Traf

Traf

20/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 17/09/2021
 • Obstawiaj wyścigi konne online!

Koński bukmacher rozwija... kopyta?

Polski bukmacher specjalizujący się w wyścigach konnych teraz dostępny także online.

Czy jest na Traf kod promocyjny?

Traf działalnośćDostępność
Licencja legalnego bukmachera onlineTAK
Strona internetowaTAK
Traf kod promocyjnyBRAK

Nowy bukmacher online, Traf Zakłady Wzajemne, nie jest nikim nowym na polskim rynku. Bo czy wiesz, że Traf do tej pory zajmował się wyłącznie zakładami na wyścigi konne na warszawskim Służewcu i torach francuskich?

Promocje na Wrzesień 2021

Traf nareszcie aktywował swoją stronę internetową! Niestety nie możemy przedstawić Ci żadnych promocji od tego bukmachera…Ponieważ po prostu ich tam nie ma. Oczywiście, nie tracimy nadziei, że wkrótce to się zmieni. W zamian proponujemy sprawdzenie recenzji STS. Znajdziesz tam informacje na temat wielu ciekawych promocji, które ma do zaoferowania największy bukmacher w kraju!

Traf ma licencję onlinę

Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. otrzymał licencję na działalność w internecie i jego serwis już jest czynny; jeśli chcesz obstawiać, odwiedź tor na Służewcu! A jeśli nie chce Ci się wychodzić z domu, to obstawiaj wygodnie za pomocą strony internetowej Traf. Niestety bukmacher nie udostepnił żadnych promocji dla graczy, więc może tymczasem zajrzysz na STS. Kod promocyjny tego buka zapewni Ci freebet 30 zł, cashback aż do 234 zł i bonus 100% do 1200 zł!

Traf – Zakłady Wzajemne w internecie

Traf zakłady na wyścigi konne
Traf zakłady na wyścigi konne

Licencja na prowadzenie zakładów online przez Traf to dość zaskakująca wiadomość, ponieważ jak dotąd wydawało się, że bukmacherowi świetnie jest tam, gdzie jest i chyba nie potrzebne były mu zmiany. Widać świat się co do niego pomylił! W internecie już zawrzało: typowanie wyścigów konnych online! Traf poszerza działalność! Będą bonusy! Będzie kod promocyjny!

Prr!

Może powiedzmy na spokojnie, skąd się to wszystko wzięło.

Traf – zakłady online

Świat idzie do przodu i bukmacher razem z nim. To zupełnie naturalne, że po tylu latach działalności jedyny buk specjalizujący się w zakładach konnych (i to w dodatku polskich!) postanowił wyjść z ciasnego boksu zakładów naziemnych i pokłusować ku e-wolności. Pomyśl, jakże wygodniej jest nie ruszając się z trybuny postawić na swojego faworyta w następnej gonitwie. I jakże wygodniej (i w ostatecznym rozliczeniu: taniej) jest dla samego bukmachera przyjmować zakłady online, niż organizować je na miejscu i zatrudniać ludzi do rozliczeń. Strona internetowa bukmachera jest już w pełni działająca, więc teraz pora zacząć zawierać zakłady na wyścigi konne online!

Traf – rejestracja

Żeby móc w pełni skorzystać z nowego serwisu online, najpierw musisz założyć konto u bukmachera. Na Traf rejestracja nie powinna przysporzyć Ci większych problemów. Składa się ona z trzech etapów. Najpierw podajesz w formularzu swoje dane osobowe:

 • imię i nazwisko,
 • datę urodzenia i adres,
 • numer dowodu osobistego oraz PESEL,
 • obywatelstwo,
 • e-mail oraz numer telefonu,
 • konto bankowe

Następnie zostaniesz poproszony o zaakceptowanie regulaminu serwisu, polityki prywatności oraz ustalenie limitów gry. Na koniec zaznaczasz jeszcze „oświadczenia”, czekasz na link aktywacyjny przesłany na Twój adres mailowy i w sumie możesz zacząć już grę.

Co takiego daje Ci posiadanie konta online na stronie Traf? Przede wszystkim, obstawianie przez internet to wygoda. Na stronie bukmachera znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o planach gonitw, wynikach, zakładach czy też rynkach. Będziesz mógł również skontaktować się z operatorem za pomocą maila lub infolinii, oraz skorzystać z rozbudowanej sekcji FAQ.

Traf punkty stacjonarne

Traf punkty stacjonarne
Traf punkty stacjonarne

To, że bukmacher uruchomił stronę internetową nie oznacza, że Traf zrezygnuje z zakładów naziemnych. Wyścigi konne i cała kultura wokół nich charakteryzuje się pewnymi cechami, a jedną z nich jest dreszczyk emocji przeżywania ich na miejscu. O ile więc sporty takie, jak piłka nożna, czy tenis gromadzi widzów przede wszystkim przed telewizorami, tak wyścigi konne ogląda się głównie na miejscu.

Traf kod promocyjny

Czy skoro bukmacher trafił do internetu i jego strona już działa, zobaczymy w zakładach konnych Traf kod promocyjny? Na razie niestety na to nie wygląda. Wielka szkoda, ponieważ w końcu mamy w kraju wielu wielbicieli gonitw, którzy mogliby zainteresować się zakładami na wyścigi konne, gdyby tylko ich do tego zachęcić. (Nie wspominając o tych, którzy nie mają o tym pojęcia, ale będą obstawiać, bo jest możliwość.)
Czy kod promocyjny Traf (o ile w ogóle się pojawi) będzie dawał jakieś bonusy, czy tylko zliczał klientów? Na odpowiedź musimy jeszcze zaczekać.

Traf bonus powitalny

Skoro o bonusach już mowa, czy jest przygotowany w nowym, internetowym serwisie Traf bonus powitalny? No i kolejny raz mamy dla Ciebie przykrą wiadomość. Bukmacher nic takiego nam nie oferuje…Możemy tylko czekać, aż pojawi się jakaś ciekawa oferta dla nowych graczy. Traf niedawno zaczął swoją przygodę z zakładami online, więc może potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby się rozkręcić. Niewykluczone, że bukmacher aby zachęcić tak nowych, jak i stałych klientów do przesiadki na zakłady online, może zaproponować w końcu jakąś ofertę powitalną. Jak będzie ona wyglądała? Na razie pozostają nam spekulacje. Może będzie to:

 • bonus depozytowy, np. 100%,
 • bonus bez depozytu (darmowe środki),
 • bonus freebet,
 • bonus – zwrot (zakład ubezpieczony),
 • bonus – mnożnik kursu,

Kiedy startuje Traf online?

Strona bukmachera jest już gotowa do użycia! Teraz fani wyścigów konnych mogą zawierać zakłady przez internet! Sama witryna przygotowana została niezwykle starannie. Jest bardzo estetyczna i łatwa w nawigacji. Tutaj wszystko jest jasne. W sekcji „Jak grać” znajdziesz obszerny przewodnik po zakładach na wyścigi. Bardzo doceniamy ten gest bukmachera, bo przecież nie każdy taką wiedzę posiada. Generalnie, dzięki temu, że ruszyła strona tego buka, gracze mają wszystkie najważniejsze informacje o gonitwach w jednym miejscu. Możesz tutaj sprawdzić wszystkie plany wyścigów oraz zakłady na dany dzień. A co można typować? Zarówno zakłady jednogonitwowe: Zwyczajny (ZWC), Dwójka (DWJ), Trójka (TRJ), Czwórka (CZW), Porządek (PDK) – jak i wilogonitwowe: Dubla (DBL), Tripla (TPL), Kwinta (KWN), Septyma (SPT).

Jedyne czego tutaj brakuje, to zakładki z promocjami. Oby Traf jak najszybciej naprawił do niedociągnięcie.

Zalety Traf

 • Licencja na zakłady online.
 • Doświadczenie na polskim rynku.
 • Działająca strona internetowa.

Wady Traf

 • Póki co brak bonusu powitalnego i innych promocji.

Traf: najczęściej zadawane pytania

Czy Traf ma licencję na działalność online w Polsce?

Tak.

Czy strona Traf już działa?

Tak.

Czy na Traf bonus powitalny jest dostępny?

Niestety, na razie taka promocja się nie pojawiła.