Twoje zakłady bukmacherskie: wybory w USA || Kto wygra?

Jeśli lubisz politykę, to w tym roku zwróć uwagę na zakłady bukmacherskie! Wybory USA już niedługo: postaw na to, kto zostanie prezydentem.

Spis treści:

Obstawiasz zakłady bukmacherskie na wybory USA?

Zakłady bukmacherskie: wybory USA

Jeśli chcesz udanie obstawiać zakłady bukmacherskie, wybory USA nie powinny mieć przed Tobą tajemnic! Kim są kandydaci na prezydenta USA? Z jakich są partii, kto ma największe szanse i jak działają w ogóle wybory USA? Zakłady będą zdecydowanie łatwiejsze, jeśli przeczytasz nasz poradnik i zapoznasz się z podstawowymi informacjami na ten temat.

Wybory prezydenckie USA – zasady

Kiedy odbędą się wybory USA? Kto wygra okaże się po następujących dwóch głosowaniach:

  • Wybory powszechne: 3 listopada 2020 roku;
  • Wybory Kolegium Elektorów: 14 grudnia 2020 roku.

Skąd dwie daty głosowania? Tutaj trzeba zrozumieć ważną cechę, która charakteryzuje prezydenckie wybory USA. Zakłady pójdą Ci dużo lepiej, jeśli będziesz jej świadomy! W Polsce o tym, kto zostanie prezydentem decyduje bezpośrednio liczba głosów oddanych przez obywateli. W USA te wybory (tak zwane powszechne) to jednak dopiero pierwszy etap. Dopiero potem, na podstawie liczby głosów oddanych na poszczególnych kandydatów w danych stanach, ostateczną decyzję podejmuje Kolegium Elektorów. Z tego względu prezydenturę może wygrać osoba, która w pierwszym głosowaniu dostała mniej głosów – przydarzyło się tak już kilka razy, także w 2016 roku!

Gdzie obstawiać zakłady na wybory prezydenckie w USA?

Żeby stawiać zakłady bukmacherskie – wybory USA, piłka nożna czy kolor skarpet Roberta Lewandowskiego, nieważne na co – trzeba najpierw założyć konto na odpowiednim serwisie. Polecamy zacząć od jednego z trzech poniższych bukmacherów. Ręczymy za nich wszystkich – to sprawdzone i zaufane serwisy działające legalnie z pozwoleniem polskiego Ministerstwa Finansów. I do tego mają super bonusy na początek!

BukmacherBonus na startGraj!
STS60 zł misja STS +100% do 1500 zł + 100 zł cashback
Kod promocyjny: MAXBONUS
Graj w STS!
Fortuna20 zł w punktach FKP +100% do 2100 zł + 600 zł cashback
Kod promocyjny >>>
Graj w Fortunie!
LV BET100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł +cashback za 333 zł + freebet za 20 zł
Kod promocyjny >>>
Graj w LV BET!

Kandydaci na prezydenta USA

Na kogo postawić zakłady bukmacherskie? Wybory USA mają na tę chwilę już tylko dwóch poważnych kandydatów, którzy uzyskali poparcie swoich partii.

KandydatPartiaNajważniejsze informacje
Joe BidenPartia DemokratycznaByły wiceprezydent USA podczas rządów Obamy, wieloletni senator (i najmłodszy w historii kraju).
Donald TrumpPartia RepublikańskaObecny prezydent USA, miliarder, w przeszłości gwiazda programów telewizyjnych.

A ty na kogo zdecydujesz się postawić zakłady bukmacherskie? Wybory USA zbliżają się z każdym dniem!

Wybory USA: zakłady i kursy

wybory USA zakłady
Kursy w Fortunie z dnia 4 października 2020 roku

Co opłaca się obstawić na wybory USA? Zakłady mają różne kursy w zależności od tego, do którego bukmachera postanowisz zajrzeć. Przedstawiamy więc najpopularniejsze rynki i ofertę, którą mają u siebie duże polskie serwisy. Jeśli podejmiesz już decyzję o tym, na kogo postawić, to koniecznie wybierz buka, który ma najlepszy kurs. Kiedy zakończą się już wybory prezydenckie USA, wyniki zostaną opublikowane i przyjdzie czas rozliczyć kupon, to chcesz dostać jak najwyższą wygraną!

Wybory USA: zakłady kto zostanie prezydentem

Najbardziej ekscytujący zakład to oczywiście ten, w którym można postawić, który z kandydatów wygra całe wybory i będzie sterował przez pięć lat Ameryką. Pamiętaj, że brak oferty na tę chwilę nie oznacza, że nie pojawi się ona w przyszłości. Oto kursy:

KandydatSTSFortuna
Donald Trump2.102.20
Joe Biden1.701.63
kursy z dnia 4 października 2020 roku

Wybory USA: zakłady czy Donald Trump wygra?

A może chciałbyś po prostu postawić na to, czy Donald Trump wygra te wybory, czy będzie to inny kandydat. Takie zakłady również pojawiają się u bukmacherów. Warto sprawdzać na bieżąco ich oferty.

RezultatSTSFortuna
Wygra Trump2.102.20
Wygra ktoś innybrakbrak
kursy z dnia 4 października 2020 roku

Wybory USA: zakłady z której partii będzie prezydent

Jeśli nie chcesz decydować się na konkretnego kandydata, to możesz także zagłosować swoim kuponem na to, którą partie będzie reprezentował zwycięzca.

PartiaSTSFortunaLV BET
Partia Demokratycznabrakbrak1.59
Partia Republikańskabrakbrak2.4
Kandydat niezależnybrakbrak81
kursy z dnia 4 października 2020 roku

Wybory prezydenckie USA: zakłady specjalne

U niektórych bukmacherów oprócz typowych zakładów na zwycięzcę pojawiają się także zakłady specjalne. Można czasem trafić na niezłe perełki: “Czy Joe Binden na kolejnej debacie ponownie nazwie Trumpa “klaunem” i “pieskiem Putina?”, “Czy Donald Trump wycofa się z wyścigu o fotel prezydenta USA z powodu problemów podatkowych ujawnionych przez New York Times?”. To oczywiście tylko przykłady pomysłowości bukmacherów. W zakładach specjalnych może zdarzyć się prawie wszystko.

Wybory prezydenckie USA: kto wygra?

Zdaniem bukmacherów największe szanse mają obecnie już tylko dwaj kandydaci.:

  1. Donald Trump
  2. Joe Biden

Pamiętaj, że widzieliśmy już w polityce niejedną niespodziankę, więc samodzielnie przemyśl, na kogo postawić kupon!

Czy wybory prezydenckie USA się odbędą?

Stany Zjednoczone to kraj, który zawsze przyciąga naszą uwagę. To co dzieje się amerykańskiej polityce, czy też gospodarce, ma bowiem kluczowe znaczenie dla państw całego globu. Nic więc dziwnego, że oczy wszystkich kierują się na USA, kiedy zbliża się kolejne ważne wydarzenie. Czy w takim razie wybory prezydenckie w USA się odbędą? Nic nie wskazuje na to, aby cokolwiek miało zakłócić przebieg tegorocznej elekcji. Czekamy zatem spokojnie na kolejne wybory.

Czy Donald Trump odda władzę, jeśli wygra wybory?

Ostatni prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, uważany jest, nie bez powodu, za osobę bardzo kontrowersyjną. Tuż przed kolejnymi wyborami pojawiły się obawy, że w przypadku przegranej Donald Trump, nie będzie chciał oddać pokojowo władzy. Czy takie spekulacje są uzasadnione? Niestety, biorąc pod uwagę ostatnie wypowiedzi prezydenta, możemy spodziewać się kłopotów. Oby jednak okazało się, że to zwyczajne czarnowidztwo. Przecież w końcu USA to bastion demokracji.

Co nas obchodzi, kto zostanie prezydentem USA?

Czemu w ogóle stawiać na amerykańską politykę zakłady bukmacherskie? Wybory USA nie powinny aby obchodzić Amerykanów, a nie Polaków!? Cóż, to nie do końca tak. O ile wybory w Słowenii czy Paragwaju mają wpływ głównie na wewnętrzną sytuację tych państw, to jednak USA jest wciąż na tyle ważnym mocarstwem, że ich działania odbijają się także na Unii Europejskiej, NATO oraz całej Polsce.

To, kto zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych wpłynie na umowy handlowe i militarne, w które będzie zamieszane nasze państwo, nie wspominając już po prostu o kreowaniu światopoglądu ludzi w naszym kraju. Sam dobrze wiesz, jak coś mówią “amerykański naukowcy” albo jak coś się robi w Ameryce, to Polacy często uznają to za lepsze. Warto więc zainteresować się tym, co się wydarzy pod koniec roku za wielką wodą! A do tego można się zabawić, stawiając zakłady bukmacherskie. Wybory USA to jednak całkiem ciekawa sprawa, co nie? Trzymamy kciuki, żeby Twój kupon wszedł!