Traf

Traf

20/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 20 Jan 2020
 • Obstawiaj wyścigi konne online!

Koński bukmacher rozwija... kopyta?

Polski bukmacher specjalizujący się w wyścigach konnych teraz dostępny także online.

Czy jest na Traf kod promocyjny?

Traf działalnośćDostępność
Licencja legalnego bukmachera onlineTAK
Strona internetowaWKRÓTCE
Traf kod promocyjnyBRAK

Nowy bukmacher online, Traf Zakłady Wzajemne, nie jest nikim nowym na polskim rynku. Bo czy wiesz, że Traf do tej pory zajmował się wyłącznie zakładami na wyścigi konne na warszawskim Służewcu i torach francuskich?

Promocje na Styczeń 2020

Traf jeszcze nie aktywował swojej strony internetowej, więc nie możemy pokazać Ci żadnych promocji od tego bukmachera. W zamian proponujemy sprawdzenie recenzji STS. Znajdziesz tam informacje na temat wielu ciekawych promocji, które ma do zaoferowania największy bukmacher w kraju!

Traf ma licencję onlinę

Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. otrzymał licencję na działalność w internecie. Niestety, jego serwis jest jeszcze nieczynny; jeśli chcesz obstawiać, odwiedź tor na Służewcu! A jeśli nie chce Ci się wychodzić z domu, to obstawiaj wygodnie w STS. Kod promocyjny zapewni Ci freebet 30 zł, cashback aż do 30 zł i bonus 100% do 1200 zł!

Traf – Zakłady Wzajemne w internecie

Traf zakłady na wyścigi konne
Traf zakłady na wyścigi konne

Licencja na prowadzenie zakładów online przez Traf to dość zaskakująca wiadomość, ponieważ jak dotąd wydawało się, że bukmacherowi świetnie jest tam, gdzie jest i nie chyba nie potrzebne mu zmiany. Widać świat sie co do niego pomylił! W internecie już zawrzało: typowanie wyścigów konnych online! Traf poszerza działalność! Będą bonusy! Będzie kod promocyjny!

Prr!

Może powiedzmy na spokojnie, skąd się to wszystko wzięło.

Traf – zakłady online

Świat idzie do przodu i bukmacher razem z nim. To zupełnie naturalne, że po tylu latach działalności jedyny buk specjalizujący się w zakładach konnych (i to w dodatku polskich!) postanowił wyjść z ciasnego boksu zakładów naziemnych i pokłusować ku e-wolności. Pomyśl, jakże wygodniej jest nie ruszając się z trybuny postawić na swojego faworyta w następnej gonitwie. I jakże wygodniej (i w ostatecznym rozliczeniu: taniej) jest dla samego bukmachera przyjmować zakłady online, niż organizować je na miejscu i zatrudniać ludzi do rozliczeń.

Traf punkty stacjonarne

Traf punkty stacjonarne
Traf punkty stacjonarne

Nie oznacza to jednocześnie, że Traf zrezygnuje z zakładów naziemnych. Wyścigi konne i cała kultura wokół nich charakteryzuje się pewnymi cechami, a jedną znich jest dreszczyk emocji przeżywania ich na miejscu. O ile więc sporty takie, jak piłka nożna, czy tenis gromadzi widzów przede wszystkim przed telewizorami, tak wyścigi konne ogląda się głównie na miejscu.

Traf kod promocyjny

Czy skoro bukmacher trafia do internetu, zobaczymy w zakładach konnych Traf kod promocyjny? Dlaczego nie? W końcu mamy w kraju wielu wielbicieli gonitw, którzy mogliby zainteresować się zakładami na wyścigi konne, gdyby tylko ich do tego zachęcić. (Nie wspominając o tych, którzy nie mają o tym pojęcia, ale będą obstawiać, bo jest możliwość.)
Czy kod promocyjny Traf (o ile w goóle się pojawi) będzie dawał jakieś bonusy, czy tylko zliczał klientów? Na odpowiedź musimy jeszcze zaczekać.

Traf bonus powitalny

Skoro o bonusach już mowa, to czy będzie w nowym, internetowym serwisie Traf bonus powitalny? To niewykluczone; bukmacher aby zachęcić tak nowych, jak i stałych klientów do przesiadki na zakłady online, może zaproponować ofertę powitalną w doprawdy dowolnej formie:

 • jako bonus depozytowy, np. 100%,
 • jako bonus bez depozytu (darmowe środki),
 • jako bonus freebet,
 • jako bonus – zwrot (zakład ubezpieczony),
 • jako bonus – mnożnik kursu,

czy wykorzystać inne pomysły na promocję.

Kiedy startuje Traf online?

Licencja na prowadzenie działalności Trafu w internecie została wydana 30.11.2018 r. Mieliśmy nadzieję, że bukmacher oficjalnie otworzy swoją stronę jeszcze w 2019 roku, ale jak widać nie za bardzo się to udało! Będziemy trzymać kciuki, żeby firmie udało się jak najszybciej rozpocząć internetową działalność.

Zalety Traf

 • Licencja na zakłady online,
 • Doświadczenie na polskim rynku.

Wady Traf

 • Póki co brak działającej strony internetowej.

Traf: najczęściej zadawane pytania

Czy Traf ma licencję na działalność online w Polsce?

Tak.

Czy strona Traf już działa?

Nie.

Kiedy będzie można obstawiać na stronie Traf?

Data nie jest jeszcze znana.