Typiko

Typiko

20 / 100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 4 Sep 2019
  • już wkrótce!

Szykuje się nowy bukmacher

Kolejny nowy bukmacher na liście legalnych operatorów. I tyle o nim wiadomo.

✓ ma polską licencję
✓ czekamy na otwarcie


Typiko – zakłady bukmacherskie z polską licencją już niedługo będą przyjmować nowych graczy! Licencja została przyznana 28.11.2018r., więc sprawa jest całkiem świeża!

Ten bukmacher jeszcze nie działa!
TEN OPERATOR JESZCZE NIE URUCHOMIŁ SWOJEGO SERWISU DLA POLSKICH GRACZY, DLATEGO NA PRZECZEKANIE PROPONUJEMY INNEGO, LEGALNEGO BUKMACHERA!
Zobacz kod STS!

Typiko kod promocyjny

Bacznie obserwujemy polski rynek bukmacherski, dlatego widzimy, jak dobrze przyjmowane są wśród obstawiających kody bonusowe na zakłady. Czy dostaniemy w Typiko kod promocyjny? Jesteśmy pełni optymizmu: rywalizacja na polskim polu zrobiła się naprawdę zaciekła, a operatorów przybywa!

W Typiko kod promocyjny może pojawić się na trzy sposoby (zależnie od tego, jaką strategie przyjmie bukmacher):

  • w formularzu rejestracyjnym,
  • podczas składania depozytu,
  • jako hasło do zgłoszenia obsłudze klienta.

Ale spokojnie – nie będziesz musiał zgadywać, jak wykorzystać kod, kiedy się pojawi, ponieważ o wszystkim Cię tutaj poinformujemy.

Kiedy ruszy Typiko?

Całkiem możliwe, że w pierwszej połowie 2019 roku. Nie wiemy na jakim etapie są prace nad Typiko, ale skoro spółka jest zarejestrowana od 2016 roku, a licencja została jej przyznana pod koniec listopada 2018, mamy powody, by podejrzewać, że bukmacher nie jest z robotą daleko w polu. Rozgrzewaj więc już palce do testowania kuponów!

Kto robi Typiko.pl?

Nowy bukmacher Typiko to całkiem nowa marka. Być może kojarzysz tę nazwę z zagranicznym operatorem Tipico? Nie jest to jednak jego polski odpowiednik.

Za zakładami bukmacherskimi Typiko stoi polski kapitał, a za sterami, na stanowisku prezesa zarządu, Aleksandra Kuliniak. Nie znaleźliśmy żadnych śladów jej działalności na rynku hazardowym, jednakże dotarliśmy do informacji, że kierowała innym, bukmachersko brzmiącym projektem: Bet Sport (który ostatecznie został przekazany w inne ręce).

Jeśli chcesz, możesz śmiało sprawdzić Typiko w KRS lub na liście legalnych bukmacherów na stronie Ministerstwa Finansów.

Typiko kod promocyjny a bonus powitalny

Tak samo, jak nie wiemy, czy wystąpi w Typiko kod promocyjny, tak samo nie wiemy, czy będzie miał on wpływ na bonus powitalny. Oczywiście my sami bralibyśmy taki ekstra bonus za kod z pocałowaniem w rękę, ale niezbadane są ścieżki marketingowe firm bukmacherskich.

Bonus powitalny w Typiko może przyjąć doprawdy dowolną formę; kiedy myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko, LVbet wyskoczył ze swoimi mnożnikami kursów, pamiętasz! Czy także w Typiko pojawi się coś innowacyjnego? Nie wiemy, na jaką skalę bukmacher planuje start, ale liczymy na coś naprawdę fajnego, np.

  • bonus 200% od depozytu (nawet na stosunkowo niską kwotę maksymalną),
  • darmowy zakład (np. 30 zł),
  • ubezpieczony zakład (np. 100 zł),

Czas pokaże, na co zdecyduje się Typiko.

Zakłady na Typiko.pl

Tutaj też możemy przedstawić swoją długą listę życzeń odnośnie Typiko.pl – zakłady bukmacherskie online żądzą się w końcu swoimi prawami! Nie będziemy jednak wyliczać tego, czego byśmy sobie życzyli, ale powiemy tylko, że właściciele marki z pewnością wiedzą, czego potrzeba polskim graczom. Oferta przedmeczowa i na żywo, wirtualne sporty, czy wyniki meczów to tylko niektóre z podstawowych wymagań, które stawia przed Typiko rynek w Polsce.

Typiko mobile i aplikacja mobilna

Co jak co, ale sprawna wersja mobilna od samego początku to podstawa, by móc w ogóle zacząć rozmawiać o Typiko jako poważnej marce. W ostatnich latach notuje się drastyczny przepływ użytkowników z komputerów na urządzenia mobilne takie jak smartfony i tablety. Wygoda, możliwość sprawdzenia kursów i zakładów w dowolnej chwili bez konieczności targania ze sobą laptopa to wielka zaleta nowoczesnej bukmacherki.

Aplikacja mobilna Typiko z pewnością będzie mile widziana, chociaż zdajemy sobie sprawy z ogromu pracy, jaki trzeba w takową włożyć. Nie spodziewamy się więc, że appka będzie dostępna już w dniu premiery bukmachera.

Typiko opinie

Jakie można wystawić Typiko opinie na podstawie samych domysłów i informacji wyłowionych z czeluści internetu? No właśnie. Wstrzymajmy się więc na razie i skupmy na tym, co najważniejsze: starcie nowego legalnego bukmachera. Kiedy będziemy mogli w końcu zwiedzić serwis i przetestować zakłady w Typiko, na pewno o wszystkim napiszemy i wystawimy mu ocenę.

Wypróbuj STS!