Zakłady bukmacherskie opinie, porady bukmacherskie

Warto choć trochę się dokształcić, nim na poważnie weźmiesz się za zakłady bukmacherskie. Opinie na temat poszczególnych buków oraz porady bukmacherskie pomogą Ci odnaleźć się w temacie, lepiej typować i uniknąć najpowszechniejszych błędów.

Zakłady bukmacherskie opinie

Porady bukmacherskie to jedno, ale żeby w ogóle móc zacząć obstawianie, trzeba wybrać dla siebie odpowiedni portal. Mamy już na rynku naprawdę wiele serwisów oferujących zakłady bukmacherskie. Opinie na ich temat są bardzo różne – każdy buk udostępnia innego rodzaju bonus powitalny, poszczególne portale różnią się też oferowanymi wydarzeniami i promocjami, dzięki którym użytkownicy mogą więcej zarobić albo zmniejszyć ryzyko stawianych kuponów. 

Do tego dla niektórych bukmacherów mamy specjalne kody promocyjne, które pozwalają wypłacić wyższy bonus powitalny, a inne serwisy czegoś takiego nie umożliwiają. Poniżej możesz przejrzeć skrótowe opisy wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Zanim wybierzesz któregoś z nich, zapoznaj się z recenzją – i nie zapomnij użyć podczas rejestracji kodu.

 1. STS

  freebet 30 zł + cashback 230 zł + 20 zł + 100% do 1200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów w pakiecie powitalny podlega innym warunkom i zasadom. Sprawdź regulamin! Pełen reg
 2. Fortuna

  cashback 600 zł + 100% do 2100 zł + 20 zł w FKP free
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Na każdy z bonusów w pakiecie przypadają osobne zapisy regulaminu. Sprawdź warunki bonusów! Pełen reg
 3. Superbet

  34 zł free + 100% do 50 zł + 500 zł cashback!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów obejmuje osobny regulamin i wymagania. Sprawdź zasady bonusów! Pełen reg
 4. BetFan

  Freebet 50 zł + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% do 1000 zł
  18+ | Obowiązuje regulamin Pełen reg
 5. PZBuk

  cashback 500 zł + freebet 20 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Zwrot i darmowy zakład są zwolnione z warunku obrotu! Pełen reg
 6. Betclic

  Powiększony zwrot: do 550 zł!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Obrót zwrotem (bonusem) x6 zakładami po kursie min. 2.00 Pełen reg
 7. eWinner

  Bonus cashback 110 zł + bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus cashback nie podlega warunkom obrotu! Obrotowi x1 podlega drugi depozyt, a następnie wymaga się obrotu x6 bonusem. Pełen reg
 8. eToto

  Bonus 100% + ZŁOTY status Etotomania
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Wpłać min. 1 zł a dostaniessz bonus 100%! Potem obróć 6x depozyt i bonus (masz na to 30 dni) w zakładach o określonych kursach. Bonusy Etotomanii mają indywidualne warunki. Pełen reg
 9. LV BET

  freebet 20 zł + bonusy do 3333 zł +14%
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Dla każdego z bonusów przewidziano inne zasady i warunki. Sprawdź regulamin bonusów zanim zabierzesz się do gry! Pełen reg
 10. forBET

  Odbierz 4 bonusy forBET!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów podlega własnemu regulaminowi i warunkom. Sprawdź zasady każdego bonusu! Pełen reg
 11. Fuksiarz

  Bez ryzyka do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Ten bonus nie wymaga obrotu! Pełen reg
 12. TOTALbet

  Freebet 20 zł + 4 freebety po 5 zł + bonus 100% do 5000 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów w pakiecie powitalny podlega innym warunkom i zasadom. Sprawdź regulamin! Pełen reg
 13. Totolotek

  25 zł freebet + 100% do 500 zł + cashback do 230 zł +49 zł mobile!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Na każdy z bonusów powitalnych przewidziano inne zasady i wymagania. Zapoznaj się z regulaminem każdego z nich! Pełen reg
 14. NobleBet

  18+ | Obowiązuje regulamin
 15. BetX

  Do 5230 zł w bonusach na start
  18+ | Obowiązuje regulamin
 16. BestBet

  Bukmacher jeszcze nie działa
 17. Bet4fun

 18. OKbet

  Bukmacher jeszcze nie działa
 19. Betters

Porady bukmacherskie – Czego szukasz?

Niezależnie od tego, czy jesteś w tematyce zakładów nowicjuszem, czy może zjadłeś na obstawianiu zęby, na pewno dowiesz się u nas czegoś nowego. Przecież nikt nie jest specjalistą od wszystkiego! W kolejnej sekcji znajdziesz sporo ciekawych artykułów wyjaśniających nie tylko jak Ty powinieneś obstawiać, ale także to, jakimi przesłankami kieruje się w swoim zachowaniu bukmacher. Takie rzeczy warto wiedzieć, bo zwiększają Twoje szanse na przechytrzenie buka! 

Na początek chcemy Ci jednak przedstawić kilka informacyjnych artykułów dotyczących tego, co jest w Polsce legalne, a co niekoniecznie – i co Ci grozi, jeśli będziesz się bawić w zakłady spod ciemnej gwiazdy. Dobrze mieć tego świadomość, bo jak wiadomo nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania.

Prawo bukmacherskie w Polsce

Na naszym portalu możesz się zapoznać ze szczegółowymi (ale podanymi w strawny sposób!) informacjami na temat stanu polskiego prawa bukmacherskiego i hazardowego. Pewnie obiła Ci się o uszy nowa ustawa hazardowa, możliwe, że zauważyłeś też, że po jej wejściu w życie sporo się zmieniło wśród polskich buków. Niektóre zagraniczne serwisy zniknęły z naszego kraju i wciąż ani widu, ani słychu, a inne potrzebowały sporo czasu, aby powrócić. Dowiedz się, z czego to wynika!

Pamiętaj też, aby obstawiać wyłącznie legalne zakłady bukmacherskie. Opinie na temat zagranicznych buków mogą być kuszące, ale nie warto się u nich rejestrować, a przynajmniej nie z terenu Polski. Zostaw sobie takie przyjemności na zagraniczne wakacje.

Za obstawianie u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji polskiego Ministerstwa Finansów grożą dotkliwe kary. Uwierz, że mogą mocno uderzyć Cię po kieszeni. Nie wpakuj się jak śliwka w kompot – poświęć kilka minut na zapoznanie się z polskim prawem i obstawiaj bezpiecznie!

Zakłady bukmacherskie poradnik

Lepiej wiedzieć więcej niż mniej – szczególnie, jeśli planujesz ryzykować własnymi pieniędzmi. Dokształć się, zanim zaczniesz obstawiać zakłady bukmacherskie. Poradnik występuje u nas w wielu formach – znajdziesz tu sporo ciekawych artykułów, które pod różnymi względami opisują działanie zakładów.

Po pierwsze, warto, żebyś wiedział, jakie są dostępne rodzaje zakładów bukmacherskich – jak je obstawiać, jakie muszą zostać spełnione warunki, żeby kupon został rozliczony i tak dalej. Przeczytaj artykuł i przejrzyj zawarte w nim przykłady, a bukmacher niczym Cię nie zaskoczy! Koniecznie sprawdź też, jak działają kody promocyjne legalnych bukmacherów. To właśnie dzięki nim możesz załapać się na ekskluzywne bonusy powitalne o zwiększonej wartości.

Pamiętaj też, żeby mądrze wybrać dla siebie bukmachera. Oczywiście musi on być legalny, ale to nie koniec. Powinieneś też wziąć pod uwagę bonus powitalny, ofertę zakładów, promocje… W tym artykule dowiesz się, jak sprawdzić, jaki będzie dla Ciebie najlepszy bukmacher. Na rynku jest naprawdę duża różnorodność, ale najstarsi i najbardziej popularni w Polsce odwieczni rywale to Fortuna i STS. Jeden z nich może być dobrym wyborem na początek bukmacherskiej przygody. Przeczytaj nasze porównanie Fortuna vs STS i sprawdź, czy spodoba Ci się któryś z tych buków!

Ile są warte przewodniki bukmacherskie?

Czy warto przeczytać przed zabraniem się za zakłady bukmacherskie poradnik? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. To przecież tak samo jak z każdą inną umiejętnością. Większość ludzi czyta książki kucharskie lub przepisy, zanim zacznie gotować danie z nieznanej sobie kuchni, już nie wspominając o tym, że gdyby piłkarze nie znali zasad gry, to kopali by się po czołach jeszcze bardziej, niż mają to w zwyczaju.

Żeby mieć szansę na sukces w danej dziedzinie, trzeba poznać jej podstawy i wspomóc się opiniami bardziej doświadczonych osób. Po co ryzykować swoją kasą przez niewiedzę? Zapraszamy do czytania naszych poradników – na pewno pomogą!