Traf kod promocyjny

Traf

20/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 28/09/2022
  • Obstawiaj wyścigi konne online!

Koński bukmacher rozwija... kopyta?

Polski bukmacher specjalizujący się w wyścigach konnych teraz dostępny także online.

Czy jest dostępny u bukmachera Traf kod promocyjny? Zaraz wszystko Ci wytłumaczymy! Oferta tego buka jest dosyć nietypowa na tle konkurencji, więc warto zapoznać się z artykułem i zrozumieć, czym wyróżnia się Traf. Zakłady wzajemne można tam obstawiać, ale…

Traf kod promocyjny na wrzesień 2022

traf zaklady

Na tę chwilę u buka Traf kod promocyjny nie jest dostępny. A na czym polega w ogóle tego typu mechanizm i co może Ci on dać u innych bukmacherów?

Kod to specjalny ciąg liter, który jest znany tylko części użytkowników. Dzięki niemu można uzyskać dodatkowe profity, na przykład podwyższony bonus powitalny na początek gry u nowego buka. Właśnie na tej zasadzie możesz skorzystać z kodu promocyjnego na przykład u najpopularniejszego polskiego bukmachera, czyli STS. Serdecznie polecamy Ci tę ofertę, bo do zgarnięcia jest naprawdę spory bonus!

Czy w przyszłości w podobną stronę pójdzie Traf? Kod promocyjny nie pojawił się już od dawna, więc trochę wątpimy, ale kto wie, nie będziemy nikogo skreślać! Nawet jeżeli nie zostanie wprowadzony kod, to wypadałoby jednak, żeby bukmacher zaoferował nowym uzytkownikom przynajmniej zwykły bonus.

Traf online promocje na wrzesień 2022

Czy znajdziesz u buka Traf online jakieś dodatkowe promocje? Pewnie nie spodziewałeś się takiej odpowiedzi, ale… nie! Mówiliśmy, że będzie nietypowo, prawda? Ten bukmacher niestety nie oferuje żadnych specjalnych akcji promocyjnych. Tak naprawdę jedyne, na co możesz u niego liczyć to dokładne pokrycie rynkami odbywających się akurat wyścigów konnych.

Rejestracja w Traf online

Żeby móc w pełni skorzystać z nowego serwisu online i zabrać się za obstawianie wyścigów konnych, najpierw musisz założyć konto u bukmachera. Na Traf rejestracja nie powinna przysporzyć Ci większych problemów. Składa się ona z trzech etapów. Najpierw podajesz w formularzu swoje dane osobowe:

  • imię i nazwisko,
  • datę urodzenia i adres,
  • numer dowodu osobistego oraz PESEL,
  • obywatelstwo,
  • e-mail oraz numer telefonu,
  • konto bankowe

Następnie zostaniesz poproszony o zaakceptowanie regulaminu serwisu, polityki prywatności oraz ustalenie limitów gry. Na koniec zaznaczasz jeszcze “oświadczenia”, czekasz na link aktywacyjny przesłany na Twój adres mailowy i w sumie możesz zacząć już grę.

Co takiego daje Ci posiadanie konta online na stronie Traf? Przede wszystkim, obstawianie przez internet to wygoda. Na stronie bukmachera znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o planach gonitw, wynikach, zakładach czy też rynkach. Będziesz mógł również skontaktować się z operatorem za pomocą maila lub infolinii, oraz skorzystać z rozbudowanej sekcji FAQ.

Bonus powitalny w Trafie

Niestety nie ma o czym mówić, u bukmachera Traf kod promocyjny i bonus powitalny po prostu nie istnieją. Nie pogorsza to w niczym oferty zakładów tego serwisu, ale jeżeli zależy Ci na uzyskaniu dodatkowych profitów z tytułu korzystania z usług określonego buka, to… wygląda na to, że powienieś zdecydować się jednak na innego dostawcę niż Traf online. Kogo warto wziąć pod uwagę? Na przykład największego bukmachera w Polsce! Na STS kod promocyjny robi wrażenie, a nowi użytkownicy mogą otrzymać na start bogaty pakiet dodatkowych bonusów takich jak reload, freebet i zakład ubezpieczony.

Traf zakłady bukmacherskie – operator zakładów na wyścigi konne

traf obstawianie

Świat idzie do przodu i bukmacher razem z nim. To zupełnie naturalne, że po tylu latach działalności jedyny buk, którego specjalizacja to obstawianie wyścigów konnych (i to w dodatku polskich!) postanowił wyjść z ciasnego boksu zakładów naziemnych i pokłusować ku e-wolności. Pomyśl, jakże wygodniej jest nie ruszając się z trybuny postawić na swojego faworyta w następnej gonitwie. I jakże wygodniej (i w ostatecznym rozliczeniu: taniej) jest dla samego bukmachera przyjmować zakłady online, niż organizować je na miejscu i zatrudniać ludzi do rozliczeń. Strona internetowa bukmachera jest już w pełni działająca, więc teraz pora zacząć zawierać zakłady na wyścigi konne online!

To, że bukmacher uruchomił stronę internetową Traf online nie oznacza, że zrezygnuje z zakładów naziemnych. Wyścigi konne i cała kultura wokół nich charakteryzuje się pewnymi cechami, a jedną z nich jest dreszczyk emocji przeżywania ich na miejscu. O ile więc sporty takie, jak piłka nożna czy tenis gromadzą widzów przede wszystkim przed telewizorami, tak wyścigi konne ogląda się głównie na miejscu.

Legalny bukmacher Traf

Jak nazywa się tak naprawdę Traf? Bukmacher został zarejestrowany pod pełną nazwą “Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.”. Adres siedziby to ul. Kijowska 1 03 – 738 Warszawa, a numer KRS to 0000358998. Firma posiada zarówno zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych, jak i na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet. W skrócie oznacza to tyle, że zarówno Traf online, jak i Traf w punktach umożliwiają klientom obstawianie zakładów w pełni legalnie.

Traf online i zakłady na hipodromach

Jeśli chodzi o to, jakie można obstawiać u buka Traf zakłady, są to oczywiście wyścigi konne. W ofercie zawarte są gonitwy odbywające się w różnych miejscach. Prym wiodą te z warszawskiego Służewca, ale obstawisz też gonitwy mające miejsce we Francji czy Partynicch oraz CAVALIADĘ. Szczegółowa oferta zależy od tego, jakie wyścigi są akurat rozplanowane na najbliższy czas i można ją znaleźć w zakładce “Gonitwy” na stronie bukmachera.

Dostępne na stronie Traf zakłady są podzielone na różne kategorie, których warto się nauczyć przed rozpoczęciem obstawiania. Mowa na przykład o zakładach jednogonitwowych i wielogonitwowych, a także typach takich jak zwyczajny, porządek, dubla czy septyma.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, na szczęście na stronie buka Traf znajdziesz wyczerpujące wyjaśnienia, które pozwolą Ci w pełni przygotować się na początek przygody z wyscigami konnymi.

A czy można u tego buka obstawiać jakieś inne sporty? Nie, nie ma takiej możliwości. Serwis Traf jest wysoce wyspecjalizowany i oferuje wyłącznie rynki na  konne gonitwy. Jeśli jesteś fanem wyścigów, znalazłeś więc swoje miejsce. Jeżeli natomiast ten konkretny sport Cię nie interesuje, to po prostu nie ma sensu zakładać konta w serwisie. Ani nie znajdziesz dla siebie nic do obstawiania, ani nawet nie będziesz mógł dorobić dodatkowej kasy przy pomocy jakiegoś sprytnego bonusu, bo również czegoś takiego wcale nie ma w ofercie bukmachera.

Kursy na wyścigi w Trafie

traf gonitwy

U bukmachera Traf zakłady mają konkurencyjne kursy. To właśnie ten serwis najlepiej pokrywa gonitwy konne, a do tego oferuje na nie liczby, które można określić jako co najmniej akceptowalne, w wielu przypadkach nawet bardzo dobre. Ogólnie obstawianie wyścigów można tu uznać za opłacalne, nie ma pod tym względem lepszego buka niż Traf. Kod promocyjny jeszcze osłodziłby tę ofertę dla fanów wyścigów konnych, oby kiedyś się pojawił i sprawił, że będzie jeszcze lepiej!

Traf mobile – aplikacja mobilna

Tak samo jak nie pojawił się u bukmachera Traf kod promocyjny, tak nie pojawiła się też niestety jeszcze aplikacja. Apka nie jest dostępna do pobrania w Apple App Store, na stronie buka nie można też póki co znaleźć pliku .apk, dzięki czemu udostępniane przez buka Traf wyścigi konne można by obstawiać na urządzeniach z Androidem. Póki co użytkownikom telefonów i tabletów pozostaje jedynie wejść do serwisu przez przeglądarkę mobilną i korzystać z tej mniej wygodnej niż dedykowana aplikacja opcji.

Traf a inni bukmacherzy – czy tylko tutaj obstawisz wyścigi konne?

Znany jako Traf bukmacher to jedyny serwis poświęcony w stu procentach wyścigom konnym, ale to nie oznacza, że wyłącznie tam możesz je obstawiać. U innych buków może być nieco trudniej na nie trafić, ale spokojnie możesz szukać dla siebie rynków chociażby na STS. Także Fortuna i BetFan regularnie serwują opcję obstawienia wyścigów konnych swoim użytkownikom. Wszystkie te serwisy mają ważny plus na tle buka Traf: kod promocyjny. Jeżeli chcesz odebrać na start bonus powitalny, wówczas lepiej wybrać jednak któregoś z innych bukmacherów.

A jak możemy podsumować ofertę, którą wystawił dostępny na rynku pod nazwą Traf bukmacher? Cóż, na tle bardziej wszechstronnych konkurentów prezentuje sie ona po prostu ubogo. Ten bukmacher stanowi dobry wybór wyłącznie dla pasjonatów wyścigów konnych, którym do tego nie zależy na tym, żeby zdobyć dodatkowe środki z bonusów albo cieszyć się specjalnymi akcjami promocyjnymi.

Na tę chwilę nie wygląda na to, żeby Traf miał zamiar rozszerzać swoją ofertę. Jeśli pewnego dnia tak się wydarzy, założenie tam konta może stać się sensowną decyzją dla szerszego grona odbiorców, ale póki co rekomendujemy korzystanie z jego usług jedynie fanom końskich gonitw.

Traf: najczęściej zadawane pytania

Czy jest dostępny przy rejestracji Traf kod promocyjny?

U tego bukmachera nie ma możliwości, żeby wykorzystać kod promocyjny.

Co może dać u bukmachera Traf kod promocyjny?

Niestety odpowiedź jest prosta: nic. U tego buka nie ma kodu promocyjnego.

Jaki jest bonus powitalny Traf?

U tego bukmachera nie ma żadnego bonusu powitalnego.

Czy w Traf online można obstawiać inne sporty niż wyścigi konne?

Nie, bukmacher Traf oferuje wyłącznie zakłady na gonitwy konne.

Czy Traf to jedyny bukmacher do wyścigów konnych?

Nie! Możesz obstawiać wyścigi konne również u takich buków jak STS, Fortuna i BetFan.