Twoje zakłady bukmacherskie: wybory w USA || Kto wygra?

Jeśli lubisz politykę, to w tym roku zwróć uwagę na zakłady bukmacherskie! Wybory USA już niedługo: postaw na to, kto zostanie prezydentem.

Spis treści:

Obstawiasz zakłady bukmacherskie na wybory USA?

Zakłady bukmacherskie: wybory USA

Jeśli chcesz udanie obstawiać zakłady bukmacherskie, wybory USA nie powinny mieć przed Tobą tajemnic! Kim są kandydaci na prezydenta USA? Z jakich są partii, kto ma największe szanse i jak działają w ogóle wybory USA? Zakłady będą zdecydowanie łatwiejsze, jeśli przeczytasz nasz poradnik i zapoznasz się z podstawowymi informacjami na ten temat.

Wybory prezydenckie USA – zasady

Kiedy odbędą się wybory USA? Kto wygra okaże się po następujących dwóch głosowaniach:

  • Wybory powszechne: 3 listopada 2020 roku;
  • Wybory Kolegium Elektorów: 14 grudnia 2020 roku.

Skąd dwie daty głosowania? Tutaj trzeba zrozumieć ważną cechę, która charakteryzuje prezydenckie wybory USA. Zakłady pójdą Ci dużo lepiej, jeśli będziesz jej świadomy! W Polsce o tym, kto zostanie prezydentem decyduje bezpośrednio liczba głosów oddanych przez obywateli. W USA te wybory (tak zwane powszechne) to jednak dopiero pierwszy etap. Dopiero potem, na podstawie liczby głosów oddanych na poszczególnych kandydatów w danych stanach, ostateczną decyzję podejmuje Kolegium Elektorów. Z tego względu prezydenturę może wygrać osoba, która w pierwszym głosowaniu dostała mniej głosów – przydarzyło się tak już kilka razy, także w 2016 roku!

Gdzie obstawiać zakłady na wybory prezydenckie w USA?

Żeby stawiać zakłady bukmacherskie – wybory USA, piłka nożna czy kolor skarpet Roberta Lewandowskiego, nieważne na co – trzeba najpierw założyć konto na odpowiednim serwisie. Polecamy zacząć od jednego z trzech poniższych bukmacherów. Ręczymy za nich wszystkich – to sprawdzone i zaufane serwisy działające legalnie z pozwoleniem polskiego Ministerstwa Finansów. I do tego mają super bonusy na początek!

BukmacherBonus na startGraj!
STS30 zł freebet +100% do 1200 zł +30 zł cashback
Kod promocyjny: MAXBONUS
Graj w STS!
Fortuna20 zł w punktach FKP +100% do 2000 zł +210 zł cashback
Kod promocyjny >>>
Graj w Fortunie!
forBET100% do 2000 zł + mnożnik Maxi Zysk + 14 dni gry bez podatku
Kod promocyjny >>>
Graj w forBET!

Kandydaci na prezydenta USA

Na kogo postawić zakłady bukmacherskie? Wybory USA mają na tę chwilę pięcioro kandydatów, którzy wciąż walczą o poparcie swojej partii. Najprawdopodobniej wśród nich zostanie wyłoniony prezydent. Na portalach bukmacherskich możesz znaleźć kursy także na inne osoby ze świata polityki i showbiznesu, ale obecnie tylko poniższa piątka zadeklarowała poważny udział w kampanii wyborczej.

KandydatPartiaNajważniejsze informacje
Joe BidenPartia DemokratycznaByły wiceprezydent USA podczas rządów Obamy, wieloletni senator (i najmłodszy w historii kraju).
Tulsi GabbardPartia DemokratycznaCzłonkini Izby Reprezentantów, weteranka II wojny w Zatoce Perskiej.
Donald TrumpPartia RepublikańskaObecny prezydent USA, miliarder, w przeszłości gwiazda programów telewizyjnych.
Bernie SandersPartia DemokratycznaNajdłużej urzędujący kongresmen niezrzeszony, kandydat na prezydenta także w roku 2016, socjalista.
Bill WeldPartia RepublikańskaByły gubernator stanu Massachusetts, kandydat na prezydenta także w roku 2016, libertarianin.

A ty na kogo zdecydujesz się postawić zakłady bukmacherskie? Wybory USA zbliżają się z każdym dniem!

Wybory USA: zakłady i kursy

Zakłady na wybory USA Fortuna
Zakłady na wybory USA Fortuna

Co opłaca się obstawić na wybory USA? Zakłady mają różne kursy w zależności od tego, do którego bukmachera postanowisz zajrzeć. Przedstawiamy więc najpopularniejsze rynki i ofertę, którą mają u siebie duże polskie serwisy. Jeśli podejmiesz już decyzję o tym, na kogo postawić, to koniecznie wybierz buka, który ma najlepszy kurs. Kiedy zakończą się już wybory prezydenckie USA, wyniki zostaną opublikowane i przyjdzie czas rozliczyć kupon, to chcesz dostać jak najwyższą wygraną!

Wybory USA: zakłady kto zostanie prezydentem

Najbardziej ekscytujący zakład to oczywiście ten, w którym można postawić, który z kandydatów wygra całe wybory i będzie sterował przez pięć lat Ameryką. Pamiętaj, że brak oferty na tę chwilę nie oznacza, że nie pojawi się ona w przyszłości. Oto kursy:

KandydatSTSFortunaforBET
Donald Trump1.701.601.70
Joe Biden2.102.00brak
Bernie Sanders30.0014.00brak
Mike Pence30.0035.00brak
Hillary Clinton50.0075.00brak
Nikki Haley100.00300.00brak
Michelle Obama150.00220.00brak
John Kasich500.00150.00brak
Tulsi Gabbard500.0090.00brak

Wybory USA: zakłady czy Donald Trump wygra

A może chciałbyś po prostu postawić na to, czy prezydent będzie dalej ten sam, czy wygra nowa osoba? Taki zakład ma w swojej ofercie forBET.

RezultatSTSFortunaforBET
Wygra Trump1.701.601.70
Wygra ktoś innybrakbrak2.00

Wybory USA: zakłady z której partii będzie prezydent

Jeśli nie chcesz decydować się na konkretnego kandydata, to możesz także zagłosować swoim kuponem na to, którą partie będzie reprezentował zwycięzca.

PartiaSTSFortunaforBET
Partia Demokratyczna1.95brakbrak
Partia Republikańska1.75brakbrak
Kandydat niezależny65.00brakbrak

Wybory prezydenckie USA: kto wygra?

Zdaniem bukmacherów największe szanse mają następujący kandydaci:

  1. Donald Trump
  2. Joe Biden
  3. Bernie Sanders

Pamiętaj, że widzieliśmy już w polityce niejedną niespodziankę, więc samodzielnie przemyśl, na kogo postawić kupon!

Co nas obchodzi, kto zostanie prezydentem USA?

Czemu w ogóle stawiać na amerykańską politykę zakłady bukmacherskie? Wybory USA nie powinny aby obchodzić Amerykanów, a nie Polaków!? Cóż, to nie do końca tak. O ile wybory w Słowenii czy Paragwaju mają wpływ głównie na wewnętrzną sytuację tych państw, to jednak USA jest wciąż na tyle ważnym mocarstwem, że ich działania odbijają się także na Unii Europejskiej, NATO oraz całej Polsce.

To, kto zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych wpłynie na umowy handlowe i militarne, w które będzie zamieszane nasze państwo, nie wspominając już po prostu o kreowaniu światopoglądu ludzi w naszym kraju. Sam dobrze wiesz, jak coś mówią “amerykański naukowcy” albo jak coś się robi w Ameryce, to Polacy często uznają to za lepsze. Warto więc zainteresować się tym, co się wydarzy pod koniec roku za wielką wodą! A do tego można się zabawić, stawiając zakłady bukmacherskie. Wybory USA to jednak całkiem ciekawa sprawa, co nie? Trzymamy kciuki, żeby Twój kupon wszedł!