Zakłady bukmacherskie opinie, porady bukmacherskie

Warto choć trochę się dokształcić, nim na poważnie weźmiesz się za zakłady bukmacherskie. Opinie na temat poszczególnych buków oraz porady bukmacherskie pomogą Ci odnaleźć się w temacie, lepiej typować i uniknąć najpowszechniejszych błędów.

Zakłady bukmacherskie opinie

Porady bukmacherskie to jedno, ale żeby w ogóle móc zacząć obstawianie, trzeba wybrać dla siebie odpowiedni portal. Mamy już na rynku naprawdę wiele serwisów oferujących zakłady bukmacherskie. Opinie na ich temat są bardzo różne – każdy buk udostępnia innego rodzaju bonus powitalny, poszczególne portale różnią się też oferowanymi wydarzeniami i promocjami, dzięki którym użytkownicy mogą więcej zarobić albo zmniejszyć ryzyko stawianych kuponów. 

Do tego dla niektórych bukmacherów mamy specjalne kody promocyjne, które pozwalają wypłacić wyższy bonus powitalny, a inne serwisy czegoś takiego nie umożliwiają. Poniżej możesz przejrzeć skrótowe opisy wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Zanim wybierzesz któregoś z nich, zapoznaj się z recenzją – i nie zapomnij użyć podczas rejestracji kodu.

 1. STS

  30 zł bez depozytu
  230 zł bez ryzyka
  20 zł cashback na Betgames
  20 zł na Sporty Wirtualne Bonus 100% do 1200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów w pakiecie powitalny podlega innym warunkom i zasadom. Sprawdź regulamin! Pełen reg
 2. Fortuna

  Cashback do 210 zł
  20 zł w punktach FKP bez depozytu
  Bonus 100% do 2000 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Na każdy z bonusów w pakiecie przypadają osobne zapisy regulaminu. Sprawdź warunki bonusów! Pełen reg
 3. Superbet

  Bonus 100% do 50 zł
  Zwrot do 1000 zł
  Freebet 34 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów obejmuje osobny regulamin i wymagania. Sprawdź zasady bonusów! Pełen reg
 4. BetFan

  Bez ryzyka do 600 zł
  Bonus 100% do 1000 zł
  18+ | Obowiązuje regulamin Pełen reg
 5. PZBuk

  Cashback 1000 zł
  Freebet 50 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Zwrot i darmowy zakład są zwolnione z warunku obrotu! Pełen reg
 6. Betclic

  Powiększony zwrot:
  do 550 zł!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Obrót zwrotem (bonusem) x6 zakładami po kursie min. 2.00 Pełen reg
 7. eWinner

  Bonus cashback 155 zł
  Bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus cashback nie podlega warunkom obrotu! Obrotowi x1 podlega drugi depozyt, a następnie wymaga się obrotu x6 bonusem. Pełen reg
 8. eToto

  Bonus 100% do 1500 zł
  Bonusy do 500 zł
  Srebrny status Etotomania
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Wpłać min. 1 zł a dostaniessz bonus 200%! Potem obróć 6x depozyt i bonus (masz na to 30 dni) w zakładach o określonych kursach. Pełen reg
 9. LV BET

  Freebet 20 zł
  Bonusy do 3333 zł
  Bez podatku +14%
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Dla każdego z bonusów przewidziano inne zasady i warunki. Sprawdź regulamin bonusów zanim zabierzesz się do gry! Pełen reg
 10. forBET

  Bonus 100% do 2080 zł
  Zakład bez ryzyka do 200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów podlega własnemu regulaminowi i warunkom. Sprawdź zasady każdego bonusu! Pełen reg
 11. Fuksiarz

  Bez ryzyka do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Ten bonus nie wymaga obrotu! Pełen reg
 12. Totolotek

  25 zł freebet
  100% do 1000 zł
  Freebet 49 zł mobile
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Na każdy z bonusów powitalnych przewidziano inne zasady i wymagania. Zapoznaj się z regulaminem każdego z nich! Pełen reg
 13. Betcris

  Freebet 50% do 200 zł + cashback 50 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Pełen reg
 14. NobleBet

  Bukmacher nie jest jeszcze dostępny.
  18+ | Obowiązuje regulamin Pełen reg
 15. TOTALbet

  Bukmacher nie jest jeszcze dostępny.
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Każdy z bonusów w pakiecie powitalny podlega innym warunkom i zasadom. Sprawdź regulamin! Pełen reg
 16. BetX

  Bukmacher nie jest jeszcze dostępny.
  18+ | Obowiązuje regulamin
 17. BestBet

  cashback 1000 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Obrót zwrotem x2 Dowolny kurs, dowolny kupon!
 18. Bet4fun

  Bukmacher nie jest jeszcze dostępny.
 19. OKbet

  Bukmacher nie jest jeszcze dostępny.
  Bukmacher jeszcze nie działa
 20. Betters

  Bukmacher nie jest jeszcze dostępny.
  18+ | Oboiązuje regulamin

Porady bukmacherskie – Czego szukasz?

Niezależnie od tego, czy jesteś w tematyce zakładów nowicjuszem, czy może zjadłeś na obstawianiu zęby, na pewno dowiesz się u nas czegoś nowego. Przecież nikt nie jest specjalistą od wszystkiego! W kolejnej sekcji znajdziesz sporo ciekawych artykułów wyjaśniających nie tylko jak Ty powinieneś obstawiać, ale także to, jakimi przesłankami kieruje się w swoim zachowaniu bukmacher. Takie rzeczy warto wiedzieć, bo zwiększają Twoje szanse na przechytrzenie buka! 

Na początek chcemy Ci jednak przedstawić kilka informacyjnych artykułów dotyczących tego, co jest w Polsce legalne, a co niekoniecznie – i co Ci grozi, jeśli będziesz się bawić w zakłady spod ciemnej gwiazdy. Dobrze mieć tego świadomość, bo jak wiadomo nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania.

Prawo bukmacherskie w Polsce

Na naszym portalu możesz się zapoznać ze szczegółowymi (ale podanymi w strawny sposób!) informacjami na temat stanu polskiego prawa bukmacherskiego i hazardowego. Pewnie obiła Ci się o uszy nowa ustawa hazardowa, możliwe, że zauważyłeś też, że po jej wejściu w życie sporo się zmieniło wśród polskich buków. Niektóre zagraniczne serwisy zniknęły z naszego kraju i wciąż ani widu, ani słychu, a inne potrzebowały sporo czasu, aby powrócić. Dowiedz się, z czego to wynika!

Pamiętaj też, aby obstawiać wyłącznie legalne zakłady bukmacherskie. Opinie na temat zagranicznych buków mogą być kuszące, ale nie warto się u nich rejestrować, a przynajmniej nie z terenu Polski. Zostaw sobie takie przyjemności na zagraniczne wakacje.

Za obstawianie u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji polskiego Ministerstwa Finansów grożą dotkliwe kary. Uwierz, że mogą mocno uderzyć Cię po kieszeni. Nie wpakuj się jak śliwka w kompot – poświęć kilka minut na zapoznanie się z polskim prawem i obstawiaj bezpiecznie!

Zakłady bukmacherskie poradnik

Lepiej wiedzieć więcej niż mniej – szczególnie, jeśli planujesz ryzykować własnymi pieniędzmi. Dokształć się, zanim zaczniesz obstawiać zakłady bukmacherskie. Poradnik występuje u nas w wielu formach – znajdziesz tu sporo ciekawych artykułów, które pod różnymi względami opisują działanie zakładów.

Po pierwsze, warto, żebyś wiedział, jakie są dostępne rodzaje zakładów bukmacherskich – jak je obstawiać, jakie muszą zostać spełnione warunki, żeby kupon został rozliczony i tak dalej. Przeczytaj artykuł i przejrzyj zawarte w nim przykłady, a bukmacher niczym Cię nie zaskoczy! Koniecznie sprawdź też, jak działają kody promocyjne legalnych bukmacherów. To właśnie dzięki nim możesz załapać się na ekskluzywne bonusy powitalne o zwiększonej wartości.

Pamiętaj też, żeby mądrze wybrać dla siebie bukmachera. Oczywiście musi on być legalny, ale to nie koniec. Powinieneś też wziąć pod uwagę bonus powitalny, ofertę zakładów, promocje… W tym artykule dowiesz się, jak sprawdzić, jaki będzie dla Ciebie najlepszy bukmacher. Na rynku jest naprawdę duża różnorodność, ale najstarsi i najbardziej popularni w Polsce odwieczni rywale to Fortuna i STS. Jeden z nich może być dobrym wyborem na początek bukmacherskiej przygody. Przeczytaj nasze porównanie Fortuna vs STS i sprawdź, czy spodoba Ci się któryś z tych buków!

Ile są warte przewodniki bukmacherskie?

Czy warto przeczytać przed zabraniem się za zakłady bukmacherskie poradnik? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. To przecież tak samo jak z każdą inną umiejętnością. Większość ludzi czyta książki kucharskie lub przepisy, zanim zacznie gotować danie z nieznanej sobie kuchni, już nie wspominając o tym, że gdyby piłkarze nie znali zasad gry, to kopali by się po czołach jeszcze bardziej, niż mają to w zwyczaju.

Żeby mieć szansę na sukces w danej dziedzinie, trzeba poznać jej podstawy i wspomóc się opiniami bardziej doświadczonych osób. Po co ryzykować swoją kasą przez niewiedzę? Zapraszamy do czytania naszych poradników – na pewno pomogą!