.2018r. i od razu wziął się do działania. Czekamy na ciąg dalszy i z niecierpliwością wyczekujemy pierwszych gorących informacji o dużych wygranych.

Totalbet mobile

Jesteśmy pewni, że od początku działalności, serwisowi bukmacherskiemu online będzie także towarzyszyć jego wersja mobilna. Wirtualny świat praktycznie przeniósł się z komputerów na smartfony, więc nikt o zdrowych zmysłach nie zapomina o odpowiednim porcie na sprzęt mobilny.

A aplikacja mobilna? Niewielu polskich bukmacherów może się pochwalić specjalnie napisanych programem na telefony i tablety. Gdyby Totalbet mobile wylądował w ten sposób na komórkach, chylilibyśmy kapelusze.

Płatności w Totalbet

Totalbet płatności

Zdjęcie: StockSnap / CC0

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jakie metody płatności zaproponuje na początku swojej działalności Totalbet. Może będzie to tylko tradycyjny przelew, może przelew błyskawiczny za pośrednictwem T-pay lub PayU, a może zaskoczy nas paletą możliwości: od paysafecard przez Skrill po karty debetowe?

Totalbet opinie

Oczywiście nie będziemy wystawiać żadnych opinii na temat Totalbet, o którym nie wiadomo totalnie nic. Na razie możemy nasłuchiwać plotek, zgadywać i tworzyć listy życzeń. Prawdę mówiąc nie możemy się doczekać nowego bukmachera w Polsce – bo im więcej, tym lepiej! Dopóki nie otworzy się serwis internetowy totalbet.pl, będziemy mieć oko na jego lokale naziemne.

Na razie więc czekamy. Gdzie obstawiać w tym czasie? Polecamy LVbet, świeżą, ale solidną markę, która świetnie sobie radzi na polskim rynku. Teraz za podany w LVbet kod promocyjny otrzymasz freebet 20 zł, a potem jeszcze powiększysz sobie kurs zakładu 100x (słownie: sto razy!), dzięki czemu możesz wygrać nawet 1000 zł!

Graj w LVbet!