Totolotek kod promocyjny

Totolotek kod

Zarejestruj się w Totolotku
Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

✓ darmowy zakład 25 zł + bonus 100% do 540 zł
✓ gra bez podatku!


Podwójny bonus za rejestrację w serwisie online bukmachera Totolotek! Kod promocyjny przyda się tutaj, tak samo jak specjalny odnośnik, który gwarantuje możliwość odebrania specjalnej oferty: powiększonego darmowego zakładu za 25 zł oraz nowego bonusu 100% od depozytu aż do 540 zł!

Odbierz super bonus!
Totolotek kod promocyjny i bonus powitalny

Zarejestruj się w Totolotku!

Darmowy zakład za 25 zł na start i potem bonus sięgający nawet 540 zł, to doskonały początek zakładów w nowym miejscu. Obie oferty przysługują Ci za podany w formularzu rejestracyjnym systemu Totolotek kod promocyjny, więc nie musisz się nawet zastanawiać, którą z nich wolisz wykorzystać!

Totolotek kod promocyjny

Aby odebrać powiększony darmowy zakład i bonus 100% do 540 zł musisz przejść do bukmachera naszym linkiem i podać w systemie rejestracyjnym Totolotek kod promocyjny. Będzie on też potrzebny przy rejestracji mobilnej, więc zapamiętaj go! Podczas rejestracji musisz wpisać wszystkie swoje dane osobowe łącznie z numerem PESEL i dowodu osobistego.

Totolotek kod promocyjny

Przygotuj więc to, co niezbędne do założenia konta i przejdź do bukmachera. Dowolny link prowadzący z naszej strony do serwisu Totolotek pokieruje Cię do strefy rejestracji z powiększonym darmowym zakładem i wyższym bonusem wynoszącym do 540 zł. Możesz też przejść od nas do Totolotka w wersji mobilnej – link zadziała tak samo. Pobierz wtedy aplikację i rejestrując się nie zapomnij o podaniu kodu promocyjnego.

Totolotek bonus powitalny

Standardowy bonus powitalny w Totolotku był całkiem niezły, ale teraz wyskoczyli z czymś naprawdę mocnym: bonus 100% do 540 zł z niewygórowanymi warunkami obrotu + freebet 25 zł dla każdego z naszym kodem promocyjnym. Całkiem fajnie, prawda? Można więc śmiało powiedzieć, że oferta wybija się ponad to, co proponuje na start większość innych bukmacherów. Szukasz najlepszych okazji do zgarnięcia lepszych bonusów? Więc promocja Totolotka jest kierowana właśnie do Ciebie!

Freebet – darmowy zakład za 25 zł

Na dobry początek: darmowy zakład. 25 zł to z całą pewnością miły start i dobry sposób na wypróbowanie zakładów. Pamiętaj, że Totolotek kod promocyjny chce otrzymać już w formularzu rejestracyjnym (później nie ma szans nadrobić strat!), a do oferty kieruje każdego nowego gracza – jeśli więc nie masz jeszcze konta w Totolotku, to nie wiemy, na co jeszcze czekasz.

Oferta zostanie przypisana do Twojego profilu tuż po rejestracji i aktywacji konta w serwisie internetowym Totolotek. Bonus bez depozytu (czyli darmowy zakład) należy wykorzystać po minimalnym kursie 1.50. A kiedy już postawisz swój freebet, nadejdzie czas na dokonanie obrotu. Bukmacher postanowił, że obrotowi będzie podlegała tylko kwota otrzymana na zakład, a nie otrzymane wygrane. Uff! Bonus należy więc obrócić 3x w dowolnych zakładach, po kursie nie niższym, niż 1.50.

Bonus 100% do 540 zł

Totolotek bonus freebet 25 zł + 100% do 540 zł

Kiedy zrobisz już swój pierwszy (i to darmowy!) zakład, czas wpłacić depozyt i zaczaić się na drugi bonus. Maksymalna kwota podwojenia wynosi 540 zł, więc po pierwszym przelewie możesz grać w sumie nawet za 1080 zł!

Oczywiście ostateczna wysokość Twojego bonusu 100% będzie zależała od Ciebie – możesz odebrać tylko 20 zł, ale także 50 zł, 150 zł, czy 340 zł. Po prostu wpłać tyle, ile zechcesz na rozpoczęcie zakładów, a Totolotek bonus 100% dorzuci z marszu. Dla tych, którzy lubią dostawać więcej – dorzuci więcej!

Warunki bonusu od depozytu

Obrót bonusu + depozytu ustalono na x3, a na spełnienie warunków obrotu masz aż 180 dni. Pamiętaj przy tym, że:

 • zakłady, które zaliczają się do obrotu muszą mieć kurs wynoszący min. 2.00;
 • zakłady, z których został dokonany zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki nie zaliczają się do obrotów.

Minimalna wpłata kwalifikująca Cię do tego bonusu to 20 zł depozytu, zaś górna granica, do której bukmacher będzie powiększał saldo wynosi 540 zł, ale tylko pod warunkiem, że dokonasz obrotu.

Odbierz bonus od Totolotka!

Totolotek kod promocyjny mobile

totolotek mobile

Totolotek powiększa promocję mobilną na +12%! Teraz za grę w wersji mobilnej lub w aplikacji mobilnej otrzymasz 12% więcej do wygranej, bo bukmacher bierze opłate podatku na siebie! Jak wziąć udział w promocji?

 • Obstawiaj poprzez aplikację lub wersję mobilną.
 • Postaw zakłady akumulowane złożone z przynajmniej 3 zdarzeń o łącznym kursie 2.50 (minimalny kurs pojedynczego zakładu: 1.30).
 • Obstawiaj za min. 20 zł.

Pamiętaj tylko, że promocja nie jest ważna w dni, w które są aktywne bonusy z serii Gram Grubo (np. Gram Grubo europejskie puchary albo Gram Grubo reprezentacja).

Bonusy w Totolotku

Jak wykorzystać bonus Totolotek

Co jeszcze przygotował dla swoich graczy Totolotek? Akcja promocyjna +6%, Gram Grubo, Bet Club, czy VIP Club dla prawdziwych hardkorowców to najważniejsze atrakcje, o których zaraz powiemy więcej. Warto zaglądać do działu “Bonusy”, w którym regularnie pojawiają się nowe ofert!

Bonus +6%

Bonus +6% to nowość Totolotka. Gra bez połowy podatku z poziomu strony internetowej (czyli obstawianie online z komputera) nagradzane jest odciągnięciem od Ciebie połowy podatku,jeśli tylko stworzysz kwalifikujący się kupon. Warunki są takie same, jak przy obstawianiu mobilnym: min. 3 zdarzenia, każde z kursem min 1.30 (min. kurs całkowity: 2.50), a stawka to min. 20 zł. Da się zrobić, prawda?

Gram Grubo

Gram Grubo to kolejna okazja (a nawet: wiele okazji), aby wymigać się od podatku! Postaw zakłady akumulowane w piątek lub w dowolny dzień rozgrywek Ligi Mistrzów lub Ligi Europy, a będziesz mieć szansę na grę bez podatków. Warunki to:

  • min. kurs na kuponie: 2.00,
  • min. 1 zdarzenie z Ligi Mistrzów/ Europy (jeśli bierzesz udział w Gram Grubo Ligi Mistrzów/ Ligi Europy),
  • postaw min. 100 zł.

Szczegóły promocji znajdziesz w dziale „Bonusy” na stronie Totolotka.

Bet Club

Bet Club to program lojalnościowy, który prowadzi także wielu innych bukmacherów. Obstawiaj i zbieraj punkty, za które możesz otrzymać świetne nagrody w postaci bonusów lub gadżetów. Przelicznik punktowy przedstawiany na stronie Totolotka przedstawiony jest w odniesieniu do każdej złotówki postawionej u bukmachera:

   • Bukmacherski Toto-Mix = 1 zł x 1 pkt
   • Bukmacherski Toto-Mix LIVE = 1 zł x 2 pkt
   • Totalizator piłkarski Toto-Liga = 1 zł x 3 pkt
   • Totalizator piłkarski Toto-Gol = 1 zł x 3 pkt
   • Bukmacherski Toto-Racing = 1 zł x 3 pkt
   • Bukmacherski GBI Racing = 1 zł x 3 pkt

Są jednak sposoby na to, by zgarnąć więcej punktów z zakładów – sprawdzaj Premie Punktowe, w których Totolotek podpowiada, jak podbić sobie licznik punktów w Bet Club!

VIP Club

Do VIP Clubu dołączają tylko ci gracze, którzy otrzymali od Totolotka specjalne zaproszenie. Czym się wyróżniają na tle innych? Pod uwagę brane są staż w serwisie, częstotliwość obstawiania, wysokość obrotu, wpłaty i wypłaty. Jeśli jesteś lojalnym i aktywnym klientem bukmachera, na pewno dostrzegą to jego przedstawiciele i zaproszą do przyłączenia się do klubu VIP. Co z tego masz? Cały szereg korzyści: zaczynając od gry bez podatku, przez darmowe zakłady i bonusy aż po wycieczki organizowane i sponsorowane przez Totolotka.

Fajnie być VIPem.

Totolotek bez podatku

Totolotek bez podatku? Jak widzisz tak i nie jest to wcale takie trudne!Większość zakładów jest obarczona obowiązkowym podatkiem 12% od obrotu, który odciągany jest z Twoich stawek. Są jednak specjalne zakłady promocyjne bez podatku lub z połową podatku, a więc stawiasz i wygrywasz więcej! Mało tego, gracze, którzy obstawiają najwięcej i najintensywniej mogą załapać się na zaproszenie o klubu VIP, w którym zakłady bez podatku są na porządku dziennym.

Totolotek rejestracja

Jak inni bukmacherzy w Polsce, tak i Totolotek rejestrację i weryfikację tożsamości załatwia za jednym zamachem. Oznacza to tyle, że musisz przygotować sobie skan obu stron dowodu osobistego i numer PESEL oraz numer konta bankowego. Uciążliwe? Jeśli robisz to pierwszy raz i nie masz jeszcze na dysku gotowych plików, to pewnie tak, ale po prostu wymaga tego polskie prawo i bukmacher niewiele może tu zrobić. Poza tym prędzej, czy później i tak do weryfikacji tożsamości musiałoby dojść, więc dlaczego nie mieć tego od razu z głowy?

Pamiętaj też o tym, że Totolotek kod promocyjny przyjmie od Ciebie właśnie już na tym etapie, więc nie przegap okienka, w które należy go wpisać!

Zarejestruj się w Totolotku!

Czy Totolotek jest legalny w Polsce?Totolotek zakłady bukmacherskie w Polsce

Owszem! Totolotek jest legalny w Polsce od lat i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na naszym rynku. Jego obecność zaznacza nie tylko serwis internetowy, ale także około 200 punktów naziemnych w całej Polsce oraz logo towarzyszące wielu klubom i imprezom sportowym. Totolotek jest partnerem na przykład Lechii Gdańsk, koszykarskiej Legii Warszawa oraz oficjalnym partnerem turnieju Pucharu Polski.

Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotek zakłady bukmacherskie prowadzi internetowo oraz w punktach sprzedaży. Na stronie możesz sprawdzić, czy mieszkasz niedaleko jednego z nich! Składanie zakładów u naziemnego  bukmachera ma swój urok i wielu jest graczy, którzy wolą nawet przejść się i postawić na swojego faworyta, niż bezosobowo załatwić sprawę przez internet.

Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że zakłady online dają większe pole manewru i są po prostu wygodniejsze. Zakłady na żywo idą błyskawicznie, zakres działań na stronie jest dla gracza szerszy, niż załatwianie spraw przez pracownika punktu Totolotka. No i możesz zakładać się, wpłacać i wypłacać przez całą dobę, bo nie ważne, kiedy działa Totolotek na mieście.

Totolotek online

Zakłady bukmacherskie online to już nawet nie przyszłość, a teraźniejszość. Niech świadczy o tym chociaż porównanie liczby bukmacherów świadczących usługi naziemnie i bukmacherów działających wyłącznie w internecie. Nic więc też dziwnego, że Totolotek zakłady bukmacherskie online udostępnia Polakom wraz z masą bonusów i dodatkowych atrakcji.

Dyscypliny sportowe, na które wystawiają w Totolotku kursy to fajna kolekcja zarówno tych oczywistych i najbardziej popularnych, jak i tych, które mają może i węższe, ale za to solidne grono wielbicieli. Czy to piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka, piłka ręczna, hokej na lodzie, MMA, badminton, e-sport, czy polityka, znajdziesz tutaj wydarzenia do obstawiania.

Zakłady na wirtualne sporty

Totolotek jako pierwszy bukmacher w Polsce zabrał się za zakłady na wirtualne sporty! Możesz obstawiać wirtualne drużyny piłkarskie, wyścigi konne i inne wirtualne wydarzenia sportowe w punktach naziemnych Totolotka, a a także w serwisie internetowym. Zakłady na wirtualne sporty w Totolotku mogą okazać się hitem i nie możemy się doczekać, aż rozkręcą się w nim na dobre!
Wirtualne zakłady znajdziesz w zakładce Virtuals, gdzie przedstawione zostaną Ci kategorie wydarzeń oraz wyjaśnienie, jak grać.

Totolotek zakłady bukmacherskie na żywo

Totolotek zakłady live

Obstawianie na żywo to jedna z ulubionych form zakładów polskich graczy. Oglądanie meczu i jednoczesne zakładanie się, co stanie się za chwilę lub jak zakończy się spotkanie biorąc pod uwagę przebieg wydarzeń jest faktycznie ekscytujące i często daje wiele radości – szczególnie jeśli Ty zakładasz się na wersję A, a Twój kumpel siedzący obok na wersję B. I nie dość, że to Ty masz rację i wygrywasz kasę u bukmachera, to jeszcze przegrany stawia Ci piwo po meczu.

Mechanizm zakładów live w Totolotku jest taki sam, jak wszędzie, więc jeśli zdarzyło Ci się obstawiać na żywo lub po prostu zwiedzać tę opcję u innego bukmachera, to wiesz już, jak to robić i tutaj. Co trzeba jednak przyznać, to fakt, że w Totolotku interface zakładów live jest bardzo estetyczny i przejrzysty, o czym chyba czasami zapominają niektórzy z zachodnich operatorów, którzy stawiają na to, by na ekranie znalazło się wszystkiego jak najwięcej. Tutaj niczego nie brakuje, a porządek został zachowany.

Totolotek: jak wpłacać i wypłacać?

Totolotek wpłaty i wypłaty

Jeśli masz jednak robić zakłady i myśleć o tym, jak wykorzystać w serwisie Totolotek bonus powitalny, musisz zasilić konto jakimiś środkami. Minimalna kwota wpłaty dająca bonus na start to 20 zł. Wpłaty i wypłaty zrobisz jedynie za pomocą przelewu bankowego (stąd w formularzu rejestracyjnym wymagania podania numeru konta bankowego). Transakcji dokonasz poprzez 2 operatorów, e-portfel i kartę przedpłaconą:

   • DotPay,
   • T-pay,
   • Skrill,
   • paysafecard.

W razie kłopotów w dziale Pomoc znajdziesz filmik instruktażowy, jak robić wpłaty w Totolotku. Obsługiwanych jest ponad 30 różnych banków, więc jest bardzo prawdopodobne, że na liście znajduje się i Twój. Przy okazji Totolotkowi należą się brawa za wprowadzenie płatności kartą paysafecard – to pierwszy bukmacher w Polsce, który zdecydował się na dołączenie tej usługi płatniczej!

Wypłaty dokonasz dokładnie tą samą drogą. Nie zarejestrujesz więc karty płatniczej, czy e-portfela. Operowanie błyskawicznymi przelewami nie jest złe, ale trzeba mieć czasem na uwadze jaki jest dzień tygodnia, pora dnia itd. Również Totolotek określa, kiedy wypuszcza przelewy z wypłat: zawsze o 11:00 w dni robocze – jeśli spóźnisz się z wnioskiem, Twoje wygrane zostaną wypłacone w następny najbliższy dzień roboczy. Jeśli więc zlecisz wypłatę w piątkowe popołudnie, transakcja zostanie sfinalizowana w poniedziałek o godzinie 11:00.

Totolotek mobile

Totolotek – aplikacja mobilna działa na systemach Android oraz iOS. Użytkownicy sprzętów z Windowsem i wszelkim innym systemem operacyjnym muszą niestety obejść się smakiem i grać po prostu z przeglądarki. Obstawia się wygodnie i od strony technicznej nie można niczego zarzucić, ale nie masz dostępu do specjalnych funkcji. To co? Wypróbujesz aplikację mobilną? My uważamy, że jest to przykład na to, jak robić dobre appki bukmacherskie: opcja QuickBet, Livetracker, wpłaty i wypłaty mobilne, pełna oferta zakładów przedmeczowych i live – jest tutaj absolutnie wszystko.

Totolotku, robisz to dobrze!

Pomoc i kontakt

Dział pomocy przewijał się nam w recenzji parokrotnie, a to dlatego, że został on stworzony naprawdę z myślą o graczu. Nie jest to byle jaka lista ze sztampowymi pytaniami i krótkimi odpowiedziami – tutaj zgromadzone prawdziwe kompendium o zakładach w Totolotku, kwestiach technicznych, a nawet prawnych. Cokolwiek by się działo, sprawdzaj najpierw zakładkę Pomoc. A jeśli to nie pomoże, rozwiń “Pomoc online”, którą znajdziesz zawsze w prawym dolnym rogu ekranu (pomarańczowa zakładka, która wszędzie za Tobą wędruje) i rozpocznij czat z konsultantem. Pracownicy obsługi klienta starają się zawsze odpowiadać jak najszybciej i jak najbardziej konkretnie na zadawane im pytania. W razie czego jest jeszcze infolinia lub skrzynka mailowa.

   • Numer infolinii: 22 321 03 40
   • Email: pomoc@totolotek.pl

Totolotek – opinie o bukmacherze

Bukmacher Totolotek opinie ma bardzo dobre, szczególnie teraz, gdy czeka w nim tyle pyszności na każdego gracza. Tak więc Totolotek kod promocyjny dający ekstra bonusy na stronie internetowej wypuścił w świat i pozwala mu sprawiać, by był lepszy. Dzięki niemu otrzymasz darmowy zakład, który będzie wynosił 25 zł oraz bonus 100% sięgający nawet 540 zł. Potem, gdy wykorzystasz już bonusy powitalne, możesz brac się za konstruowanie specjalnych zakładów bez podatku – praktycznie codziennie! Przejdź więc prosto od nas do Totolotka i ciesz się zakładami za większe stawki!

Obstawiaj w Totolotku!