W ringu eToto

w ringu etoto tv

Internetowy magazyn “W ringu eToto” został stworzony dla wszystkich fanów szermierki na pięści. Najważniejsi dziennikarze i osobistości świata boksu omawiają zarówno wydarzenia na światowych, jak i krajowych linach. Nie przegap!

eToto

68/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 28/09/2022
  • Bonus depozytowy 200%
  • Szeroka oferta zakładów

Bonus 200% do 200 zł!

Standardowy bonus 100% już się wszystkim znudził. Dlatego teraz w eToto bonus na start to aż 200% od pierwszego depozytu! Odbierz nawet 200 zł ekstra!

Magazyn “W ringu eToto”

Co tu dużo ukrywać, boks w Polsce to ciężki kawałek chleba. Wiedzą o tym kibice, zawodnicy, jak i promotorzy. Ta piękna dyscyplina, nie nadaremno nazywana szermierką na pięści, od pewnego czasu jest na uboczu. Przeciętny kibic coraz chętniej ogląda mma, niż boks. Nie będziemy tłumaczyć całego zjawiska, ale faktem jest, że część osób w Polsce nie poddaje się i próbuje reaktywować boks. Ciężko będzie wychować drugiego Andrzeja Gołotę, Tomasza Adamka czy Dariusza Michalczewskiego, ale poszczególne grupy promotorskie prą pod prąd i próbują szczęścia. O boksie chętnie rozmawiają też dziennikarze, a magazyn “W ringu eToto” ma być kolejnym impulsem, który na nowo przyciągnie kibiców. Jak widać po liczbie wyświetleń na Youtube, proces ten powoli, bo powoli, ale zaczyna się rozkręcać, co zapewne cieszy też samego bukmachera eToto.

Prowadzącym magazyn “eToto w ringu” jest dobrze znany w świecie boksu Mateusz Borek. Oprócz dziennikarki, stworzył też własną grupę promotorską pod nazwą MB Promotions. Stałymi ekspertami programu są Janusz Pindera, Maciej Miszkiń oraz Kacper Bartosiak, którzy na boksie znają się, jak mało kto. Pierwszy z nich tytułowany jest nawet “profesorem boksu”. To właśnie te osobistości, a także ciekawi goście, jak chociażby Artur Szpilka, Adam Kownacki czy promotor Andrzej Wasilewski sprawiają, że kibice coraz chętniej śledzą wspomniany magazyn. A jeśli boks jest dyscypliną, która wywołuje u Ciebie ciarki na plecach, sprawdź ofertę zakładów w eToto, rejestrując się z kodem bonusowym.

Gdzie oglądać “eToto W ringu”?

Część kibiców może czuć się jednak delikatnie zagubiona. Wszystko dlatego, że w kwietniu 2019 roku pierwszy odcinek magazynu został wyemitowany na kanale eToto TV na Youtube. Po 2,5 roku nieprzerwanej emisji, program został jednak stamtąd zdjęty i trafił do Kanału Sportowego. Odświeżona formuła, więcej łączeń na żywo, nowe studio oraz… emisja na żywo. To wszystko ma jeszcze bardziej rozpropagować zakurzony sport, jakim ciągle wydaje się być boks.

eToto TV

w ringu etoto tv

Nie jest jednak absolutnie tak, że kanał eToto Youtube świeci teraz pustką. Raz, że ciągle możesz oglądać tam archiwalne odcinki “W ringu eToto”, a dwa znajdziesz też inny program, poświęcony szermierce na pięści. Pod nazwą “Moje Wielkie Walki” kryje się show Janusza Pindery i Kacpra Bartosiaka, w którym omawiają najważniejsze walki bokserskie w historii.

eToto TV to jednak nie tylko programy bokserskie, a chociażby też “Piłkarski Quiz pod Napięciem”, gdzie badana jest wiedza influencerów i byłych piłkarzy, a jakżeby inaczej… na temat piłki nożnej. Wszystko odbywa się w sympatycznej formie teleturnieju, a nieprawidłowe odpowiedzi “nagradzane” są… rażeniem prądem. Zabawa jest jednak bezpieczna, bo w studio czuwa licencjonowany ratownik medyczny.

Po co bukmacherowi eToto Youtube?

W tym momencie, co jasne, możesz zastanawiać się, po co właściwie bukmacherowi kanał na Youtube i produkcja programów? Cóż, bukmacher doskonale zdaje sobie sprawę z potencjału, jaki drzemie w tej platformie. Stąd produkuje różne materiały, budując swoje zasięgi i jednocześnie reklamując markę. Najlepszymi tego przykładami są właśnie “Piłkarski Quiz Pod Napięciem” czy emitowany wcześniej na kanale wspomniany “W ringu eToto”. Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Edward Durda czy Tomasz Smokowski – to część dziennikarzy, będących twarzami bukmachera i co jasne, regularnie pojawiających się w jego programach na Youtube.

FAQ

Gdzie obejrzeć magazyn 'W ringu'?

Magazyn początkowo był emitowany w eToto TV, teraz obejrzysz go na Kanale Sportowym na Youtube.

Czy program jest nadawany na żywo?

Tak! 'W ringu' na żywo możesz obejrzeć na YouTube.

Kto jest głównym prowadzącym?

Magazyn prowadzi Mateusz Borek.