Zakłady bukmacherskie opinie, porady bukmacherskie

Warto choć trochę się dokształcić, nim na poważnie weźmiesz się za zakłady bukmacherskie. Opinie na temat poszczególnych buków oraz porady bukmacherskie pomogą Ci odnaleźć się w temacie, lepiej typować i uniknąć najpowszechniejszych błędów.

Zakłady bukmacherskie opinie

Porady bukmacherskie to jedno, ale żeby w ogóle móc zacząć obstawianie, trzeba wybrać dla siebie odpowiedni portal. Mamy już na rynku naprawdę wiele serwisów oferujących zakłady bukmacherskie. Opinie na ich temat są bardzo różne – każdy buk udostępnia innego rodzaju bonus powitalny, poszczególne portale różnią się też oferowanymi wydarzeniami i promocjami, dzięki którym użytkownicy mogą więcej zarobić albo zmniejszyć ryzyko stawianych kuponów. 

Do tego dla niektórych bukmacherów mamy specjalne kody promocyjne, które pozwalają wypłacić wyższy bonus powitalny, a inne serwisy czegoś takiego nie umożliwiają. Poniżej możesz przejrzeć skrótowe opisy wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Zanim wybierzesz któregoś z nich, zapoznaj się z recenzją – i nie zapomnij użyć podczas rejestracji kodu.

 1. STS

  18+ | Obowiązuje regulamin
 2. Betclic

  18+ | Obowiązuje regulamin
 3. PZBuk

  18+ | Obowiązuje regulamin
 4. Fortuna

  18+ | Obowiązuje regulamin
 5. LV BET

  18+ | Obowiązuje regulamin
 6. Totolotek

  18+ | Obowiązuje regulamin
 7. eToto

  18+ | Obowiązuje regulamin
 8. forBET

  18+ | Obowiązuje regulamin
 9. Milenium

  18+ | Obowiązuje regulamin
 10. eWinner

  18+ | Obowiązuje regulamin
 11. NobleBet

  18+ | Obowiązuje regulamin
 12. TOTALbet

  18+ | Obowiązuje regulamin
 13. BetFan

  18+ | Obowiązuje regulamin
 14. Superbet

  Bukmacher nie działa jeszcze online
 15. OKbet

  Bukmacher jeszcze nie działa
 16. Traf

  18+ | Obowiązuje regulamin
 17. Typiko

  Bukmacher jeszcze nie działa
 18. BestBet

  Bukmacher jeszcze nie działa
 19. Mr Bet

  Bukmacher jeszcze nie działa

Porady bukmacherskie – Czego szukasz?

Niezależnie od tego, czy jesteś w tematyce zakładów nowicjuszem, czy może zjadłeś na obstawianiu zęby, na pewno dowiesz się u nas czegoś nowego. Przecież nikt nie jest specjalistą od wszystkiego! W kolejnej sekcji znajdziesz sporo ciekawych artykułów wyjaśniających nie tylko jak Ty powinieneś obstawiać, ale także to, jakimi przesłankami kieruje się w swoim zachowaniu bukmacher. Takie rzeczy warto wiedzieć, bo zwiększają Twoje szanse na przechytrzenie buka! 

Na początek chcemy Ci jednak przedstawić kilka informacyjnych artykułów dotyczących tego, co jest w Polsce legalne, a co niekoniecznie – i co Ci grozi, jeśli będziesz się bawić w zakłady spod ciemnej gwiazdy. Dobrze mieć tego świadomość, bo jak wiadomo nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania.

Prawo bukmacherskie w Polsce

Na naszym portalu możesz się zapoznać ze szczegółowymi (ale podanymi w strawny sposób!) informacjami na temat stanu polskiego prawa bukmacherskiego i hazardowego. Pewnie obiła Ci się o uszy nowa ustawa hazardowa, możliwe, że zauważyłeś też, że po jej wejściu w życie sporo się zmieniło wśród polskich buków. Niektóre zagraniczne serwisy zniknęły z naszego kraju i wciąż ani widu, ani słychu, a inne potrzebowały sporo czasu, aby powrócić. Dowiedz się, z czego to wynika!

Pamiętaj też, aby obstawiać wyłącznie legalne zakłady bukmacherskie. Opinie na temat zagranicznych buków mogą być kuszące, ale nie warto się u nich rejestrować, a przynajmniej nie z terenu Polski. Zostaw sobie takie przyjemności na zagraniczne wakacje.

Za obstawianie u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji polskiego Ministerstwa Finansów grożą dotkliwe kary. Uwierz, że mogą mocno uderzyć Cię po kieszeni. Nie wpakuj się jak śliwka w kompot – poświęć kilka minut na zapoznanie się z polskim prawem i obstawiaj bezpiecznie!

Zakłady bukmacherskie poradnik

Lepiej wiedzieć więcej niż mniej – szczególnie, jeśli planujesz ryzykować własnymi pieniędzmi. Dokształć się, zanim zaczniesz obstawiać zakłady bukmacherskie. Poradnik występuje u nas w wielu formach – znajdziesz tu sporo ciekawych artykułów, które pod różnymi względami opisują działanie zakładów.

Po pierwsze, warto, żebyś wiedział, jakie są dostępne rodzaje zakładów bukmacherskich – jak je obstawiać, jakie muszą zostać spełnione warunki, żeby kupon został rozliczony i tak dalej. Przeczytaj artykuł i przejrzyj zawarte w nim przykłady, a bukmacher niczym Cię nie zaskoczy! Koniecznie sprawdź też, jak działają kody promocyjne legalnych bukmacherów. To właśnie dzięki nim możesz załapać się na ekskluzywne bonusy powitalne o zwiększonej wartości.

Pamiętaj też, żeby mądrze wybrać dla siebie bukmachera. Oczywiście musi on być legalny, ale to nie koniec. Powinieneś też wziąć pod uwagę bonus powitalny, ofertę zakładów, promocje… W tym artykule dowiesz się, jak sprawdzić, jaki będzie dla Ciebie najlepszy bukmacher. Na rynku jest naprawdę duża różnorodność, ale najstarsi i najbardziej popularni w Polsce odwieczni rywale to Fortuna i STS. Jeden z nich może być dobrym wyborem na początek bukmacherskiej przygody. Przeczytaj nasze porównanie Fortuna vs STS i sprawdź, czy spodoba Ci się któryś z tych buków!

Ile są warte przewodniki bukmacherskie?

Czy warto przeczytać przed zabraniem się za zakłady bukmacherskie poradnik? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. To przecież tak samo jak z każdą inną umiejętnością. Większość ludzi czyta książki kucharskie lub przepisy, zanim zacznie gotować danie z nieznanej sobie kuchni, już nie wspominając o tym, że gdyby piłkarze nie znali zasad gry, to kopali by się po czołach jeszcze bardziej, niż mają to w zwyczaju.

Żeby mieć szansę na sukces w danej dziedzinie, trzeba poznać jej podstawy i wspomóc się opiniami bardziej doświadczonych osób. Po co ryzykować swoją kasą przez niewiedzę? Zapraszamy do czytania naszych poradników – na pewno pomogą!