Zakłady na Oscary 2021

Jesteś ciekawy jak wyglądają zakłady na Oscary? Bukmacherzy mają swoich faworytów i już przyjmują typowania na to niezwykle prestiżowe wydarzenie. Oscary zostaną przyznane 10 lutego 2020 roku. To już 92. w historii ceremonia wręczenia Nagród Akademii Filmowej.

Jak robić zakłady na Oscary?

Zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważnym wydarzeniem są Oscary. Ceremonia wręczenia statuetek przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej intryguje cały świat. Obojętne na to wydarzenie nie pozostały także zakłady bukmacherskie. Oscary 2021 już tuż, tuż… Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na postawienie mądrego kuponu, zajrzyj do naszej infografiki!

W zakładach bukmacherskich już teraz możesz rozpocząć obstawianie Oscarów dla poszczególnych kategorii. Największe zainteresowanie wśród graczy budzą poniższe zakłady na Oscary.

 • Najlepszy film
 • Najlepszy reżyser
 • Najlepszy aktor pierwszoplanowy
 • Najlepszy aktor drugoplanowy
 • Najlepsza aktorka pierwszoplanowa
 • Najlepsza aktorka drugoplanowa
 • Najlepsze zdjęcia
 • Najlepszy film nieanglojęzyczny

Taka sytuacja nie powinna dziwić, bowiem kategorie te wymieniane są z gatunku najbardziej prestiżowych. Kto zatem w 2021 roku otrzyma Oscary? Zakłady bukmacherskie, jak i krytycy już wywołali dużą dyskusję, o której napisaliśmy nieco szerzej w dalszej części artykułu.

Oscary 2021 kiedy Gala rozdania?

Zakłady na Oscary

Odpowiedzmy teraz na kluczowe pytanie, kiedy są Oscary 2021? Jak już wspomnieliśmy na wstępie, przed nami już 92. ceremonia wręczenia Oscarów. Rozpocznie się ona 10 lutego 2020 roku (godz. 00:30 czasu polskiego), a transmitowana będzie niemalże na całym świecie. Miejscem przyznania nagród będzie, a jakże – stolica światowego filmu – Hollywood. Dolby Theatre (wcześniej Kodak Theatre) nieprzerwanie od 2002 roku gości corocznie największe gwiazdy świata filmu.

Zakłady bukmacherskie i Oscary 2021

W Polsce rozpoczęło się już szaleństwo związane z Oscarami. Ludzie z szeroko pojętej branży filmowej, a także kinomaniacy wymieniają się opiniami co do tego, kto powinien otrzymać statuetki. Również bukmacherzy odnotowali wzrost popularności, jeśli chodzi o Oscary. W Polsce zakłady na Oscary przyjmują STS, Betclic, PZBuk oraz LV BET.

Oscary: bukmacher, oferta zakładów

Na Oscary zakłady bukmacherskie mają bardzo zbliżoną ofertę. Zatem nie ma się co zbytnio rozwodzić w tym temacie. U każdego z przedstawionych bukmacherów obstawisz potencjalnych zwycięzców w poszczególnych kategoriach Oscarów.

Czy da się zatem odpowiedzieć na pytanie, jaki jest najlepszy na Oscary bukmacher? Ciężko o jednoznaczną odpowiedź, gdyż kursy zmieniają się bardzo dynamicznie. Warto zatem śledzić rynek, żeby przekonać się gdzie obstawianie Oscarów będzie najkorzystniejsze. Tymczasem zobacz, jakie promocje oferują poszczególne zakłady.

STS

W zakładach bukmacherskich STS możesz otrzymać 1200 zł od swojego pierwszego depozytu, a także zakład bez ryzyka 30 zł i darmowy zakład na taką samą kwotę. Wystarczy, że wykorzystasz kod promocyjny, który znajdziesz na naszej stronie. Wszystkie te środki z powodzeniem możesz wykorzystać na zakłady na Oscary.

Betclic

Zakłady bukmacherskie – Oscary to także legalny bukmacher Betclic. W tym przypadku, jeżeli nie powiedzie się Twój pierwszy zakład, to otrzymasz zwrot do 550 zł – z użyciem kodu promocyjnego Betclic z naszej strony. W takim przypadku aż nasuwa się pytanie “dlaczego nie spróbować?”. Tym bardziej, że na Oscary bukmacher też oferuje wspomniany zwrot – zakład bez ryzyka.

PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie Oscary też mają w swojej ofercie. PZBuk oferuje dla każdego nowego klienta darmowy zakład o wartości 50 zł. Z powodzeniem możesz z tych środków rozpocząć obstawianie Oscarów. Jeżeli dodatkowo zarejestrujesz się z naszym kodem promocyjnym, to otrzymasz 20 000 punktów do programu lojalnościowego, które z łatwością wymienisz na kolejny bonus.

LV BET

No i ostatni w tej stawce, co nie oznacza, że najgorszy. LV BET w pakiecie powitalnym ma nawet 3000 złotych, zakład ubezpieczony do 333 złotych oraz darmowy zakład 20 złotych! Kliknij przycisk poniżej i odbierz potrójny bonus dla nowych graczy! Kto wie, może zdążysz go odebrać i spróbować szczęścia w zakładach na Oscary?

Kto wygra Oscary? Typy, faworyci, kursy

Krytycy filmowi, jak to zwykle bywa, są podzieleni. Ciężko wyłonić jednego, czy dwóch faworytów do sięgnięcia po statuetkę w danej kategorii.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, najwięcej emocji budzą Oscary między innymi dla najlepszego filmu, reżysera, aktorki, czy aktora. To właśnie też na te kategorie obstawianie Oscarów w zakładach bukmacherskich jest najbardziej popularne. Zanim zabierzesz się za konkretne typy na ten rok, przejrzyj naszą infografikę. Znajdziesz w niej sporo podpowiedzi wywnioskowanych z historycznych tendencji i statystyk!

Zakłady na Oscary
Infografika: zakłady na Oscary

Oscary 2021: typy na najlepszy film

Najczęściej komentowana, czy to w telewizji, prasie, czy w Internecie jest statuetka dla najlepszego filmu. Wśród faworytów wymienia się tutaj siedem filmów:

 • Pewnego razu w Hollywood,
 • Joker,
 • Irlandczyk,
 • Parasite,
 • Le Mans 66,
 • A Beautiful Day in the Neighborhood,
 • 1917.

Jak wyglądają zakłady na Oscary dla najlepszego filmu? Sprawdzisz to w dalszej części naszego artykułu.

Faworyci w kategorii najlepszy aktor

Nie mniej emocji wzbudzają potencjalne statuetki dla najlepszego aktora i aktorki. Wśród najczęściej typowanych aktorów do odebrania Oscarów jest ścisła śmietanka hollywoodzkiego kina:

 • Leonardo Di Caprio – za rolę w “Pewnego razu w Hollywood”,
 • Antonio Banderas – za rolę w “Ból i blask”,
 • Tom Hanks – za rolę w “A Beautiful Day in the Neighborhood”.

Oscary 2021: typy na najlepszą aktorkę

Kto otrzyma w 2021 roku Oscara dla najlepszej aktorki? Krytycy filmowi najczęściej prognozują trzy nazwiska:

 • Meryl Streep – za rolę w “The Laundromat”,
 • Margot Robbie – za rolę w “Pewnego razu w Hollywood”,
 • Renee Zellweger – za rolę w “Judy”,

Więcej o faworytach tegorocznych Oscarów, a także przewidywaniach krytyków filmowych można poczytać na tej stronie.

Kursy bukmacherskie na Oscary

Poznałeś już jakie są na Oscary 2021 typy krytyków filmowych, a co o wszystkim sądzi branża bukmacherska?

Jak zauważyłeś w każdej z wymienionych wyżej kategorii pojawił się film “Pewnego razu w Hollywood”. To właśnie ta pozycja oraz “Irlandczyk“, “Parasite“ i “Joker” upatrywane były za faworytów do statuetki przez zakłady bukmacherskie na długo przed galą. Na tydzień przed rozdaniem statuetek nastąpiły jednak zmiany… Oscary za najlepszy film? Kto je otrzyma? Oto kursy buków:

Zakłady bukmacherskie Oscary
faworyci w kategorii najlepszy film
STS
19171.35
Irlandczyk65.00
Parasite4.50
Pewnego razu w Hollywood8.00
Joker10.00

*Kursy z dnia 6.02.2020 r.

Gdzie obstawić Oscary? Bukmacher STS, PZBuk, Betclic oraz LV BET – te firmy przyjmują zakłady na Oscary.

Oscary 2021 Polska nominacja, polskie akcenty

W kategorii Oscara za najlepsze zdjęcia dużo mówi się w kontekście Pawła Pogorzelskiego. Polski operator, autor zdjęć do filmu Midsommar jest rozpatrywany w ścisłym gronie faworytów.

W kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny szanse, zdaniem krytyków filmowych ma “Boże Ciało”. Obyczajowa produkcja Jana Komasy podbiła serca kinomaniaków w Polsce, a także na świecie. Łatka „nominowany do Oscara” na pudełku wygląda fajnie, ale o ile lepiej byłoby zobaczyć „nagrodzony Oscarem”? Oczywiście w zakładach trzeba brać poprawkę na konkurencję, a ta jest w kategorii bardzo silna. Sami bukmacherzy nie wydają się optymistami: kursy na „Boże Ciało” oscylują w granicach 20.00.

Czy Polakom przypadną jakieś Oscary? Zakłady bukmacherskie póki co nie widzą nas w gronie faworytów, ale rzecz jasna, można obstawiać na Pawła Pogorzelskiego, czy “Boże Ciało” – a może zaskoczą?

Kto wygrał Oscary 2020? Czy bukmacherzy mieli rację?

Zakłady na Oscary

Bukmacherzy całkiem dobrze przewidzieli, kto otrzyma Oscary. Zakłady bukmacherskie co prawda nie trafiły idealnie wszystkich rozstrzygnięć, ale nagrody w najważniejszych kategoriach zostały przewidziane z zaskakującą skutecznością.

Oscara w 2020 roku za najlepszy film dostał “Parasite”. U bukmacherów była to pozycja numer dwa na liście faworytów – tuż za “1917”. Powtórzyła się zatem sytuacja z poprzedniego roku, w którym to statuetka miała trafić do faworyzowanego „Roma”, a odebrały ją ręce odpowiedzialne za „Green Book”.

Idealnie zakładom bukmacherskim udało się wytypować statuetki dla najlepszego aktora (Joaquin Phoenix) i najlepszej aktorki (Renee Zellweger) . Nie udało się jednak przewidzieć nagrody dla najlepszego reżysera. Tutaj zdecydowanymi faworytami branży bukmacherskiej był Sam Mendes za brawurowy film „1917”. Oscar trafił jednak w ręce Bong Joo-ho, reżysera „Parasite”.

Czy warto robić zakłady na Oscary?

Odpowiadając na pytanie – naszym zdaniem warto. Po pierwsze nie każdego interesuje sport, a zakłady na Oscary to specyficzny rodzaj zakładów bukmacherskich. Także fani sportu w okresie zimowym, kiedy niektóre rozgrywki są uśpione, mogą podtrzymać adrenalinę – właśnie obstawiając zdarzenia ze świata filmu.

Poza tym, bukmacherzy potrafią mieć dobre przewidywania, co pokazał zeszły rok. Można zatem podejrzewać, że również na Oscary 2021 typy bukmacherów okażą się prorocze, a to oznacza większe prawdopodobieństwo wygranej, jeżeli postawisz na faworytów.

FAQ

Kto wygrał Oscary 2020?

Oscara za najlepszy film otrzymał koreański „Parasite”; reżyser filmu, Bong-Joo-ho, odebrał też przy okazji statutkę za najlepszego reżysera. Najlepszym aktorek został Joaquin Phoenix za rolę Jokera w filmie „Joker”, zaś najlepszą aktorką ogłoszono Renee Zellweger za rolę w „Judy”.

Gdzie można zakładać się na Oscary 2021?

Zakłady na Oscary dostarczają polscy bukmacherzy. STS, Betclic, LV BET oraz PZBuk już przygotowały swoją ofertę. Obstawianie Oscarów to niezła rozrywka, nie tylko dla kinomaniaków!

Jaki jest najlepszy na Oscary bukmacher?

Każdy bukmacher ma na Oscary zakłady na poszczególne kategorie. Oferty są zatem zbliżone. Sprawdź jednak, który bukmacher oferuje więcej kasy, jeżeli postawisz na swoich faworytów.

Jakie są kursy na Oscary 2021?

Kursy bukmacherskie jasno pokazują, którzy aktorzy i które filmy są faworytami do sięgnięcia po Oscary. Zakłady bukmacherskie znów przewidzą rozstrzygnięcia? Jesteśmy tego niesamowicie ciekawi.

Oscary 2021 kto wygra?

Hola, hola! Przed nami jeszcze wiele przeżyć filmowych, nim w ogóle będzie sens zadawać sobie to pytanie.